Program TV na czwartek 22.12.2022

POPULARNE

TVP 1
Przysięga (772)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Jaka to melodia? (4983)
17:15teleturniej muzyczny
Skoki narciarskie: Mistrzostwa Polski w Wiśle
18:052. seria konkursów indywidualnych kobiet i mężczyzn
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (1410)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Zakazany owoc (120)
17:15telenowela
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Va banque (232)
18:20teleturniej
Zranione ptaki (192)
18:45serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2719)
19:30serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112: Leśniczówka (442)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze: Prywatne śledztwo (604)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3523)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
TVN
Ukryta prawda (1158)
od 15:05serial paradokumentalny
Ten moment (39)
16:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1137)
17:55serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wesoły ambulans (23)
od 15:40serial komediowy
To nie tak miało być (16)
16:15serial obyczajowy
Akta Dresdena (6)
18:05serial sensacyjny
Wesoły ambulans (16)
18:55serial komediowy
To nie tak miało być (17)
19:30serial obyczajowy
TV 6
Medicopter 117 (9)
16:00serial przygodowy
Miodowe lata: Wywiadówka (111)
18:00serial komediowy
Galileo (938)
19:00program popularnonaukowy
TVN 7
Ukryta prawda (1141)
od 15:55serial paradokumentalny
Zagadki losu (23/34)
16:55serial paradokumentalny
Opowieści małżeńskie (20/24)
17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1226)
19:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Papusza
od 14:00dramat biograficzny
Mała Dorrit (8)
16:15serial kostiumowy
TVP Polonia
Stacja innowacja (91)
16:05program popularnonaukowy
Wilnoteka
16:40magazyn
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Skoki narciarskie: Mistrzostwa Polski w Wiśle
18:052. seria konkursów indywidualnych kobiet i mężczyzn
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (24)
od 15:50serial dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (485)
16:50program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj 8 (12)
16:55serial dokumentalny
Kabaret na święta (3)
18:50program rozrywkowy
Świąteczne powroty
19:50film familijny

FILMOWE

ale kino+
Sokół z masłem orzechowym
od 14:35komediodramat
Na strajk!
16:15film krótkometrażowy
Zimna wojna i kino (2)
16:50serial dokumentalny
Dzień jak co dzień
17:45film krótkometrażowy
Edward Nożycoręki
18:15komediodramat
AXN
Anioły i demony
od 14:45thriller
AXN PlayWatch
19:55magazyn
CANAL+ 1
Brooklyn
od 14:25dramat obyczajowy
zdjęcieDruga połowa
17:10komedia romantyczna
Łapu-capu
18:40chochliki telewizyjne
Słodkie święta
18:45komedia romantyczna
CANAL+ Family
365 obiadów Mariety Mareckiej 5 (10)
od 15:35magazyn kulinarny
Pogotowie remontowe Wieśka 2 (7)
16:20magazyn poradnikowy
Gdzie rosną pieniądze (6)
16:45magazyn poradnikowy
Gdzie rosną pieniądze (7)
17:10magazyn poradnikowy
Polska z góry: Pokrzydowo (13)
17:50serial dokumentalny
Polska z góry 2: Karkonosze (1)
18:15serial dokumentalny
Polska z góry 2: Opolszczyzna (2)
18:55serial dokumentalny
Polska z góry 2: Dolina Bobru (3)
19:20serial dokumentalny
CANAL+ Film
Drogi Evanie Hansenie
od 15:50dramat obyczajowy
Sami bez mamy 2
18:10komedia
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Polska z góry 4: Puszcza Kampinoska (2)
od 15:40serial dokumentalny
Druga połowa
16:10komedia romantyczna
Łapu-capu
17:40chochliki telewizyjne
Słodkie święta
17:45komedia romantyczna
Junior
19:10komedia
CANAL+ Seriale
Zwyczajny Joe (2)
od 15:40serial obyczajowy
Nowe życie 2 (7)
16:25serial obyczajowy
Nowe życie 2 (8)
17:05serial obyczajowy
Duff i Wazowski 2 (7)
17:50serial kryminalny
Duff i Wazowski 2 (8)
18:30serial kryminalny
Duff i Wazowski 2 (9)
19:10serial kryminalny
CBS Europa
Misja
od 14:25dramat historyczny
Filadelfia
18:40dramat obyczajowy
HBO
Elvis
od 15:15dramat biograficzny
Dziennik dla Jordana
17:55dramat obyczajowy
HBO 2
To minie, kochanie
od 15:30komediodramat
zdjęcieUncharted
17:15film przygodowy
Kosmiczny chłopiec
19:15film familijny
HBO 3
Tom i Jerry
16:25film familijny
zdjęcieMarley i ja
18:05komedia
Kino Polska
Pieczone gołąbki
16:00komedia
Kabaretowy rejs (77)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (78)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Pies prezydenta
od 15:10film familijny
Uśmiech Mony Lizy
17:15komediodramat
Polsat Film
Norbit
od 14:20komedia
Terminator: Ocalenie
16:25thriller SF
Rodzinny dom wariatów
18:50komediodramat
Stopklatka
Lodowa zagłada
od 15:10film katastroficzny
Łowcy okazji 5 (4)
19:00serial dokumentalny
Łowcy okazji 5 (5)
19:35serial dokumentalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Tenis: Turniej World Tennis League w Dubaju
od 15:00mecz gry pojedynczej: Dominic Thiem - Felix Auger-Aliassime
Tenis: Turniej World Tennis League w Dubaju
17:00mecz gry pojedynczej: Anett Kontaveit - Iga Świątek
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 15:30mecz: Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów
LaLiga World
18:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
16:15mecz: BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
18:30mecz: Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: EuroCup
od 14:30mecz: WKS Śląsk Wrocław - Dolomiti Energia Trento
KOTV Weekly
16:50magazyn bokserski
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:20mecz: King Szczecin - Tauron GTK Gliwice

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!