Program TV

WTOREK 25.12
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 8:15
zdjęcieŚwiąteczne déja vu
15:00film familijny
TV 4
Bitwa na bombki
od 11:35komedia obyczajowa
Piłki z jajami
13:30komedia
Ja Cię Kręcę
15:10program rozrywkowy
TV 6
12 świątecznych randek
od 12:00komedia romantyczna
Kobiety Biblii
13:50film historyczny
Tajniak
15:40komedia sensacyjna
TV Puls
Gdzie jest Nemo?
14:25film animowany
King Kong
16:30film przygodowy
TVN 7
Na ratunek wielorybom
od 12:30film przygodowy
Trzej muszkieterowie
14:30film przygodowy
Niania
16:25film familijny
TVP Kultura
Sztuka Francji: I poleje się krew (2)
od 12:40serial dokumentalny
Lawrence z Arabii (1/2)
14:05dramat przygodowy
Kolędy Śląska
16:05koncert
Sabrina
16:55komedia romantyczna
WP
Wesołych teściów
od 12:00film familijny
Kate Middleton
14:00film dokumentalny
Mój dom świeci najjaśniej 2 (3)
15:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Pionek
13:45dramat biograficzny
Perfekcjonista
15:50thriller
AXN
Mój chłopak się żeni
od 11:10komedia romantyczna
Agenci NCIS 11 (1/24)
13:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 11 (2)
14:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 11 (3)
15:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 11 (4)
16:20serial sensacyjny
CANAL+
Najśredniejsza ryba świata
14:50film krótkometrażowy
zdjęciePowiernik królowej
15:05dramat biograficzny
Szybcy i wściekli 8
16:55film sensacyjny
CANAL+ 1
Mumia
od 11:40film przygodowy
Łapu-capu extra
13:30chochliki telewizyjne
Najśredniejsza ryba świata
15:50film krótkometrażowy
Powiernik królowej
16:05dramat biograficzny
CANAL+ Family
Młode zwierzęta poznają świat (5)
od 12:40serial dokumentalny
O co biega?
13:30magazyn sportowy
Nie przegap
14:00magazyn informacyjny
Dzieciak rządzi
14:10film animowany
Vitello (8)
15:45serial animowany
Życie na wrotkach
15:55komedia muzyczna
CANAL+ Film
Jak chłopaki
od 12:40komedia
Między nami kosmos
14:10dramat SF
Żegnaj, Christopher Robin
16:10dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Motylek (1/3)
od 12:50dramat obyczajowy
Motylek (2/3)
13:35dramat obyczajowy
Motylek (3-ost.)
14:25dramat obyczajowy
Piknik pod Wiszącą Skałą (1)
15:15serial obyczajowy
Piknik pod Wiszącą Skałą (2)
16:10serial obyczajowy
CBS Europa
Niebiosa mogą zaczekać
od 11:40komedia romantyczna
Trzy życzenia
13:40film obyczajowy
Zbuntowana mama
15:50komedia
HBO
Rango
od 12:45film animowany
Pułapka czasu
14:30film fantasy
Oz: Wielki i potężny
16:20film fantasy
HBO 2
Obłędny rycerz
od 12:50komedia przygodowa
Midnight special
15:05dramat SF
HBO 3
Młody Sheldon (12/22)
13:05serial komediowy
Młody Sheldon (13/22)
13:25serial komediowy
Młody Sheldon (14/22)
13:45serial komediowy
Młody Sheldon (15/22)
14:05serial komediowy
Młody Sheldon (16/22)
14:25serial komediowy
Młody Sheldon (17/22)
14:45serial komediowy
Młody Sheldon (18/22)
15:05serial komediowy
Młody Sheldon (19/22)
15:25serial komediowy
Młody Sheldon (20/22)
15:45serial komediowy
Młody Sheldon (21/22)
16:05serial komediowy
Młody Sheldon (22-ost.)
16:25serial komediowy
Czarna Pantera
16:50film sensacyjny
Kino TV
Klątwa Tutenchamona (1/2)
od 12:55film przygodowy
Przygody Merlina (11)
14:45serial fantasy
Przygody Merlina (12)
15:45serial fantasy
I kto to mówi
16:45komedia
Polsat Film
Zebra z klasą
od 12:35film familijny
zdjęcieUwierz w święta
14:40film fantasy
Stopklatka TV
Książę i ja
15:35komedia romantyczna
TNT
Zakazane królestwo
od 12:55film przygodowy
Cztery wesela i pogrzeb
15:00komedia romantyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:05mecz: Real Sociedad - CD Alaves
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:20mecz: RB Lipsk - Werder Brema
O co biega?
15:25magazyn sportowy
La Liga Highlights Show
16:00magazyn piłkarski
Eurosport 2
Watts
13:00magazyn sportowy
Watts
14:00magazyn sportowy
Watts
15:00magazyn sportowy
Watts
16:00magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:00mecz: CD Leganes - Sevilla FC
Żużel: PGE Ekstraliga
15:00mecz finałowy: CASH BROKER Stal Gorzów - FOGO Unia Leszno
Polsat Sport
Puncher Extra Time
od 12:30wydanie świąteczne - podsumowanie 2018 roku
Piłka nożna: Liga Narodów
13:30mecz: Polska - Portugalia
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:30mecz: Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata w Bułgarii i we Włoszech
od 12:50mecz fazy grupowej: Bułgaria - Polska
Tenis: Turniej Wimbledon
15:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Kevin Anderson - Novak Djoković
TVP Sport
Piłka nożna
od 12:45skróty meczów: Włochy - Polska, Polska - Irlandia, Polska - Portugalia, Polska - Włochy, Polska - Czechy i Portugalia - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!