Ogólnotematyczne

od 8:40mecz grupy C: Francja - Peru
10:50cykl reportaży
11:05serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:35program informacyjny
12:40magazyn rolniczy
od 8:55magazyn
11:10magazyn informacyjny
11:20magazyn informacyjny
11:25magazyn poradnikowy
11:40mecz grupy D: Argentyna - Chorwacja
od 8:50serial fabularno-dokumentalny
9:20magazyn poradnikowy
9:50serial paradokumentalny
10:50serial paradokumentalny
11:50serial paradokumentalny
12:50serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:20serial fantasy
9:20serial obyczajowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
zdjęcie
9:00serial kryminalny
10:00serial obyczajowy
10:30serial obyczajowy
11:00serial sensacyjny
12:00serial kryminalny
9:00serial przyrodniczy
10:00program popularnonaukowy
11:00serial obyczajowy
11:30serial obyczajowy
12:55serial komediowy
od 8:55magazyn
11:10magazyn informacyjny
11:20magazyn informacyjny
11:25magazyn informacyjny
11:45program publicystyczny
12:00magazyn
12:50magazyn informacyjny

Filmowe

od 8:00blok filmów krótkometrażowych
9:35film krótkometrażowy
10:00serial kryminalny
11:45komedia
od 8:15serial sensacyjny
10:10serial kryminalny
11:10serial kryminalny
12:05serial kryminalny
9:15film krótkometrażowy
zdjęcie
9:40komedia
11:05film dokumentalny
12:40dramat obyczajowy
10:15film krótkometrażowy
zdjęcie
10:40komedia
12:05film dokumentalny
10:40chochliki telewizyjne
10:45dramat biograficzny
11:10film obyczajowy
12:15magazyn informacyjny
12:25chochliki telewizyjne
12:30film biograficzny
od 8:45serial kryminalny
9:45serial sensacyjny
10:30serial sensacyjny
11:15film dokumentalny
11:35film krótkometrażowy
12:00serial sensacyjny
12:45serial sensacyjny
od 7:50dramat obyczajowy
9:35dramat obyczajowy
11:25komedia
od 7:50dramat obyczajowy
9:50dramat obyczajowy
11:30dramat obyczajowy
od 8:25dramat biograficzny
10:20magazyn filmowy
10:50film sensacyjny
od 8:45film przygodowy
zdjęcie
10:55serial fantasy
11:50serial fantasy
12:50serial przygodowy
zdjęcie
9:05film wojenny
11:20program rozrywkowy
12:30dramat historyczny
od 7:55dramat biograficzny
10:05serial obyczajowy
12:35dramat obyczajowy

Sportowe

9:00magazyn koszykarski
9:30mecz 1/8 finału: FC Porto - Liverpool FC
11:30BMW International Open - 2. runda
od 8:30mecz finałowy: Mark Williams - John Higgins
10:30magazyn piłkarski
10:45magazyn piłkarski
11:00magazyn piłkarski
11:15mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Rafael Nadal - Dominic Thiem
od 8:45magazyn sportowy
9:15magazyn piłkarski
9:30magazyn piłkarski
9:45magazyn piłkarski
10:15magazyn piłkarski
10:45magazyn piłkarski
11:30magazyn sportowy
12:30mecz finałowy: Mark Williams - John Higgins
od 8:55skrót meczu: Falubaz Zielona Góra - BETARD Sparta Wrocław
9:25skrót meczu: FOGO Unia Leszno - Get Well Toruń
10:00mecz: Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11:00magazyn sportów walki
12:001. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!