Program TV

NIEDZIELA 15.12
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Miami Magma
11:05film sensacyjny
Niesamowite tajemnice
13:00serial grozy
Niesamowite tajemnice
14:00serial grozy
TV 4
Galileo (787)
od 10:25program popularnonaukowy
Galileo (788)
11:25program popularnonaukowy
Gwiazdy Kabaretu (15)
12:25program rozrywkowy
Gwiazdy Kabaretu (16)
13:25program rozrywkowy
TV 6
Dogonić kosmos
od 10:50film obyczajowy
Detektyw Monk (13)
13:00serial kryminalny
Detektyw Monk (14)
14:00serial kryminalny
TV Puls
Gdzie jest gwiazdka?
od 10:35film familijny
Książę i kowal
13:40baśń filmowa
TVN 7
Brzydula (68/180)
12:55serial komediowy
Brzydula (69/180)
13:25serial komediowy
Brzydula (70/180)
14:00serial komediowy
Brzydula (71/180)
14:35serial komediowy
TVP Kultura
Cztery pory roku młodego Antoniego
od 10:35film krótkometrażowy
Trzeci punkt widzenia
11:20program publicystyczny
But she's nice...
11:45film krótkometrażowy
zdjęcieNiezapomniany romans
12:00melodramat

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Steve McQueen, King of Cool
od 10:40film dokumentalny
Niebiańskie dni
12:25dramat obyczajowy
Zazdrość
14:10dramat obyczajowy
AXN
2012
od 9:45film katastroficzny
Bracia przyrodni
12:55komedia
CANAL+
Garfield 2
od 10:35film familijny
Stereotypy: Hiszpanie (6)
14:15serial dokumentalny
Nie przegap
14:45magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga angielska
14:55mecz: Manchester United FC - Everton FC
CANAL+ 1
Cudowny chłopak
od 9:45dramat obyczajowy
Garfield 2
11:35film familijny
CANAL+ Family
Mjanma - Złota kraina
od 10:50film dokumentalny
Nie przegap
13:20magazyn informacyjny
Najfutbolniejsi
13:30komedia
CANAL+ Film
Hollywood Buzz
od 10:55magazyn filmowy
Łapu-capu extra
11:20chochliki telewizyjne
Tylko dla odważnych
11:50dramat biograficzny
Nie przegap
14:00magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
The Village (1)
11:05serial obyczajowy
The Village (2)
11:50serial obyczajowy
The Village (3)
12:35serial obyczajowy
The Village (4)
13:20serial obyczajowy
The Village (5)
14:05serial obyczajowy
The Village (6)
14:50serial obyczajowy
CBS Europa
Nowy świat (2-ost.)
od 9:40serial kostiumowy
Zakochać się
11:35melodramat
HBO
Harry Potter i Czara Ognia
od 9:40film przygodowy
zdjęcieRodzina od zaraz
12:15komedia
Ella i John
14:10komedia przygodowa
HBO 2
Kraina Jane Austen
od 10:25komedia romantyczna
Pierwsza gwiazdka
12:00film animowany
HBO 3
Gentleman z rewolwerem
od 9:40komediodramat
Szukając Alaski (7/8)
11:15serial obyczajowy
Hiszpańska księżniczka (1)
12:15serial kostiumowy
Mroczne materie (6/8)
13:10serial fantasy
Kino TV
I kto to mówi
od 9:55komedia
Agent z przypadku
11:55komedia sensacyjna
Polsat Film
Mulan 2
od 10:30film animowany
Daleko jeszcze?
14:05komedia
TNT
Wzgórze nadziei
od 8:40melodramat
Płonące siodła
11:50western komediowy
Roxanne
13:45komedia romantyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Planeta Ekstraklasa (18)
11:00magazyn piłkarski
Premiera: La Liga+
11:30magazyn ligi hiszpańskiej
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
12:10mecz: Piast Gliwice - ŁKS Łódź
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
14:40mecz: Korona Kielce - Cracovia
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 9:00mecz: Real Sociedad - FC Barcelona
Witaj w klubie: Piast Gliwice
11:10serial dokumentalny
Koszykówka mężczyzn: NBA
11:45mecz: Phoenix Suns - San Antonio Spurs
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:55mecz: Celta Vigo - RCD Mallorca
Polsat Sport
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Magazyn alpejski
11:07magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga holenderska
14:25mecz: Feyenoord - PSV Eindhoven
TVP Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 10:30mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
12:55mecz: MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!