Program TV na poniedziałek 03.10.2022

POPULARNE

TVP 1
Przysięga (729)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:15teleturniej muzyczny
Klan (4030)
17:55telenowela
Kasta: Kariera
18:20serial paradokumentalny
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (1331)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Zakazany owoc (69)
17:15telenowela
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Va banque (455)
18:20teleturniej
Zranione ptaki (134)
18:45serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2667)
19:30serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112: Przytulne gniazdko (719)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Wszystko na jedną kartę (728)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3467)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
TVN
Ukryta prawda (1102)
od 15:05serial paradokumentalny
Ten moment (44)
16:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1426)
17:55serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Bitwa tiktokerów (8)
16:00program rozrywkowy
Doktory (26)
16:30serial komediowy
Na przekór przeznaczeniu (7)
18:00serial obyczajowy
Wesoły ambulans (1)
18:55serial komediowy
Wesoły ambulans (2)
19:25serial komediowy
TV 6
Septagon (17)
16:00serial kryminalny
Medicopter 117 (39)
17:00serial przygodowy
Miodowe lata: Kanalersi (80)
19:00serial komediowy
TV Puls
Prawdziwe motywy 2: Kozioł ofiarny (60)
16:00serial paradokumentalny
Prawdziwe motywy 2: Paczka (61)
17:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (1085)
od 15:55serial paradokumentalny
Opowieści małżeńskie 2 (11/24)
16:55serial paradokumentalny
Rozwód. Walka o wszystko (9/40)
17:55serial paradokumentalny
Zagadki losu 2 (16/36)
19:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Popiół i diament
od 15:55dramat społeczny
Trzeci punkt widzenia
17:50program publicystyczny
Pomiędzy
19:45film animowany
TVP Polonia
Leśniczówka (414)
16:00telenowela
Tu Polonia w USA (1)
16:25cykl felietonów
Barwy szczęścia (2629)
16:30serial obyczajowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Słownik polsko@polski
17:20talk-show prof. Jana Miodka
Tu Polonia w USA (2)
18:20cykl felietonów
Tu Polonia w USA (3)
19:10cykl felietonów
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (11)
od 15:50serial dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (429)
16:50program informacyjny
Nowy aranż 4 (5)
16:55program rozrywkowy
Porzucone budowle 3 (3)
18:05serial dokumentalny
Sąsiedzkie wojny (2)
19:05serial dokumentalny
Tajemnice ludzkości: Okrutna planeta (4)
19:35program popularnonaukowy

FILMOWE

ale kino+
Sekret bogini fortuny
od 14:40dramat obyczajowy
Michael Haneke. Kody
16:50film dokumentalny
zdjęcieRydwany ognia
17:55dramat obyczajowy
AXN
S.W.A.T. 3 (15)
od 15:20serial sensacyjny
S.W.A.T. 3 (16)
16:15serial sensacyjny
Oficer Blart w Las Vegas
17:10komedia sensacyjna
Agenci NCIS 16 (4)
19:10serial kryminalny
CANAL+ 1
Magiczne buty
od 15:55film familijny
Łapu-capu
17:30chochliki telewizyjne
Miłosna zagrywka
17:35komedia romantyczna
Morze Północne w ogniu
19:15dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Jakubiak w sezonie 4 (2)
od 15:40magazyn kulinarny
Moje wymarzone miejsce (1)
16:20serial dokumentalny
Moje wymarzone miejsce (2)
16:45serial dokumentalny
Daleko od miasta 6 (3)
17:25serial dokumentalny
Daleko od miasta 6 (4)
17:50serial dokumentalny
Survivalowa rodzina (8)
18:30serial dokumentalny
Survivalowa rodzina (9)
18:55serial dokumentalny
Survivalowa rodzina (10)
19:20serial dokumentalny
CANAL+ Film
Możesz pocałować druhnę
od 14:40komedia romantyczna
Triumf
16:15dramat obyczajowy
Geniusze
18:00dramat biograficzny
CANAL+ Premium
Magiczne buty
od 14:55film familijny
Łapu-capu
16:30chochliki telewizyjne
Miłosna zagrywka
16:35komedia romantyczna
Morze Północne w ogniu
18:15dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
Zwyczajna kobieta (4)
16:05serial kryminalny
Pan Burmistrz 2 (10)
17:00serial komediowy
Pan Burmistrz 2 (11)
17:20serial komediowy
Aktualności filmowe+
17:45magazyn filmowy
W 80 dni dookoła świata (7)
18:20serial przygodowy
W 80 dni dookoła świata (8)
19:05serial przygodowy
Epic Drama
Agenci NCIS 11: Anonimowa (4)
17:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 11: Oszust (5)
18:45serial sensacyjny
Agenci NCIS 11: Ropa i woda (6)
19:35serial sensacyjny
HBO
Sherlock Holmes
od 14:40film kryminalny
zdjęcieCzarna owca
16:50komediodramat
HBO 2
Godzilla vs. Kong
od 15:20thriller
Hellboy
17:15horror SF
HBO 3
Kosmiczny chłopiec
od 15:50film familijny
Premiera: Spotlight
17:35dramat biograficzny
Kino Polska
Popiełuszko. Wolność jest w nas (2)
od 15:40serial biograficzny
13 posterunek 2 (3)
17:15serial komediowy
Kabaretowy rejs (131)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (130)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Na skrzydłach orłów
od 15:45dramat historyczny
Lato w Prowansji
17:45dramat obyczajowy
Poirot: Król trefl
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Akademia sztuk walki
od 14:00film przygodowy
Hancock
16:15film sensacyjny
Nienawiść, którą dajesz
18:15dramat kryminalny
Stopklatka
Burzowe tornado
od 15:05film katastroficzny
Łowcy okazji 5 (11)
19:00serial dokumentalny
Łowcy okazji 5 (12)
19:35serial dokumentalny
Warner TV
Strażnik Teksasu: Rozdarci (1)
18:05serial sensacyjny
Zgadnij kto
19:00komedia romantyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Wysoki Pressing
od 15:30magazyn sportowy
Premiera: Ligue1 Review
17:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:55mecz: Śląsk Wrocław - Warta Poznań
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
od 15:40mecz: Lenovo Tenerife - Basquet Girona
zdjęcieKoszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
17:45mecz: Unicaja - Gran Canaria
Magazyn skrótów LaLiga Santander
19:55magazyn piłkarski
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Nur-Sułtanie
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Copa Sudamericana
od 15:00mecz finałowy: Sao Paulo FC - Indepediente del Valle
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
17:30mecz: Itas Trentino - Emma Villas Aubay Siena
Polsat Sport News
Sporty walki: FEN 37
od 15:15walka: Mateusz Rębecki - Arkadiy Osipyan 27.11.2021
Piłka nożna: Liga holenderska
17:30mecz: NEC Nijmegen - Feyenoord

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!