Program TV

WTOREK 27.10
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Kasta: Autor nieznany (11)
8:40serial paradokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama
10:45magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2313)
11:55serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (737)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (738)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny (169)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (996)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze (315)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn
Ukryta prawda (1180)
11:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Nasz nowy dom (25)
8:00reality show
Sędzia Judy (80)
9:00reality show
Sędzia Judy (81)
9:25reality show
Sędzia Judy (37)
9:55reality show
Sekrety sąsiadów (2)
10:25serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (3)
10:55serial obyczajowy
Pamiętniki z wakacji (42)
11:25serial paradokumentalny
TV 6
MacGyver (116)
8:00serial sensacyjny
Galileo (681)
9:00program popularnonaukowy
Tuż przed tragedią: Fukushima (4)
10:00serial dokumentalny
Pękniesz ze śmiechu (4)
11:00program rozrywkowy
TVN 7
Przepis na życie 2 (5)
od 7:35serial obyczajowy
Ukryta prawda (687)
8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (688)
9:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (689)
10:35serial paradokumentalny
Szpital (578)
11:35serial paradokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama kraj
10:45magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2275)
11:30serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Łowy
8:00film krótkometrażowy
Obcy na mojej kanapie
10:05film dokumentalny
Kobieta pracująca
11:10dramat obyczajowy
AXN
Designated Survivor (21)
od 7:20serial kryminalny
Bracia przyrodni
8:20komedia
Granice wytrzymałości
10:25film przygodowy
CANAL+ 1
Grupa ''Wschód''
od 7:40thriller
Słodki koniec dnia
9:35dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Wilk w owczej skórze 2
8:20film animowany
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Dzienniki życzliwości (3)
11:00serial dokumentalny
Dzienniki życzliwości (4)
11:20serial dokumentalny
Moja nieznajoma
11:50komedia
CANAL+ Film
Tam i z powrotem
od 6:30film obyczajowy
Łapu-capu
8:10chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
8:15magazyn filmowy
Bóg jest wielki, a ja malutka
8:40komedia romantyczna
Belle
10:20dramat kostiumowy
CANAL+ Seriale
Cela śmierci (2)
8:00serial kryminalny
Strefa mroku (2)
8:50serial grozy
Belgravia (5)
9:25serial kostiumowy
Belgravia (6)
10:15serial kostiumowy
Randka w ciemno
11:05film krótkometrażowy
CBS Europa
Nowy świat (1/2)
9:40film kostiumowy
Nowy świat (2-ost.)
11:35film kostiumowy
HBO
Kraina lodu 2
od 7:30film animowany
zdjęcieRajskie wzgórza
9:10film fantasy
To znowu ty
10:45komedia romantyczna
Kino Polska
Wenecja
od 7:55dramat obyczajowy
Wszyscy moi bliscy
10:15dramat obyczajowy
Kino TV
Dominion Creek (1)
od 7:15serial przygodowy
zdjęcieWakacje marzeń
8:35komedia
Stopklatka
Plebania (167)
od 7:55serial obyczajowy
Plebania (168)
8:25serial obyczajowy
Klara i wszystko jasne 4 (8)
8:55serial kryminalny
Klara i wszystko jasne 3 (1)
9:55serial kryminalny
TNT
Doktor Quinn 3 (17)
8:00serial obyczajowy
Domek na prerii 3 (15)
8:55serial obyczajowy
Domek na prerii 3 (16)
9:55serial obyczajowy
Domek na prerii 3 (17)
10:55serial obyczajowy
Domek na prerii 3 (18)
11:50serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
O co biega?
8:25magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Burnley FC - Tottenham Hotspur FC
Piłka nożna: Liga angielska
11:15mecz: Brighton & Hove Albion FC - West Bromwich Albion FC
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
8:305. etap: Huesca - Sabinánigo
Kolarstwo: Vuelta a Espana
9:156. etap: Biescas - Col du Tourmalet
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 6:306. etap: Biescas - Col du Tourmalet
zdjęcieTenis: Turniej French Open w Paryżu
8:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej kobiet
zdjęcieTenis: Turniej French Open w Paryżu
9:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej kobiet
Kolarstwo: Vuelta a Espana
11:005. etap: Huesca - Sabinánigo
nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
9:50mecz: Warta Poznań - Górnik Zabrze
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 7:30mecz: Korona Kielce - Stomil Olsztyn
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Magazyn koszykarski
8:07koszykówka
Sport flesz
9:00program informacyjny
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
11:07magazyn tenisowy
TVP Sport
Boks: Walka o pas WBC World w Meksyku
od 7:40waga supermusza: Juan Francisco Estrada - Carlos Cuadras
GOL
11:30magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!