Program TV

POPULARNE

TVP 1
Echo serca (5)
21:30serial obyczajowy
zdjęcieHit na sobotę: Do utraty sił
22:30dramat obyczajowy
Polsat
Noc w muzeum 2
od 20:10film przygodowy
zdjęcieSpeed 2: Wyścig z czasem
22:30film sensacyjny
TVN
Czas na miłość
od 20:00komediodramat
zdjęcieBezpieczna przystań
22:30melodramat

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieOfiara amora
21:00film sensacyjny
Nigdy za dużo
22:50film biograficzny
Pikantne historie
0:50film erotyczny
TV 6
Aleska i Angelika
23:00film erotyczny
Galileo: Tajemnicze historie (13)
0:35program popularnonaukowy
TV Puls
Mocne sobotnie kino: Terrorysta
od 20:00dramat sensacyjny
zdjęcieNieobliczalny
21:50film sensacyjny
Podziemny krąg
23:45dramat psychologiczny
TVN 7
Pretty Woman
23:20komedia romantyczna
WP
Mam talent Ameryka (13)
od 19:55program rozrywkowy
zdjęcieMystery Road
21:45thriller
Zemsta Christie
0:00thriller

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieSkok na Hatton Garden
21:55film kryminalny
Królowie nocy
23:40dramat sensacyjny
AXN
Bad Boys
od 19:35komedia sensacyjna
Bad Boys 2
22:00film sensacyjny
W pogoni za zemstą
0:55film sensacyjny
CANAL+
Cudzoziemiec
23:05film sensacyjny
Amok
0:55film kryminalny
CANAL+ 1
Cudzoziemiec
0:05film sensacyjny
CANAL+ Family
Dobry rok
21:00komediodramat
Lot z przygodami
22:55komedia
Mrówka wychodzi za mąż
0:20film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Uciekaj!
od 20:00horror
Mina
21:40thriller
Podwójny kochanek
23:25thriller
CBS Europa
Ace Ventura Junior
21:00film przygodowy
Labirynt (1/2)
0:35film przygodowy
HBO
Somalijscy piraci
22:15dramat biograficzny
Odruch serca
0:15dramat obyczajowy
HBO 2
zdjęcieUstawka
21:00komedia
Detektyw 3 (6)
22:35serial kryminalny
Odpowiednik 2 (3/10)
23:40serial SF
HBO 3
Syrena (2/10)
od 20:45serial obyczajowy
Syrena (3/10)
21:25serial obyczajowy
Syrena (4/10)
22:05serial obyczajowy
Syrena (5/10)
22:45serial obyczajowy
Syrena (6/10)
23:25serial obyczajowy
Syrena (7/10)
0:05serial obyczajowy
Syrena (8/10)
0:45serial obyczajowy
Kino Polska
80 milionów
od 20:00komedia sensacyjna
Lincz
22:10dramat obyczajowy
Stepy
23:55dramat obyczajowy
Kino TV
Kickboxer
21:00film sensacyjny
Hostel 3
23:05horror
Stopklatka TV
Taxi 4
od 20:00komedia sensacyjna
zdjęcieMetro
21:55film katastroficzny
Wikingowie: Napaść (5)
0:25serial historyczny
TNT
Zabójcza broń
21:00film sensacyjny
Zabójcza broń 2
23:20film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 20:10mecz: Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Piłka nożna: Liga+
22:30magazyn ligi polskiej
Premiera: Sport News+
23:40magazyn sportowy
Bundesliga+
23:50magazyn piłkarski
Eurosport 2
Snooker: Turniej Welsh Open w Cardiff
od 19:45mecz półfinałowy
Wiadomości Eurosportu
23:25magazyn informacyjny
Wiadomości Eurosportu
0:25magazyn informacyjny
nSport+
Premiera: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 20:00mecz fazy grupowej: HC Vardar - Telekom Veszprem HC
Koszykówka mężczyzn: NBA All-Star
21:50Mecz Wschodzących Gwiazd
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
0:15mecz: FC Barcelona - Real Valladolid
Polsat Sport
zdjęcieBoks
od 20:30boks
zdjęcieBoks
22:00boks
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
od 19:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
21:301. i 2. przejazd czwórek mężczyzn
Skeleton: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid
23:301. i 2. przejazd mężczyzn
TVP Sport
Sportowy wieczór
21:00program informacyjny
Tenis: Turniej WTA w Ad-Dausze
22:40mecz finałowy gry pojedynczej
Hokej: NHL
0:30skróty

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!