O mnie się nie martw 11 (7/13)

O mnie się nie martw 11 (7/13)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Katarzyna Ankudowicz, Marcin Korcz
W skrócie:Marcin dostaje wiadomość, że Zbyszek sam opuścił przedszkolny plac zabaw i ślad po nim zaginął. Irenka, Witek i Krzysiek z chłopakami ruszają prawnikowi z pomocą. W akcję włącza się także Aśka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Krzysiek i Marta mają już dosyć przedłużającej się wizyty Danki. Wszyscy w ich otoczeniu z niecierpliwością czekają na jej wyjazd do Teksasu. Dochodzi jednak do wypadku, który przekreśla te nadzieje. Bliscy nieśmiało podpytują Marcina, czy planuje kolejny związek. Kaszuba wyznaje, że tego nie wyklucza, ale najważniejsze są dla niego Hela, Oliwka i Zbyszek. Przejęci Sylwia i Paweł ukrywają przed bliskimi, że spodziewają się dziecka. Ostatecznie decydują się przekazać im radosną nowinę. Po rozstaniu z Karoliną Kostek jest otwarty się na nowe relacje z kobietami. Zaczyna poszukiwania w internecie.

W tym odcinku

Klient Marcina chce przyznać się do popełnienia przestępstwa, za które został już skazany ktoś inny. Kaszuba jest pod wielkim wrażeniem. Także Paweł chętnie angażuje się w sprawę. Jest zmęczony nieuzasadnionymi pretensjami Sylwii. Sytuacji nie poprawia niezapowiedziana wizyta Aśki w kancelarii. W biurze prawników zjawia się też żona ich klienta, która ma jednoznaczne dowody potwierdzające jego winę. Jej mąż natomiast jest w posiadaniu ważnych informacji, którym już dawno powinien się z nią podzielić. Marcin dostaje wiadomość, że Zbyszek sam opuścił przedszkolny plac zabaw i ślad po nim zaginął. Irenka, Witek i Krzysiek z chłopakami ruszają prawnikowi z pomocą. W akcję włącza się także Aśka. To właśnie ją zastaje Marcin w miejscu, w którym znaleziono jego synka. Wszystko to sprawia, że Marcin postanawia zapytać dziewczynę, dlaczego wychodzi za Djamala. Chce wiedzieć, co przed nim ukrywa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także