0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDomo+DTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TVKuchnia+
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV

Program TV

WTOREK 20.04
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Elif (961)
14:00serial obyczajowy
Policzmy się dla Polski
14:50cykl felietonów
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Przysięga (393)
16:05telenowela
TVP 2
Koło fortuny (737)
od 12:30teleturniej
Kozacka miłość (95/270)
13:15serial kostiumowy
Va banque (236)
14:05teleturniej
Na sygnale: Do końca życia (273)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Koło fortuny (1015)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Wydarzenia
od 12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:25magazyn reporterów
Trudne sprawy (1027)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (1073)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (549)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1156)
od 12:50serial paradokumentalny
Ukryta prawda (735)
13:50serial paradokumentalny
Szpital (390)
14:55serial paradokumentalny
LAB (46)
16:00serial kryminalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
od 12:30telezakupy
Muzyka
16:30program muzyczny
TV 4
STOP Drogówka
od 12:55magazyn policyjny
zdjęcieSTOP Drogówka
13:55magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (756)
16:00serial obyczajowy
TV 6
Nasza klasa (14)
13:40program rozrywkowy
Policjantki i Policjanci (32)
14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (73)
15:15serial fabularno-dokumentalny
Septagon (67)
16:15serial kryminalny
TV Puls
Zaklinaczka duchów (18)
13:00serial fantasy
Rodzinny interes 4 (165)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Szkoła (580)
13:00serial paradokumentalny
19+ (599)
14:00serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (131)
14:30serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (569)
15:30serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (865)
16:30serial paradokumentalny
TVP Kultura
Na kredyt
od 12:45film obyczajowy
zdjęcieTego się nie wytnie
13:30program kulturalny
Pierre Richard - komik dyskretny
14:55film dokumentalny
Diabły, diabły
16:05film psychologiczny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (16)
od 12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (21)
13:50serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj 8 (7)
15:45serial dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (65)
16:45program informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Kobiety za kamerą (2)
od 12:45serial dokumentalny
Odprawa
14:00film krótkometrażowy
zdjęciePrecedensowa sprawa
14:35dramat obyczajowy
Trochę w ciąży
16:35komedia
CANAL+ 1
Adwokat
od 11:55dramat obyczajowy
Jackie O, żona JFK
13:35film dokumentalny
Jumpin' Jack Flash
15:00komedia sensacyjna
CANAL+ Film
Wakacje
14:10etiuda filmowa
Aktualności filmowe+
14:30magazyn filmowy
Nic nie ginie
15:00dramat obyczajowy
Ani śladu Elizabeth
16:10dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Jackie O, żona JFK
od 12:35film dokumentalny
Jumpin' Jack Flash
14:00komedia sensacyjna
Kin. Zabójcza broń
16:10film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Strefa mroku 2 (1)
13:05serial fantasy
Łapu-capu extra
13:50chochliki telewizyjne
The Machinery (3)
14:20serial sensacyjny
The Machinery (4)
15:10serial sensacyjny
Zwyczajna kobieta 2 (3)
16:00serial kryminalny
Zwyczajna kobieta 2 (4)
16:55serial kryminalny
CBS Europa
Strażnik opowieści (1/2)
od 12:40dramat obyczajowy
Strażnik opowieści (2-ost.)
14:25dramat obyczajowy
Stolik dla pięciorga
16:15dramat obyczajowy
HBO 2
Zwierzogród
od 12:55film animowany
Duża ryba
14:45komediodramat
Legenda telewizji
16:50komedia
HBO 3
Romeo i Julia: Poza słowami
od 12:25dramat obyczajowy
Gra o tron 2 (1/10)
14:00serial fantasy
Gra o tron 2 (2/10)
14:50serial fantasy
Gra o tron 2 (3/10)
15:40serial fantasy
Gra o tron 2 (4/10)
16:35serial fantasy
Kino Polska
Co lubią tygrysy
od 12:05komedia obyczajowa
Podejrzani zakochani
13:50komedia romantyczna
Kino TV
Poirot: Śmierć lorda Edgware'a
od 11:50serial kryminalny
I tak, i nie
13:55komedia romantyczna
Herkules (1/2)
15:50film przygodowy
Polsat Film
Riko prawie bocian
od 12:55film animowany
Diamentowa afera
14:45komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:10mecz: Real Sociedad - Sevilla FC
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:20mecz: Bayer 04 Leverkusen - 1. FC Köln
Jej Wysokość Premier League
15:30magazyn piłkarski
nSport+
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
od 12:30mecz: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów
News+
15:00magazyn sportowy
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 11:00mecz: Odra Opole - Korona Kielce
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:30mecz finałowy fazy play-off
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
15:30mecz: Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
13:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
15:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
13:00program informacyjny
Sport flesz
14:00program informacyjny
Sport flesz
15:00program informacyjny
Sporty walki: KSW
15:05sporty walki
TVP Sport
4-4-2
od 12:25magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:25mecz: Raków Częstochowa - Lech Poznań
GOL
15:35magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!