Program TV

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Gwiazdy Kabaretu (14)
od 13:55program rozrywkowy
TV 6
Detektyw Monk (12)
14:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (365)
15:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (366)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (367)
17:00serial obyczajowy
TVN 7
Brzydula (60/180)
od 13:55serial komediowy
Brzydula (61/180)
14:30serial komediowy
Brzydula (62/180)
15:05serial komediowy

FILMOWE

ale kino+
Rzeka życia
od 12:05dramat obyczajowy
Cienie
14:25thriller
Śmierć Johna Lennona
16:10dramat biograficzny
AXN
Agenci NCIS 12 (20)
od 13:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (21)
14:55serial sensacyjny
Ultraviolet 2 (9)
15:55serial kryminalny
Ultraviolet 2 (10)
16:55serial kryminalny
7 sekund
17:55film sensacyjny
CANAL+
Łapu-capu extra
14:00chochliki telewizyjne
Stereotypy: Brytyjczycy (2)
14:25serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga angielska
14:55mecz: Aston Villa FC - Leicester City FC
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:00mecz: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
CANAL+ 1
Łapu-capu extra
15:00chochliki telewizyjne
Stereotypy: Brytyjczycy (2)
15:25serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga angielska
15:55mecz: Aston Villa FC - Leicester City FC
CANAL+ Family
Klakson i spółka
od 13:50film animowany
Status: Singiel
15:20komedia
Gnomy rozrabiają
17:05film animowany
CANAL+ Film
Bella i Sebastian 3
14:00film familijny
Nie przegap
15:30magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
15:40chochliki telewizyjne
303. Bitwa o Anglię
16:10dramat wojenny
Pracująca dziewczyna
17:55komedia obyczajowa
CANAL+ Seriale
Obserwowani (4)
od 13:40serial kryminalny
Obserwowani (5)
14:25serial kryminalny
Obserwowani (6)
15:10serial kryminalny
Obserwowani (7)
15:55serial kryminalny
Obserwowani (8)
16:45serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
17:45serial komediowy
CBS Europa
Bezpieczny port (1/2)
14:00dramat obyczajowy
Bezpieczny port (2-ost.)
15:50dramat obyczajowy
Żona dla Mikołaja
17:40film familijny
HBO
Kapitan Marvel
od 12:15film SF
Hotel Transylwania 3
14:20film animowany
Rampage: Dzika furia
16:00film przygodowy
HBO 2
Gwiazdy nie umierają w Liverpoolu
od 13:05dramat obyczajowy
Alfa
14:50film przygodowy
Mała Stopa
16:25film animowany
HBO 3
Żony ze Stepford
od 13:45komedia SF
Notatki z terenu
15:20monodram
Glass
16:50thriller
Kino TV
Bezsenność w Seattle
14:05komedia romantyczna
Polsat Film
zdjęcieRiwiera dla dwojga
14:05komedia romantyczna
Planeta małp
16:05film SF
Stopklatka TV
Błękitna laguna
od 13:05film obyczajowy
zdjęcieSilverado
15:25western
TNT
Przyczajony tygrys, ukryty smok
od 12:15film przygodowy
The Social Network
14:45dramat biograficzny
Akademia policyjna
17:15komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 12:10mecz: Cracovia - Raków Częstochowa
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
14:35mecz: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Sport News+
17:10magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
17:25mecz: Brighton & Hove Albion FC - Wolverhampton Wanderers FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:55mecz: SD Eibar - Getafe CF
Piłka nożna: Liga austriacka
14:50mecz: FC Red Bull Salzburg - WSG Swarovski Tirol
Siatkówka kobiet: Liga włoska
16:55mecz: Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta - Zanetti Bergamo
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 12:30mecz: Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia
Polsat Sport Extra
Atleci
17:00magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz: Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
15:00Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona
Magazyn narciarski
17:30magazyn sportowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!