Program TV

POPULARNE

Polsat
Scooby i Oporny Wilkołak
od 8:10film animowany
Ewa gotuje (356)
10:10magazyn kulinarny
Nasz nowy dom (148)
10:40reality show
Wakacje z Bałtykiem (1)
11:50serial dokumentalny
Wakacje z Bałtykiem (2)
12:15serial dokumentalny
TVN
MasterChef Junior (2)
11:30program rozrywkowy
Ameryka Express (5)
12:55reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
od 8:30telezakupy
Na osi (286)
12:00magazyn motoryzacyjny
Na osi (287)
12:40magazyn motoryzacyjny
TV 4
Galileo (792)
od 8:40program popularnonaukowy
Galileo (793)
9:40program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (531)
10:40serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (532)
11:40serial obyczajowy
Upiorna rodzinka
12:45komedia
TVN 7
zdjęcieUkryta prawda (431)
9:05serial paradokumentalny
zdjęcieUkryta prawda (432)
10:05serial paradokumentalny
Przyjaciele (4/24)
11:05serial komediowy
Przyjaciele (5/24)
11:35serial komediowy
Ukryta prawda (440)
12:05serial paradokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Bez skazy
od 8:45dramat obyczajowy
Wakacyjna terapia
10:35komedia
Mój kuzyn Vinny
12:20komedia kryminalna
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 11 (17)
od 8:50serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (6)
9:45serial kryminalny
30 minut lub mniej
10:40komedia sensacyjna
Parasol bezpieczeństwa
12:20komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Hollywood Buzz
9:05magazyn filmowy
Hotel Marigold
11:00komediodramat
CANAL+ Family
Bardzo dziki wschód (11)
10:00serial dokumentalny
Bardzo dziki wschód (12)
10:25serial dokumentalny
Opowieści wielkich rzek (4)
10:55serial dokumentalny
Sergio i Siergiej
12:05dramat obyczajowy
CANAL+ Film
New York Taxi
od 8:30komedia sensacyjna
W odwiedzinach u Pana Rogersa
10:05film dokumentalny
Łapu-capu
11:40chochliki telewizyjne
W domu wszystko dobrze
11:45komediodramat
CANAL+ Premium
Hotel Marigold
10:00komediodramat
E.T.
12:00film SF
CANAL+ Seriale
Hashtag Olympics (1)
9:25magazyn sportowy
Hashtag Olympics (2)
9:40magazyn sportowy
Hashtag Olympics (3)
9:50magazyn sportowy
Hashtag Olympics (4)
10:05magazyn sportowy
Łapu-capu
10:15chochliki telewizyjne
Tajemnica Bladego Konia (1)
10:30serial kryminalny
Tajemnica Bladego Konia (2)
11:15serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
12:30serial komediowy
Najlepsza gra pod słońcem
12:50film krótkometrażowy
HBO
Auta
od 8:50film animowany
Auta 2
10:45film animowany
Czas wojny
12:30dramat wojenny
HBO 2
G.I. Joe: Czas Kobry
9:00film sensacyjny
Miss agent
10:55komedia sensacyjna
Legenda telewizji
12:45komedia
HBO 3
Skarb narodów
od 7:45film przygodowy
Mogę cię zniszczyć (4/12)
9:55serial obyczajowy
Premiera: We're Here (5/6)
11:10serial dokumentalny
Co robimy w ukryciu 2 (4/10)
12:10serial komediowy
Aladyn
12:35film fantasy
Kino Polska
Historie miłosne
od 7:45film obyczajowy
zdjęcieBarwy ochronne
9:30dramat obyczajowy
Wesołych świąt
11:45komedia obyczajowa
Dotknięcie nocy
12:55film kryminalny
Kino TV
Żółwik Sammy 2
od 7:55film animowany
Bibliotekarze (7/10)
12:00serial przygodowy
Polsat Film
Niania w wielkim mieście (2)
od 8:15serial obyczajowy
Piotruś Pan
9:15film familijny
Gang Wiewióra
11:25film animowany
TNT
Cop Land
od 8:05film sensacyjny
zdjęcieWall Street
10:15film obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
LaLiga Highlights Show
9:00magazyn piłkarski
Super Piątek
11:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:25mecz: Korona Kielce - Arka Gdynia
Eurosport 1
Tenis: Ultimate Tennis Showdown
od 8:30mecz: Richard Gasquet - Matteo Berrettini
Tenis: Ultimate Tennis Showdown
9:30mecz: Matteo Berrettini - Dominic Thiem
Tenis: Ultimate Tennis Showdown
10:30mecz: Elliot Benchetrit - David Goffin
Snooker: Turniej Welsh Open w Cardiff
12:30mecz finałowy: Shaun Murphy - Kyren Wilson
Eurosport 2
Kolarstwo: Tour de France 2017
od 8:3019. etap: Embrun - Salon-de-Provence
Kolarstwo: Tour de France 2017
10:3020. etap - jazda indywidualna na czas: Marsylia - Marsylia
Kolarstwo: Tour de France 2017
12:3021. etap: Montgeron - Avenue des Champs-Élysées
nSport+
zdjęciePiłka nożna: Liga hiszpańska
9:00mecz: SD Eibar - CA Osasuna
LaLiga Highlights Show
11:10magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:20mecz: ŁKS Łódź - Wisła Kraków
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 8:00mecz: Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Siatkówka kobiet
10:30mecz towarzyski: Polska - Czechy
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:30mecz: Miedź Legnica - GKS Tychy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!