Program TV

NIEDZIELA 7.07
3:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Zatrzymane chwile
3:10dramat obyczajowy
Z pamięci
4:45cykl felietonów
Klan (3474)
5:15telenowela
Klan (3475)
5:35telenowela
Słownik polsko@polski
6:05talk-show prof. Jana Miodka
wojsko-polskie.pl (60)
6:35cykl reportaży
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
3:00magazyn reporterów
NOC Magii
3:20interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
5:15magazyn reporterów
Mango
5:40telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Ziemia. Podwodny świat
od 2:10serial dokumentalny
Zimowa jazda na maksa
3:10program rozrywkowy
Na osi (234)
5:05magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Life
od 2:40program muzyczny
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
101 dalmatyńczyków (45)
6:00serial animowany
101 dalmatyńczyków (46)
6:35serial animowany
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
zdjęcieDisco Polo Life
3:40program muzyczny
zdjęcieDisco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Menu na miarę (8)
3:45program kulinarny
Z archiwum policji (12)
4:10serial dokumentalny
Dyżur 2 (24)
5:00serial dokumentalny
Z archiwum policji (12)
5:25serial dokumentalny
Flash 2 (16)
6:00serial akcji
Flash 2 (17)
6:55serial akcji
TVN 7
NOC Magii
3:05interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (624)
5:50serial paradokumentalny
Mango
6:50telezakupy
TVP Kultura
Komediowe lato: Nieobliczalni
od 2:20komedia sensacyjna
United Kingdom of Pop
3:55serial dokumentalny
Teledyski
4:50magazyn muzyczny
TVP Polonia
Bodo (6)
od 2:35serial biograficzny
Kulturalni PL
5:35magazyn
WP
Nie oglądaj się
od 1:45thriller
Jak to powstało? (1)
3:55serial dokumentalny
Megafabryki 2: Riva (7)
5:00serial dokumentalny
Manor House (4)
6:00serial historyczny

FILMOWE

ale kino+
Lila
od 2:50film krótkometrażowy
Figury niemożliwe i inne historie 2
3:25film krótkometrażowy
Dawno temu na Śląsku
3:50etiuda filmowa
16.03.
4:15film krótkometrażowy
Rollercoaster
4:40film krótkometrażowy
Na drodze
5:25film krótkometrażowy
Druciane oprawki: Sąsiedzi
5:55film krótkometrażowy
AXN
Conan (19)
od 2:25serial przygodowy
Conan (20)
3:10serial przygodowy
Conan (21)
6:15serial przygodowy
CANAL+
Pomiędzy słowami
od 2:40dramat obyczajowy
60 kilo niczego
4:05film krótkometrażowy
Fabryka trolli
4:35film dokumentalny
Wolta
5:35film krótkometrażowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Księgarnia z marzeniami
6:25dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Królowa grzechu
od 2:10thriller
Pomiędzy słowami
3:40dramat obyczajowy
60 kilo niczego
5:05film krótkometrażowy
Fabryka trolli
5:35film dokumentalny
Wolta
6:35film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Angelus
od 2:15komedia obyczajowa
Cisza
4:00dramat obyczajowy
Nowa Tonacja
5:30magazyn muzyczny
Moulin Rouge!
6:00musical
CANAL+ Film
Pitbull. Ostatni pies
od 1:45film sensacyjny
Łapu-capu extra
3:45chochliki telewizyjne
Masz na imię Justine
4:15dramat obyczajowy
Historie miłosne
6:00film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Nie ma zmiłuj
od 2:10film obyczajowy
Łapu-capu extra
3:55chochliki telewizyjne
Masz na imię Justine
4:25dramat obyczajowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Motylek (1)
6:10dramat obyczajowy
Motylek (2)
6:55dramat obyczajowy
CBS Europa
Barry Munday
3:00komedia
Zdrówko (18/22)
4:50serial komediowy
Zdrówko (19/22)
5:20serial komediowy
Kasa albo życie
5:50komedia
HBO
Rok pod psem
od 1:55komediodramat
Troja
3:15dramat historyczny
HBO 2
Mecz ostatniej szansy
od 1:55komediodramat
Na planie
5:30magazyn filmowy
Masza i Niedźwiedź (9-12)
6:00serial animowany
Bujdy na resorach
6:30serial animowany
HBO 3
Atak paniki
od 2:55komedia
Straszny film 3
4:35horror komediowy
Piotruś Królik
6:00film familijny
Kino Polska
Dublerzy
3:00komedia sensacyjna
Fan
5:30film dokumentalny
Sny i marzenia
6:00komedia obyczajowa
Kino TV
Steel City
3:00dramat obyczajowy
Polsat Film
Ślad (27)
od 2:20serial kryminalny
W rytmie serca (23)
3:20serial obyczajowy
W rytmie serca (24)
4:15serial obyczajowy
Malanowski i partnerzy (752)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (51)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (52)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka TV
Wściekły
od 1:15film kryminalny
Kuchnia polska
3:20dramat obyczajowy
15.7 km
5:30film krótkometrażowy
TNT
Tango i Cash
od 1:35film sensacyjny
Obywatel Kane
3:20dramat obyczajowy
Trzynaście kobiet
6:00thriller

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
3:00naj, naj... 2018/2019
Bundesliga Highlights Show
4:00magazyn piłkarski
Magazyn SGP: Grand Prix Czech
5:00magazyn żużlowy
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
6:00mecz: Włochy - Francja
Polsat Sport
Sporty walki: UFC 239: Jones vs. Santos
3:00waga półciężka: Jon Jones - Thiago Santos
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: MLS
od 1:00mecz: Philadelphia Union - Orlando City SC
Sporty walki: KSW
3:30sporty walki

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!