Program TV

POPULARNE

TVP 1
Porwana
23:20film sensacyjny
zdjęcieJaka to melodia?
0:55teleturniej muzyczny
Błękitna głębia 2: Rafa
1:45film przygodowy
TVP 2
Szansa na sukces. Opole 2019 (6)
od 22:20widowisko muzyczne
zdjęcieProsta historia o morderstwie
23:30dramat obyczajowy
zdjęcie22 Jump Street
1:05komedia kryminalna
Polsat
Speed 2: Wyścig z czasem
23:05film sensacyjny
Trener bardzo osobisty
1:50komedia romantyczna
TVN
zdjęciePitch Perfect
23:00komedia muzyczna
zdjęcieJason Bourne
1:20thriller

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Podwójny chwyt
od 22:10thriller
Zawsze gotowy 2
0:10film erotyczny
Namiętna praca domowa
2:15film erotyczny
TV 4
xXx
0:05film sensacyjny
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
TV 6
zdjęcieImpas
23:00dramat kryminalny
Włatcy móch: Nokałt (106)
1:55serial animowany
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
Olimp w ogniu
od 22:05thriller
zdjęcieFirmowa Gwiazdka
0:20komedia
Zobacz to!: Taki jest świat 4 (49)
2:35program informacyjny
TVN 7
Kraina jutra
od 21:00film fantasy
"Geneza nienawiści"
23:45wywiad ze Stevenem Spielbergiem i Alexem Gibneyem
zdjęcieGeneza nienawiści (1/6)
0:05serial dokumentalny
NOC Magii
2:20interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Wielki test o Barbórce
od 22:45widowisko
Lajk!
0:05magazyn kulturalny
M jak miłość (1468)
0:25serial obyczajowy
Słownik polsko@polski
1:20talk-show prof. Jana Miodka
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
Stulecie Winnych (13)
2:35serial obyczajowy
WP
Mistrzowie kabaretu 8: Chyba (2)
0:00program rozrywkowy
Nawiedzeni (3)
0:50serial dokumentalny
Funny Money
1:30komedia

FILMOWE

ale kino+
Podejrzani
od 22:10thriller
zdjęciePolowanie
0:10dramat obyczajowy
Czułość
2:15dramat obyczajowy
AXN
Premiera: Bez snu
od 22:25thriller
zdjęcieArena
0:25thriller
Grimm 5 (3)
2:20serial fantasy
CANAL+
Skok stulecia
od 22:55film sensacyjny
Autsajder
2:35dramat polityczny
CANAL+ 1
Premiera: Kursk
od 22:00dramat historyczny
Skok stulecia
23:55film sensacyjny
CANAL+ Family
Naga Normandia
od 21:40komedia
Papierowe gody
23:25melodramat
Kiler
0:55komedia sensacyjna
CANAL+ Film
Cudzoziemiec
1:05film sensacyjny
Łapu-capu extra
2:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Premiera: Mr. Robot 4 (4)
od 22:50serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (2)
23:40serial komediowy
Żmijowisko (5/7)
23:50serial kryminalny
Poranek kojota
0:55komedia
"Kruk" - making of serialu
2:30film dokumentalny
Kiler-ów 2-óch
2:50komedia
CBS Europa
Anna Karenina
od 21:00dramat kostiumowy
Romeo i Julia
23:30melodramat
Lepiej umrzeć
2:10komedia romantyczna
HBO
W cieniu 3 (4)
od 22:15serial obyczajowy
San Andreas
23:20dramat katastroficzny
HBO 2
Watchmen (7)
od 22:50serial przygodowy
zdjęcieThe Affair 5 (11)
23:50serial obyczajowy
Pani Fletcher (6)
1:25serial komediowy
Player One
2:00film SF
HBO 3
Sukcesja 2 (4)
od 22:55serial obyczajowy
Sukcesja 2 (5)
23:50serial obyczajowy
Sukcesja 2 (6)
0:50serial obyczajowy
Sukcesja 2 (7)
1:45serial obyczajowy
Sukcesja 2 (8)
2:40serial obyczajowy
Kino Polska
Nic śmiesznego
od 22:40komediodramat
Demony wojny wg Goi
0:40dramat wojenny
Ewa
2:55dramat obyczajowy
Kino TV
Bezsenność w Seattle
od 21:00komedia romantyczna
Utajona furia
23:10horror SF
Zaślepiona
1:15dramat obyczajowy
Polsat Film
Pociąg z forsą
23:30film sensacyjny
Ultraviolet (1)
1:50serial kryminalny
Ultraviolet (2)
2:50serial kryminalny
Stopklatka TV
Narcos: Przyszłość nadejdzie (5)
od 22:10serial sensacyjny
Narcos: Bomby (6)
23:20serial sensacyjny
zdjęcieLargo Winch
0:20film przygodowy
Bejbi Blues
2:40dramat obyczajowy
TNT
Underworld
od 21:00horror
Underworld: Evolution
23:30thriller SF
Krzyk 2
1:40horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+
od 22:00magazyn ligi polskiej
Premiera: Sport News+
23:15magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
23:25mecz: Manchester City FC - Manchester United FC
Piłka nożna: Premier League+
2:05magazyn ligi angielskiej
Bundesliga+
2:55magazyn piłkarski
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:05mecz: FC Barcelona - RCD Mallorca
Sport News+
1:10magazyn sportowy
O co biega?
1:25magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
Boks: Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie
1:00waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Patrick Mendy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Puchar Polski
23:00mecz 1/8 finału: Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
Sporty walki: KSW 22: Czas dumy
1:00waga półciężka: Jan Błachowicz - Goran Reljic
TVP Sport
Sportowy wieczór
23:15program informacyjny
Hokej: NHL
0:40skróty
Hokej: NHL
1:05mecz: St. Louis Blues - Toronto Maple Leafs

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!