Program TV

POPULARNE

TVP 2
Skarbiec
od 22:30dramat kryminalny
zdjęciePełny magazynek
0:05dramat wojenny
Wypadek (6-ost.)
2:05serial kryminalny
Polsat
Erin Brockovich
od 22:50dramat obyczajowy
Chirurdzy (227)
1:35serial obyczajowy
Chirurdzy (228)
2:35serial obyczajowy
TVN
Superwizjer
1:00magazyn reporterów
Smaczny Mediolan
1:35reportaż
Uwaga!
2:10magazyn reporterów
NOC Magii
2:35interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wschód czarnego księżyca
od 22:00film sensacyjny
Cukiereczki
23:45film erotyczny
Kabaretowy Szał
1:50program rozrywkowy
Heheszki na całego
2:50program rozrywkowy
TV 4
Śmierć na 1000 sposobów (4)
23:40serial dokumentalny
Śmierć na 1000 sposobów (5)
0:10serial dokumentalny
Śmierć na 1000 sposobów (6)
0:40serial dokumentalny
Czysta chata (23)
1:00magazyn poradnikowy
Interwencja
2:10magazyn reporterów
Interwencja
2:25magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
TV 6
STOP Drogówka
0:40magazyn policyjny
STOP Drogówka
1:40magazyn policyjny
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
Agenci bardzo specjalni
od 22:05komedia kryminalna
zdjęcieWiosła w dłoń
0:15komedia przygodowa
Ojciec Ted: Konkurs (4)
2:55serial komediowy
TVN 7
Step Up 4: Rewolucja
od 21:00film muzyczny
NOC Magii
2:45interaktywny program rozrywkowy
WP
Kabaret na żądanie (25)
0:00program rozrywkowy
Zabij mnie, glino
2:00dramat sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Królowa XXX
23:00film biograficzny
zdjęciePokot
1:00dramat kryminalny
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (23)
od 22:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (24)
23:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 13 (24)
0:50serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (9)
1:45serial kryminalny
Zabójcze umysły 14 (2)
2:45serial kryminalny
CANAL+ Family
Dowłatow
23:00dramat biograficzny
Wszyscy święci
1:05film obyczajowy
O co biega?
2:25magazyn sportowy
Długi weekend
2:55film obyczajowy
CANAL+ Film
X-Men: Mroczna Phoenix
od 21:40film SF
Szybki jak śmierć
23:35film sensacyjny
Powrót znad przepaści
1:15serial dokumentalny
7 uczuć
2:05komediodramat
CANAL+ Seriale
Imię róży (3)
23:00serial kryminalny
Imię róży (4)
23:50serial kryminalny
Cudownie ocalony
0:40komedia obyczajowa
Fuga
2:25film psychologiczny
HBO
American Hustle
od 22:40dramat kryminalny
Jeszcze dzień życia
1:00film animowany
Moulin Rouge!
2:25musical
HBO 2
Aquaman
od 21:35film SF
Meg
0:00film SF
Dwunasty człowiek
1:55dramat historyczny
HBO 3
Babylon Berlin 2 (9/12)
23:00serial kryminalny
Babylon Berlin 2 (10/12)
23:45serial kryminalny
Leaving Neverland (2-ost.)
0:30film dokumentalny
Outsider (8/10)
2:30serial kryminalny
Kino Polska
Wesele
od 22:05komediodramat
Wymyk
0:25dramat obyczajowy
Ogród Luizy
2:30dramat obyczajowy
Kino TV
Gothika
od 22:55thriller
zdjęcieDo zobaczenia we wrześniu
1:00komedia romantyczna
Prawdziwa legenda
2:55film kostiumowy
Polsat Film
zdjęcieLot
23:00dramat obyczajowy
Ślad (77)
2:00serial kryminalny
Stopklatka
Narcos 3: Bez wyjścia (7)
od 22:10serial sensacyjny
Narcos 3: Żyć razem (8)
23:10serial sensacyjny
zdjęcieYuma
0:30film kryminalny
MiłośćKropka.pl: Metafizyka (10)
2:30serial paradokumentalny
TNT
Z piekła rodem
od 21:00thriller
Wygrać ze śmiercią
23:25film sensacyjny
American Psycho
1:25thriller

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:15mecz: Real Sociedad - Valencia CF
O co biega?
1:20magazyn sportowy
Bundesliga Highlights Show
1:55magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga niemiecka
2:55mecz: Hertha BSC - 1. FC Köln
nSport+
Liga gra
23:00zapowiedź 24. kolejki
Kroniki La Liga: El Clásico
23:30magazyn piłkarski
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Witaj w klubie: Korona Kielce
0:30serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
1:05serial dokumentalny
Ekstrapaka: 23. kolejka
1:40magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 22:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
Tenis: Turniej ATP w Acapulco
0:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Acapulco
1:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga włoska
23:00mecz: SPAL 2013 - Juventus FC
Sporty walki: KSW
1:00sporty walki
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
od 22:30mecz: Lechia Tomaszów Mazowiecki - SPS Chrobry Głogów
Sporty walki: FEN
1:00sporty walki
TVP Sport
Piłka parzy (14)
23:05magazyn piłkarski
Tenis: Turniej WTA w Ad-Dausze
23:25podsumowanie meczów ćwierćfinałowych
Boks: Gala w Chicago
1:05waga ciężka: Oleksandr Usyk - Chazz Witherspoon

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!