Program TV na wtorek 04.10.2022

POPULARNE

TVP 1
Przysięga (730)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:15teleturniej muzyczny
Klan (4031)
17:55telenowela
Kasta: Skarbonka
18:20serial paradokumentalny
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (1332)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Zakazany owoc (70)
17:15telenowela
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Va banque (456)
18:20teleturniej
Zranione ptaki (135)
18:45serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2668)
19:30serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112: Córeczka (720)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Zgubne życzenie (729)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3468)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
TVN
Ukryta prawda (1103)
od 15:05serial paradokumentalny
Ten moment (45)
16:10serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje (10)
16:45program rozrywkowy
Ukryta prawda (1427)
17:55serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Bitwa tiktokerów (9)
16:00program rozrywkowy
Bitwa tiktokerów (8)
16:30program rozrywkowy
Na przekór przeznaczeniu (8)
18:00serial obyczajowy
Wesoły ambulans (2)
18:55serial komediowy
Wesoły ambulans (3)
19:25serial komediowy
TV 6
Septagon (18)
16:00serial kryminalny
Medicopter 117 (40)
17:00serial przygodowy
Miodowe lata: Azor (83)
18:05serial komediowy
TV Puls
Prawdziwe motywy 2: Paczka (61)
16:00serial paradokumentalny
Prawdziwe motywy 2: Trutka na szczury (62)
17:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (1086)
od 15:55serial paradokumentalny
Opowieści małżeńskie 2 (12/24)
16:55serial paradokumentalny
Rozwód. Walka o wszystko (10/40)
17:55serial paradokumentalny
Zagadki losu 2 (17/36)
19:00serial paradokumentalny
TVP Polonia
Leśniczówka (415)
16:00telenowela
Barwy szczęścia (2630)
16:30serial obyczajowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Studio Wschód
17:20magazyn
Nad Niemnem (456)
18:50magazyn Polaków na Białorusi
Studio Lwów
19:10program informacyjny
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (12)
od 15:50serial dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (430)
16:50program informacyjny
Porzucone budowle 3 (4)
17:55serial dokumentalny
Wariaci za kierownicą 2 (2)
18:55program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Telepasja
od 14:25komediodramat
Jim Carrey. Ameryka bez maski
16:50film dokumentalny
Szalona odwaga
18:00film wojenny
AXN
S.W.A.T. 3 (17)
16:05serial sensacyjny
A.X.L
17:00film przygodowy
Agenci NCIS 16 (5)
19:15serial kryminalny
CANAL+ 1
Minari
16:50dramat obyczajowy
Łapu-capu
18:45chochliki telewizyjne
Druga połowa
18:50komedia romantyczna
CANAL+ Family
Tenis: Turniej WTA w Ostrawie
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Lifetramp - życie na próbę (1)
18:30serial dokumentalny
Lifetramp - życie na próbę (2)
18:55serial dokumentalny
Lifetramp - życie na próbę (3)
19:20serial dokumentalny
CANAL+ Film
Rodzinka
od 15:25komedia
All My Life
16:50dramat obyczajowy
Oskarżona
18:25film obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Minari
od 15:50dramat obyczajowy
Łapu-capu
17:45chochliki telewizyjne
Druga połowa
17:50komedia romantyczna
CBS Europa
W oku huraganu
od 15:20dramat obyczajowy
Czarna książeczka
17:20komedia romantyczna
HBO 2
Moneyball
16:40dramat biograficzny
Czarna skrzynka
18:50thriller
Kino Polska
Zrodzeni do szabli
16:00film dokumentalny
13 posterunek 2 (4)
17:15serial komediowy
Kabaretowy rejs (133)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (132)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
List dla króla
17:40film przygodowy
Poirot: Sen
19:55serial kryminalny
Stopklatka
Bitwa w przestworzach
od 15:05film sensacyjny
Łowcy okazji 5 (13)
19:00serial dokumentalny
Łowcy okazji 5 (14)
19:35serial dokumentalny
Warner TV
Everwood: Umiejętność czekania (7)
od 15:20serial obyczajowy
Everwood: Punkt zwrotny (8)
16:15serial obyczajowy
Strażnik Teksasu: Strażnicy (3)
18:05serial sensacyjny
Odżywieni
19:05dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Ostrawie
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Ostrawie
18:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Wysoki Pressing
od 15:30magazyn sportowy
Hola LaLiga
17:00magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga Santander
18:00magazyn piłkarski
Foot truck: Franciszek Smuda
19:00magazyn piłkarski
Ligue1 Review
19:45magazyn piłkarski
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Nur-Sułtanie
od 14:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
16:30mecz: GKS Katowice - Projekt Warszawa
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
18:45mecz: Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Nur-Sułtanie
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Hokej: Liga Mistrzów
17:50mecz: GKS Katowice - Fehervar AV19

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!