Program TV

POPULARNE

TVP 1
4 Blocks: Zdrada (4/6)
od 1:20serial kryminalny
Klan (3480)
5:15telenowela
Klan (3481)
5:35telenowela
Polsat
Tajemnice losu
2:00program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
TVN
Niesamowity Hulk
od 0:10dramat SF
Uwaga!
2:30magazyn reporterów
NOC Magii
2:50interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
5:15magazyn reporterów
Mango
5:40telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nieźle kliknięci bez filtra
od 1:55program rozrywkowy
Ziemia. Podwodny świat
2:25serial dokumentalny
Wiatr w żagle
3:25serial dokumentalny
Na osi (236)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Interwencja
2:00magazyn reporterów
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Włatcy móch: Fluder (30)
od 1:40serial animowany
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Złe mamuśki
od 0:10komedia
Zobacz to!: Taki jest świat 4 (29)
2:25program informacyjny
Menu na miarę (6)
3:40program kulinarny
Menu na miarę (7)
4:05program kulinarny
Z archiwum policji (10)
4:40serial dokumentalny
Dyżur 2 (15)
5:00serial dokumentalny
Z archiwum policji (4)
5:25serial dokumentalny
TVN 7
Zagubieni 2 (7/24)
2:00serial przygodowy
NOC Magii
3:00interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (638)
5:50serial paradokumentalny
TVP Polonia
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
Tour de Pologne - kronika (1)
2:32cykl felietonów
Bodo (8)
2:35serial biograficzny
Kulturalni PL
5:35magazyn
WP
Kobiety potwory (2)
od 1:25serial dokumentalny
Zakładniczka
2:30dramat kryminalny
Megafabryki 2: Campari (1)
4:05serial dokumentalny
Megafabryki 2: Illy Cafe (4)
5:00serial dokumentalny

FILMOWE

CANAL+
Predator
od 0:55film SF
Nie ma zmiłuj
2:45film obyczajowy
Witaj w klubie: Piast Gliwice
4:30serial dokumentalny
Janka
5:00film dokumentalny
CANAL+ 1
Predator
od 1:55film SF
Nie ma zmiłuj
3:45film obyczajowy
Witaj w klubie: Piast Gliwice
5:30serial dokumentalny
CANAL+ Family
Pianista
od 1:45dramat wojenny
Odprawa
4:10film krótkometrażowy
Głośniej od bomb
4:30film obyczajowy
CANAL+ Film
Zemsta
od 0:35thriller
Siła wyższa
2:20film SF
Łapu-capu extra
3:50chochliki telewizyjne
Ciemna strona Wenus
4:20dramat psychologiczny
Pisarze. Serial na krótko (3)
5:50serial komediowy
CANAL+ Seriale
Odprawa
od 1:55film krótkometrażowy
Komornik
2:15dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
3:50chochliki telewizyjne
Skazany na bluesa
4:20dramat biograficzny
CBS Europa
Wybory
od 0:35komedia
zdjęcieKuzyni
2:35komedia romantyczna
Zdrówko! 2 (1/22)
4:45serial komediowy
Zdrówko! 2 (2/22)
5:20serial komediowy
Spotkanie rodzinne
5:55dramat obyczajowy
HBO
J. Edgar
od 1:55dramat biograficzny
HBO 2
Rozwód 3 (3)
od 1:45serial komediowy
Opowieść
2:20dramat obyczajowy
Testament mamy
4:15dramat obyczajowy
HBO 3
Castle Rock (8)
od 1:45serial grozy
Castle Rock (9/10)
2:35serial grozy
Castle Rock (10-ost.)
3:20serial grozy
Pamiętniki z Oslo
4:15film dokumentalny
Kino Polska
Miłość
od 0:35film obyczajowy
Łuk Erosa
3:05dramat obyczajowy
Monidło
5:25komedia
Kino TV
Dorian Gray
od 0:50thriller
Gdzie jest Nancy?
2:50thriller
Tajna agentka
5:40komedia sensacyjna
Polsat Film
Ślad (34)
od 1:15serial kryminalny
Ślad (35)
2:15serial kryminalny
W rytmie serca (27)
3:15serial obyczajowy
W rytmie serca (28)
4:15serial obyczajowy
Malanowski i partnerzy (764)
5:15serial fabularno-dokumentalny
TNT
Mad Max
od 1:55film SF
Szkoła wyrzutków
3:25dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
2:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Piast Gliwice
2:35serial dokumentalny
zdjęciePiłka nożna: Liga+
3:10magazyn ligi polskiej
O co biega?
4:25magazyn sportowy
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Korona Kielce
5:30serial dokumentalny
Eurosport 2
Kolarstwo: Tour de France
od 1:3014. etap: Tarbes - Tourmalet Bareges
Kolarstwo: Tour de France
5:0014. etap: Tarbes - Tourmalet Bareges
Polsat Sport
Boks
od 0:10boks
Sporty walki: UFC Fight Night: dos Anjos vs. Edwards
3:00waga półśrednia: Rafael dos Anjos - Leon Edwards
Polsat Sport Extra
zdjęciePiłka nożna: International Champions Cup
2:00mecz: FC Bayern Monachium - Real Madryt CF
Sporty walki: KSW
4:00sporty walki
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Bukareszcie
od 1:25mecz półfinałowy gry pojedynczej
zdjęcieBoks: Gala w Las Vegas
3:00waga półśrednia: Siergiej Lipinets - John Molina Jr.
Boks: Gala w Las Vegas
4:30waga półśrednia: Yordenis Ugas - Omar Figueroa Jr.
Boks: Walka o pas WBA Super World
5:30waga półśrednia: Keith Thurman - Manny Pacquiao

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!