Program TV

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (286)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
101 dalmatyńczyków (50)
7:05serial animowany
101 dalmatyńczyków (51)
7:35serial animowany
101 dalmatyńczyków (52)
7:55serial animowany
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Nasza klasa (4)
7:00program rozrywkowy
Nasza klasa (5)
7:30program rozrywkowy
TV Puls
Z archiwum policji (11)
4:35serial dokumentalny
Dyżur (10)
5:00serial dokumentalny
Dyżur (11)
5:35serial dokumentalny
Taki jest świat 5 (26)
7:00program informacyjny
TVN 7
NOC Magii
od 2:40interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (429)
5:10serial paradokumentalny
Mango
6:00telezakupy
TVP Polonia
Polonia 24
od 3:50magazyn informacyjny
Audycje komitetów wyborczych
4:10magazyn publicystyczny
Muzyka na weekend (1)
4:20magazyn muzyczny
Barwy szczęścia (2206)
5:05serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2207)
5:30serial obyczajowy
Focus on Poland (378)
6:00program informacyjny
Barwy szczęścia (2208)
6:10serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2209)
6:35serial obyczajowy
Polonia 24
7:05magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Na drodze
4:00film krótkometrażowy
Uczciwi ludzie
4:25film krótkometrażowy
Czempion
4:55film krótkometrażowy
Dreamland
5:20etiuda filmowa
Potwory to tacy interesujący ludzie
5:40film krótkometrażowy
AXN
Agenci NCIS 12 (13)
od 3:25serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (14)
4:15serial sensacyjny
Rekrut 2 (12)
5:05serial kryminalny
Flash 5 (3)
6:10serial akcji
Flash 5 (4)
7:05serial akcji
Flash 5 (5)
7:55serial akcji
CANAL+ 1
Ja teraz kłamię
od 3:00film sensacyjny
Tamtej nocy
4:45film krótkometrażowy
Moje pieczone kurczaki
5:10film obyczajowy
Stereotypy: Niemcy (4)
6:15serial dokumentalny
Rydwany ognia
7:00dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Słodko-gorzki
od 3:00dramat obyczajowy
Historie miłosne
4:35film obyczajowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Tito i obcy
6:40komedia SF
CANAL+ Film
Chłopaki nie płaczą
od 2:55komedia kryminalna
zdjęcieW kogo ja się wrodziłem?
4:30film obyczajowy
Aktualności filmowe+
5:30magazyn filmowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Planeta singli 2
6:30komedia romantyczna
CANAL+ Premium
Tamtej nocy
od 3:45film krótkometrażowy
Moje pieczone kurczaki
4:10film obyczajowy
Stereotypy: Niemcy (4)
5:15serial dokumentalny
Rydwany ognia
6:00dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Egzekutor
od 3:00film sensacyjny
Biała sukienka
4:50film obyczajowy
Siostra
6:00film krótkometrażowy
Trasa zjazdowa
6:10film krótkometrażowy
Kotu Kiz
6:15film krótkometrażowy
Randka w ciemno
6:25film krótkometrażowy
Podwójne życie
6:30film krótkometrażowy
Niewyjazd
6:35film krótkometrażowy
Yellow
6:45film krótkometrażowy
Guaxama
6:55film krótkometrażowy
CBS Europa
Była sobie Gwiazdka
6:00film familijny
Miłość i taniec
7:50film muzyczny
HBO
CBGB
od 2:45dramat biograficzny
Guru miłości
4:30komedia romantyczna
Horton słyszy Ktosia
6:00film animowany
Wielkanocna niespodzianka
7:25dramat obyczajowy
HBO 2
Jestem William
4:35komediodramat
Ostatni władca wiatru
6:00film przygodowy
Miasteczko Halloween
7:45film animowany
HBO 3
Na ringu z rodziną
6:00komediodramat
Skarb narodów
7:45film przygodowy
Kino Polska
Superprodukcja
od 3:05komedia
Poza układem
4:55film krótkometrażowy
Historie miłosne
7:45film obyczajowy
Kino TV
Blef
od 2:45komediodramat
Żółwik Sammy 2
7:55film animowany
Polsat Film
Znaki (7)
4:00serial kryminalny
Znaki (8)
5:00serial kryminalny
"Underdog" - kulisy
6:00reportaż
Militarni (5)
6:30serial dokumentalny
Militarni (6)
6:55serial dokumentalny
Niania w wielkim mieście (1)
7:20serial obyczajowy
TNT
Dystrykt 9
od 2:55film SF
Z góry przepraszam: Pilot (1)
4:45serial komediowy
zdjęciePan siedmiu mórz
6:05film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premier League MatchPack
4:00magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Wisła Płock
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Premier League MatchPack
6:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:50mecz: Real Madryt CF - Getafe CF
Eurosport 2
Tenis: Turniej Australian Open 2019
5:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Ultimate Tennis Showdown
6:306. dzień: mecz: Matteo Berrettini - Dominic Thiem
Tenis: Ultimate Tennis Showdown
7:306. dzień: mecz: Dustin Brown - David Goffin
nSport+
Sport News+
7:35magazyn sportowy
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
7:50serial dokumentalny
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
6:00mecz: Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet
6:00mecz towarzyski: Polska - Czechy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!