Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Ta jedyna (20)
8:40serial obyczajowy
Ranczo 5: Czysty biznes (54)
9:15serial obyczajowy
Ojciec Mateusz 7: Zabawa (90)
11:05serial kryminalny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (585)
8:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (586)
9:15serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny (93)
9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (920)
10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (239)
11:45serial paradokumentalny
TVN
Wstajesz i wiesz (120)
od 7:00magazyn informacyjny
Szpital (575)
9:00serial paradokumentalny
Detektywi: Listy miłosne (587)
11:05serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Grupa krwi (588)
11:40serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
8:00telezakupy
TV 4
Nasz nowy dom (43)
8:00reality show
Policjantki i Policjanci (544)
9:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (545)
10:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (546)
11:00serial obyczajowy
TV 6
MacGyver (103)
8:00serial sensacyjny
Galileo (649)
9:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (5)
10:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (6)
11:00serial fabularno-dokumentalny
TV Puls
Zaklinaczka duchów (7)
10:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (8)
11:00serial fantasy
TVN 7
Mała piękność 4 (13/18)
od 7:30serial dokumentalny
Po pierwsze kino 3 (3/36)
8:25program rozrywkowy
Ukryta prawda (459)
8:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (460)
9:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (461)
10:30serial paradokumentalny
Mango
11:30telezakupy
Szpital (502)
11:50serial paradokumentalny
TVP Kultura
Pobocze
8:55film dokumentalny
Dwa żebra Adama
9:25komedia obyczajowa
WP
Państwo z kartonu (9)
10:00serial komediowy
Państwo z kartonu (10)
10:20serial komediowy
Państwo z kartonu (11)
10:35serial komediowy
Państwo z kartonu (12)
10:50serial komediowy

FILMOWE

ale kino+
Panna Fisher i Krypta Łez
8:00film kryminalny
Odprawa
9:55film krótkometrażowy
Kobiety za kamerą (9)
10:30serial dokumentalny
Symfonia fabryki Ursus
11:45film dokumentalny
AXN
The Brave (3)
8:00serial kryminalny
Sekstaśma
8:55komedia
Bracia przyrodni
10:50komedia
CANAL+ 1
Eter
od 7:15dramat historyczny
Agent Kot
11:05film animowany
CANAL+ Family
Playmobil: Film
8:00film animowany
Łapu-capu
9:45chochliki telewizyjne
Wyprawy fotografów (1)
10:00serial dokumentalny
Łowcy węży (3)
10:55serial dokumentalny
Łowcy węży (4)
11:20serial dokumentalny
CANAL+ Film
Pan Tadeusz
od 6:30film kostiumowy
Łapu-capu
9:00chochliki telewizyjne
W domu wszystko dobrze
9:15komediodramat
Winni
11:00dramat kryminalny
CANAL+ Premium
Eter
od 6:15dramat historyczny
Agent Kot
10:05film animowany
Córka
11:35film krótkometrażowy
Przypływ wiary
11:55film biograficzny
CANAL+ Seriale
Prawie rodzina (1)
8:00serial obyczajowy
Prawie rodzina (2)
8:45serial obyczajowy
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Dlaczego kobiety zabijają (3)
10:00serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (4)
10:45serial kryminalny
Ulica Patision
11:30film krótkometrażowy
Łapu-capu
11:40chochliki telewizyjne
CBS Europa
Wtyczka
od 7:50film sensacyjny
HBO
Król Lew
9:20film animowany
Shazam!
10:50komedia przygodowa
HBO 2
Załoga G
8:00film familijny
Brytania (9-ost.)
11:40serial historyczny
HBO 3
Hook
8:50film przygodowy
Toy Story 3
11:10film animowany
Kino Polska
Licencja na wychowanie (6)
od 7:55serial komediowy
zdjęcieFacet (nie)potrzebny od zaraz
8:40komedia romantyczna
Piąte: Nie odchodź!
10:30dramat obyczajowy
Kino TV
Mali agenci
od 6:55film przygodowy
Poczuj rytm
8:45musical
Polsat Film
Nasz nowy dom (165)
od 7:30reality show
Przyjaciółki (180)
8:30serial obyczajowy
zdjęcieFucha
9:30film obyczajowy
Godzina pąsowej róży
10:55film familijny
Stopklatka
Plebania (46)
8:00serial obyczajowy
Herkules (2-ost.)
9:40film przygodowy
Nowa Scena Śmiechu 2 (7)
11:15program rozrywkowy
TNT
Nazywał się Bagger Vance
od 7:10film obyczajowy
Stań przy mnie
9:45dramat obyczajowy
Siedem lat w Tybecie
11:30dramat biograficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
zdjęciePiłka nożna: Liga+ Extra
od 7:20magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Liga angielska
11:00mecz: Tottenham Hotspur FC - Arsenal FC
nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Żużel: PGE Ekstraliga
9:50mecz: Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 6:00mecz: GKS Bełchatów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
8:30mecz: GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
Tenis United
10:30magazyn tenisowy
Polsat Sport News
Tenis United
8:00magazyn tenisowy
Sport flesz
9:00program informacyjny
Cafe Futbol
9:07magazyn piłkarski
Sport flesz
10:00program informacyjny
Cafe Futbol
10:07magazyn piłkarski
Sport flesz
11:00program informacyjny
Boks: Gala w Stratford
11:07waga superkogucia: Brad Foster - James Beech Jr.

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!