x

Lista stacji

Eleven Sports 1

Eleven Sports 1 Program TV na dziś

LEGENDA:
FILMY
SERIALE
ROZRYWKA
SPORT
DOKUMENT
DLA DZIECI

Telewizja Eleven Sports 1

Eleven Sports 1 to miejsce, w którym wydarzenia sportowe z najwyższej półki są relacjonowane na żywo przez 24 godziny na dobę w jakości HD. Kanał należy do międzynarodowej grupy medialnej, zajmującej się sportem i rozrywką. Dostęp do pakietu Eleven Sports daje możliwość oglądania wszystkich kanałów w tej grupie, tj. Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, a ich sloganem jest hasło: “Emotional, Entertaining, Electrifying” (pl. „Emocjonalne, Rozrywkowe, Elektryzujące”).

Historia telewizji Eleven Sports 1

W 2015 roku firma Eleven Sports Network uruchomiła w Belgii i Polsce dwa całodobowe kanały w wysokiej rozdzielczości, w tym 2 sierpnia kanał Eleven. Dwa lata później, 20 listopada 2017 roku, wystartował czwarty kanał grupy Eleven Sports, w celu ujednolicenia nazw kanałów grupy, pozostałym stacjom zmieniono nazwy. Kanał Eleven od tamtej pory nazywa się Eleven Sports 1.

Eleven Sports należał do grupy kapitałowej The Channels Co Ltd. Jej właścicielem był Andrea Radrizzani, założyciel agencji MP & Silva, sprzedającej prawa sportowe. Polskim szefem redakcji od startu kanałów jest Patryk Mirosławski. W 2018 roku Telewizja Polsat nabyła 50%+1 udziałów w polskiej spółce Eleven Sports Network. Rok później, w czerwcu 2019 roku, zwiększyła swój udział w spółce do 99,99%. Jeden symboliczny udział pozostał firmie Eleven Sports Network LTD.

Na antenie kanałów Eleven Sports można oglądać mecze czołowych piłkarskich lig świata, m.in. hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej czy portugalskiej. Ponadto w ramówce zobaczymy również wyścigi Formuły1, Puchar Anglii The Emirates FA Cup, Puchar Ligi Angielskiej Carabao Cup, Sky Bet Championship, PGE Ekstraliga i szwedzką ligę żużlową Bauhaus-Ligan. Dużą popularnością cieszy się magazyn: „The Best of Eleven”.

Gdzie można oglądać telewizję Eleven Sports 1?

Wykupując pakiet Eleven Sports masz możliwość kibicowania swoim faworytom na dowolnym urządzeniu: komputerze, smartfonie, tablecie lub Smart TV. Usługa Eleven Sports jest niezależna od ofert platform satelitarnych oraz sieci kablowych i nie może być z nimi łączona. Kanał Eleven Sports 1 jest dostępny poprzez dostęp bezpośrednio ze strony internetowej Eleven Sports oraz przez aplikację Eleven Sports na smartfony i tablety, którą można pobrać z App Store i Google Play, a także w telewizorach Samsung Smart TV z systemem operacyjnym Tizen.

Stacje telewizyjne powiązane z Eleven Sports 1

Pakiet Eleven Sports zawiera 4 kanały sportowe, tj. Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4. Jedna subskrypcja zapewnia nieograniczony dostęp do transmisji live z meczów i ich powtórek, magazynów sportowych, piłkarskich i żużlowych oraz filmów dokumentalnych o gwiazdach sportu.

Więcej o telewizji Eleven Sports 1

Aby być na bieżąco z informacjami i aktualnościami o kanale Eleven Sports 1 wejdź na oficjalną stronę www nadawcy: www.elevensports.pl. Znajdziesz tam mecze na żywo oraz szczegółową ofertę pakietu Eleven Sports. Po więcej wpisów zajrzyj na social media Eleven Sports Polska – Facebook, Instagram, Twitter oraz odwiedź kanał YouTube.