0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ DomoCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ KuchniaCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4CANAL+ Sport 5Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme Channel
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TV
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TV
P
Paramount NetworkPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Red Carpet TVRomance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper Polsat
T
Tele 5TLCTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
Warner TVWPWydarzenia 24
Z
Zoom TV

Program TV na dziś

POPULARNE

TVP 1
zdjęciePrzysięga (640)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:15teleturniej muzyczny
Klan (4001)
17:55telenowela
Kasta: Recepta na nieszczęście
18:20serial paradokumentalny
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:20magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (969)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
zdjęcieMiłość i przeznaczenie (113)
17:15serial obyczajowy
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Va banque (95)
18:20teleturniej
Zranione ptaki (40)
18:45serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2635)
19:35serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112: Samobójca (688)
16:30serial paradokumentalny
zdjęcieGliniarze (697)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3429)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
TVN
Ukryta prawda (1006)
od 15:05serial paradokumentalny
Ten moment (8)
16:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1045)
17:55serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wesoły ambulans (9)
16:00serial komediowy
Wesoły ambulans (10)
16:35serial komediowy
Doktory (8)
18:05serial komediowy
Droga wolna 2 (3)
18:40magazyn motoryzacyjny
Królowie szos
19:00film dokumentalny
Świat zwariował 2 (6)
19:35program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (907)
16:00serial obyczajowy
Hawaje 5-0 (17)
17:00serial kryminalny
Hawaje 5-0 (18)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (908)
19:00serial obyczajowy
TV Puls
Prawdziwe motywy: Autostop (30)
16:00serial paradokumentalny
Prawdziwe motywy: Pies terapeuta (31)
17:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (610)
od 15:55serial paradokumentalny
Tajemnice miłości (8/68)
16:55serial paradokumentalny
19+ (730)
17:55serial paradokumentalny
Zagadki losu (34/37)
18:25serial paradokumentalny
Papiery na szczęście (138)
19:30serial obyczajowy
TVP Polonia
Remiza. Zawsze w akcji! (45)
16:00serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2551)
16:30serial obyczajowy
Studio Lwów
18:20wydanie specjalne
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (19)
od 15:50serial dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (334)
16:50program informacyjny
Premiera: Latający patrol (7)
16:55program edukacyjny
Porzucone budowle 5 (1)
17:05serial dokumentalny
Wielka historia: Poniżej zera (4)
18:40serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Koniec świata
16:35film krótkometrażowy
Zimna wojna i kino (3)
16:50serial dokumentalny
Salam
17:45film krótkometrażowy
zdjęciePrzed północą
18:05melodramat
AXN
MacGyver 4 (13)
od 15:20serial akcji
Nie ma jak w piekle
16:20komediodramat
zdjęcieZabić wspomnienia
18:20dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Rodzinka
od 14:55komedia
Immortal Kombat
16:20film dokumentalny
Łapu-capu
17:20chochliki telewizyjne
DNA
17:25dramat obyczajowy
Stan oblężenia
18:55thriller
CANAL+ Family
Daleko od miasta (15)
16:10serial dokumentalny
Daleko od miasta (16)
16:35serial dokumentalny
Wyzwanie - nowe mieszkanie 10 (5)
17:00magazyn poradnikowy
Wyzwanie - nowe mieszkanie 10 (6)
17:25magazyn poradnikowy
Polska z góry: Międzyodrze (2)
18:05serial dokumentalny
Polska z góry: Bieszczady (3)
18:30serial dokumentalny
Potyczki naukowców (9)
18:55serial dokumentalny
Potyczki naukowców (10)
19:20serial dokumentalny
