Program TV

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
101 dalmatyńczyków (48)
od 7:55serial animowany
101 dalmatyńczyków (49)
8:25serial animowany
Galileo (785)
10:55program popularnonaukowy
Galileo (786)
11:55program popularnonaukowy
TV 6
Columbo: Wróbel w garści
od 7:00film kryminalny
Galileo (253)
9:00program popularnonaukowy
Galileo (254)
10:00program popularnonaukowy
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 2 (74)
od 7:30serial obyczajowy
Nawiedzony dwór
11:30horror komediowy
WP
Gwiazdka w śnieżnej kuli
od 7:10film familijny
Mój dom świeci najjaśniej 2 (3)
9:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieAga
8:00dramat obyczajowy
Ale krótkie: Zauroczenie
9:50blok filmów krótkometrażowych
AXN
Seal Team (19)
8:05serial akcji
Seal Team (20)
9:00serial akcji
S.W.A.T.: Miasto w ogniu
10:00film sensacyjny
Telemaniak
11:55czarna komedia
CANAL+
Hindenburg
od 7:20dramat sensacyjny
zdjęcieBiały Kieł
10:10film animowany
Łapu-capu
11:35chochliki telewizyjne
Nie przegap
11:50magazyn informacyjny
CANAL+ 1
Okna, okna
od 7:05komedia
Pisarze. Serial na krótko (1)
8:10serial komediowy
Hindenburg
8:20dramat sensacyjny
Biały Kieł
11:10film animowany
CANAL+ Family
Marc, zielony pluszak 2 (10)
od 7:40serial dla młodzieży
Co w trawie piszczy
8:25film animowany
Nie przegap
9:50magazyn informacyjny
Życie plaży (3)
10:00serial dokumentalny
Małe zwierzaki i przyjaciele (7)
10:50serial dokumentalny
Hotel Marigold
11:40komediodramat
CANAL+ Film
Historie miłosne
od 6:45film obyczajowy
Aktualności filmowe+
8:10magazyn filmowy
Hollywood Buzz
8:40magazyn filmowy
Łapu-capu
9:10chochliki telewizyjne
A więc wojna
9:25komedia romantyczna
Spitsbergen
11:00film krótkometrażowy
Nie przegap
11:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:35chochliki telewizyjne
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
11:55serial komediowy
CBS Europa
Eleni
od 6:35dramat obyczajowy
Powrót do Edenu (4/6)
8:45serial obyczajowy
Powrót do Edenu (5/6)
9:45serial obyczajowy
Powrót do Edenu (6-ost.)
10:45serial obyczajowy
Stolik dla pięciorga
11:45dramat obyczajowy
HBO
Piorun
od 7:55film animowany
HBO 2
Diabeł ubiera się u Prady
od 7:20komediodramat
Wiek niewinności
9:10dramat obyczajowy
Fałszywe powody
11:30dramat sensacyjny
HBO 3
Piękny umysł
od 6:00dramat psychologiczny
Stan i Ollie
8:15komediodramat
Stuart Malutki 2
9:50film przygodowy
Szukając Alaski (6)
11:10serial obyczajowy
Kino Polska
Awans
od 6:35komedia obyczajowa
Piąte: Nie odchodź!
8:50dramat obyczajowy
Sprawa się rypła
10:25komedia
Polsat Film
Przyjaciółki (149)
od 7:30serial obyczajowy
Na fali
8:30film animowany
zdjęcieMulan
10:20film animowany
TNT
Podniebny horror
od 6:55film sensacyjny
Atak meteorytów
8:40film SF
Agent z przypadku
10:30komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 6:50mecz: Manchester City FC - Manchester United FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00mecz: FC Barcelona - RCD Mallorca
O co biega?
11:00magazyn sportowy
Premiera: La Liga+
11:30magazyn ligi hiszpańskiej
nSport+
Piłka nożna: Liga+
od 7:35magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:55mecz: SD Eibar - Getafe CF
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 6:00mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
8:30mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
od 7:25biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
8:10biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
8:25biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
9:00biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
9:30biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
10:15bieg finałowy sztafet kobiet
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
10:50bieg finałowy sztafet mężczyzn
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:20mecz: Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
KOTV Weekly
8:07magazyn bokserski
Trans World Sport
11:10magazyn sportowy
TVP Sport
Boks: Gala w Ad-Dirijji
8:00waga ciężka: Aleksandr Powietkin - Michael Hunter
Boks: Gala w Nowym Jorku
11:35waga średnia: Chris Eubank Jr. - Matwiej Korobow; waga średnia: Jermall Charlo - Dennis Hogan

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!