Program TV

POPULARNE

TVP 1
Big Music Quiz (25)
21:30teleturniej muzyczny
zdjęcieZ krwi i kości
22:35melodramat
TVP 2
Rozmowy kontrolowane
od 20:45komedia
zdjęcieKret
22:35dramat obyczajowy
Polsat
Skarb narodów
od 20:10film przygodowy
TVN
Godzilla
od 20:05film SF
zdjęcieIncepcja
22:35thriller SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Gorąca eksplozja
23:00film erotyczny
TV Puls
Cena powrotu
od 20:00film sensacyjny
zdjęcieDziedzictwo krwi
21:55film sensacyjny
Wykidajło 2
23:40film sensacyjny
TVN 7
Śnieżne psy
od 20:00komedia
zdjęciePodejrzani
22:15thriller
W garniturach (3/12)
0:25serial obyczajowy
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Intruz
od 20:25dramat obyczajowy
Ikony muzyki: Elton John
22:15cykl dokumentalny
Tygodnik kulturalny
23:05magazyn kulturalny
Yuma
23:55film kryminalny
WP
Stan napięcia
od 20:00film kryminalny
zdjęcieKrwawy odwet
21:45film sensacyjny
Kabaret na żądanie (27)
23:45program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
W Brighton
od 20:10dramat kryminalny
zdjęcie13 minut
22:10dramat biograficzny
Sliver
0:15film sensacyjny
AXN
Bad Boys 2
od 20:00film sensacyjny
Spider-Man 3
23:00film przygodowy
CANAL+
zdjęciePremiera: Purpurowe rzeki (2)
21:00serial kryminalny
zdjęcieObcy: Przymierze
22:35horror SF
Złote miasto
0:35film przygodowy
CANAL+ 1
Niebezpieczne zanurzenie
od 20:00thriller
Premiera: Nowa Tonacja
21:30magazyn muzyczny
zdjęciePremiera: Purpurowe rzeki (2)
22:00serial kryminalny
Obcy: Przymierze
23:35horror SF
CANAL+ Film
The Square
od 20:00komediodramat
Mama i tata
22:25horror komediowy
Psychopatyczna eks
23:50thriller
CANAL+ Seriale
Grzesznik (4)
od 20:45serial kryminalny
Mr. Mercedes 2 (7)
21:30serial sensacyjny
Mr. Mercedes 2 (8)
22:20serial sensacyjny
CBS Europa
Pacific Heights
22:50thriller
Płytki grób
0:50czarna komedia
HBO
Premiera: Ucieczka z Dannemory (2)
od 20:10serial obyczajowy
Premiera: Ray Donovan 6 (4)
21:10serial obyczajowy
zdjęciePremiera: 1945
22:10dramat obyczajowy
Kino Polska
Pokłosie
od 20:00dramat obyczajowy
Sztos 2
22:10komedia sensacyjna
Zabij mnie, glino
0:30dramat sensacyjny
Polsat Film
Pojutrze
0:05dramat katastroficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 20:25mecz: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
Super Piątek
22:30magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
23:30magazyn sportowy
Basket+
23:45newsy sportowe
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
0:00mecz fazy grupowej: Eczacibasi VitrA Stambuł - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 20:55mecz: Celta Vigo - CD Leganes
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
23:00magazyn piłki ręcznej
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Witaj w klubie: Korona Kielce
0:30serial dokumentalny
Polsat Sport
Sporty walki: UFC 231: Holloway vs. Ortega
od 20:30waga piórkowa: Max Holloway - Brian Ortega; waga musza: Walentina Szewczenko - Joanna Jędrzejczyk
Boks: Gala w Sheffield
23:00waga superpółśrednia: Kell Brook - Michael Zerafa
Polsat Sport Extra
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen
21:00bieg sprinterski mężczyzn
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: ONICO Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 19:50piłka nożna
KOTV Classics
22:00magazyn bokserski
Skeleton: Zawody Pucharu Świata w Winterbergu
23:101. i 2. przejazd mężczyzn
TVP Sport
Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy we Francji
od 20:50mecz półfinałowy: Holandia - Francja
Sportowy wieczór
22:40program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!