Program TV

POPULARNE

TVP 1
Teatr Telewizji: Narty Ojca Świętego
od 21:00sztuka Jerzego Pilcha
zdjęcieWarto rozmawiać
23:50talk-show
Światło między oceanami
0:55dramat obyczajowy
TVP 2
O mnie się nie martw 12 (12/13)
od 21:50serial komediowy
Deep State: Tajny układ (2/8)
22:50serial sensacyjny
zdjęcieŁagodna
23:50dramat obyczajowy
Polsat
Zdrady (71)
23:05serial paradokumentalny
zdjęcieSiła rażenia
0:05film sensacyjny
TVN
Projekt Lady (4)
od 21:30reality show
zdjęciePrzetrwanie
22:30dramat przygodowy
Chyłka - Kasacja (4/6)
1:00serial kryminalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Line of Duty: Okres próbny (5)
od 21:00serial kryminalny
Samotny gringo
22:20film sensacyjny
Dopóki tam byłaś
0:00komedia romantyczna
TV 4
Bitwa o Jangsari
od 21:40dramat wojenny
Śmierć na 1000 sposobów (7)
23:50serial dokumentalny
Spadkobiercy (20)
0:20program rozrywkowy
Śmierć na 1000 sposobów (8)
1:20serial dokumentalny
Galileo (828)
1:50program popularnonaukowy
TV Puls
Ochroniarz
od 21:55film sensacyjny
Po prostu walcz 2
23:50dramat sensacyjny
Zobacz to!: Taki jest świat 5 (38)
1:50program informacyjny
TVP Kultura
Kronos: Muzyka
od 21:35program publicystyczny
Warsaw by Night
1:40dramat obyczajowy
TVP Polonia
Uzdrowisko: Łowca posagów (16)
22:25telenowela dokumentalna
O zwierzętach i ludziach
22:55film dokumentalny
Focus on Poland (439)
23:55program informacyjny
Korona królów (379)
0:10telenowela historyczna
Figu Migu: Nie zjem i już (36)
1:30program dla dzieci
Alarm!
1:40magazyn interwencyjny
WP
Kabaret na żądanie (11)
0:00program rozrywkowy
Kobiety kryminału (9)
1:00serial dokumentalny
Kobiety kryminału (10)
1:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Gliniarze z Brooklynu
od 20:10dramat sensacyjny
Świadek
22:30thriller
zdjęcieTrylogia o miłości: Uwiązani
0:10dramat obyczajowy
AXN
Desperado
23:00film sensacyjny
Alex Rider (2)
1:10serial sensacyjny
CANAL+ 1
Matrymonialny przekręt (4-ost.)
od 21:30serial dokumentalny
Premiera: Miasta rytm: Opole
22:30serial dokumentalny
Pamięć krwi
23:20thriller
Zwyczajna przysługa
0:50komedia kryminalna
CANAL+ Family
Braveheart - Waleczne serce
od 21:55dramat historyczny
Maiden
0:55film dokumentalny
CANAL+ Film
Zawód: Kobieciarz
od 21:35komedia
Pamiątka
23:10dramat obyczajowy
Pokłosie
1:05dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Premiera: Miasta rytm: Opole
od 21:30serial dokumentalny
Pamięć krwi
22:20thriller
Zwyczajna przysługa
23:50komedia kryminalna
Polityka
1:45film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Premiera: Cela śmierci (4)
22:00serial kryminalny
Story
22:45film animowany dla dorosłych
Zbrukana (7)
22:50serial kryminalny
Zbrukana (8)
23:15serial kryminalny
Zbaw nas ode złego (8)
23:40serial kryminalny
Aktualności filmowe+
0:40magazyn filmowy
All Inclusive
1:10film krótkometrażowy
Pan Tadeusz
1:25film kostiumowy
HBO
Premiera: Tak czy owak (8/10)
od 21:40serial komediowy
Odmieńcy
22:20film SF
Druga szansa
1:40dramat obyczajowy
HBO 2
W domu (Polska)
od 21:00filmy krótkometrażowe
Sprawa idealna 4 (6/7)
23:20serial obyczajowy
zdjęciePatria (1/8)
0:15serial obyczajowy
Patria (2/8)
1:15serial obyczajowy
HBO 3
Love Life (8/10)
22:00serial komediowy
Tak czy owak (8/10)
22:30serial komediowy
Pewnego razu... w Hollywood
23:05komediodramat
Kraina Lovecrafta (7/10)
1:45serial grozy
Kino Polska
Dzień kobiet
od 21:50dramat obyczajowy
Uwikłanie
23:50film kryminalny
Stopklatka
Champion 3: Odkupienie
od 21:55film sensacyjny
zdjęcieCarrie
23:55horror
Tam i z powrotem
1:55film obyczajowy
TNT
Kickboxer 4
od 21:00film sensacyjny
Nuklearny szantaż
0:35film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 20:55mecz: Liverpool FC - Arsenal FC
Jej Wysokość Premier League
23:00magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
0:15magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga niemiecka
0:45mecz: FC Augsburg - Borussia Dortmund
nSport+
zdjęcieLiga+ Extra
22:35magazyn piłkarski
Sport News+
0:15magazyn sportowy
Ekstrapaka: 5. kolejka
0:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
od 20:30mecz: Joker Świecie - ŁKS Commercecon Łodź
zdjęcieSporty walki: UFC 253: Adesanya vs. Costa
23:00waga średnia: Israel Adesanya - Paulo Costa; waga półciężka: Dominick Reyes - Jan Błachowicz
Polsat Sport Extra
Magazyn Fortuna 1. ligi
od 21:00magazyn piłkarski
Magazyn ligi holenderskiej
22:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
23:00mecz: AFC Ajax - SBV Vitesse
Sporty walki: KSW 45
1:00walka: Philip De Fries - Karol Bedorf 6.10.2018
Polsat Sport News
Piłka nożna: MLS
od 20:30mecz: Philadelphia Union - Inter Miami
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Stal Nysa
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Boks: World Boxing Super Series
0:55finał w wadze junior ciężkiej: Mairis Briedis - Yuniel Dorticos

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!