OGÓLNOTEMATYCZNE

15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:50telenowela
16:45magazyn publicystyczny
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
17:30teleturniej muzyczny
18:00telenowela
18:30telenowela historyczna
18:55teleturniej
od 14:45magazyn publicystyczny
15:10serial komediowy
16:00teleturniej
16:35teleturniej
zdjęcie
17:10serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:25magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
od 14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
od 14:55serial paradokumentalny
15:55serial przygodowy
16:50serial kryminalny
17:55serial komediowy
18:25serial komediowy
15:00serial obyczajowy
18:00serial kryminalny
od 14:15serial sensacyjny
15:15serial kryminalny
16:15serial fantasy
17:15serial przygodowy
15:00program rozrywkowy
16:00program rozrywkowy
17:30program rozrywkowy
18:00serial SF

FILMOWE

od 14:45komediodramat
16:45blok filmów krótkometrażowych
18:05dramat obyczajowy
15:00serial akcji
16:00serial kryminalny
17:00serial kryminalny
18:00serial kryminalny
od 13:10dramat obyczajowy
15:15magazyn muzyczny
15:45thriller
zdjęcie
17:15dramat historyczny
od 14:10dramat obyczajowy
16:15magazyn muzyczny
16:45thriller
18:15dramat historyczny
15:00magazyn informacyjny
15:10chochliki telewizyjne
15:35komediodramat
17:15chochliki telewizyjne
od 14:00film obyczajowy
15:20film dokumentalny
15:45serial kryminalny
16:40serial kryminalny
17:25serial kryminalny
18:10serial obyczajowy
od 14:55komedia obyczajowa
16:50dramat biograficzny
18:45film kostiumowy
od 14:25film sensacyjny
16:40magazyn filmowy
zdjęcie
17:10film przygodowy
od 14:00dramat obyczajowy
16:05dramat psychologiczny
zdjęcie
15:45horror SF
17:40serial komediowy
18:25serial obyczajowy
od 13:45film przygodowy
15:40film historyczny
18:00program rozrywkowy
od 12:55dramat obyczajowy
15:10komedia romantyczna
od 14:10komedia
zdjęcie
16:15dramat psychologiczny
od 13:50western komediowy

SPORTOWE

od 13:55mecz: RB Lipsk - 1. FC Norymberga
16:00magazyn piłkarski
16:35magazyn piłkarski
17:45newsy sportowe
18:00mecz fazy grupowej: Dinamo Bukareszt - Orlen Wisła Płock
od 13:10mecz: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
15:35mecz fazy grupowej: Brest Bretagne Handball - Rostów-Don
18:30newsy sportowe
18:45mecz: NMC Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy
od 14:20mecz: Polska - Włochy
16:30magazyn piłkarski
17:00magazyn sportów walki
od 14:30mecz: Sir Safety Conad Perugia - Top Volley Latina
16:30magazyn piłkarski
18:00mecz: Chemik Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów
od 14:00mecz 3. rundy fazy grupowej: Holandia - USA
16:00mecz: Izrael - Albania
18:00mecz: Sir Safety Conad Perugia - Top Volley Latina
15:00mecz: Chorwacja - Anglia
17:10mecz: Polska - Włochy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!