x

Program TV na piątek 31.05.2024

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz: Róża (5)
od 10:40serial kryminalny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
Złoty chłopak (190)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:55teleturniej muzyczny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Operacja zdrowie (12)
11:15magazyn medyczny
zdjęcieBarwy szczęścia (3013)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1497)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (352)
13:15telenowela
Va banque (766)
14:05teleturniej
Na sygnale: Historie małżeńskie (583)
14:35serial fabularno-dokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje (13/14)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1004)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (975)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (36/56)
14:40serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
E-miłość (1)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
13:05serial popularnonaukowy
TV 4
Trudne sprawy
11:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy
12:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (337)
13:00serial obyczajowy
Gliniarze: Zakładnik (522)
14:00serial paradokumentalny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (8)
11:00serial sensacyjny
Więzienie (141)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (142)
12:35serial dokumentalny
Więzienie (143)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (144)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (593)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (886)
od 10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Dla innych (666)
11:20serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Musisz być ze mną (667)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (762)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (185)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (623)
14:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Czarny Tulipan
od 9:55film przygodowy
Muzyka zamknięta w drewnie
12:00film dokumentalny
Ogniem i mieczem
13:35film historyczny
TVP Polonia
Trzecia połowa (3)
11:30serial komediowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
To jest grane
12:20program muzyczny
M jak miłość (1793)
12:50serial obyczajowy
M jak miłość (1794)
13:45serial obyczajowy
Tacy byliśmy (10)
14:40cykl reportaży

FILMOWE

ale kino+
Nawet myszy idą do nieba
od 10:10film animowany
zdjęcieSzereg syczący
11:50film krótkometrażowy
Robert De Niro. W centrum uwagi
12:30film dokumentalny
Babylon A.D.
13:40film SF
AXN
Niesamowity Spider-Man 2
od 9:15film przygodowy
Spider-Man: Homecoming
12:05film przygodowy
CANAL+ 1
Pieśni wielorybów
od 10:00film dokumentalny
Sen o okapi
11:25komediodramat
Boska Florence
14:55film biograficzny
CANAL+ Film
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Papusza
12:15dramat biograficzny
Aktualności filmowe+
14:25magazyn filmowy
Mavka i strażnicy lasu
14:55film animowany
CANAL+ Premium
zdjęcieSen o okapi
od 10:25komediodramat
Boska Florence
13:55film biograficzny
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
11:30serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Nowe życie 3 (1)
13:00serial obyczajowy
Nowe życie 3 (2)
13:40serial obyczajowy
Nowe życie 3 (3)
14:25serial obyczajowy
CBS Europa
Do szaleństwa
od 9:30melodramat
Niebo istnieje... naprawdę
11:15dramat obyczajowy
Gliniarz z Beverly Hills
13:10komedia sensacyjna
Epic Drama
Grantchester 4 (3)
13:50serial kryminalny
Grantchester 4 (4)
14:50serial kryminalny
HBO
Aquaman
od 9:35film SF
Droga do doskonałości
11:55dramat obyczajowy
HBO 2
Lepsze życie: Sam/Pilot (1/10)
od 10:50serial obyczajowy
Lepsze życie: Period (2)
11:15serial obyczajowy
Hobbit: Pustkowie Smauga
14:25film fantasy
HBO 3
W gorsecie
od 9:55dramat obyczajowy
Róise i Frank
11:50komediodramat
Do diabła z miłością
13:10komedia romantyczna
Zwierzęta nocy
14:50thriller
Kino Polska
Królewskie sny (6)
od 9:45serial historyczny
Małżeństwo z rozsądku
11:20komedia muzyczna
Motodrama
13:30komedia obyczajowa
Kino TV
Szef
od 8:50komedia
Pogromcy duchów 2
11:10komedia SF
Mistrz kierownicy ucieka 3
13:40komedia sensacyjna
Stopklatka
Premiera: Kung Fu Yoga
od 9:55komedia przygodowa
zdjęciePremiera: Miłość po angielsku
12:15komedia romantyczna
Warner TV
Alf 2: Wyprowadzka (20)
12:50serial komediowy
Kochane kłopoty (7)
13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (8)
14:40serial obyczajowy

SPORTOWE

Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 10:30mecz finałowy: Kyren Wilson - Jak Jones
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
11:55mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
14:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 10:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport 1
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 9:50mecz: Holandia - Dominikana
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
13:20mecz: Japonia - Chiny
Polsat Sport 2
Boks
11:00boks
Piłka nożna
12:25mecz towarzyski: AS Roma - AC Milan
TVP Sport
Droga do EURO 2024 (11)
14:10magazyn piłkarski
Ring TVP Sport
14:45magazyn bokserski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!