Program TV

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Ryzykanci (14)
8:00reality show
Galileo (836)
9:00program popularnonaukowy
Galileo (837)
10:00program popularnonaukowy
TV Puls
Taki jest świat 5 (43)
7:00program informacyjny
Lombard. Życie pod zastaw (35)
8:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw (36)
9:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw (17)
10:00serial obyczajowy
TVN 7
Mango
od 6:00telezakupy
Ukryta prawda (684)
9:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (686)
10:40serial paradokumentalny
WP
Pies: na tropie: Ucieczka (16)
7:00serial sensacyjny
Remont w prezencie: Zegrze (10)
9:05program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Hector Malor - Ostatni dzień roku
8:00film krótkometrażowy
zdjęcieBorsalino i spółka
8:45film sensacyjny
Flic Story
10:45dramat sensacyjny
AXN
NCIS: Los Angeles 11 (12)
od 6:25serial kryminalny
Agenci NCIS 14 (3)
7:20serial sensacyjny
Bracia przyrodni
8:20komedia
Supersamiec
10:25komedia
CANAL+ Film
Król: Prolog
od 6:30reportaż
Aktualności filmowe+
7:10magazyn filmowy
Miłość bezwarunkowa
7:40film dokumentalny
Łapu-capu
8:25chochliki telewizyjne
Siostry
8:30thriller
Rykoszety
10:00film krótkometrażowy
Nie tak miało być
10:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Belgravia (4)
od 6:30serial kostiumowy
Belgravia (5)
7:20serial kostiumowy
Belgravia (6)
8:05serial kostiumowy
W matni (1)
8:55serial kryminalny
W matni (2)
9:45serial kryminalny
W matni (3)
10:30serial kryminalny
CBS Europa
Pęknięte zwierciadło
od 6:20film kryminalny
Śmierć na Nilu
10:55film kryminalny
HBO
Aquaman
od 6:00film SF
Na planie
8:20magazyn filmowy
Julie i Julia
8:50film biograficzny
Czarownica 2
10:55film fantasy
HBO 2
Biały kruk
od 6:00film biograficzny
Naprzód
9:40film animowany
HBO 3
Kraina lodu 2
od 6:00film animowany
Guru miłości
7:45komedia romantyczna
Pollywood
9:10film dokumentalny
Tacy właśnie jesteśmy (7/8)
10:35serial obyczajowy
Kino Polska
TV okazje
od 6:40
Nikt nie woła
7:55dramat psychologiczny
Polski Gdańsk
9:30film krótkometrażowy
Facet (nie)potrzebny od zaraz
9:50komedia romantyczna
Polsat Film
Zawsze warto (17)
7:00serial obyczajowy
Zawsze warto (18)
8:00serial obyczajowy
zdjęcieBella i Sebastian
9:00film familijny
TNT
Doktor Quinn 3 (1)
od 6:20serial obyczajowy
Doktor Quinn 3 (2)
7:10serial obyczajowy
Doktor Quinn 3 (19)
8:05serial obyczajowy
Doktor Quinn 3 (20)
9:00serial obyczajowy
Doktor Quinn 3 (21)
10:00serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 6:45mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Crystal Palace FC
Ekscentryczny Dennis Rodman
8:55film dokumentalny
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 6:0010. etap: Castro Urdiales - Suances
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
8:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek - Sofia Kenin
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
9:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Rafael Nadal
Kolarstwo: Vuelta a Espana
10:0010. etap: Castro Urdiales - Suances
nSport+
Sport News+
7:35magazyn sportowy
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
7:50serial dokumentalny
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
9:00mecz: Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 6:00mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Trefl Gdańsk
7. strefa
8:30magazyn siatkarski
Boks: Gala w Indio
10:00waga średnia: Jaime Munguia - Tureano Johnson
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
od 6:004. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Sporty walki: Gala Babilon MMA 17
8:30walka: Dawid Żółtaszek - Toni Valtonen
TVP Sport
100 lat na dworze królowej
od 6:35film dokumentalny
Piłka nożna: Puchar Włoch
7:45mecz 3. rundy: Torino FC - US Lecce
Stan futbolu
9:55magazyn piłkarski
Piłka nożna kobiet: Ekstraliga
10:55mecz: Medyk Konin - AZS Uniwersytet Jagielloński

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!