Program TV

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Zatoka
od 23:00horror
STOP Drogówka
0:50magazyn policyjny
Interwencja
1:50magazyn reporterów
Interwencja
2:05magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:25program muzyczny
TV 6
Inicjacja młodej libertynki
od 23:00film erotyczny
STOP Drogówka
0:35magazyn policyjny
Benny Hill (1)
1:35program rozrywkowy
Benny Hill (14)
2:10program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
TVN 7
Spotkajmy się we śnie
od 22:15komedia romantyczna
Kości 2 (7/21)
0:20serial kryminalny
NOC Magii
2:40interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Focus on Poland (378)
0:05program informacyjny
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
Strażacy (5/10)
2:35serial obyczajowy
Będzie dobrze, kochanie (9)
3:20serial komediowy
Będzie dobrze, kochanie (10)
3:30serial komediowy
Polonia 24
3:50magazyn informacyjny
WP
Kabaret na żądanie (18)
od 23:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (11)
0:50program rozrywkowy
Modus 2 (5)
3:00serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Paragraf 44
od 23:50dramat sensacyjny
Leszy
1:35etiuda filmowa
Wiki
2:05film krótkometrażowy
60 kilo niczego
2:35film krótkometrażowy
Spitsbergen
3:05film krótkometrażowy
Romantik
3:35film krótkometrażowy
AXN
Detonator
od 23:50film sensacyjny
MacGyver 2 (5)
1:45serial akcji
Agenci NCIS 13 (17)
2:40serial kryminalny
Agenci NCIS 12 (13)
3:25serial sensacyjny
CANAL+ 1
Red Rock West
od 23:30thriller
zdjęcieHerezja
1:05horror
Rykoszety
2:25film krótkometrażowy
Ja teraz kłamię
3:00film sensacyjny
CANAL+ Family
Ból i blask
od 23:30dramat obyczajowy
Głośniej od bomb
1:30film obyczajowy
Słodko-gorzki
3:00dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Boże Ciało
od 23:20dramat obyczajowy
zdjęcieGodzina wilka
1:15dramat psychologiczny
Chłopaki nie płaczą
2:55komedia kryminalna
CANAL+ Premium
zdjęcieHerezja
0:05horror
Rykoszety
1:25film krótkometrażowy
Ja teraz kłamię
2:00film sensacyjny
Tamtej nocy
3:45film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Zbaw nas ode złego (5)
od 23:25serial kryminalny
Zbaw nas ode złego (6)
0:25serial kryminalny
Wtorek
1:25komedia
Egzekutor
3:00film sensacyjny
CBS Europa
Elvis i Anabelle
od 23:50dramat obyczajowy
Prawie jak w niebie
1:50film obyczajowy
Ostatnie lato
3:50dramat obyczajowy
HBO
Pewnego razu... w Hollywood
od 22:20komediodramat
zdjęciePrzekręt
1:00komedia sensacyjna
CBGB
2:45dramat biograficzny
HBO 2
Buzz
od 23:30film dokumentalny
Axios 3 (8)
1:00serial dokumentalny
Droga śmierci
1:40film kryminalny
HBO 3
zdjęciePrawdziwy gangster
0:00dramat obyczajowy
Avenue 5 (1/9)
1:50serial komediowy
Dave (8/10)
2:20serial komediowy
Kino Polska
Sztos 2
od 22:50komedia sensacyjna
Superprodukcja
3:05komedia
Kino TV
Przynęta
od 22:50komedia kryminalna
zdjęcieFighter: kochaj i walcz
0:40dramat obyczajowy
Blef
2:45komediodramat
Polsat Film
Plan ucieczki
od 23:50thriller
Ślad (63)
2:10serial kryminalny
Ślad (64)
3:05serial kryminalny
Stopklatka
Wzgórza mają oczy
od 23:45horror
Ogniem i mieczem
2:30film historyczny
TNT
Resident Evil
od 23:25horror SF
Dystrykt 9
2:55film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 23:50mecz: Sheffield United FC - Tottenham Hotspur FC
LaLiga Highlights Show
3:00magazyn piłkarski
Eurosport 2
Snooker: Turniej Scottish Open w Glasgow
od 23:31mecz finałowy: Jack Lisowski - Mark Selby
Kolarstwo: Tour de France 2017
1:3020. etap - jazda indywidualna na czas: Marsylia - Marsylia
Kolarstwo: Tour de France 2017
2:1520. etap - jazda indywidualna na czas: Marsylia - Marsylia
nSport+
Sport News+
0:00magazyn sportowy
CANAL+ KO: Boks: Gala w Londynie
0:20waga ciężka: Tony Bellew - David Haye
Witaj w klubie: Wisła Płock
2:15serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
2:45serial dokumentalny
Polsat Sport
Boks: Walka o mistrzowski pas federacji WBC we Wrocławiu
1:00waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Francisco Palacios 22.09.2012
Sporty walki: KSW
2:30walka: KSW 51 Mariusz Pudzianowski - Erko Jun 09.11.2019
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 23:00mecz: Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
Boks: Gala w Legionowie
1:00waga półciężka: Michał Cieślak - Youri Kalenga 1.03.2019
TVP Sport
Boks: Gala w Londynie
0:05waga ciężka: David Allen - David Price
Boks: Gala w Londynie
1:00waga ciężka: Dillian Whyte - Oscar Rivas

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!