Ogólnotematyczne

21:40teleturniej muzyczny
22:50serial obyczajowy
23:45film obyczajowy
od 20:00film animowany
zdjęcie
22:00film SF
od 20:00film animowany
zdjęcie
22:05thriller
0:20serial sensacyjny
zdjęcie
21:00dramat sensacyjny
zdjęcie
23:00dramat sensacyjny
od 20:00thriller
zdjęcie
22:35film sensacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05magazyn
22:45program rozrywkowy
0:45magazyn informacyjny
od 20:05dramat obyczajowy
22:20magazyn kulturalny
23:05cykl felietonów
23:20film dokumentalny
0:40dramat wojenny
22:00program rozrywkowy
22:40magazyn motoryzacyjny
23:05film erotyczny
0:40program rozrywkowy

Filmowe

od 20:10dramat sensacyjny
zdjęcie
22:10dramat wojenny
0:05dramat obyczajowy
zdjęcie
21:00film przygodowy
od 19:30film biograficzny
21:30magazyn muzyczny
22:00thriller
od 20:55dramat biograficzny
0:30komedia obyczajowa
od 20:00film przygodowy
zdjęcie
21:50thriller
23:35dramat kryminalny
od 20:45serial kryminalny
21:30serial kryminalny
22:20serial kryminalny
23:15serial kryminalny
0:00serial kryminalny
0:45film krótkometrażowy
zdjęcie
21:00thriller
23:00serial grozy
0:05serial grozy
21:10serial obyczajowy
22:10dramat przygodowy
0:35monodram
zdjęcie
21:00komedia
22:40film dokumentalny
0:25horror
od 20:00komedia
zdjęcie
21:50dramat sensacyjny
23:50dramat obyczajowy
zdjęcie
21:00dramat sensacyjny
23:40film sensacyjny

Sportowe

od 20:25mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
22:30magazyn piłkarski
23:00magazyn sportowy
23:15magazyn piłkarski
23:45newsy sportowe
od 20:15mecz półfinałowy: Chelsea FC - FC Porto
22:15magazyn sportowy
22:35mecz finałowy fazy play-off: Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano
od 20:30mecz: Stal Mielec - Odra Opole
23:00waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon Haumono
0:00walka: Michał Andryszak - Phil De Fries; walka: Damian Janikowski - Yannick Bahati
21:052. sesja treningowa w klasie Moto2
22:052. sesja treningowa w klasie MotoGP
23:00magazyn piłkarski
23:40mecz fazy play-off: Olympiacos Pireus - Żalgiris Kowno
21:00program sportowy
21:05mecz półfinałowy: Gloucester Rugby - Newcastle Falcons
22:00program sportowy
22:05mecz półfinałowy: Gloucester Rugby - Newcastle Falcons
23:00program sportowy
23:05rewanżowy mecz półfinałowy: Arka Gdynia - Korona Kielce
22:35program informacyjny
23:05magazyn sportów elektronicznych
23:35podsumowanie meczów półfinałowych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!