Gwiazdy Kabaretu (149)
program rozrywkowy Polska 2025
| Reżyseria: | Szymon Łosiewicz |
|---|---|
| W skrócie: | Ostatnie spotkanie z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Tematem przewodnim odcinka będą kłótnie. Przykłady takiego zachowania pojawią się w skeczach: "Psy: Byle nie w domu", "Herbata" czy "Castorama". |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Doskonały humor zapewni widzom nowy sezon programu. W rolę prowadzącego wciela się Robert Korólczyk, a towarzyszą mu będą piękne, żywiołowe, niezwykle uzdolnione oraz zabawne - Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska, Agnieszka Kowalczyk, które razem tworzą GLAM Quartet.
Ostatnie w tym sezonie spotkanie z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Tematem przewodnim odcinka będą kłótnie. Przykłady takiego zachowania pojawią się w skeczach: "Unikaj kłótni", "Psy: Byle nie w domu", "Herbata" i "Castorama".
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Robert Korólczyk
gospodarz
-
Szymon Łosiewicz
reżyseria
Zobacz także
- Gwiazdy Kabaretu (54) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 20 na 21 grudnia 0:00
- Gwiazdy Kabaretu (55) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 20 na 21 grudnia 1:00
- Gwiazdy Kabaretu (2) - program rozrywkowy - niedziela, 21 grudnia 8:50 i 1 późniejsza emisja
- Gwiazdy Kabaretu (3) - program rozrywkowy - czwartek, 25 grudnia 7:45 i 1 późniejsza emisja
- Gwiazdy Kabaretu (58) - program rozrywkowy - sobota, 27 grudnia 23:35
- Gwiazdy Kabaretu (59) - program rozrywkowy - noc sob./niedz., 27 na 28 grudnia 0:30
- Gwiazdy Kabaretu (6) - program rozrywkowy - wtorek, 30 grudnia 7:50
