Program TV

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rodzinna sielanka
od 13:00komedia romantyczna
Wakacje w domu
15:00komediodramat
Czynnik PSI 2 (21)
17:05serial SF
TV 4
STOP Drogówka
od 13:55magazyn policyjny
Szklane piekło
17:00dramat kryminalny
TV 6
zdjęcieCud w Cokeville
15:50dramat obyczajowy
Ostatnia zima wojny
17:50dramat wojenny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 3 (131)
od 13:15serial obyczajowy
zdjęcieSmokiem i mieczem
16:20film przygodowy
TVN 7
Liceum Avalon
od 13:15film dla młodzieży
zdjęcieCzarna kawaleria
15:05western
Nie cierpię walentynek
17:10komedia romantyczna
TVP Kultura
Kieszonkowiec
od 13:10dramat kryminalny
I blisko, i daleko
14:35film dokumentalny
Tygodnik kulturalny
17:35magazyn kulturalny
TVP Polonia
Jak nie wiadomo, o co chodzi
14:10film dokumentalny
Wolny ekran (132)
15:40magazyn
Kulturalni PL
16:00magazyn
Słownik polsko@polski
17:00talk-show prof. Jana Miodka
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1411)
17:55serial obyczajowy
WP
Megafabryki: Piaggio (17)
14:00serial dokumentalny
Megafabryki: Mini (16)
15:05serial dokumentalny
Porwania - godziny grozy (1)
16:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Na wojnie
od 12:00dramat polityczny
London Road
14:10musical
Trepalium (1)
15:55serial SF
Trepalium (2)
17:00serial SF
AXN
Premiera: Candice Renoir 5 (10-ost.)
od 13:10serial komediowy
Premiera: Candice Renoir 6 (1)
14:20serial komediowy
Aniołki Charliego
15:30film sensacyjny
Ja, szpieg
17:35komedia sensacyjna
CANAL+
Nie przegap
14:00magazyn informacyjny
Oscary 2019: Powiernik królowej
14:10dramat biograficzny
CANAL+ 1
Szklany zamek
od 12:35dramat biograficzny
Mrówka wychodzi za mąż
14:40film krótkometrażowy
Nie przegap
15:00magazyn informacyjny
Oscary 2019: Powiernik królowej
15:10dramat biograficzny
CANAL+ Family
Happy End
od 12:55dramat obyczajowy
Jak rozbić bank
14:40komedia kryminalna
Córunia tatunia
16:15komediodramat
Łapu-capu
17:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Zaczęło się w środę (8)
od 13:15serial sensacyjny
Gwiazdy wesela (7)
14:10serial komediowy
Gwiazdy wesela (8)
14:55serial komediowy
Więzi
15:40film krótkometrażowy
Trzy kobiety czekają na śmierć
15:50film krótkometrażowy
Biuro szpiegów 4 (7)
16:10serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (8)
17:05serial szpiegowski
CBS Europa
Herkules (1/2)
od 13:55film przygodowy
Herkules (2-ost.)
15:30film przygodowy
Zbuntowana mama
17:10komedia
HBO
Niepokój
od 12:45thriller
Dunkierka
14:35film wojenny
zdjęcieObłędny rycerz
16:20komedia przygodowa
HBO 2
Szefowie wrogowie 2
od 13:00komedia
Czarna Pantera
14:50film sensacyjny
Proza życia
17:05komedia
HBO 3
Ramona i Beezus
od 13:20film familijny
Dom wygranych
16:25komedia kryminalna
W potrzebie 3 (1)
17:55serial komediowy
Kino Polska
Przygody psa Cywila: W puszczy (3)
od 13:50serial przygodowy
Odwyk
16:55film krótkometrażowy
Kemping
17:25film krótkometrażowy
Piąta pora roku
17:55film obyczajowy
Kino TV
Bezsenność w Seattle
od 12:40komedia romantyczna
Przygody Merlina 3 (2)
14:50serial fantasy
Przygody Merlina 3 (3)
15:55serial fantasy
Stopklatka TV
Tornado w Nowym Jorku
14:35film katastroficzny
zdjęcieSłodka zemsta
16:25komedia romantyczna
TNT
Ocean's Twelve: Dogrywka
od 13:05komedia sensacyjna
Ocean's 13
15:30komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 12:55mecz: Celta Vigo - UD Levante
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:10mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:40mecz: Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Eurosport 1
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Cogne
od 12:15biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 12:55mecz: Celta Vigo - UD Levante
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:10mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
17:30mecz: PGE Vive Kielce - Montpellier HB
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 12:30mecz: Chemik Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski
od 13:45mecz półfinałowy: Polpharma Starogard Gdański - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Koszykówka mężczyzn: Puchar Polski
16:15konkurs wsadów i trójek
Polsat Sport News
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
14:001. i 2. przejazd dwójek mężczyzn
Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
15:30mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!