x

Lista stacji

Eleven Sports 2

Eleven Sports 2 Program TV na dziś

LEGENDA:
FILMY
SERIALE
ROZRYWKA
SPORT
DOKUMENT
DLA DZIECI

Telewizja Eleven Sports 2

Eleven Sports 2 to kanał sportowy o jakości HD, emitujący najlepsze wydarzenia sportowe na żywo przez 24 godziny na dobę. Nadawane są na nim mecze lig włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej, portugalskiej, ale też Pucharu Anglii, Pucharu Ligi Angielskiej, PGE Ekstraligi czy wyścigi Formuły 1 albo rozgrywki żużla. Kanał należy do międzynarodowej grupy medialnej Eleven Sports, zajmującej się głównie sportem i rozrywką. Jej hasłem przewodnim jest slogan: “Emotional, Entertaining, Electrifying” (pl. „Emocjonalne, Rozrywkowe, Elektryzujące”).

Historia telewizji Eleven Sports 2

W 2015 roku w Belgii i Polsce zostały uruchomione dwa całodobowe kanały w wysokiej rozdzielczości, a kilka miesięcy później rozpoczął nadawanie trzeci kanał pakietu Eleven Sports. Dwa lata później, w 2017 roku, uruchomiono czwarty kanał pakietu. Wskutek tych działań doszło do zmiany nazw programów i otrzymały one swoje numeracje.

Firma Eleven Sports należała do grupy kapitałowej The Channels Co Ltd, której właścicielem był Andrea Radrizzani, założyciel MP & Silva. W Polsce szefem redakcji od początku nadawania jest Patryk Mirosławski. W 2018 roku doszło do nabycia udziałów spółki Eleven Sports Network przez Telewizję Polsat, która już w 2019 roku stała się właścicielem 99,99% z nich.

Na antenie kanałów Eleven Sports można oglądać mecze czołowych piłkarskich lig świata: włoskiej, hiszpańskiej, francuskiej i portugalskiej. W ramówce nadawane są także wyścigi Formuły1, PGE Ekstraliga, Puchar Ligi Angielskiej Carabao Cup, Puchar Anglii The Emirates FA Cup, szwedzka liga żużlowa Bauhaus-Ligan i Sky Bet Championship. Emitowane są ponadto magazyny piłkarskie, odnoszące się do najważniejszych wydarzeń w ligach piłkarskich.

Gdzie można oglądać telewizję Eleven Sports 2?

Wykupując dostęp do kanału Eleven Sports 2, otrzymuje się pakiet 4 kanałów, które można oglądać na dowolnym urządzeniu: komputerze, smartfonie, tablecie lub Smart TV. Usługa pakietu Eleven Sports jest niezależna od ofert platform satelitarnych i sieci kablowych. Kanał Eleven Sports 2 jest dostępny poprzez dostęp bezpośrednio ze strony internetowej Eleven Sports oraz przez aplikację Eleven Sports, którą można pobrać bezpłatnie z App Store i Google Play.

Stacje telewizyjne powiązane z Eleven Sports 2

Jedna subskrypcja pakietu Eleven Sports zapewnia nieograniczony dostęp do transmisji live z meczów i ich powtórek oraz magazynów sportowych. Pakiet Eleven Sports składa się z 4 kanałów sportowych: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4.

Więcej o telewizji Eleven Sports 2

Więcej informacji o kanale Eleven Sports 2 znajdziesz na oficjalnej stronie nadawcy: www.elevensports.pl/. Dodatkowo znajdują się tam transmisje meczy na żywo, program TV oraz szczegółowa oferta pakietu Eleven Sports wraz z cenami. Chcąc być na bieżąco z aktualnościami o kanale, warto śledzić social media Eleven Sports Polska: Facebook, Instagram, Twitter oraz YouTube.