Ogólnotematyczne

od 4:35serial obyczajowy
zdjęcie
6:25serial obyczajowy
7:15telenowela dokumentalna
7:45magazyn interwencyjny
8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40teleturniej muzyczny
5:30teleturniej
zdjęcie
6:10serial komediowy
7:00magazyn
7:20serial fabularno-dokumentalny
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
od 2:15film SF
5:50program rozrywkowy
6:00program informacyjny
8:00serial paradokumentalny
5:05programy powtórkowe
5:50magazyn reporterów
6:15telezakupy
7:25magazyn poradnikowy
7:55magazyn ogrodniczy
8:00magazyn
5:20serial paradokumentalny
6:25serial paradokumentalny
7:20serial fabularno-dokumentalny
8:20serial fantasy
5:00program muzyczny
6:00serial fabularny
7:05serial animowany
7:35serial animowany
8:00serial sensacyjny
5:00program muzyczny
6:00program muzyczny
7:00serial przygodowy
8:00serial przygodowy
6:50magazyn Polaków na Białorusi
7:10magazyn popularnonaukowy
7:25program dla dzieci
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
od 3:40horror
5:35program rozrywkowy
5:50program muzyczny
6:50program rozrywkowy

Filmowe

od 4:45film krótkometrażowy
5:15film krótkometrażowy
5:40etiuda filmowa
6:10serial kryminalny
7:10serial kryminalny
8:10serial akcji
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:25serial kryminalny
7:10serial sensacyjny
7:55film obyczajowy
5:00dramat sensacyjny
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:25serial kryminalny
8:10serial sensacyjny
8:55film obyczajowy
od 3:30thriller
5:25magazyn sportowy
6:00magazyn muzyczny
6:30chochliki telewizyjne
zdjęcie
7:25dramat biograficzny
6:00film kostiumowy
8:30magazyn informacyjny
8:40chochliki telewizyjne
8:55magazyn filmowy
5:00magazyn filmowy
5:30chochliki telewizyjne
6:00magazyn informacyjny
6:10chochliki telewizyjne
6:25magazyn filmowy
7:00serial kryminalny
8:00serial kryminalny
5:55serial komediowy
6:30serial obyczajowy
7:20serial obyczajowy
8:15dramat katastroficzny
6:00dramat obyczajowy
7:35film SF
5:00serial obyczajowy
6:00dramat biograficzny
7:45film familijny
od 4:45program rozrywkowy
5:40film krótkometrażowy
6:00dramat sensacyjny
7:45film krótkometrażowy
8:10serial obyczajowy
6:00dramat obyczajowy
7:50dramat obyczajowy
od 4:30serial paradokumentalny
5:30serial fabularno-dokumentalny
6:15magazyn kulinarny
6:45serial obyczajowy
7:45serial obyczajowy

Sportowe

8:00magazyn sportowy
5:00mecz: Orlando City SC - Real Salt Lake
6:00mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
8:05magazyn sportowy
8:15magazyn piłki ręcznej
8:45rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: NMC Górnik Zabrze - Gwardia Opole
7:001. mecz o 3. miejsce fazy play-off
7:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
7:00mecz: Lokomotiw Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
8:00mecz fazy grupowej: Słowacja - Szwajcaria

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!