Program TV na dziś

POPULARNE

TVP 1
Weterynarze z sercem (128)
9:00magazyn przyrodniczy
zdjęcieOperacja "Piorun"
9:35film sensacyjny
Więcej niż solidarni
12:50cykl reportaży
Polsat
Zakochany Madagaskar
od 8:45film animowany
Kung Fu Panda
9:20film animowany
zdjęcieNoc w muzeum
11:20film przygodowy
TVN
Co za tydzień
11:30magazyn kulturalny
Mask Singer (2)
12:05program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kraina dinozaurów (3)
od 8:45serial animowany
Kraina dinozaurów (4)
9:15serial animowany
Mój przyjaciel Yeti (4)
9:50serial animowany
Mróweczki z bajeczki (21)
11:00serial animowany
Droga wolna 2 (20)
11:40magazyn motoryzacyjny
Droga wolna 2 (21)
12:05magazyn motoryzacyjny
Tata do pary
12:30komedia obyczajowa
TV 4
Galileo (919)
od 8:35program popularnonaukowy
Galileo (920)
9:35program popularnonaukowy
TVN 7
Beethoven 5
od 7:30film familijny
Ukryta prawda (964)
9:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (965)
10:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (966)
11:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (967)
12:50serial paradokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Spacer po linie
od 8:55dramat biograficzny
Wehikuł czasu - DeLorean
11:20film dokumentalny
AXN
L.A.'s Finest 2 (6)
od 8:15serial akcji
L.A.'s Finest 2 (7)
9:25serial akcji
Sezon na misia
10:20film animowany
Siedem dusz
12:10dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Oto my
od 8:25dramat obyczajowy
Hollywood Buzz
10:00magazyn filmowy
Łapu-capu
12:00chochliki telewizyjne
Bóg nie umarł: My, naród
12:15dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Zwyczajny Joe (3)
9:00serial obyczajowy
Zwyczajny Joe (4)
9:40serial obyczajowy
Duff i Wazowski 2 (3)
10:30serial kryminalny
Duff i Wazowski 2 (4)
11:10serial kryminalny
Aktualności filmowe+
12:00magazyn filmowy
Podejrzane (3)
12:30serial kryminalny
CBS Europa
Wymarzeni
od 8:25komedia romantyczna
zdjęcieJedna runda
10:15komediodramat
Słodkie zmartwienia
12:25komedia romantyczna
HBO
LEGO. Przygoda
9:05film animowany
Boże, ale z ciebie dupek
10:45komediodramat
Sherlock Holmes
12:25film kryminalny
HBO 2
Wyznania gejszy
od 7:20dramat obyczajowy
Niech gadają
9:45komediodramat
Hugo i jego wynalazek
11:40film familijny
HBO 3
Opowieści mojego ojca
od 8:05dramat obyczajowy
Kung Fu: Patience (3)
9:55serial sensacyjny
Mare z Easttown: Fathers (2)
10:40serial obyczajowy
Idealna 10-tka
12:55dramat obyczajowy
Kino TV
Magiczny świat
od 7:15film familijny
Agent XXL
9:55komedia
Hook
12:00film przygodowy
Polsat Film
Louis i obcy
od 7:30film animowany
Wyszczekani
9:20komedia
Klopsiki kontratakują
11:15film animowany

SPORTOWE

CANAL+ Sport 5
News+
9:00magazyn sportowy
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
9:35mecz: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Foot truck: Jakub Moder
12:00magazyn piłkarski
Sport bez fikcji: Czas
12:30film dokumentalny
Eurosport 1
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Villars
od 8:30prowadzenie kobiet i mężczyzn
Kolarstwo: Tour de France
11:002. etap: Roskilde - Nyborg
Kolarstwo: Tour de France
12:553. etap: Vejle - Sonderborg
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 8:00mecz: Dominikana - Polska
Tenis: Turniej Wimbledon
10:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Kronika Wimbledonu
12:00magazyn tenisowy
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej Wimbledon
od 7:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: LOTTO Superliga
12:30mecz: KT Kubala Ustroń - KS Górnik Bytom
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga brazylijska
9:00mecz: Fluminense FC - SC Corinthians Paulista
Atleci
11:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej Wimbledon
12:00mecz 4. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!