Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3477)
18:00telenowela
TVP 2
Koło fortuny (489)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Polsat
Dlaczego ja? (916)
od 14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (339)
16:30serial paradokumentalny
zdjęcieGliniarze (329)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2873)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Szkoła (686)
15:30serial paradokumentalny
19+ (387)
16:30serial paradokumentalny
Szpital (923)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1034)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Rosyjska piękność (9)
16:00serial kostiumowy
Rosyjska piękność (10)
17:00serial kostiumowy
Wojna z mafią 2 (18)
18:00serial kryminalny
TV 4
Policjantki i Policjanci (533)
15:00serial obyczajowy
zdjęcieGliniarz i prokurator 4 (69)
16:00serial kryminalny
Joker (69)
17:00teleturniej
Septagon (63)
18:00serial kryminalny
TV 6
MacGyver (60)
od 14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (78)
15:15serial kryminalny
Drużyna A (1)
16:15serial sensacyjny
Paulina (71)
17:15telenowela
Miodowe lata: Napad (53)
18:15serial komediowy
TVN 7
Sąd rodzinny: Piłkarz (63)
od 14:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska: Firma (100)
15:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (261)
16:20serial paradokumentalny
Prawo Agaty (13/15)
17:25serial obyczajowy
Przyjaciele (13/25)
18:25serial komediowy
Ugotowani: Opole (9/12)
18:55program kulinarno-rozrywkowy
WP
Odlotowe wynalazki (13)
18:00serial dokumentalny
Wielkie żarcie (5)
18:30film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Urok
15:05komedia
Więzi
17:30film krótkometrażowy
Romeo i Julia
18:00melodramat
AXN
Grimm 6 (12)
15:00serial fantasy
Castle 8 (4)
16:00serial kryminalny
Castle 8 (5)
17:00serial kryminalny
2012
18:00film katastroficzny
CANAL+
zdjęcieBez śladu
od 14:50thriller
Mój synek
16:20thriller
Nie przegap
17:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
17:55chochliki telewizyjne
Paddington 2
18:00film familijny
CANAL+ 1
Dwie prawdy
od 14:25dramat obyczajowy
zdjęcieBez śladu
15:50thriller
Mój synek
17:20thriller
Nie przegap
18:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Powrót do Montauk
od 13:25dramat obyczajowy
Nie przegap
15:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
15:20chochliki telewizyjne
Wolta
15:30film krótkometrażowy
Nowa Tonacja
17:20magazyn muzyczny
Tajne źródło
17:50dramat biograficzny
CANAL+ Film
Łapu-capu
15:50chochliki telewizyjne
Maria Magdalena
15:55dramat historyczny
Nie przegap
17:55magazyn informacyjny
Młodzież bez Boga
18:05dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Bulletproof (1)
od 14:55serial kryminalny
Obława (3)
15:40film kryminalny
Gwiazdy wesela (5)
16:30serial komediowy
Gwiazdy wesela (6)
17:15serial komediowy
CBS Europa
Pieski interes
od 14:15komedia obyczajowa
zdjęcieWzgórze nadziei
16:05melodramat
HBO
Pomniejszenie
od 13:45komedia
Templariusze (3/10)
16:00serial historyczny
Templariusze (4/10)
16:40serial historyczny
Premiera: Filmy i gwiazdy
17:25magazyn filmowy
HBO 2
Król Artur: Legenda miecza
od 13:55film przygodowy
Współczesna rodzina 10 (10)
16:00serial komediowy
Wall.E
16:25film animowany
Moje wakacje z Rudym
18:00film familijny
HBO 3
Wampiry: Dziedzictwo (16)
od 14:50serial fantasy
Bezsenność w Seattle
15:40komedia romantyczna
Dom wygranych
17:25komedia kryminalna
Kino Polska
Zaklęte rewiry
od 13:45dramat obyczajowy
Pajęczarki
15:50komedia obyczajowa
Kabaretowy rejs Deluxe (19)
18:00program rozrywkowy
Kino TV
Miłość w Indiach
od 13:05komedia romantyczna
Żółte cytrynki
15:10komedia romantyczna
Mój słodki skarb
18:00komedia romantyczna
Polsat Film
Piękny umysł
16:05dramat psychologiczny
Strażnicy marzeń
18:55film animowany
TNT
Starcie tytanów
od 14:30film fantasy
Gniew tytanów
16:40film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 14:15mecz: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Premiera: Ekstrapaka: 32. kolejka
16:45magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: Premier League MatchPack
18:00magazyn piłkarski
Eurosport 2
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
nSport+
Premiera: Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 14:00mecz: Arka Gdynia - Miedź Legnica
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
16:00mecz: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Basket+
18:00newsy sportowe
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
18:15rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Gwardia Opole - KS Azoty-Puławy
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
15:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz o 3. miejsce: Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police
Polsat Sport Extra
KOTV Weekly
15:00magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga holenderska
15:30mecz: AFC Ajax - SBV Vitesse
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
17:303. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
18:304. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Budapeszcie
od 13:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Budapeszcie
16:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Budapeszcie
18:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
od 13:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
zdjęcieTenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
15:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Ring TVP Sport
17:30magazyn bokserski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!