0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDomo+DTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TVKuchnia+
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV

Program TV

CZWARTEK 15.04
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Elif (958)
14:00serial obyczajowy
Policzmy się dla Polski
14:50cykl felietonów
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (390)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:15teleturniej muzyczny
Klan (3790)
17:55telenowela
TVP 2
Va banque (233)
14:05teleturniej
Na sygnale: Długodystansowiec (270)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Koło fortuny (1010)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Promyk nadziei (18)
17:15serial obyczajowy
Polsat
Trudne sprawy (1024)
od 13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (1070)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (546)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (555)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (732)
od 13:50serial paradokumentalny
Szpital (387)
14:55serial paradokumentalny
LAB (43)
16:00serial kryminalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
od 12:30telezakupy
Muzyka
16:30program muzyczny
TV 4
Galileo (864)
od 13:55program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (753)
16:00serial obyczajowy
Kochane pieniądze (26)
17:00serial paradokumentalny
TV 6
Nasza klasa (11)
od 13:40program rozrywkowy
Policjantki i Policjanci (29)
14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (70)
15:15serial fabularno-dokumentalny
Septagon (64)
16:15serial kryminalny
Hawaje 5-0 (17)
17:15serial kryminalny
TV Puls
Rodzinny interes 4 (162)
16:00serial obyczajowy
Rodzinny interes 4 (163)
17:00serial obyczajowy
TVN 7
Sąd rodzinny (128)
14:00serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (566)
15:00serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (862)
16:00serial paradokumentalny
Brzydula 2 (126)
17:00serial komediowy
TVP Kultura
Trzeci punkt widzenia
od 13:55program publicystyczny
Dziennik obserwatora
14:40film dokumentalny
Opieka domowa
15:55komediodramat
Co dalej? (168)
17:35program publicystyczny
Rzecz Polska: Fotel RM 58
17:55cykl dokumentalny
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (18)
od 13:50serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj 8 (4)
15:50serial dokumentalny
Premiera: WP News 16:50 (62)
16:50program informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Symfonia fabryki Ursus
od 13:55film dokumentalny
zdjęcieIncydent w Loch Ness
15:10film przygodowy
Spowiedź emigranta
16:55film dokumentalny
Łowy
17:45film krótkometrażowy
AXN
Ona
od 11:55melodramat
The Good Doctor 3 (10)
16:15serial obyczajowy
The Good Doctor 3 (11)
17:10serial obyczajowy
CANAL+ 1
Kariera Trzech Tenorów
od 13:05film dokumentalny
Ziemia Święta
14:35komediodramat
Fale
16:40dramat obyczajowy
CANAL+ Family
ABC gotowania 4 (10)
14:50magazyn kulinarny
David w Europie 4 (3)
15:45magazyn poradnikowy
Daleko od miasta 4 (5)
16:10serial dokumentalny
Remont w 48h 4 (3)
16:40magazyn poradnikowy
Rośliny Karoliny 4 (9)
17:10magazyn poradnikowy
Twój kawałek ogrodu 5 (2)
17:40serial dokumentalny
CANAL+ Film
W krainie Malawów
od 12:55komedia
Zieja
14:25dramat biograficzny
Okno u sąsiadów
16:15film krótkometrażowy
Fotografia
16:40melodramat
CANAL+ Premium
Ziemia Święta
od 13:35komediodramat
Fale
15:40dramat obyczajowy
Łapu-capu
17:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Zwyczajna kobieta 2 (6)
od 13:50serial kryminalny
Przypadek Alice (3)
14:50serial komediowy
Przypadek Alice (4)
15:40serial komediowy
Entuzjastki: Cycylia Jakubczak
16:30serial dokumentalny
Grób (5)
16:35serial kryminalny
Grób (6)
17:25serial kryminalny
CBS Europa
San Saba
od 13:30film kryminalny
Nora Roberts: Niebo Montany
15:15film obyczajowy
HBO 2
Święty wyścig
od 13:05film dokumentalny
Agenciaki
14:20film animowany
zdjęcieZła edukacja
16:00komedia
Kryptonim U.N.C.L.E.
17:50komedia sensacyjna
HBO 3
Piosenka o miłości
od 13:00komedia romantyczna
Podwodne życie ze Steve'em Zissou
14:30komedia przygodowa
Uziemieni na Gwiazdkę
16:55komedia romantyczna
Kino TV
Klątwa Tutenchamona (2-ost.)
od 13:25film przygodowy
Ława przysięgłych
15:20dramat obyczajowy
Polsat Film
Powrót trzech ninja
od 13:35komedia przygodowa
Jądro Ziemi
15:35dramat SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
od 13:45serial dokumentalny
LaLiga World
14:20magazyn piłkarski
Premier League Netbusters
14:55magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
15:30mecz: Tottenham Hotspur FC - Manchester United FC
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Eurosport 2
zdjęciePodnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy - Moskwa 2021
14:00mężczyźni w kategorii powyżej 109 kg
Big in Japan
15:00magazyn
Snooker: Turniej Welsh Open w Newport
17:30mecz finałowy: Jordan Brown - Ronnie O'Sullivan
nSport+
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
od 12:50mecz: Herbalife Gran Canaria - Barca
News+
15:00magazyn sportowy
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
15:35mecz: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Aforti Start Gniezno
Boks: Gala w Uncasville
17:55waga półśrednia: Jaron Ennis - Siergiej Lipinets
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
od 13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
15:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:302. mecz półfinałowy fazy play-off: Legia Warszawa - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
od 13:00mecz półfinałowy: Cracovia - Raków Częstochowa
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz fazy play-off
Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo
17:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
14:00program informacyjny
Sporty walki: KSW
14:05sporty walki
Sport flesz
15:00program informacyjny
Sporty walki: KSW
15:05sporty walki
TVP Sport
Piłka nożna: eWinner 2. liga
15:30mecz: Motor Lublin - Wigry Suwałki
Piłka nożna: Liga Mistrzów
17:35rewanżowy mecz ćwierćfinałowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!