Program TV

POPULARNE

TVP 1
BBC w Jedynce: Serengeti (3/6)
od 13:25serial dokumentalny
Weterynarze z sercem (76)
14:30magazyn przyrodniczy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Polsat
zdjęcieCzarna Pantera
14:50film sensacyjny
Nasz nowy dom (138)
17:40reality show
TVN
Lego Ninjago: Film
od 13:50film animowany
zdjęcieAvengers
16:00film SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Eksterminatorzy
od 13:35film SF
Kabaretowy Szał
17:00program rozrywkowy
TV 4
Gwiazdy Kabaretu (23)
od 13:20program rozrywkowy
Załoga
14:30film sensacyjny
TV 6
Detektyw Monk (2)
14:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (420)
15:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (421)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (422)
17:00serial obyczajowy
TVN 7
Wszystko stracone
od 13:25dramat przygodowy
zdjęcieŚnieżne psy
15:40komedia
Listy do M. 2
17:50komedia romantyczna

FILMOWE

ale kino+
Szalone serce
od 12:40dramat obyczajowy
zdjęcieMój najgorszy koszmar
14:40komedia romantyczna
Spacer w chmurach
16:30melodramat
AXN
Hotel Transylvania 2
od 12:20film animowany
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (16)
14:10serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (17)
15:00serial sensacyjny
Grimm 6 (1)
16:00serial fantasy
Grimm 6 (2)
17:00serial fantasy
Strzelec wyborowy
17:55film sensacyjny
CANAL+
Wilcze echa
od 12:55thriller
Nie przegap
14:45magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga angielska
14:55mecz: Manchester United FC - Watford FC
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
CANAL+ 1
Wilcze echa
od 13:55thriller
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga angielska
15:55mecz: Manchester United FC - Watford FC
CANAL+ Family
Titan: Nowa Ziemia
od 13:45film animowany
Na cenzurowanym
15:20film krótkometrażowy
Kuba Guzik
15:50film przygodowy
Dolina Muminków (3)
17:40serial animowany
CANAL+ Film
Huragan
14:20film sensacyjny
Nie przegap
16:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
16:10chochliki telewizyjne
Winni
16:40dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Obserwowani (8)
od 13:50serial kryminalny
Hashtag Olympics (5)
14:35magazyn sportowy
Hashtag Olympics (6)
14:50magazyn sportowy
Hashtag Olympics (7)
15:05magazyn sportowy
Hashtag Olympics (8)
15:20magazyn sportowy
CBS Europa
Szukając rodziny
od 13:00dramat obyczajowy
Poznaj rodziców Mikołaja
14:50komedia obyczajowa
Posłaniec
16:35dramat obyczajowy
HBO
Księga dżungli
od 13:05film przygodowy
Toy Story 3
14:50film animowany
Searching
16:30thriller
HBO 2
Jak pies z kotem
od 13:00komediodramat
Julie i Julia
16:55film biograficzny
HBO 3
451° Fahrenheita
od 12:35dramat SF
Ona
14:15melodramat
Słowo na L: Generacja Q (7/8)
16:20serial obyczajowy
Pohamuj entuzjazm 10 (5/10)
17:15serial komediowy
Avenue 5 (5/9)
17:55serial komediowy
Kino TV
Matylda
od 13:50komedia
Stopklatka
Błękitna laguna
od 13:45film obyczajowy
Dzika lokatorka
15:55komedia romantyczna
TNT
Rocky 5
od 13:55dramat obyczajowy
zdjęcieZero bezwzględne
16:05film katastroficzny
Wzgórze nadziei
17:50melodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 12:10mecz: Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40mecz: Wisła Kraków - Korona Kielce
Kącik klubowy (22)
17:10magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
17:25mecz: Arsenal FC - Everton FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:55mecz: CD Alaves - Athletic Bilbao
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
16:55mecz: Telekom Veszprem HC - Montpellier HB
Polsat Sport
7. strefa
od 13:00magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz: Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź
Polsat Sport Extra
Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020
14:50bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Atleci
16:10magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga czeska
16:55mecz: SK Sigma Ołomuniec - AC Sparta Praga

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!