0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDomo+DTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TVKuchnia+
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV

Program TV

WTOREK 13.04
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (956)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Przysięga (388)
16:05telenowela
TVP 2
Koło fortuny (732)
od 12:30teleturniej
Kozacka miłość (90/270)
13:15serial kostiumowy
Va banque (231)
14:05teleturniej
Na sygnale: Kac w wielkim mieście (268)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Koło fortuny (1008)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Wydarzenia
od 12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:25magazyn reporterów
Trudne sprawy (1022)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (1068)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (544)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1151)
od 12:50serial paradokumentalny
Ukryta prawda (730)
13:50serial paradokumentalny
Szpital (385)
14:55serial paradokumentalny
LAB (41)
16:00serial kryminalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
od 12:30telezakupy
Muzyka
16:30program muzyczny
TV 4
STOP Drogówka
od 12:55magazyn policyjny
zdjęcieSTOP Drogówka
13:55magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (751)
16:00serial obyczajowy
TV 6
Nasza klasa (9)
13:40program rozrywkowy
Policjantki i Policjanci (27)
14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (68)
15:15serial fabularno-dokumentalny
Septagon (62)
16:15serial kryminalny
TV Puls
Zaklinaczka duchów (13)
13:00serial fantasy
Rodzinny interes 4 (160)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Szkoła (575)
13:00serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (126)
14:00serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (564)
15:00serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (860)
16:00serial paradokumentalny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (11)
od 12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (16)
13:50serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj 8 (2)
15:50serial dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (60)
16:50program informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Literatura i film: Przygoda życia (2)
od 12:45serial dokumentalny
Rykoszety
13:45film krótkometrażowy
W dobrej wierze
14:30dramat obyczajowy
Symfonia fabryki Ursus
16:30film dokumentalny
CANAL+ 1
Łapu-capu extra
od 12:45chochliki telewizyjne
O czym marzą zwierzęta
13:15film animowany
CANAL+ Family
Trzeci wiraż: Piotr Baron
13:45magazyn żużlowy
ABC gotowania 4 (8)
14:50magazyn kulinarny
David w Europie 4 (1)
15:45magazyn poradnikowy
Daleko od miasta 4 (3)
16:10serial dokumentalny
Remont w 48h 4 (1)
16:40magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Duch Bożego Narodzenia
od 12:50komedia fantasy
Ostatni akord
14:15film krótkometrażowy
Proxima
14:35dramat obyczajowy
Lucy wśród gwiazd
16:20dramat psychologiczny
CANAL+ Premium
O czym marzą zwierzęta
od 12:15film animowany
Zieja
16:20dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Zwyczajna kobieta 2 (1)
13:00serial kryminalny
Zwyczajna kobieta 2 (2)
13:40serial kryminalny
Ulica Patison
14:25film krótkometrażowy
Było ich dziesięciu (6)
15:40serial kryminalny
Grób (1)
16:35serial kryminalny
CBS Europa
Porwana: Historia Carliny White
od 11:50dramat obyczajowy
Freestyle
13:40dramat obyczajowy
HBO 2
Wicedyrektorzy 2 (3)
od 12:40serial komediowy
Zaplątani
13:10film animowany
Stary, kocham cię
14:50komedia
Małe kobietki
16:35melodramat
HBO 3
Obsesja Eve (8-ost.)
od 12:50serial sensacyjny
Mr. Robot 4 (9/13)
13:35serial kryminalny
Młody Sheldon 4 (4/18)
14:25serial komediowy
Szkoła jazdy dla Saudyjek
14:45film dokumentalny
Ralph Demolka
15:45film animowany
Kino Polska
Karolina
od 12:05film obyczajowy
Uprowadzenie Agaty
14:25komediodramat
Dom: Nosić swoją skórę (6)
15:55serial obyczajowy
Kino TV
Wykrętasy
13:15komedia romantyczna
Magik z Nowego Jorku
15:35komediodramat
Polsat Film
Fru!
od 12:25film animowany
zdjęcieRozmowy nocą
14:20komedia romantyczna
Drugi Hotel Marigold
16:20komediodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:10mecz: Celta Vigo - Sevilla FC
Piłka nożna: Liga angielska
13:20mecz: Brighton & Hove Albion FC - Everton FC
Ligue1 Review
15:40magazyn piłkarski
Premiera: Premier League Review
16:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej Masters w Milton Keynes
14:00mecz finałowy: Yan Bingtao - John Higgins
nSport+
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
od 12:35mecz: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik
News+
15:00magazyn sportowy
Żużel: PGE Ekstraliga
15:35mecz: Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin
Polsat Sport
zdjęcieTenis: Turniej ATP w Monte Carlo
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
15:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00mecz fazy play-off
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
15:30mecz: Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice
Polsat Sport News
Sport flesz
13:00program informacyjny
Sport flesz
14:00program informacyjny
Sport flesz
15:00program informacyjny
Sporty walki: KSW
15:05sporty walki
TVP Sport
4-4-2
od 12:45magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:45mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
GOL
16:00magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!