Program TV

POPULARNE

TVP 1
Świat bez fikcji: Putin 4.0
od 23:30film dokumentalny
Warto rozmawiać
0:35talk-show
Wpływ księżyca
1:35komedia romantyczna
Lato w Grecji
3:20melodramat
TVP 2
Maria Skłodowska-Curie
od 23:05film biograficzny
Warto kochać (14)
0:55serial obyczajowy
Chwila zapomnienia
1:50film obyczajowy
Polsat
Czas zemsty
od 23:25film sensacyjny
Mroczna Wieża
1:10film fantasy
Tajemnice losu
3:10program rozrywkowy
TVN
Amerykański gangster
od 21:00film sensacyjny
Przeklęta dzielnica
0:15dramat kryminalny
Co za tydzień
2:05magazyn informacyjny
Zabójcza broń 2 (15)
2:40serial sensacyjny
NOC Magii
3:40interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Snajper
od 23:40film sensacyjny
Galileo (794)
1:50program popularnonaukowy
SuperLudzie (18)
2:50serial dokumentalny
SuperLudzie (19)
3:20serial dokumentalny
Trans World Sport
3:50magazyn sportowy
TV 6
Nimfa
0:00horror
Benny Hill (44)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
TVN 7
Duch
od 22:20horror
Czerwona Planeta
0:45film SF
NOC Magii
2:45interaktywny program rozrywkowy
TVP Kultura
Fighter
0:05dramat biograficzny
TVP Polonia
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:35magazyn sportowy
Debata prezydencka
2:40magazyn publicystyczny
WP
Kabaret na żądanie (24)
od 23:55program rozrywkowy
Gaycation 2: Francja (4)
1:50serial dokumentalny
Modus (2)
2:45serial kryminalny
Modus (3)
3:45serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Ava
od 23:00melodramat
Nigdy cię tu nie było
0:55dramat kryminalny
Demony wojny wg Goi
2:25dramat wojenny
AXN
Ktoś całkiem obcy
od 22:55thriller
S.W.A.T. 3 (7)
1:05serial sensacyjny
S.W.A.T. 3 (8)
1:55serial sensacyjny
MacGyver 2 (8)
2:50serial akcji
Agenci NCIS 12 (15)
3:45serial sensacyjny
CANAL+ 1
Premiera: Ekscentryczny Dennis Rodman
od 22:30film dokumentalny
Aleksander
0:15dramat historyczny
Diablo. Wyścig o wszystko
3:05film sensacyjny
CANAL+ Family
Legiony
od 23:15film historyczny
Fuga
1:45film psychologiczny
Rykoszety
3:25film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
3:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Kler
0:00dramat obyczajowy
53 wojny
3:10melodramat
CANAL+ Premium
Aleksander
od 23:15dramat historyczny
Diablo. Wyścig o wszystko
2:05film sensacyjny
Księga wielkich życzeń
3:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Belfer 2 (1)
od 23:50serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (9)
0:40serial komediowy
Głośniej od bomb
0:50film obyczajowy
Eter
2:20dramat historyczny
CBS Europa
Kozy
od 22:50komedia
Zbuntowana mama
0:40komedia
HBO
Strzelec
2:05dramat sensacyjny
HBO 2
Pustkowie (8-ost.)
od 23:35serial obyczajowy
Zła edukacja
0:35komedia
Złota dziewczyna
2:25film dokumentalny
HBO 3
Men in Black: International
od 23:00komedia SF
Perry Mason (3/8)
0:55serial obyczajowy
Billions 5 (3/12)
1:55serial obyczajowy
Piątek 13-go
2:55horror
Kino Polska
Weekend
od 21:55komedia sensacyjna
Słodko-gorzki
0:15dramat obyczajowy
Fotograf
2:10film kryminalny
Polsat Film
Witajcie w dżungli
od 23:45film przygodowy
Gliniarze (382)
1:50serial paradokumentalny
Gliniarze (383)
2:45serial paradokumentalny
Gliniarze (316)
3:40serial paradokumentalny
Stopklatka
Narcos: Upadek (1)
0:00serial sensacyjny
Masz na imię Justine
1:10dramat obyczajowy
MiłośćKropka.pl: Metafizyka (10)
3:10serial paradokumentalny
TNT
Nico: Ponad prawem
od 23:00film sensacyjny
Po prostu walcz!
1:00dramat sensacyjny
Po prostu walcz 2
2:55dramat sensacyjny

SPORTOWE

Eurosport 1
zdjęciePoker
0:00poker
Porsche Supercup: Wyścig w Austrii
1:00wyścigi samochodowe
Snooker: Turniej International Championship w Daqingu
1:30mecz finałowy: Shaun Murphy - Judd Trump
Snooker: Turniej Shanghai Masters
3:00mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Shaun Murphy
Eurosport 2
Snooker: Turniej International Championship w Daqingu
0:00mecz finałowy: Shaun Murphy - Judd Trump
Kolarstwo: Tour de France 2018
1:005. etap: Lorient - Quimper
Kolarstwo: Tour de France 2018
2:005. etap: Lorient - Quimper
Tenis
3:00tenis
nSport+
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 22:00mecz: Wisła Płock - Górnik Zabrze
Sport News+
0:15magazyn sportowy
Premiera: LaLiga Highlights Show
0:30magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Wisła Płock
2:00serial dokumentalny
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 22:30mecz: Miedź Legnica - GKS Tychy
Sporty walki: KSW 22: Czas dumy
1:00waga półciężka: Jan Błachowicz - Goran Reljic
TVP Sport
Boks: Walka o pas WBA World w Chicago
0:35waga półciężka: Dmitry Bivol - Lenin Castillo
Boks: Gala w Chicago
1:25waga ciężka: Oleksandr Usyk - Chazz Witherspoon

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!