Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
2:05teleturniej muzyczny
Spis treści: Stefan Żeromski (45)
2:55rozmowy z Andrzejem Doboszem
zdjęcieOlej Lorenza
3:05dramat obyczajowy
Polsat
Krzyżowy ogień
2:05film sensacyjny
Kabaretowa Ekstraklasa
4:05program rozrywkowy
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
TVN
Uwaga!
2:00magazyn reporterów
Moc magii
2:25interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
5:20magazyn reporterów
Mango
5:45telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Stracona cnota
od 0:50film erotyczny
Na osi
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Muzyczna pobudka
5:45program muzyczny
TV 4
Disco Polo Life
3:00program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:00program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
5:00program muzyczny
TV 6
Top 10 - lista przebojów
3:00program muzyczny
Disco Polo Life
4:00program muzyczny
Disco Polo Life
5:00program muzyczny
TV Puls
Miami Vice
od 0:05film sensacyjny
Zobacz to!: Taki jest świat 3 (94)
2:50program informacyjny
Menu na miarę (5)
4:00program kulinarny
Z archiwum policji (4)
4:40serial dokumentalny
Flash 2 (11)
5:35serial akcji
TVP Polonia
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
Przypadek Pekosińskiego
3:40film biograficzny
Kulturalni PL
5:35magazyn
WP
Funny Money
od 1:45komedia
Kabaret na żądanie (12)
4:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieKnives Out
2:00dramat obyczajowy
Rollercoaster
5:10film krótkometrażowy
Druciane oprawki: Sąsiedzi
5:55film krótkometrażowy
AXN
Flash 4 (16)
2:00serial akcji
Flash 4 (17)
2:40serial akcji
CANAL+
Prawo ojca
2:00dramat sensacyjny
Klan małych pawianów
4:55film dokumentalny
CANAL+ 1
Krwawa forsa
od 1:35dramat kryminalny
Prawo ojca
3:00dramat sensacyjny
Klan małych pawianów
5:55film dokumentalny
CANAL+ Family
Serce miłości
od 1:55film obyczajowy
Plan B
3:10komediodramat
Granice wytrzymałości
4:45film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
5:00chochliki telewizyjne
Larp
5:30etiuda filmowa
CANAL+ Film
Klub miliarderów
od 1:45dramat biograficzny
Na drodze
3:40film krótkometrażowy
Ptaki śpiewają w Kigali
4:10dramat społeczny
CANAL+ Seriale
Belfer (1)
2:00serial kryminalny
Łapu-capu extra
2:55chochliki telewizyjne
Mrówka wychodzi za mąż
3:25film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
CBS Europa
Sliver
od 0:55film sensacyjny
Zniewoleni
3:00dramat kryminalny
Zdrówko (5/22)
4:55serial komediowy
Zdrówko (6/22)
5:30serial komediowy
HBO
zdjęcieJerry Maguire
2:05dramat obyczajowy
Zły Mikołaj
4:25komedia
HBO 2
Ray Donovan 6 (9)
od 1:20serial obyczajowy
Czarne Jezioro 2 (6)
2:20serial grozy
zdjęcieUtalentowany pan Ripley
3:05dramat kryminalny
Filmy i gwiazdy
5:25magazyn filmowy
HBO 3
Six 2 (9/10)
od 1:45serial sensacyjny
Six 2 (10-ost.)
2:25serial sensacyjny
Filmy i gwiazdy
3:15magazyn filmowy
Odruch serca
3:45dramat obyczajowy
Kino Polska
Matka Teresa od kotów
2:05dramat psychologiczny
Alabama
4:05dramat obyczajowy
Kino TV
Paintball
od 0:45thriller
Prowokacja
2:25film sensacyjny
Wujek Nino
4:50komediodramat
Polsat Film
Gliniarze (64)
2:00serial paradokumentalny
W rytmie serca (19)
3:00serial obyczajowy
W rytmie serca (20)
4:00serial obyczajowy
Malanowski i partnerzy (772)
5:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (773)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stopklatka TV
Next
od 0:40thriller SF
Człowiek z żelaza
2:35dramat społeczny
Bracia De Smet
5:40film krótkometrażowy
TNT
Święci z Bostonu
od 1:35dramat sensacyjny
Duch
3:25horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 0:25mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Leicester City FC
Koszykówka mężczyzn: NBA
2:30mecz: Houston Rockets - Los Angeles Lakers
Sport News+
5:15magazyn sportowy
O co biega?
5:30magazyn sportowy
Eurosport 1
zdjęcieTenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 1:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
zdjęcieTenis: Turniej Australian Open w Melbourne
3:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
5:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
zdjęcieTenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 1:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
zdjęcieTenis: Turniej Australian Open w Melbourne
3:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
5:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Night: Noc Zemsty
od 1:00waga ciężka: Tomasz Adamek - Joey Abell
Sporty walki: UFC Fight Night: Cejudo vs. Dillashaw
4:00waga musza: Henry Cejudo - T.J. Dillashaw
TVP Sport
Hokej: NHL
od 1:00mecz: Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks
Boks: Walka o pas WBC World w Las Vegas
4:00waga kogucia: Rau'shee Warren - Nordine Oubaali
Boks: Walka o pas WBC Silver w Las Vegas
5:00waga półciężka: Badou Jack - Marcus Browne

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!