Program TV

WTOREK 26.02
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3439)
18:00telenowela
Korona królów (181)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (182)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (287)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2831)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (396)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (644)
od 15:30serial paradokumentalny
19+ (345)
16:30serial paradokumentalny
zdjęcieSzpital (881)
17:00serial paradokumentalny
zdjęcieUkryta prawda (992)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wytańczyć marzenia (8)
od 15:00serial obyczajowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:10program rozrywkowy
Wkręcające małolaty
16:30program rozrywkowy
Czerwiński w 7 minut
17:05magazyn kulinarny
Heheszki na całego (57)
17:30program rozrywkowy
Uliczni magicy (4)
18:00program rozrywkowy
Zimowa jazda na maksa
18:35program rozrywkowy
City Lights
19:00program rozrywkowy
Królowa Południa (2)
19:30telenowela
TV 4
Gliniarz i prokurator (14)
16:00serial kryminalny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (490)
17:00serial obyczajowy
Septagon (37)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (491)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (36)
od 15:15serial kryminalny
Drużyna A (7)
16:15serial sensacyjny
Paulina (29)
17:15telenowela
Miodowe lata: Egzorcysta (74)
18:15serial komediowy
TVN 7
Szpital (219)
od 15:20serial paradokumentalny
Gotowe na wszystko 3 (11/23)
16:20serial obyczajowy
Przyjaciele (14/24)
17:20serial komediowy
Przyjaciele (15/24)
17:50serial komediowy
Brzydula (207)
18:20serial komediowy
Brzydula (208)
18:55serial komediowy
TVP Kultura
Straszny sen Dzidziusia Górkiewicza
od 15:30komedia obyczajowa
Prawie jak matka
17:30komediodramat
Chuligan literacki
19:30magazyn o książkach
TVP Polonia
Korona królów (161)
16:00telenowela historyczna
Sonda 2: Wojna (94)
16:30program popularnonaukowy
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1931)
18:55serial obyczajowy
WP
Kabaret na żądanie (16)
17:00program rozrywkowy
Upiorne robale (4)
18:00serial przyrodniczy
Megafabryki: Guinness (12)
19:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Opętanie: Fanka
od 15:45czarna komedia
Polonez
17:50film krótkometrażowy
zdjęcieChór
18:15dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS 12 (14)
16:00serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (15)
17:00serial sensacyjny
CANAL+
O co biega?
16:00magazyn sportowy
Dziewczyna we mgle
16:30thriller
Nie przegap
18:40magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:50chochliki telewizyjne
Nić widmo
18:55dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Song to song
od 14:55dramat obyczajowy
O co biega?
17:00magazyn sportowy
Dziewczyna we mgle
17:30thriller
Nie przegap
19:40magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:50chochliki telewizyjne
Nić widmo
19:55dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Mary Shelley
od 15:40dramat biograficzny
Zaginiony bez śladu
17:45dramat obyczajowy
Magiczne buty
19:30film familijny
CANAL+ Film
Pianista
od 15:30dramat wojenny
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Piknik pod Wiszącą Skałą (4)
od 15:25serial obyczajowy
Biuro szpiegów 4 (5)
16:20serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (6)
17:15serial szpiegowski
Zaczęło się w środę (5)
18:10serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (6)
19:05serial sensacyjny
CBS Europa
Niebiosa mogą zaczekać
od 15:00komedia romantyczna
Kate i Leopold
17:00komedia romantyczna
HBO
Na wylocie 3 (6)
od 15:45serial komediowy
Czarny poniedziałek (5)
16:20serial komediowy
Pułapka czasu
17:25film fantasy
Syrena 2 (2)
19:15serial obyczajowy
HBO 2
Jerry Maguire
16:10dramat obyczajowy
Press (3)
18:30serial obyczajowy
Sully
19:25dramat obyczajowy
HBO 3
Temple Grandin
od 14:20dramat biograficzny
Kings Bay
16:10thriller
Gra o tron 2 (3/10)
19:20serial fantasy
Kino Polska
Serce, serduszko
od 13:50dramat obyczajowy
Kolejność uczuć
16:10dramat obyczajowy
Kabaretowy rejs (7)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (6)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Mój słodki skarb
od 15:30komedia romantyczna
Poirot: Bombonierka
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Mercy
od 15:15melodramat
W rytmie hip-hopu 2
17:10film muzyczny
Gambit, czyli jak ograć króla
19:05komedia kryminalna
Stopklatka TV
Wojny kontenerowe (4)
od 15:45serial dokumentalny
Wojny kontenerowe (5)
16:15serial dokumentalny
Wojny kontenerowe (6)
16:40serial dokumentalny
Scena śmiechu (22)
17:05program rozrywkowy
TNT
Troja
od 14:10dramat historyczny
Critters
17:30film SF
Critters 2
19:15film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 14:55mecz fazy grupowej: Eczacibasi VitrA Stambuł - Dinamo Kazań
Premiera: Magazyn Velux EHF
17:15magazyn piłki ręcznej
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
17:55mecz fazy grupowej: Minchanka Mińsk - Budowlani Łódź
Eurosport 1
Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata w Seefeld
od 14:30bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Skoki narciarskie kobiet: Mistrzostwa Świata w Seefeld
16:15konkurs drużynowy na skoczni normalnej
Fencing Series
18:55magazyn sportowy
Wiadomości Eurosportu
19:55magazyn informacyjny
nSport+
Premiera: Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 15:00mecz: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
16:55mecz fazy grupowej: VakifBank Stambuł - Beziers VB
Magazyn Velux EHF
19:30magazyn piłki ręcznej
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
16:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
18:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
16:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
Magazyn snowboardowy
18:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga holenderska
18:30mecz: PSV Eindhoven - Feyenoord
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW 28: Fighters' Den
16:00waga ciężka: Karol Bedorf - Rolles Gracie
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
18:00mecz: Calzedonia Werona - Revivre Axopower Mediolan
TVP Sport
4-4-2 (1)
17:00magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
17:25magazyn piłkarski
Gol Ekstra
18:00magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!