13 posterunek 2 (22)

13 posterunek 2 (22)

7.1/10
serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Kasia domaga się od Czarka wywiązania się z obietnicy. W zamian za pomoc w budowie prysznica ma poprosić o jej rękę. Przed uroczystą kolacją Czarkowi pozostaje tylko wybrać krawat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Kasia domaga się od Czarka, aby ten wywiązał się z obietnicy, jaką jej złożył. W zamian za pomoc w budowie prysznica Cezary miał uroczyście poprosić o jej rękę rodziców. Gdy ci zostają zaproszeni na kolację, Czarkowi nie pozostaje już nic innego, jak tylko wybrać odpowiedni krawat. Widząc przerażenie w oczach podwładnego, komendant proponuje mu, aby wypił kieliszek wódki. Zamiast jednego kieliszka Czarek wypija znacznie więcej. Kiedy na posterunku zjawiają się rodzice jego wybranki, ich przyszły zięć jest już kompletnie pijany.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także