Program TV

POPULARNE

TVP 2
Barwy szczęścia (2149)
od 4:45serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2150)
5:15serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2151)
5:50serial obyczajowy
zdjęcieM jak miłość (1475)
6:20serial obyczajowy
Polsat
Disco Gramy
od 4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Kraina lodu: przygoda Olafa
7:35film animowany
Wędrówki z dinozaurami
8:10film animowany
TVN
Uwaga!
od 4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy
Dzień Dobry TVN
7:30magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (256)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
101 dalmatyńczyków (46)
6:55serial animowany
101 dalmatyńczyków (47)
7:25serial animowany
101 dalmatyńczyków (48)
7:55serial animowany
101 dalmatyńczyków (49)
8:25serial animowany
TV 6
Disco Polo Life
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
zdjęcieColumbo: Wróbel w garści
7:00film kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda (497)
5:00serial paradokumentalny
Mango
6:00telezakupy
Big Brother 2 (72/80)
8:05reality show
TVP Polonia
The Extra Mile (25)
6:25program informacyjny
Lajk!
6:50magazyn kulturalny

FILMOWE

ale kino+
Nie wracaj do mnie w snach
od 3:45dramat psychologiczny
Rollercoaster
5:25film krótkometrażowy
Aga
8:00dramat obyczajowy
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Okna, okna
6:05komedia
Pisarze. Serial na krótko (1)
7:10serial komediowy
Hindenburg
7:20dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Autsajder
od 3:35dramat polityczny
Święta krowa
5:10komedia
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Okna, okna
7:05komedia
Pisarze. Serial na krótko (1)
8:10serial komediowy
Hindenburg
8:20dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Anioły w akcji (5)
6:00serial familijny
Anioły w akcji (6)
6:25serial familijny
Anioły w akcji (7)
6:50serial familijny
Anioły w akcji (8)
7:15serial familijny
Marc, zielony pluszak 2 (10)
7:40serial dla młodzieży
Co w trawie piszczy
8:25film animowany
CANAL+ Film
Nie ma zmiłuj
od 3:25film obyczajowy
Europa Filmowa 2: Portugalia (6)
5:10serial dokumentalny
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Historie miłosne
6:45film obyczajowy
Aktualności filmowe+
8:10magazyn filmowy
Hollywood Buzz
8:40magazyn filmowy
CBS Europa
Doktor Becker (11/22)
6:00serial komediowy
Eleni
6:35dramat obyczajowy
Powrót do Edenu (4/6)
8:45serial obyczajowy
HBO
Piorun
7:55film animowany
HBO 2
Masza i Niedźwiedź (9-12)
6:00serial animowany
Bajeczki Maszy (19-22)
6:30serial animowany
Angry Birds (3)
6:55serial animowany
Angry Birds (4)
7:05serial animowany
HBO 3
Piękny umysł
6:00dramat psychologiczny
Stan i Ollie
8:15komediodramat
Kino Polska
Ewa
od 2:55dramat obyczajowy
Koledzy
5:15film dokumentalny
Odwyk
5:35film krótkometrażowy
Awans
6:35komedia obyczajowa
Piąte: Nie odchodź!
8:50dramat obyczajowy
Kino TV
zdjęciePrzesyłka specjalna
5:50komedia obyczajowa
Klątwa Tutenchamona (1/2)
8:20film przygodowy
Polsat Film
Stołeczna drogówka (70)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (41)
6:30serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (42)
7:00serial dokumentalny
Przyjaciółki (149)
7:30serial obyczajowy
Na fali
8:30film animowany
Stopklatka TV
MiłośćKropka.pl: Kioskarz (7)
od 4:50serial paradokumentalny
Porozmawiajmy
6:00film krótkometrażowy
Wygrać, przegrać albo polec (5)
6:10program rozrywkowy
Scena śmiechu (31)
6:40program rozrywkowy
TNT
Spirit - Duch Miasta
od 3:35dramat SF
Objazd: Tor (9)
5:15serial komediowy
Objazd: Plaża (10)
5:35serial komediowy
zdjęciePodniebny horror
6:55film sensacyjny
Atak meteorytów
8:40film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Korona Kielce
5:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Lech Poznań
6:15serial dokumentalny
zdjęciePiłka nożna: Liga angielska
6:50mecz: Manchester City FC - Manchester United FC
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
8:30mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki
Polsat Sport Extra
Trans World Sport
6:00magazyn sportowy
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
7:00biegi ćwierćfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
7:25biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
8:10biegi półfinałowe kobiet i mężczyzn na 500 m
Short track: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju
8:25biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 1000 m
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
6:00mecz: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
7:07mecz: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
Sport flesz
8:00program informacyjny
KOTV Weekly
8:07magazyn bokserski
TVP Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
6:00mecz: Lech Poznań - ŁKS Łódź
Boks: Gala w Ad-Dirijji
8:00waga ciężka: Aleksandr Powietkin - Michael Hunter

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!