Ogólnotematyczne

7:00magazyn
zdjęcie
8:45serial kostiumowy
9:50telenowela historyczna
10:20telenowela historyczna
10:55telenowela historyczna
7:00serial obyczajowy
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
10:50magazyn kulturalny
od 6:00program informacyjny
7:45program dla dzieci
8:10serial animowany
9:40serial animowany
10:10magazyn kulinarny
10:45film przygodowy
od 5:35telezakupy
7:50magazyn kulinarny
8:00magazyn
od 6:45telezakupy
9:05serial obyczajowy
10:05serial obyczajowy
7:05serial animowany
7:35serial animowany
8:05serial animowany
8:35serial animowany
8:55serial animowany
zdjęcie
9:10film animowany
10:55serial obyczajowy
7:00program rozrywkowy
7:35program rozrywkowy
8:15program popularnonaukowy
9:20serial animowany
9:50serial animowany
10:15serial animowany
10:45serial animowany
7:00serial obyczajowy
7:30serial obyczajowy
8:35magazyn informacyjny
8:50magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
od 6:50program rozrywkowy
9:55program rozrywkowy
10:55serial przygodowy

Filmowe

zdjęcie
8:00dramat obyczajowy
10:05dramat obyczajowy
7:00serial kryminalny
8:00serial kryminalny
9:00serial kryminalny
10:00serial fabularno-dokumentalny
od 6:25komedia
8:05magazyn sportowy
8:35komedia romantyczna
7:00magazyn informacyjny
7:10chochliki telewizyjne
7:25komedia
9:05magazyn sportowy
9:35komedia romantyczna
od 6:00dramat przygodowy
9:15serial animowany
9:30serial animowany
9:45serial animowany
10:00serial animowany
10:10komediodramat
od 6:35film obyczajowy
7:45magazyn informacyjny
7:55chochliki telewizyjne
8:00dramat historyczny
10:15film krótkometrażowy
10:35film obyczajowy
od 6:30serial obyczajowy
8:45film krótkometrażowy
9:00film krótkometrażowy
9:15serial sensacyjny
10:00serial sensacyjny
10:45serial kryminalny
od 6:25film przygodowy
8:15film przygodowy
9:50film przygodowy
od 6:00komedia
zdjęcie
7:30melodramat
zdjęcie
9:00dramat kryminalny
od 6:00dramat wojenny
9:25program rozrywkowy
10:25program rozrywkowy
od 5:30komedia romantyczna
7:10film animowany
od 6:40magazyn kulinarny
7:10magazyn kulinarny
zdjęcie
7:40serial obyczajowy
8:40serial obyczajowy
9:40film animowany

Sportowe

8:15magazyn sportowy
8:45newsy sportowe
9:00mecz: Utah Jazz - New York Knicks
od 6:00mecz fazy grupowej: FC Bayern Monachium - Paris Saint-Germain
8:10magazyn sportowy
8:30magazyn piłkarski
10:00mecz: SPR Stal Mielec - KS Azoty-Puławy
7:00mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów
7:00mecz fazy grupowej: Trentino Diatec - Arkas Izmir
9:10mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel
7:00mecz fazy grupowej: Chaumont VB 52 Haute Marne - Lokomotiw Nowosybirsk
9:00magazyn siatkarski
8:00mecz: Washington Capitals - Montreal Canadiens
9:15La Diagonela w St. Moritz

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!