Program TV

CZWARTEK 19.12
0:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
wojsko-polskie.pl (44)
1:15cykl reportaży
Warto rozmawiać
1:40talk-show
Psy wojny
2:45film sensacyjny
TVP 2
Pola Negri. Życie gwiazdy
0:30film dokumentalny
Oficer: Ludzie z miasta (2/13)
1:35serial sensacyjny
Dyl Sowizdrzał
2:30film kostiumowy
Polsat
Bez bagażu
0:25komedia
Tajemnice losu
2:45program rozrywkowy
TVN
Wrogowie publiczni
od 22:00film gangsterski
Kości (14)
0:55serial kryminalny
Superwizjer
1:55magazyn reporterów
Uwaga!
2:30magazyn reporterów
NOC Magii
2:55interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
W zaciszu alkowy
od 23:50film erotyczny
Heheszki na całego
2:50program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
3:50serial grozy
TV 4
Więźniowie dzielnicy
od 23:00dramat sensacyjny
Czysta chata (7)
1:00magazyn poradnikowy
Interwencja
2:10magazyn reporterów
Interwencja
2:25magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
TV 6
Gabinet numer 5 (12)
0:00serial obyczajowy
Gabinet numer 5 (13)
1:00serial obyczajowy
Benny Hill (51)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
TVN 7
Szkoła życia
od 22:45komediodramat
zdjęcieKocham, Rosie
0:30komedia romantyczna
NOC Magii
2:45interaktywny program rozrywkowy
WP
Kabaret na żądanie (14)
0:00program rozrywkowy
Kobiety kryminału (10)
0:55serial dokumentalny
Kobiety kryminału (9)
1:25serial dokumentalny
Nie oglądaj się
1:55thriller

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie: Historie rodzinne
0:00blok filmów krótkometrażowych
Czułość
2:20dramat obyczajowy
Ucieczka
3:50film krótkometrażowy
AXN
zdjęcieUltraviolet 2 (12)
1:00serial kryminalny
L.A.'s Finest (12)
2:00serial akcji
Zabójcze umysły 13 (16)
2:55serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (10)
3:50serial kryminalny
CANAL+
Ostateczna rozgrywka
od 23:00dramat sensacyjny
Nowa Tonacja
0:40magazyn muzyczny
Nie ma zmiłuj
2:50film obyczajowy
CANAL+ 1
Ostateczna rozgrywka
0:00dramat sensacyjny
Nowa Tonacja
1:40magazyn muzyczny
Nie ma zmiłuj
3:50film obyczajowy
CANAL+ Family
Wszystkie pieniądze świata
od 22:20dramat sensacyjny
Drzazgi
0:30komediodramat
Skazany na bluesa
2:15dramat biograficzny
Łapu-capu
3:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Wdowy
od 22:05dramat kryminalny
Wilkołak
0:15horror
Aktualności filmowe+
1:40magazyn filmowy
Szamanka
2:10thriller erotyczny
CANAL+ Seriale
Gra pozorów (2)
od 23:20serial kryminalny
Imię róży (1)
0:20serial kryminalny
Imię róży (2)
1:15serial kryminalny
Najlepsza gra pod słońcem
2:10film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (2)
2:30film krótkometrażowy
Poranek kojota
2:50komedia
CBS Europa
Pulp Fiction
od 23:05dramat sensacyjny
Koszmarna adopcja
2:05thriller
HBO
Milcząca rewolucja
od 23:50dramat obyczajowy
Cop Land
1:45film sensacyjny
Parkland
3:30film dokumentalny
HBO 2
Annabelle
od 23:00horror
Zakonnica
0:40horror
zdjęcieEscape room
2:20horror
HBO 3
Premiera: W cieniu 3 (7-ost.)
od 22:55serial obyczajowy
Sekretne życie par (5)
0:15serial obyczajowy
W cieniu 3 (6/7)
3:10serial obyczajowy
Kino Polska
Chce się żyć
od 22:05dramat obyczajowy
Porno
0:30komedia
Tydzień z życia mężczyzny
2:30dramat obyczajowy
Kino TV
Pasażer
od 23:05thriller
Zabójcze kłamstwa
1:00film sensacyjny
Piękna
2:45dramat obyczajowy
Polsat Film
Mąż idealny
od 23:50komedia romantyczna
Gliniarze (218)
2:00serial paradokumentalny
Ślad (35)
3:00serial kryminalny
Stopklatka TV
Weekend
0:05komedia sensacyjna
Nocne graffiti
2:40film sensacyjny
TNT
Czarny Pas Jones
3:45komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 22:30mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
Sport News+
0:30magazyn sportowy
Premier League Netbusters
0:40magazyn piłkarski
LaLiga World
1:10magazyn piłkarski
O co biega?
1:40magazyn sportowy
Witaj w klubie: Korona Kielce
2:15serial dokumentalny
Witaj w klubie: Piast Gliwice
2:50serial dokumentalny
Golf: European Tour
3:30Australian PGA Championship - 1. runda
nSport+
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
0:30mecz: Grot Budowlani Łódź - Eczacibasi VitrA Stambuł
Polsat Sport
zdjęciePiłka nożna: Liga włoska
od 23:00mecz: Juventus FC - Udinese Calcio
Boks: Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie
1:00waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Patrick Mendy
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 23:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Sporty walki: KSW
1:00sporty walki
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 23:30mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax
Sporty walki: Gala FEN
1:00sporty walki

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!