CANAL+ Film
Mr. Dundee. Powrót
od 15:20komedia
Premiera: Hollywood Buzz
17:45magazyn filmowy
Ofelia
18:10dramat kostiumowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Immortal Kombat
od 15:20film dokumentalny
Łapu-capu
16:20chochliki telewizyjne
DNA
16:25dramat obyczajowy
zdjęcieStan oblężenia
17:55thriller
CANAL+ Seriale
Leonardo (5)
od 15:35serial biograficzny
Baza księżycowa nr 8 (5)
17:00serial komediowy
Baza księżycowa nr 8 (6)
17:25serial komediowy
Zaczęło się w środę 3 (1)
18:15serial sensacyjny
Zaczęło się w środę 3 (2)
19:05serial sensacyjny
CBS Europa
Gamoń
od 15:05komedia
Doktor Quinn: Serce na dłoni
17:10film obyczajowy
Zakochany bez pamięci
18:55komediodramat
HBO
Projekt Klary
od 14:50komedia romantyczna
Opłacone krwią
16:15dramat obyczajowy
zdjęciePlan A
18:15dramat wojenny
HBO 2
Interstellar
od 14:45film SF
Nick i Norah
17:30komediodramat
Woda dla słoni
19:00dramat obyczajowy
HBO 3
Skyfall
16:00film sensacyjny
Rodzina Soprano 6: Kaisha (12)
18:25serial sensacyjny
Kino Polska
Wiosna, panie sierżancie
od 14:05komedia obyczajowa
Pejzaż horyzontalny
16:25film obyczajowy
Kabaretowy rejs (125)
18:10program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (124)
19:05program rozrywkowy
Kino TV
Panna Marple: Godzina zero
od 14:10film kryminalny
Czterej pancerni i pies (4)
18:45serial wojenny
Poirot: Zaginiony testament
19:55serial kryminalny
Polsat Film
zdjęcieNiewidzialny
18:25film sensacyjny
Stopklatka
13 posterunek 2 (19)
16:45serial komediowy
13 posterunek 2 (20)
17:20serial komediowy
Łowcy okazji 2 (11)
19:00serial dokumentalny
Łowcy okazji 2 (12)
19:35serial dokumentalny
Warner TV
Ostry dyżur 2: Ratownicy (16)
18:05serial obyczajowy
Teściowie
19:10komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 15:30mecz: Southampton FC - Liverpool FC
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: O co biega?
18:30magazyn sportowy
Premiera: LaLiga World
19:00magazyn piłkarski
Foot truck: Tomasz Kędziora
19:30magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Sędziowie: Raczek (7)
16:05serial dokumentalny
zdjęcieKoszykówka mężczyzn: NBA
16:55mecz fazy play-off: Miami Heat - Boston Celtics
Piłka nożna: Liga grecka
18:55mecz: PAOK FC - Panathinaikos AO
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 12:1011. etap: Santarcangelo di Romagna - Reggio nell'Emilia
Wiadomości Eurosportu
17:45magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:51mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Barbora Krejčíková - Anastasija Pawluczenkowa
Unlock the Power of Sports
19:00magazyn sportowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
19:2911. etap: Santarcangelo di Romagna - Reggio nell'Emilia
Wiadomości Eurosportu
19:53magazyn informacyjny
Eurosport 2
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 15:23mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Danielle Collins - Ashleigh Barty
Formuła E: ePrix Niemiec
17:32podsumowanie
Wiadomości Eurosportu
19:22magazyn informacyjny
Discovery golf
19:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
19:5911. etap: Santarcangelo di Romagna - Reggio nell'Emilia
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 15:004. mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:201. mecz o 3. miejsce: Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Polsat Sport Extra
Boks: Gala w Stężycy
od 15:00waga ciężka: Kacper Meyna - Mateusz Cielepała 30.05.2021
Piłka nożna: Liga holenderska
18:00mecz: PEC Zwolle - PSV Eindhoven
Polsat Sport News
Strzelnica Navala: Karabinki AR (4)
od 15:30magazyn sportowy
Piłka nożna: MLS
17:30mecz: Atlanta United - New England Revolution
TVP Sport
4-4-2
18:15magazyn piłkarski
Hokej: Mistrzostwa świata - Finlandia 2022
19:15mecz: Finlandia - Szwecja
Boks: Mistrzostwa świata kobiet - Stambuł 2022
19:35walka półfinałowa w wadze +81kg: Lidia Fidura - Sennur Demir
Hokej: Mistrzostwa świata - Finlandia 2022
19:50mecz: Finlandia - Szwecja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!