Program TV

POPULARNE

TVP 1
Sprawa dla reportera
od 3:30magazyn interwencyjny
Jeden z dziesięciu
5:05teleturniej
Jaka to melodia?
5:40teleturniej muzyczny
Elif (473)
7:05serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:10magazyn reporterów
zdjęcieMango
5:35telezakupy
Doradca smaku (31)
7:50magazyn kulinarny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Extra Mocne Light
4:00program rozrywkowy
Heheszki na całego
4:30program rozrywkowy
Na osi (224)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Przygody Kota w Butach (37)
7:05serial animowany
Dragon Ball Super (20)
7:35serial anime
TV 6
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Strażnik Teksasu (180)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Moc magii
od 2:25interaktywny program rozrywkowy
Prawo Agaty (12/15)
5:00serial obyczajowy
Ukryta prawda (549)
6:00serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Wyrodny brat (62)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (260)
7:55serial paradokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (431)
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Racja stanu (151)
5:25program publicystyczny
Focus on Poland (85)
5:55program informacyjny
Leśniczówka (25)
6:10telenowela
Domisie: Domisiowy cyrk
7:25program dla dzieci
WP
Więźniowie wojny (9)
od 3:45serial sensacyjny
Megafabryki 2: Wargaming (14)
5:15serial dokumentalny
WP Raport (59)
6:00program informacyjny
Money. To się liczy (11)
6:20program publicystyczny
Kobiety w czerni (29)
6:55serial obyczajowy
Sześć sióstr (19)
7:50serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Rollercoaster
4:05film krótkometrażowy
NDR
4:50film krótkometrażowy
Drzewo i ja
5:30film krótkometrażowy
AXN
MacGyver (4)
6:20serial akcji
MacGyver (5)
7:15serial akcji
CANAL+
Wieża. Jasny dzień
od 2:45thriller
Łapu-capu extra
4:35chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Księga wielkich życzeń
6:15dramat obyczajowy
60 kilo niczego
7:50film krótkometrażowy
CANAL+ 1
Wieża. Jasny dzień
od 3:45thriller
Łapu-capu extra
5:35chochliki telewizyjne
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Księga wielkich życzeń
7:15dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Zawierucha w Hollywood
od 3:20film dokumentalny
Nie ma zmiłuj
4:15film obyczajowy
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
Buena Vista Social Club: Adios
6:30film dokumentalny
CANAL+ Film
Materiał nieemisyjny (4)
5:40film krótkometrażowy
Listy miłosne
6:00dramat psychologiczny
Nie przegap
7:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Twarz
od 3:30dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:15magazyn filmowy
Spitsbergen
6:45film krótkometrażowy
60 kilo niczego
7:10film krótkometrażowy
Motylek (1)
7:40dramat obyczajowy
CBS Europa
Cena honoru
od 2:00dramat wojenny
Rejs pełen tajemnic
4:30dramat kryminalny
Zdrówko! 2 (16/22)
6:05serial komediowy
Kolor magii (1/2)
6:40komedia fantasy
HBO
Break
6:00komedia
Avatar
7:40film SF
HBO 2
Dyktator
od 3:05komedia
Fałszywe powody
4:25dramat sensacyjny
Hugo i jego wynalazek
6:00film familijny
HBO 3
Snowfall 2 (9/10)
4:30serial kryminalny
Snowfall 2 (10-ost.)
5:10serial kryminalny
Ralph Demolka
6:00film animowany
SMS do ciebie
7:40komedia romantyczna
Kino TV
Volkodav: Ostatni z rodu
od 3:00film fantasy
Leonie
6:30dramat biograficzny
Polsat Film
Stołeczna drogówka (53)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (54)
6:30serial dokumentalny
Nasz nowy dom (69)
7:00reality show

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 3:00magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Premier League World
4:30magazyn ligi angielskiej
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
6:00mecz: Wisła Płock - Korona Kielce
Eurosport 1
EWC All Access
4:00magazyn sportów motocyklowych
Watts
5:30magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Getafe CF - Real Madryt CF
Polsat Sport
Boks
od 2:00boks
7. strefa
4:30magazyn siatkarski
Żużel: Turniej o Złoty Kask
6:00zawody finałowe w Pile
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
6:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 2:30mecz: AFC Ajax - SBV Vitesse
Boks
4:30boks
Pro Bull Riding
6:00magazyn sportowy
Sport flesz
7:00program informacyjny
Pro Bull Riding
7:07magazyn sportowy
TVP Sport
Boks: Walka o pasy IBF World, WBA World, WBC World i WBO World w Atlantic City
4:00waga średnia: Claressa Shields - Christina Hammer
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Włoch
6:10rewanżowy mecz półfinałowy: Atalanta BC - ACF Fiorentina

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!