Program TV

POPULARNE

TVP 1
Komisarz Alex 11: Maestro (132)
od 9:40serial kryminalny
Korona królów (225)
11:30telenowela historyczna
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
Natura w Jedynce: Śladami kotów
12:50film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2068)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (330)
12:30teleturniej
Miłosne potyczki (85)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (140)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (623)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (184)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (505)
13:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (1048)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (937)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (700)
13:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (22)
11:30serial obyczajowy
Galileo (748)
12:00program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (182)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (209)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (18)
11:00serial sensacyjny
Sekrety sąsiadów (36)
13:40serial obyczajowy
TVN 7
Mango
10:35telezakupy
19+ (109/165)
12:10serial paradokumentalny
19+ (110/165)
12:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (338)
13:15serial paradokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (443)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1977)
13:10serial obyczajowy
Gramy dla Europy
13:45widowisko z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej
WP
Kabaret na żądanie (27)
10:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (28)
11:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Dzień (3)
10:00serial obyczajowy
Dzień (4)
11:00serial obyczajowy
Drzewo i ja
12:00film krótkometrażowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 4 (24)
od 9:55serial kryminalny
W samo południe
10:50thriller
MacGyver 2 (13)
12:35serial akcji
MacGyver 2 (14)
13:35serial akcji
CANAL+
Ciemność rusza do boju
od 9:50film fantasy
O co biega?
11:25magazyn sportowy
zdjęcieDwie prawdy
11:55dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Tam i z powrotem
od 9:10film obyczajowy
Ciemność rusza do boju
10:50film fantasy
O co biega?
12:25magazyn sportowy
Dwie prawdy
12:55dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Łapu-capu
10:00chochliki telewizyjne
Tajemnice afrykańskich drzew (5)
10:05serial dokumentalny
Łapu-capu extra
10:55chochliki telewizyjne
Skazani na siebie
13:10komedia
CANAL+ Film
Antwone Fisher
od 9:50dramat obyczajowy
Nie przegap
11:45magazyn informacyjny
Pianista
11:55dramat wojenny
CANAL+ Seriale
Potwory to tacy interesujący ludzie
13:10film krótkometrażowy
Odprawa
13:30film krótkometrażowy
Podatek od miłości
13:50komedia romantyczna
HBO
Rio 2
od 9:00film animowany
Gęsia skórka 2
10:45komedia
zdjęcieJack, pogromca olbrzymów
12:15film fantasy
HBO 2
Break
od 9:45komedia
Stacja Berlin (8/10)
12:55serial szpiegowski
Technicy-magicy 2 (6-ost.)
13:45serial komediowy
HBO 3
Geostorm
od 9:55film SF
Bez zobowiązań 2 (9/13)
11:45serial komediowy
Bez zobowiązań 2 (10/13)
12:10serial komediowy
Seks w wielkim mieście (7/12)
12:45serial komediowy
Seks w wielkim mieście (8/12)
13:10serial komediowy
Kino TV
Długie podanie
od 9:35dramat biograficzny
TNT
Wielki skok na bank
od 9:45western komediowy
Wyścig
13:20film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Portland Trail Blazer - Golden State Warriors
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: SD Eibar - FC Barcelona
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:20mecz: Werder Brema - RB Lipsk
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
12:009. etap: Riccione - San Marino - jazda indywidualna na czas
Kolarstwo: Giro d'Italia
13:3510. etap: Rawenna - Modena
nSport+
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
od 9:30magazyn piłki ręcznej
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
10:35mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
12:45mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Polsat Sport
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
10:00mecz półfinałowy fazy play-off: Arka Gdynia - Anwil Włocławek
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:00mecz: Raków Częstochowa - Wigry Suwałki
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 9:00mecz: Elana Toruń - Olimpia Elbląg
4-4-2 (1)
11:05magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
11:35magazyn piłkarski
zdjęcieHokej: Mistrzostwa Świata w Słowacji
12:10mecz fazy grupowej: Czechy - Szwajcaria

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!