Program TV

SOBOTA 23.02
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Korona królów (179)
od 11:55telenowela historyczna
Podmuch energii (10)
12:30cykl reportaży
Spis treści: Wacław Berent (55)
13:15rozmowy z Andrzejem Doboszem
Sanatorium miłości (5)
13:25reality show
TVP 2
Eddie
12:05komedia
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (428)
14:35teleturniej
Herbatka z kabaretem (14)
15:10program rozrywkowy
Polsat
Wspólna chata
od 10:45komedia
Dziś 13, jutro 30
12:55komedia
Jaś Fasola
15:10serial komediowy
TVN
Na Wspólnej (2828)
od 11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (2829)
12:25serial obyczajowy
Maverick
13:25western komediowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (215)
od 11:30magazyn motoryzacyjny
Nieźle kliknięci
12:40program rozrywkowy
Miami Magma
13:00film sensacyjny
Crash i Byrnes
15:00film sensacyjny
TV 4
Policjantki i Policjanci (486)
od 11:25serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (487)
12:25serial obyczajowy
zdjęcieSTOP Drogówka
13:25magazyn policyjny
TV 6
Nianie w akcji
12:00film dla młodzieży
TV Puls
19. Mazurska Noc Kabaretowa (2)
14:40program rozrywkowy
19. Mazurska Noc Kabaretowa (3)
15:15program rozrywkowy
19. Mazurska Noc Kabaretowa (4)
15:50program rozrywkowy
TVN 7
Brzydula (200)
od 11:30serial komediowy
Brzydula (201)
12:10serial komediowy
Hop
12:45film familijny
Szkoła rocka
14:45komedia muzyczna
WP
Zamieszkajmy nad wodą (3)
12:00program rozrywkowy
Mam talent Ameryka (15)
12:30program rozrywkowy
Megafabryki (15)
14:25serial dokumentalny
Megafabryki: Harley (14)
15:25serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Dziewczyna z Brestu
12:35dramat obyczajowy
Trepalium (3)
15:00serial SF
AXN
MacGyver (2)
od 11:25serial akcji
Grimm 6 (7)
12:20serial fantasy
Premiera: Candice Renoir 6 (2)
13:20serial komediowy
Premiera: Candice Renoir 6 (3)
14:30serial komediowy
CANAL+ Family
Siostry przyrodnie
od 11:00komedia
The Reagan Show
12:45film dokumentalny
Larp
15:30etiuda filmowa
CANAL+ Film
Łapu-capu
12:05chochliki telewizyjne
Wyspa psów
12:10film animowany
Odciąć pępowinę
13:55film krótkometrażowy
Studniówk@
14:05komedia
Tunel
15:25thriller
CANAL+ Seriale
Zrobione na czysto (2)
od 11:20serial obyczajowy
Zrobione na czysto (3)
12:10serial obyczajowy
Płacz (1)
13:00serial kryminalny
Gwiazdy wesela (9)
14:10serial komediowy
Gwiazdy wesela (10)
14:55serial komediowy
Uwięzieni
15:40film krótkometrażowy
Trzy kobiety czekają na śmierć
15:50film krótkometrażowy
CBS Europa
Zmowa pierwszych żon
od 11:35komedia
Syn smoka (1/2)
13:35film przygodowy
Syn smoka (2-ost.)
15:20film przygodowy
HBO
Paweł, apostoł Chrystusa
od 10:55dramat historyczny
Z krwi i kości
12:45melodramat
Zachowaj spokój
14:50komediodramat
HBO 2
Bociany
od 11:10film animowany
Służące
12:35dramat obyczajowy
Książę Persji: Piaski czasu
15:00film przygodowy
HBO 3
Klika 2 (5)
od 11:50serial obyczajowy
All American (9)
12:40serial obyczajowy
Kung Fu Panda
13:30film animowany
Tully
15:05komediodramat
Kino TV
Poirot: Zerwane zaręczyny (2)
od 10:40serial kryminalny
Długie podanie
12:45dramat biograficzny
Przygody Merlina 3 (6)
14:45serial fantasy
Przygody Merlina 3 (7)
15:45serial fantasy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:00mecz: RCD Espanyol - SD Huesca
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:55mecz: Getafe CF - Rayo Vallecano
Piłka nożna: Liga niemiecka
15:20mecz: FC Bayern Monachium - Hertha BSC
nSport+
Premiera: Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 11:00mecz: Arka Gdynia - Piast Gliwice
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:55mecz: Getafe CF - Rayo Vallecano
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:10mecz: Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: 1. liga
od 10:00mecz: KS Gwardia Wrocław - Stal Nysa
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
12:30mecz: E.Leclerc Radomka Radom - BKS PROF CREDIT Bielsko-Biała
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa
Polsat Sport Extra
Biatlon: Mistrzostwa Europy w Mińsku
od 11:50bieg sprinterski kobiet
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
13:20mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
14:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Stan futbolu
od 11:30magazyn piłkarski
Hokej: NHL
12:30mecz: Ottawa Senators - Columbus Blue Jackets

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!