Program TV

POPULARNE

TVP 1
Blondynka 6: Nareszcie w domu (66)
od 8:40serial obyczajowy
zdjęcieOjciec Mateusz 6: Zaginiony (82)
10:35serial kryminalny
Korona królów (212)
11:30telenowela historyczna
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Natura w Jedynce: Wyspa smoków
12:50film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Zależności (161)
11:30serial komediowy
Barwy szczęścia (2051)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (294)
12:30teleturniej
Polsat
SuperPies (20)
9:00magazyn poradnikowy
Malanowski i partnerzy (723)
9:30serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieDzień, który zmienił moje życie (125)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (608)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (169)
12:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (1033)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (922)
12:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (49)
9:00serial kryminalny
SuperPies (16)
11:25magazyn poradnikowy
Mecenas Lena Barska 2 (14)
11:55serial obyczajowy
TV 6
Nokaut (8)
9:00serial komediowy
Galileo (184)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (1)
11:00serial sensacyjny
TVN 7
Big Brother (30/65)
od 8:50reality show
Mango
10:35telezakupy
19+ (81/165)
12:10serial paradokumentalny
19+ (82/165)
12:45serial paradokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (431)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Romantik
od 8:50film krótkometrażowy
Chryzantemy
9:10film krótkometrażowy
zdjęcieVera 8 (4)
10:00serial kryminalny
Polonez
11:45film krótkometrażowy
16.03.
12:00film krótkometrażowy
Świetne wieści
12:15film krótkometrażowy
Kino Mówi: W drodze: Trzy twarze
12:55dramat obyczajowy
AXN
Grimm 6 (9)
od 8:10serial fantasy
Grimm 6 (10)
9:10serial fantasy
Castle 8 (2)
10:10serial kryminalny
Castle 8 (3)
11:05serial kryminalny
MacGyver (6)
12:00serial akcji
CANAL+ Family
Perła Fidżi
od 8:15komedia romantyczna
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:50chochliki telewizyjne
Tajemnice lasu deszczowego
10:55film dokumentalny
Abdel i hrabina
11:50komedia
CANAL+ Film
Wyspa psów
od 8:00film animowany
Aktualności filmowe+
9:40magazyn filmowy
zdjęcieZ pasją
10:10komediodramat
Nie przegap
11:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
Pan Mądraliński
12:00komedia
CANAL+ Seriale
Motylek (2)
od 8:30dramat obyczajowy
Motylek (3)
9:20dramat obyczajowy
Zaczęło się w środę (7)
10:10serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (8)
11:05serial sensacyjny
Płacz (3)
12:00serial kryminalny
CBS Europa
Kolor magii (2-ost.)
od 8:40komedia fantasy
zdjęciePieśń serca
10:35dramat obyczajowy
Żandarm i kosmici
12:25komedia
HBO
Avatar
od 7:40film SF
Chicago
10:20musical
HBO 2
Pułapka czasu
od 8:05film fantasy
zdjęcieAvengers: Wojna bez granic
9:55film przygodowy
Billions 2 (12)
12:25serial obyczajowy
HBO 3
SMS do ciebie
od 7:40komedia romantyczna
Coldplay
9:25koncert w Sao Paulo
Tajemnice Laketop 2 (2/8)
11:30serial kryminalny
Castle Rock (6)
12:30serial grozy
Kino Polska
Jak zostałem Rosjaninem (18)
9:00serial komediowy
Powrót
9:40film obyczajowy
zdjęcieWesela nie będzie
10:50dramat psychologiczny
Kino TV
Długie podanie
od 8:55dramat biograficzny
TNT
Meteoryt
od 7:10film katastroficzny
Bitwa o Ardeny
9:20dramat wojenny
W głębokim ukryciu
12:45film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
NBA Action
9:00magazyn koszykarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:30mecz: Getafe CF - Real Madryt CF
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:30mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
Eurosport 2
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
10:00mecz: Wisła Płock - Korona Kielce
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
12:15mecz: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
nSport+
Speedway+
9:30magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
9:50mecz ćwierćfinałowy: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Orlen Wisła Płock
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
12:45serial dokumentalny
Polsat Sport
7. strefa
od 8:30magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
10:00mecz półfinałowy fazy play-off: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
12:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
od 8:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
7. strefa
11:00magazyn siatkarski
KOTV Weekly
12:30magazyn bokserski
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga włoska
9:07mecz: Juventus FC - ACF Fiorentina
Sport flesz
10:00program informacyjny
Pro Bull Riding
10:07magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Budapeszcie
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 8:00mecz: Widzew Łódź - Radomiak Radom
Galeria Legend Ekstraklasy
10:10film dokumentalny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!