Program TV

POPULARNE

TVP 1
wojsko-polskie.pl (125)
8:15cykl reportaży
Pełnosprawni (376)
8:40magazyn dla niepełnosprawnych
Zachodni szlak
11:10western
Polsat
Telezakupy TV Okazje
od 5:25magazyn reklamowy
zdjęcieScooby-Doo i miecz samuraja
8:40film animowany
Ewa gotuje (403)
10:10magazyn kulinarny
Nasz nowy dom (209)
10:40reality show
TVN
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn
Brzydula 2 (16)
11:30serial komediowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
8:00telezakupy
Muzyka
11:45program muzyczny
TV 4
Ryzykanci (14)
8:00reality show
Galileo (836)
9:00program popularnonaukowy
Galileo (837)
10:00program popularnonaukowy
Mój przyjaciel robot
11:00film familijny
TV 6
STOP Drogówka
9:00magazyn policyjny
zdjęcieMagiczny kamień
10:05baśń filmowa
TVN 7
Ukryta prawda (684)
9:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (686)
10:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (688)
11:40serial paradokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Hector Malor - Ostatni dzień roku
8:00film krótkometrażowy
zdjęcieBorsalino i spółka
8:45film sensacyjny
Flic Story
10:45dramat sensacyjny
AXN
Agenci NCIS 14 (3)
od 7:20serial sensacyjny
Bracia przyrodni
8:20komedia
Supersamiec
10:25komedia
CANAL+ Film
Miłość bezwarunkowa
od 7:40film dokumentalny
Łapu-capu
8:25chochliki telewizyjne
Siostry
8:30thriller
Rykoszety
10:00film krótkometrażowy
Nie tak miało być
10:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Belgravia (6)
8:05serial kostiumowy
W matni (1)
8:55serial kryminalny
W matni (2)
9:45serial kryminalny
W matni (3)
10:30serial kryminalny
W matni (4)
11:15serial kryminalny
W matni (5)
11:55serial kryminalny
CBS Europa
Pęknięte zwierciadło
od 6:20film kryminalny
Śmierć na Nilu
10:55film kryminalny
HBO
Aquaman
od 6:00film SF
Na planie
8:20magazyn filmowy
Julie i Julia
8:50film biograficzny
Czarownica 2
10:55film fantasy
HBO 2
Biały kruk
od 6:00film biograficzny
Naprzód
9:40film animowany
Podwodne życie ze Steve'em Zissou
11:25komedia przygodowa
HBO 3
Guru miłości
od 7:45komedia romantyczna
Pollywood
9:10film dokumentalny
Tacy właśnie jesteśmy (7/8)
10:35serial obyczajowy
Syrena 3 (3/10)
11:45serial obyczajowy
Kino Polska
Nikt nie woła
od 7:55dramat psychologiczny
Polski Gdańsk
9:30film krótkometrażowy
Facet (nie)potrzebny od zaraz
9:50komedia romantyczna
Polsat Film
Zawsze warto (18)
8:00serial obyczajowy
zdjęcieBella i Sebastian
9:00film familijny
Piotruś Pan
11:10film familijny
TNT
Doktor Quinn 3 (19)
8:05serial obyczajowy
Doktor Quinn 3 (20)
9:00serial obyczajowy
Doktor Quinn 3 (21)
10:00serial obyczajowy
Bill
11:00komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 6:45mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Crystal Palace FC
Ekscentryczny Dennis Rodman
8:55film dokumentalny
Premier League MatchPack
11:00magazyn piłkarski
Premiera: Premier League Preview
11:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
8:3010. etap: Castro Urdiales - Suances
Snooker: Turniej English Open
10:00mecz półfinałowy
Kolarstwo: Vuelta a Espana
11:3010. etap: Castro Urdiales - Suances
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
8:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek - Sofia Kenin
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
9:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Rafael Nadal
Kolarstwo: Vuelta a Espana
10:0010. etap: Castro Urdiales - Suances
nSport+
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
od 7:50serial dokumentalny
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
9:00mecz: Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria
LaLiga Show
11:00magazyn piłkarski
Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa
11:55mecz: GI Malepszy Futsal Leszno - Gatta Active Zduńska Wola
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 6:00mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk
7. strefa
8:30magazyn siatkarski
Boks: Gala w Indio
10:00waga średnia: Jaime Munguia - Tureano Johnson
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
od 6:004. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Sporty walki: Gala Babilon MMA 17
8:30walka: Dawid Żółtaszek - Toni Valtonen
7. strefa
11:00magazyn siatkarski
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 7:45mecz 3. rundy: Torino FC - US Lecce
Stan futbolu
9:55magazyn piłkarski
Piłka nożna kobiet: Ekstraliga
10:55mecz: Medyk Konin - AZS Uniwersytet Jagielloński

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!