Program TV na sobotę 16.07.2022

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 26: Zmyłka (336)
od 18:30serial kryminalny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
zdjęcieBolivar (26/69)
20:35serial kostiumowy
Hit na sobotę: Niemożliwe
21:30dramat katastroficzny
TVP 2
Postaw na milion
od 18:40teleturniej
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Prezydenci i premierzy (254)
19:15program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Seks w wielkim mieście 2
20:00komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Doktory (5)
od 18:50serial komediowy
Wesoły ambulans (5)
19:25serial komediowy
Mroczne historie magazynowe (3)
20:00serial kryminalny
Intelligence 2: Wrobiony (15)
22:00serial sensacyjny
TV 6
Columbo (1)
od 18:00serial kryminalny
Septagon: Hipno Mafia (65)
20:00serial kryminalny
TVP Polonia
Z ziemi włoskiej do Polski
od 18:45film dokumentalny
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Sport
20:05magazyn sportowy
Pogoda
20:10magazyn informacyjny
Anatomia zła
21:15thriller

FILMOWE

AXN
Anioły i demony
od 17:00thriller
AXN PlayWatch
19:53magazyn
Inferno
20:00thriller
Bloodshot
22:40film SF
CANAL+ 1
Speed - niebezpieczna prędkość
od 18:10film sensacyjny
Z dala od zgiełku
20:05dramat obyczajowy
Premiera: Marzec '68
22:00dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Siostry
od 18:15dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
zdjęcieLansky
20:00dramat kryminalny
Nikt
22:00film sensacyjny
CANAL+ Premium
Z dala od zgiełku
19:05dramat obyczajowy
Premiera: Marzec '68
21:00dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Republika Sary (6)
od 18:35serial obyczajowy
Aktualności filmowe+
19:25magazyn filmowy
Powrót (4)
20:00serial komediowy
Powrót (5)
20:45serial komediowy
Powrót (6)
21:30serial komediowy
Hierro 2 (4)
22:35serial kryminalny
CBS Europa
Elizabeth: Złoty wiek
od 18:50dramat kostiumowy
Gloria Bell
21:00komediodramat
HBO
Lego Batman: Film
od 18:25film animowany
Blade Runner 2049
20:10film SF
Premiera: Lux Aeterna
22:55dramat obyczajowy
HBO 2
Plan doskonały
od 18:50thriller
zdjęcieVenom 2: Carnage
21:00film przygodowy
Westworld 4 (3)
22:40serial SF
Kino Polska
Zakazane piosenki
od 17:50film wojenny
zdjęcieSztos 2
20:00komedia sensacyjna
Helikopter w ogniu
22:05dramat wojenny
Kino TV
Człowiek w żelaznej masce
od 17:10film kostiumowy
Kilerów 2-óch
20:00komedia
Kosmiczny grzech
22:35film SF
Stopklatka
Rozmowy kontrolowane
od 18:00komedia
zdjęciePremiera: Wulkan
20:00film katastroficzny
Daredevil
22:05film sensacyjny
Warner TV
Całe szczęście
od 17:55komedia romantyczna
Legendy ringu
20:00komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:25mecz: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55mecz: Korona Kielce - Legia Warszawa
Liga+
22:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Formuła E: ePrix USA
od 18:501. wyścig
Wiadomości Eurosportu
21:00magazyn informacyjny
Kolarstwo: Tour de France
21:0514. etap: Saint-Étienne - Mende
Wiadomości Eurosportu
22:55magazyn informacyjny
Eurosport 2
Wiadomości Eurosportu
19:00magazyn informacyjny
Kolarstwo: Tour de France
19:0514. etap: Saint-Étienne - Mende
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
21:00mecz finałowy: Ronnie O'Sulllivan - Judd Trump
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 17:20mecz półfinałowy fazy play-off
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
19:50mecz półfinałowy fazy play-off
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
22:30mecz fazy play-off
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 17:20mecz: Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz
Boks: Walka o pas mistrzowski WBC Silver w Londynie
20:00waga średnia: Hamzah Sheeraz - Francisco Torres

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!