Program TV

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:25magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
18:30teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Czar par (11)
18:25teleturniej
Czar par - dogrywka (11)
19:25teleturniej
Polsat
Speed 2: Wyścig z czasem
od 15:00film sensacyjny
Nasz nowy dom (144)
17:40reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
TVN
My Way (6/8)
18:30program rozrywkowy
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Poszukiwacze świętej włóczni
od 14:55film przygodowy
Galileo (787)
19:00program popularnonaukowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (366)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (367)
17:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (368)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (369)
19:00serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Cienie
od 14:25thriller
Śmierć Johna Lennona
16:10dramat biograficzny
AXN
Ultraviolet 2 (9)
od 15:55serial kryminalny
zdjęcieUltraviolet 2 (10)
16:55serial kryminalny
7 sekund
17:55film sensacyjny
CANAL+
Piłka nożna: Liga angielska
od 14:55mecz: Aston Villa FC - Leicester City FC
zdjęciePiłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:00mecz: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga+ Extra
19:30magazyn ligi polskiej
CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga angielska
od 15:55mecz: Aston Villa FC - Leicester City FC
zdjęciePiłka nożna: PKO Ekstraklasa
18:00mecz: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
CANAL+ Family
Status: Singiel
od 15:20komedia
Gnomy rozrabiają
17:05film animowany
Powrót Bena
19:55dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
od 15:40chochliki telewizyjne
303. Bitwa o Anglię
16:10dramat wojenny
Pracująca dziewczyna
17:55komedia obyczajowa
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Obserwowani (7)
od 15:55serial kryminalny
Obserwowani (8)
16:45serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
17:45serial komediowy
Hot Shots!
18:35komedia sensacyjna
CBS Europa
Bezpieczny port (2-ost.)
od 15:50dramat obyczajowy
Żona dla Mikołaja
17:40film familijny
Poznaj rodziców Mikołaja
19:15komedia obyczajowa
HBO
Rampage: Dzika furia
16:00film przygodowy
HBO 2
Alfa
od 14:50film przygodowy
Mała Stopa
16:25film animowany
Odpałowe królowe 2 (4)
18:05serial komediowy
Czego pragną mężczyźni
19:00komedia romantyczna
HBO 3
Notatki z terenu
od 15:20monodram
Glass
16:50thriller
Dolina Krzemowa 6 (6)
19:00serial komediowy
Pani Fletcher (6)
19:30serial komediowy
Kino Polska
Statyści
od 15:40komedia obyczajowa
Mała Moskwa (3)
18:00serial obyczajowy
Mała Moskwa (4)
19:00serial obyczajowy
Kino TV
Bezsenność w Seattle
od 14:05komedia romantyczna
I uderzył grom
18:55film SF
Polsat Film
Planeta małp
16:05film SF
G.I. Joe: Odwet
18:40film sensacyjny
TNT
The Social Network
od 14:45dramat biograficzny
Akademia policyjna
17:15komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 14:35mecz: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Sport News+
17:10magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
17:25mecz: Brighton & Hove Albion FC - Wolverhampton Wanderers FC
Piłka nożna: Liga angielska
19:25mecz: Aston Villa FC - Leicester City FC
nSport+
Piłka nożna: Liga austriacka
od 14:50mecz: FC Red Bull Salzburg - WSG Swarovski Tirol
zdjęcieSiatkówka kobiet: Liga włoska
16:55mecz: Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta - Zanetti Bergamo
Boks: Walka o pasy IBF World i IBO World w Nowym Jorku
19:55waga średnia: Giennadij Gołowkin - Siergiej Derewianczenko
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: HydroTruck Radom - Asseco Arka Gdynia
Polsat Sport Extra
Atleci
17:00magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz: Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 15:00Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona
Magazyn narciarski
17:30magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
18:00mecz: Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare del Frusinate Sora
TVP Sport
Boks: Gala w Ad-Dirijji
19:00waga ciężka: Filip Hrgovic - Eric Molina; waga ciężka: Dillian Whyte - Mariusz Wach
Boks: Gala w Ad-Dirijji
19:50waga ciężka: Aleksandr Powietkin - Michael Hunter

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!