Program TV

PIĄTEK 2.08
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Elif (539)
14:00serial obyczajowy
Mapa powstańczej Warszawy (8)
14:50cykl felietonów
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
TVP 2
Koło fortuny (510)
od 12:30teleturniej
Marzę o Tobie (34)
13:15serial obyczajowy
Coś dla ciebie
14:00magazyn
Operacja zdrowie!
14:30magazyn medyczny
Koło fortuny (511)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Trudne sprawy (557)
od 12:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (98)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (428)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (275)
16:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (708)
od 12:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Zwyrodnialcy (1169)
13:30serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Bij mnie (1170)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Szkoła (452)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Heheszki na całego
16:00program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:55program rozrywkowy
TV 4
Detektywi w akcji (90)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (538)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (30)
16:00serial kryminalny
TV 6
Jaś Fasola (10)
13:40serial komediowy
MacGyver (130)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (63)
15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (3)
16:15serial kryminalny
TVN 7
Sąd rodzinny (129)
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (166)
13:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (327)
14:55serial paradokumentalny
Kości (9/21)
15:55serial kryminalny
Dr House (20/22)
16:55serial obyczajowy
TVP Polonia
Mapa powstańczej Warszawy (6)
13:05cykl felietonów
Na sygnale: Nic śmiesznego (219)
13:10serial fabularno-dokumentalny
Miłość nad rozlewiskiem (3/13)
13:45serial obyczajowy
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
BarON24: Szansa (25)
15:55serial komediowy
Mapa powstańczej Warszawy (8)
16:20cykl felietonów
Baw się słowami: Lisia nora
16:30program edukacyjny
Baw się słowami: Cz jak czarny
16:40program edukacyjny
WP
Miś
14:00komedia
Wiadomość z zaświatów (5)
16:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Kto zabił Kiri? (4)
13:00serial kryminalny
Martwe wody
14:00komedia
Cannes - festiwal wolności
16:15film dokumentalny
AXN
S.W.A.T. (10)
od 12:50serial sensacyjny
Karate Kid
13:45film przygodowy
Nocna zmiana (2)
16:15serial obyczajowy
CANAL+
Wszystko na sprzedaż
od 12:10film dokumentalny
Ciemność rusza do boju
13:50film fantasy
Ta jedyna
15:25komedia romantyczna
CANAL+ 1
Dziennik maszynisty
od 11:45komediodramat
Wszystko na sprzedaż
13:10film dokumentalny
Ciemność rusza do boju
14:50film fantasy
Ta jedyna
16:25komedia romantyczna
CANAL+ Family
The Place
od 11:45dramat obyczajowy
Larp
13:30etiuda filmowa
Granice wytrzymałości
15:30film krótkometrażowy
Twój Simon
15:45komediodramat
CANAL+ Film
Hollywood Buzz
od 12:45magazyn filmowy
Europa Filmowa 2: Węgry (4)
13:10serial dokumentalny
zdjęcieZimna wojna
13:55dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
15:20chochliki telewizyjne
Nie przegap
15:50magazyn informacyjny
Nić widmo
16:00dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Nie przegap
13:05magazyn informacyjny
The Village (1)
14:45serial obyczajowy
Spitsbergen
15:30film krótkometrażowy
Pisarze. Serial na krótko (3)
15:55serial komediowy
Instynkt (10)
16:00serial kryminalny
Biuro szpiegów 4 (3)
16:40serial szpiegowski
CBS Europa
Kolor magii (2-ost.)
od 11:35komedia fantasy
zdjęcieDirty Dancing 2
13:30film muzyczny
Pieski interes
15:15komedia obyczajowa
HBO
Gentleman Jack (1)
15:45serial obyczajowy
Gentleman Jack (2)
16:40serial obyczajowy
HBO 2
Sukcesja (7/10)
od 12:10serial obyczajowy
Młody Sheldon 2 (10)
13:10serial komediowy
zdjęcieJak pies z kotem
13:30komedia
zdjęcieAnt-Man i Osa
15:10film sensacyjny
HBO 3
Seks w wielkim mieście 6 (20)
od 12:25serial komediowy
Krypton 2 (3)
13:10serial SF
zdjęcieSztuka dorastania
13:55dramat obyczajowy
Pazury 3 (2)
15:20serial komediowy
Dinozaur
16:05film animowany
Kino Polska
Nowy Kabaretowy Rejs (5)
od 12:35program rozrywkowy
zdjęcieCzłowiek z żelaza
13:45dramat społeczny
Powrót
16:50film obyczajowy
Kino TV
Burmistrz Mary
od 12:55komediodramat
zdjęcieKrólowa
14:45film biograficzny
TV okazje
16:55magazyn reklamowy
Polsat Film
Łabędzie nutki
od 12:50film animowany
Szefowa
14:30komedia
TNT
Życie jest piękne
od 11:45dramat obyczajowy
Troja
14:10dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
14:25magazyn piłkarski
Turbokozak
15:25magazyn piłkarski
Premier League 100: Robbie Fowler
16:30magazyn piłkarski
Eurosport 1
Flaga i Rodzina
15:30magazyn igrzysk olimpijskich
Power of One
16:30magazyn igrzysk olimpijskich
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 12:55mecz: Lech Poznań - Wisła Płock
Planeta Ekstraklasa
15:00magazyn piłkarski
Liga gra
15:30zapowiedź 3. kolejki
Boks: Walka o pas IBF World w Arlington
16:25waga superpiórkowa: Tevin Farmer - Guillaume Frenois
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
od 11:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie
13:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP Challenger w Sopocie
16:003. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Trans World Sport
od 12:07magazyn sportowy
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Czech
13:152. sesja treningowa w klasie Moto3
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Czech
14:102. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Czech
15:102. sesja treningowa w klasie Moto2
Magazyn kolarski InCycle
16:00magazyn sportowy
Atleci
16:30magazyn sportowy
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
13:35rewanżowy mecz 2. rundy: Broendby IF - Lechia Gdańsk
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
15:45rewanżowy mecz 2. rundy: KuPS - Legia Warszawa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!