Ogólnotematyczne

10:50teleturniej
11:30telenowela historyczna
12:00magazyn informacyjny
12:15magazyn rolniczy
od 8:50magazyn
11:00magazyn informacyjny
11:05magazyn informacyjny
11:10magazyn poradnikowy
11:55serial obyczajowy
12:30teleturniej
13:15serial obyczajowy
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
od 9:10serial kryminalny
10:15telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
10:00magazyn poradnikowy
12:00serial fabularny
13:00program popularnonaukowy
10:00program popularnonaukowy
11:00serial sensacyjny
12:00serial komediowy

Filmowe

10:00serial sensacyjny
11:10serial sensacyjny
12:20blok filmów krótkometrażowych
13:30dramat polityczny
11:05serial kryminalny
12:00serial kryminalny
10:00film krótkometrażowy
10:25film obyczajowy
11:30komedia
13:30koncert
od 8:50komediodramat
11:00film krótkometrażowy
11:25film obyczajowy
12:30komedia
od 9:00komediodramat
10:50chochliki telewizyjne
11:20film muzyczny
13:05film krótkometrażowy
13:15magazyn muzyczny
13:45film dokumentalny
od 8:50film obyczajowy
10:10magazyn filmowy
12:15magazyn informacyjny
12:25chochliki telewizyjne
12:30dramat obyczajowy
13:55komedia
od 9:45serial obyczajowy
10:40serial obyczajowy
12:00serial obyczajowy
12:50serial obyczajowy
13:40magazyn filmowy
od 9:55dramat sensacyjny
11:50melodramat
13:25film katastroficzny
zdjęcie
12:20dramat psychologiczny
od 8:05film przygodowy
10:15komediodramat
12:10serial obyczajowy
13:05serial komediowy
13:25melodramat
od 8:05dramat obyczajowy
10:30serial przygodowy
11:15serial kryminalny
12:00serial obyczajowy
12:40serial komediowy
13:30film przygodowy
od 8:45film sensacyjny
10:45dramat obyczajowy
12:30magazyn reklamowy
13:00program rozrywkowy
od 8:30komedia obyczajowa
10:30dramat społeczny
12:35film animowany
10:00serial obyczajowy
10:30serial obyczajowy
13:55film dokumentalny
11:35film katastroficzny
13:20film katastroficzny

Sportowe

od 9:00mecz: Everton FC - West Ham United FC
11:00mecz: SD Huesca - Rayo Vallecano
13:00magazyn piłkarski
13:30magazyn piłkarski
od 9:50magazyn sportowy
10:25magazyn piłkarski
11:00Summer Series 2018 - 1. część
12:00magazyn ligi polskiej
13:35magazyn ligi polskiej
od 9:551. sesja treningowa w klasie MotoGP
10:551. sesja treningowa w klasie Moto2
11:40magazyn sportowy
13:102. sesja treningowa w klasie Moto3
10:00program informacyjny
10:07mecz: 1. FC Slovácko - Slavia Praga
zdjęcie
10:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
zdjęcie
12:00mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!