Program TV

WTOREK 2.04
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Głębia ostrości (12)
21:00cykl reportaży
zdjęcieEcho serca (12)
21:40serial obyczajowy
Kompania X 3 (8/10)
22:35serial wojenny
Miasto gniewu 2: Sąd (5)
23:30serial dokumentalny
Ośmiorniczka
0:15film sensacyjny
Polsat
Uprowadzona 3
od 20:10film sensacyjny
Ślad (49)
22:30serial kryminalny
Skazany na piekło
23:40dramat sensacyjny
TVN
Milionerzy (249)
od 20:55teleturniej
zdjęcieDiagnoza (6/13)
21:30serial obyczajowy
Kuba Wojewódzki (19)
22:30talk-show
Superwizjer
23:30magazyn reporterów
36,6°C (5)
0:05program medyczny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Przełęcz Człowieka Śniegu
od 20:00film sensacyjny
Miesiąc miodowy z mamusią
21:55komedia romantyczna
Seks model
23:45film erotyczny
TV 4
Wściekły pies
21:00dramat wojenny
TV 6
zdjęcieZemsta Vajry
23:00film karate
TV Puls
W pogoni za zemstą
od 20:00film sensacyjny
Likwidator
22:00film sensacyjny
Nikomu ani słowa
0:10thriller
TVN 7
Kino oldschool: Wykidajło
21:00dramat sensacyjny
Big Brother Nocą (10/52)
23:25reality show
47 roninów
23:55film kostiumowy
TVP Kultura
Jednocześnie
od 20:30monodram
One. Kobiety kultury
23:15program publicystyczny
Młoda Polska: Kulturysta
23:50film dokumentalny
Nocny dokument: One Man Show
0:20film dokumentalny
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 16: Porzeczki (208)
od 20:45serial kryminalny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (418)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (70)
23:10program informacyjny
Ocaleni
23:30reality show
Korona królów (181)
0:30telenowela historyczna
WP
Dzieci, które zabijają (6)
23:00serial dokumentalny
Nikczemne zbrodnie 3 (1)
0:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Ostatni król Szkocji
od 20:10dramat historyczny
Sny wędrownych ptaków
22:25dramat sensacyjny
Reality
0:40komedia
AXN
zdjęciePremiera: The Good Doctor (1)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Rekrut (13)
22:00serial kryminalny
Patolog (1)
0:00serial obyczajowy
CANAL+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 20:55mecz: Villarreal CF - FC Barcelona
Wszystkie pieniądze świata
23:05dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Prawdziwe kłamstwa
od 19:40komedia sensacyjna
Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:55mecz: Villarreal CF - FC Barcelona
Wszystkie pieniądze świata
0:05dramat sensacyjny
CANAL+ Family
W ułamku sekundy
22:25dramat kryminalny
Larp
0:10etiuda filmowa
CANAL+ Film
Szpieg
od 20:00dramat sensacyjny
zdjęcieZłote miasto
22:20film przygodowy
Pomiędzy słowami
0:05dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Premiera: Zło jest zaraźliwe (10)
od 20:50serial kryminalny
Granica zbrodni (7)
23:35serial kryminalny
Granica zbrodni (8)
0:25serial kryminalny
CBS Europa
Zasady walki
21:00dramat sensacyjny
Łzy słońca
23:15dramat wojenny
HBO
Premiera: Szkoła zabójców (7)
od 20:55serial kryminalny
Przystań (5)
21:45serial kryminalny
zdjęcieLiga Sprawiedliwości
22:35film przygodowy
Oczy węża
0:35thriller
HBO 2
Bękarty
21:00komedia przygodowa
Atak paniki
22:55komedia
HBO 3
Premiera: Crime Time (3)
21:00serial sensacyjny
Premiera: Crime Time (4)
22:00serial sensacyjny
zdjęcie2012
23:00film katastroficzny
Kino Polska
Demony wojny wg Goi
od 20:00dramat wojenny
Obława
22:00dramat wojenny
Anna i wampir
23:50film kryminalny
Kino TV
Ryzykanci
21:00dramat sensacyjny
Polsat Film
Obóz integracyjny
21:00komedia sensacyjna
Pociąg z forsą
23:00film sensacyjny
Stopklatka TV
Draka w Bronksie
od 20:00komedia sensacyjna
Weekend
21:55komedia sensacyjna
Zona - teren prywatny
0:30dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 20:00mecz: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
zdjęciePiłka nożna: Liga+
22:30magazyn ligi polskiej
Premiera: Sport News+
23:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
23:45mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Manchester United FC
Eurosport 1
Piłka nożna: Puchar Niemiec
od 20:45mecz ćwierćfinałowy: FC Augsburg - RB Lipsk
Wiadomości Eurosportu
22:40magazyn informacyjny
Horse Excellence
22:45magazyn jeździecki
Wiadomości Eurosportu
23:55magazyn informacyjny
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 20:25mecz: Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:00mecz: Villarreal CF - FC Barcelona
Polsat Sport
Piłka nożna: Puchar Francji
od 20:55mecz półfinałowy: Olympique Lyon - Stade Rennes FC
Magazyn koszykarski
23:00koszykówka
Boks: Gala POLSAT Boxing Night: Adamek vs Saleta
0:00waga ciężka: Tomasz Adamek - Przemysław Saleta
TVP Sport
Retro TVP Sport
od 20:30magazyn sportowy
zdjęcieRetro TVP Sport
21:30magazyn sportowy
Sportowy wieczór
22:30program informacyjny
Hokej: Polska Hokej Liga
23:10mecz finałowy fazy play-off
Hokej: NHL
0:30skróty

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!