Program TV

CZWARTEK 5.11
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Kasta: Porwanie rodzicielskie (18)
od 8:40serial paradokumentalny
Ranczo 9: Boska cząstka (110)
9:20serial obyczajowy
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
TVP 2
zdjęciePytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama
10:40magazyn informacyjny
Spisz się, rolniku (35)
11:15cykl felietonów
Barwy szczęścia (2320)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (573)
12:25teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (751)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (752)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny (176)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (1003)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze (322)
11:40serial paradokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (49)
12:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (1187)
11:30serial paradokumentalny
Rozwody (15)
12:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sędzia Judy (94)
9:00reality show
Sędzia Judy (95)
9:25reality show
Sędzia Judy (44)
9:55reality show
Sekrety sąsiadów (16)
10:25serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (17)
10:55serial obyczajowy
Pamiętniki z wakacji (49)
11:25serial paradokumentalny
Święty (63)
12:25serial komediowy
Wzór (47)
12:55serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda (708)
od 8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (709)
9:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (710)
10:35serial paradokumentalny
Szpital (585)
11:35serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (19/52)
12:35serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Drzazgi
9:00komediodramat
Komediantka (1/9)
12:05serial obyczajowy
TVP Polonia
zdjęciePytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama kraj
10:40magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2281)
11:30serial obyczajowy
Co niesie dzień
12:15magazyn informacyjny
M jak miłość (1527)
12:30serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Zaczęło się w środę (7)
od 8:30serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (8)
9:35serial sensacyjny
Czy koń wie, że wygrał
10:40film dokumentalny
Angelo
11:25dramat kostiumowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (5)
od 8:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (6)
9:40serial kryminalny
Flash 6 (2)
10:40serial akcji
Premiera: Flash 6 (3)
11:30serial akcji
Policja zastępcza
12:25komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Belle
9:10dramat kostiumowy
Hollywood Buzz
10:55magazyn filmowy
Całe szczęście
11:25komedia romantyczna
CANAL+ Family
Moja córcia
od 8:20komediodramat
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Tropicielki rodzinnych historii (4)
10:00serial dokumentalny
Nie tylko haftowanie (4)
11:00serial dokumentalny
Chłopiec z burzy
12:05film przygodowy
CANAL+ Film
Gwiazd naszych wina
od 8:20melodramat
Pomocnik
10:25dramat obyczajowy
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
12:15magazyn filmowy
Złodziejka książek
12:45dramat wojenny
CANAL+ Premium
Belle
od 8:10dramat kostiumowy
Hollywood Buzz
9:55magazyn filmowy
Całe szczęście
10:25komedia romantyczna
Aktualności filmowe+
12:15magazyn filmowy
Pomówmy o miłości
12:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Dlaczego kobiety zabijają (7)
10:00serial kryminalny
Dlaczego kobiety zabijają (8)
10:50serial kryminalny
Pisarze. Serial na krótko (6)
11:40serial komediowy
Stażyści (7)
11:50serial obyczajowy
Stażyści (8)
12:45serial obyczajowy
CBS Europa
Miłość w raju
od 7:45komediodramat
zdjęcieGorączka weselna
9:30dramat obyczajowy
Świat bez końca (1/8)
12:50serial historyczny
HBO 2
Praziomek
od 8:05film animowany
Wielka (4/10)
11:25serial komediowy
Avenue 5 (4/9)
12:20serial komediowy
Super 8
12:50thriller SF
HBO 3
Miasteczko Halloween
10:30film animowany
Dolina Krzemowa (7/8)
11:50serial komediowy
Rodzina Soprano 6 (1/21)
12:20serial sensacyjny
Kino Polska
Wszystkie kobiety Mateusza
od 7:50komedia obyczajowa
Obywatel Piszczyk
9:50komediodramat
Czas niedokończony
12:15film dokumentalny
Kino TV
Kto zabił ciotkę Cookie?
od 7:00komediodramat
Mistrzyni kierownicy
9:35film obyczajowy
Polsat Film
Janosik
9:00film przygodowy
Kingsajz
11:45komedia
TNT
Doktor Quinn 4 (2)
od 8:19serial obyczajowy
Domek na prerii 4 (7)
9:18serial obyczajowy
Domek na prerii 4 (8)
10:18serial obyczajowy
Domek na prerii 4 (9)
11:18serial obyczajowy
Domek na prerii 4 (10)
12:17serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Newcastle United FC - Everton FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: Athletic Bilbao - Sevilla FC
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 8:3014. etap: Lugo - Ourense
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:30mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek - Sofia Kenin
Kolarstwo: Vuelta a Espana
12:3013. etap - jazda indywidualna na czas: Muros - Dumbría
Eurosport 2
Snooker: Turniej European Masters
10:30mecz finałowy: Mark Selby - Martin Gould
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
12:30mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek - Sofia Kenin
nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
LaLiga World
10:10magazyn piłkarski
O co biega?
11:20magazyn sportowy
Sport News+
12:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:30mecz: Villarreal CF - Real Valladolid
Polsat Sport
Piłka nożna: Liga włoska
od 8:00mecz: Spezia Calcio - Juventus FC
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
10:00mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
12:30mecz: 1/16 finału: Arka Gdynia - Korona Kielce
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Atleci
9:07magazyn sportowy
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
11:07magazyn tenisowy
Sport flesz
12:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!