Program TV na dziś

POPULARNE

TVP 1
Kasta: Matnia
11:25serial paradokumentalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama
10:35magazyn informacyjny
zdjęcieBarwy szczęścia (2710)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1396)
12:30teleturniej
Zranione ptaki (182)
13:15serial obyczajowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Remont na 5 (5)
10:00program rozrywkowy
E-miłość (9)
10:30program rozrywkowy
Młodzi muszkieterowie (10)
12:00serial przygodowy
Był sobie złodziej (15)
13:00serial sensacyjny
TV 4
Anatomia głupoty (20)
10:50serial dokumentalny
Sędzia Judy (29)
11:55reality show
Sędzia Judy (30)
12:25reality show
Sędzia Judy (31)
12:55reality show
Sędzia Judy (32)
13:25reality show
STOP Drogówka
13:55magazyn policyjny
TV 6
Galileo (772)
11:05program popularnonaukowy
Miodowe lata: Eksmisja (19)
12:05serial komediowy
Miodowe lata: Awans (15)
12:40serial komediowy
TVN 7
Ukryta prawda (912)
od 9:50serial paradokumentalny
Opowieści małżeńskie (20/24)
10:50serial paradokumentalny
Zagadki losu 2 (31/36)
11:50serial paradokumentalny
Ten moment (53)
12:50serial paradokumentalny
Ten moment (54)
13:25serial paradokumentalny
Rozwód. Walka o wszystko (27/40)
13:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Paddington
od 9:15film familijny
Jan Serce: Pożar serca (9/10)
11:00serial obyczajowy
Beatlesi w Indiach
12:05film dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama kraj
10:35magazyn informacyjny
Zoom Polonii
11:05cykl felietonów
Ja to mam szczęście! (14)
11:30serial komediowy
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1682)
12:15serial obyczajowy
M jak miłość (1683)
13:05serial obyczajowy
WP
Nigella: ugotuj, zjedz, powtórz (2)
od 9:45magazyn kulinarny
O mały włos: 101 wypadków
10:20program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (476)
11:50program informacyjny
Mistrzowie remontu 2 (14)
11:55reality show
Pokochaj lub sprzedaj 6 (5)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj 8 (2)
13:55serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
8 świadków (7)
od 9:35serial kryminalny
8 świadków (8)
10:10serial kryminalny
Wszyscy wygrywają
10:45komediodramat
Listy do więzienia
13:50film krótkometrażowy
AXN
Chicago Med (17)
10:05serial obyczajowy
Chicago Med (18)
11:00serial obyczajowy
Chicago Med (19)
12:00serial obyczajowy
Chicago Med (20)
12:55serial obyczajowy
Chicago Med (21)
13:55serial obyczajowy
CANAL+ 1
Rodzinka rządzi
od 9:50film animowany
Hollywood Buzz
13:15magazyn filmowy
Chłopiec z chmur
13:45film przygodowy
CANAL+ Family
Daleko od miasta 2 (7)
10:05serial dokumentalny
Daleko od miasta 2 (8)
10:30serial dokumentalny
Aktualności filmowe+
11:10magazyn filmowy
Łapu-capu
11:40chochliki telewizyjne
Lifetramp - życie na próbę 2 (5)
12:05serial dokumentalny
Lifetramp - życie na próbę 2 (6)
12:30serial dokumentalny
Lifetramp - życie na próbę 2 (7)
13:05serial dokumentalny
Lifetramp - życie na próbę 2 (8)
13:30serial dokumentalny
CANAL+ Film
Aktualności filmowe+
od 9:50magazyn filmowy
Łapu-capu
11:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Rodzinka rządzi
od 8:50film animowany
Hollywood Buzz
12:15magazyn filmowy
Chłopiec z chmur
12:45film przygodowy
CANAL+ Seriale
Republika Sary (10)
od 9:30serial obyczajowy
Zwyczajny Joe (9)
10:50serial obyczajowy
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Hollywood Buzz
12:25magazyn filmowy
Busz w ogniu (5)
12:55serial sensacyjny
Zwyczajna kobieta 2 (2)
13:45serial kryminalny
CBS Europa
Juno
od 9:45komediodramat
zdjęcieDuma Brampton
11:35dramat obyczajowy
HBO
Wonder Woman 1984
od 9:55film fantasy
Kontra
12:25komedia
HBO 3
Niania w Nowym Jorku
od 9:50komedia romantyczna
I oto jesteś
12:30komedia romantyczna
Kino Polska
Katastrofa w Gibraltarze
od 9:50dramat biograficzny
Perła w koronie
13:30dramat obyczajowy
Kino TV
Dama za burtą
od 8:35komedia
Świat według Bundych (11)
10:50serial komediowy
Świat według Bundych (12)
11:20serial komediowy
Świat według Bundych (13)
11:55serial komediowy
Świat według Bundych (14)
12:25serial komediowy
Poirot: Niedziela na wsi
13:00film kryminalny
Stopklatka
Jak zostać kotem
10:00komedia
zdjęcieAmbassada
11:50komedia
Burzowe tornado
13:55film katastroficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz: Miami Heat - Los Angeles Clippers
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
11:00mecz: Malaga CF - Granada CF
Rugby: Autumn Series
13:15mecz: Walia - Australia
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:30Best Matches 2022
News+
12:00magazyn sportowy
Magazyn European Le Mans Series
12:30podsumowanie sezonu 2022
Eurosport 2
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Beitostolen
12:28biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
The Power of Sport
13:39magazyn sportowy
Tenis: Diriyah Cup
13:55mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
10:00mecz: Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów
zdjęcieSiatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
12:00mecz: Grupa Azoty Chemik Police - Maritza Płowdiw
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 8:30mecz: A.Carraro Imoco Conegliano - Vasas Obuda Budapeszt
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
11:00mecz: Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
13:00mecz: Partizan Mozzart Bet Belgrad - Crvena Zvezda mts Belgrad

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!