Ogólnotematyczne

8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40teleturniej muzyczny
10:10telenowela
10:30teleturniej
11:05serial obyczajowy
od 7:55magazyn
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
11:00magazyn informacyjny
11:05magazyn informacyjny
11:15magazyn poradnikowy
11:25serial komediowy
11:55serial obyczajowy
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
od 7:20serial fabularno-dokumentalny
8:20serial fantasy
9:20serial obyczajowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
8:00serial sensacyjny
9:00serial kryminalny
10:00serial obyczajowy
11:00serial sensacyjny
8:00serial przygodowy
9:00serial obyczajowy
10:00program popularnonaukowy
11:00reality show
od 7:55magazyn
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
11:00magazyn informacyjny
11:05magazyn informacyjny
11:15magazyn, extra
11:25magazyn informacyjny
11:45program publicystyczny
8:00magazyn kulturalny
8:10program publicystyczny
zdjęcie
9:10dramat obyczajowy
11:00serial obyczajowy

Filmowe

8:00dramat społeczny
9:20film krótkometrażowy
10:00serial sensacyjny
11:00serial sensacyjny
8:05serial akcji
10:00serial sensacyjny
11:00serial kryminalny
od 6:15komedia obyczajowa
8:15magazyn filmowy
8:45film krótkometrażowy
9:10dramat SF
11:10chochliki telewizyjne
11:40komedia
od 7:15komedia obyczajowa
9:15magazyn filmowy
9:45film krótkometrażowy
10:10dramat SF
8:00serial animowany
8:15serial animowany
8:30serial animowany
8:45film kostiumowy
11:15komedia
od 7:45film obyczajowy
9:05dramat biograficzny
11:00komediodramat
8:05magazyn filmowy
8:35film krótkometrażowy
9:00serial sensacyjny
9:45serial sensacyjny
10:30serial kryminalny
11:30serial kryminalny
od 7:35film przygodowy
9:20film przygodowy
11:05komedia obyczajowa
od 7:35komedia
8:55dramat obyczajowy
10:30komedia
8:05film dokumentalny
9:30thriller
11:35komediodramat
od 7:20film animowany
11:10serial komediowy
11:40serial komediowy
8:00program rozrywkowy
9:00program rozrywkowy
od 6:40komedia romantyczna
10:30komedia sensacyjna
od 7:30serial obyczajowy
8:30film przygodowy

Sportowe

8:30Volvo China Open - 1. runda
11:30mecz: Arsenal FC - West Ham United FC
9:00magazyn sportów motorowych
11:00magazyn sportowy
11:30magazyn sportowy
od 6:00mecz: Górnik Zabrze - Wisła Płock
8:10magazyn sportowy
9:00mecz: Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin
11:15mecz finałowy fazy play-off: Igor Gorgonzola Novara - Imoco Volley Conegliano
od 7:00mecz: Stal Mielec - Odra Opole
9:00mecz fazy play-off
11:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
zdjęcie
od 7:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
9:10mecz: Lokomotiw Moskwa - FK Ufa
11:20mecz fazy play-off
od 7:00mecz: Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra
zdjęcie
9:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
11:00magazyn piłkarski
8:00magazyn piłkarski
8:55skrót meczu 1. rundy fazy play-off: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
9:35mecz: Wielka Brytania - Polska
11:30mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!