Program TV na dziś

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieWspaniałe stulecie (156)
14:00serial kostiumowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Gra na Maksa 2: Żółw (17)
15:15serial obyczajowy
TVP 2
Va banque (218)
14:05teleturniej
Na sygnale: Zazdrość i ratownictwo (319)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Gra na Maksa 2: Żółw (17)
15:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1397)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Zakazany owoc (111)
17:15telenowela
Polsat
Trudne sprawy: Seryjny morderca (1104)
od 13:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112: Wymarzona córka (433)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze: W altanie (595)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1149)
15:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1128)
17:55serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Plastelinkowy angielski (15)
14:00serial animowany
Klub Winx: Tajemnica Bloom (14)
14:15serial animowany
Wesoły ambulans (13)
15:15serial komediowy
Wesoły ambulans (14)
15:45serial komediowy
To nie tak miało być (7)
16:15serial obyczajowy
TV 4
STOP Drogówka
od 13:55magazyn policyjny
Galileo (315)
14:55program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (924)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Rozwód. Walka o wszystko (27/40)
od 13:55serial paradokumentalny
Tajemnice miłości (17/68)
14:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1132)
15:55serial paradokumentalny
Zagadki losu (14/34)
16:55serial paradokumentalny
Niebezpieczne związki (2/10)
17:55program obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj 8 (2)
od 13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (22)
14:50serial dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (476)
16:50program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj 8 (3)
17:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Listy do więzienia
od 13:50film krótkometrażowy
Powidoki
14:35dramat obyczajowy
Lato już było
16:20film krótkometrażowy
Solar voyage
17:55film krótkometrażowy
AXN
Chicago Med (21)
od 13:55serial obyczajowy
Chicago Med (22)
14:50serial obyczajowy
Emotki. Film
15:50film animowany
S.W.A.T. Jednostka specjalna
17:40film sensacyjny
CANAL+ 1
Chłopiec z chmur
od 13:45film przygodowy
Sisi. Dziedzictwo
15:35film dokumentalny
zdjęcieFinding You
16:25dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Lifetramp - życie na próbę 2 (8)
od 13:30serial dokumentalny
Kupione i co dalej? 3 (8)
16:20magazyn poradnikowy
Daleko od miasta 7 (8)
16:45serial dokumentalny
Daleko od miasta 7 (9)
17:10serial dokumentalny
CANAL+ Film
Świrnięty Mikołaj
od 13:40komedia
Trzy i pół godziny
14:50dramat historyczny
Minari
16:20dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Chłopiec z chmur
od 12:45film przygodowy
Sisi. Dziedzictwo
14:35film dokumentalny
zdjęcieFinding You
15:25dramat obyczajowy
Łapu-capu
17:25chochliki telewizyjne
Ze śmiercią jej do twarzy
17:30czarna komedia
CANAL+ Seriale
Zwyczajna kobieta 2 (2)
od 13:45serial kryminalny
Zwyczajna kobieta 2 (3)
14:30serial kryminalny
Solar voyage
15:40film krótkometrażowy
Pan Burmistrz 2 (10)
16:00serial komediowy
Legendy komedii 4 (5)
17:10serial dokumentalny
HBO
Rodzina Addamsów 2
15:40film animowany
Premiera: Na planie (49)
17:15magazyn filmowy
Aquaman
17:45film SF
HBO 2
Angry Birds Film
od 12:50film animowany
Widzimy się wczoraj
14:30komedia romantyczna
zdjęcieDrobiazgi
16:00dramat obyczajowy
Człowiek z bieguna
17:50komediodramat
HBO 3
I oto jesteś
od 12:30komedia romantyczna
Sherlock Holmes
14:10film kryminalny
Elvis
16:20dramat biograficzny
Kino Polska
Perła w koronie
od 13:30dramat obyczajowy
zdjęcieSól ziemi czarnej
15:55dramat społeczny
Kino TV
Poirot: Niedziela na wsi
od 13:00film kryminalny
Potop (2-ost.)
17:00film historyczny
Stopklatka
Burzowe tornado
od 13:55film katastroficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Rugby: Autumn Series
od 13:15mecz: Walia - Australia
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
15:30mecz: CD Tenerife - CD Alaves
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:35Top Goals 2022
News+
15:00magazyn sportowy
NBA Action
15:30magazyn koszykarski
zdjęcieKoszykówka mężczyzn: NBA
16:00mecz: Miami Heat - Los Angeles Clippers
Eurosport 1
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Beitostolen
15:00biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Tenis: Diriyah Cup
17:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Diriyah Cup
od 13:55mecz półfinałowy gry pojedynczej
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Beitostolen
16:50biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Turynie
17:35program dowolny par sportowych
The Power of Sport
17:59magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 12:00mecz: Grupa Azoty Chemik Police - Maritza Płowdiw
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
7. strefa
16:00magazyn siatkarski
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
17:30mecz: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
od 13:00mecz: Partizan Mozzart Bet Belgrad - Crvena Zvezda mts Belgrad
zdjęcieSiatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
15:00mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Allianz MTV Stuttgart
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:20mecz: BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Zastal BC Zielona Góra
Polsat Sport News
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 13:30mecz: A.Carraro Imoco Conegliano - Vasas Obuda Budapeszt
Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Turynie
17:30program dowolny par sportowych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!