Program TV

POPULARNE

TVP 1
Klan (3494)
18:00telenowela
Korona królów (226)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (122)
20:30telenowela
Audycje komitetów wyborczych
20:55magazyn publicystyczny
Echo serca (17)
21:40serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Audycje komitetów wyborczych
18:35magazyn publicystyczny
Barwy szczęścia (2068)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2069)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1447)
20:55serial obyczajowy
Polsat
Pierwsza miłość (2887)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (455)
19:30serial komediowy
zdjęcieJack Ryan: Teoria chaosu
20:10film sensacyjny
TVN
Ukryta prawda (1049)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Milionerzy (276)
20:55teleturniej
Diagnoza (13-ost.)
21:30serial obyczajowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wojna z mafią (3/16)
od 17:50serial kryminalny
Wojna z mafią (4/16)
18:50serial kryminalny
Pająki
20:00horror SF
W piekle płomieni
21:45film sensacyjny
TV 4
Septagon (47)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (551)
19:00serial obyczajowy
Selekcja: Odwrócony (1/2)
21:00film kryminalny
Champion 2
21:55dramat sensacyjny
TV 6
Paulina (88)
od 17:15telenowela
Miodowe lata: Supermarket (125)
18:15serial komediowy
Galileo (210)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
zdjęcieMomentum
20:00thriller
Za szybcy, za wściekli
21:55film sensacyjny
TVN 7
Prawo Agaty 2 (12)
od 17:25serial obyczajowy
Ugotowani (1/10)
18:25reality show
Big Brother (52/74)
20:00reality show
Red 2
21:00film sensacyjny
TVP Polonia
Audycje komitetów wyborczych
od 17:55magazyn publicystyczny
Barwy szczęścia (1977)
18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Granice
od 16:35blok filmów krótkometrażowych
To tylko koniec świata
18:20dramat obyczajowy
zdjęciePremiera: Dwie kobiety
20:10dramat obyczajowy
AXN
Kroniki Shannary 2 (1/10)
od 17:10serial fantasy
Kości 11 (5)
18:10serial kryminalny
Kości 11 (6)
19:05serial kryminalny
Agenci NCIS 11 (7)
20:00serial sensacyjny
Premiera: The Good Doctor (8)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Rekrut (18)
21:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Szpieg
od 16:25dramat sensacyjny
Nie przegap
18:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:55chochliki telewizyjne
Polegaj na mnie
19:00dramat przygodowy
CANAL+ Family
Z najwyższego szczytu
od 17:50film przygodowy
Madame
19:30komediodramat
Lot z przygodami
21:00komedia
CANAL+ Film
Prawdziwe kłamstwa
od 16:00komedia sensacyjna
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
zdjęcieNiepoczytalna
20:00thriller
Taxi 5
21:35komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Próba niewinności (4)
od 17:40serial kryminalny
The Village (3)
18:30serial obyczajowy
The Village (4)
19:15serial obyczajowy
Premiera: The Village (5)
20:00serial obyczajowy
Premiera: The Village (6)
20:45serial obyczajowy
Złoto Gujany 2 (3)
21:30serial sensacyjny
CBS Europa
Klasa pana Tourette'a
od 17:10film obyczajowy
Strażnicy skarbu
19:05film przygodowy
Equilibrium
21:00film SF
HBO
Nocna jazda
od 16:50komedia
The Act (5)
18:20serial obyczajowy
Premiera: Gentleman Jack (5)
20:10serial obyczajowy
Premiera: Czarnobyl (3)
21:10serial obyczajowy
HBO 2
Somalijscy piraci
od 17:10dramat biograficzny
Dunkierka
19:10film wojenny
Bez litości 2
21:00thriller
HBO 3
Iniemamocni 2
od 17:15film animowany
Bez zobowiązań 2 (11/13)
19:15serial komediowy
Bez zobowiązań 2 (12/13)
19:40serial komediowy
Seks w wielkim mieście (9/12)
20:10serial komediowy
Seks w wielkim mieście (10/12)
20:35serial komediowy
Gentleman Jack (5)
21:00serial obyczajowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs (1)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (7)
19:00program rozrywkowy
Tydzień z życia mężczyzny
20:00dramat obyczajowy
Weekend
21:55komedia sensacyjna
Kino TV
Wampirzyce
od 17:55horror komediowy
Układ zamknięty
21:00dramat sensacyjny
Polsat Film
Inteligent w armii
od 16:20komedia
Zoolander
19:05komedia
Wesoły wtorek: 48 godzin
21:00komedia sensacyjna
TNT
Za wszelką cenę
od 15:40dramat obyczajowy
Epidemia
18:20film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Piłka nożna: Liga angielska
18:00podsumowanie sezonu 2018/2019
Koszykówka mężczyzn: NBA
20:00mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Portland Trail Blazer - Golden State Warriors
Eurosport 1
Tenis: Turniej ATP w Genewie
18:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Wiadomości Eurosportu
19:55magazyn informacyjny
Kolarstwo: Giro d'Italia
20:0510. etap: Rawenna - Modena
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 17:5810. etap: Rawenna - Modena
nSport+
Gala LOTTO Ekstraklasy
od 16:00widowisko
Witaj w klubie: Lech Poznań
18:25serial dokumentalny
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
18:55magazyn piłki ręcznej
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
20:00mecz o 3. miejsce: MMTS Kwidzyn - KPR Gwardia Opole
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz półfinałowy fazy play-off: Anwil Włocławek - Arka Gdynia
Cafe Futbol
20:00magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
21:45mecz: Dominikana - Rosja
TVP Sport
Hokej: Mistrzostwa Świata w Słowacji
od 16:10mecz fazy grupowej: Słowacja - Dania
Hokej: Mistrzostwa Świata w Słowacji
18:35mecz fazy grupowej: Czechy - Szwajcaria

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!