Ogólnotematyczne

15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:15magazyn interwencyjny
15:35telenowela
16:05telenowela
17:00magazyn informacyjny
17:18magazyn informacyjny
17:30teleturniej muzyczny
18:00telenowela
18:30telenowela historyczna
18:55teleturniej
16:00teleturniej
16:35teleturniej
zdjęcie
17:10serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:25magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
od 14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
zdjęcie
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
zdjęcie
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
od 14:55serial paradokumentalny
15:55serial przygodowy
17:55serial obyczajowy
zdjęcie
15:00serial obyczajowy
18:00serial kryminalny
od 14:15serial sensacyjny
15:15serial kryminalny
16:15serial fantasy
17:15serial przygodowy
od 14:40serial obyczajowy
15:45magazyn informacyjny
15:55telenowela
16:25magazyn popularnonaukowy
17:30magazyn informacyjny
18:25program publicystyczny
18:55serial obyczajowy
od 8:15
15:50serial obyczajowy
17:00program rozrywkowy
17:30program rozrywkowy
18:00program rozrywkowy
18:10magazyn motoryzacyjny

Filmowe

od 13:20film dokumentalny
15:35film krótkometrażowy
15:55komedia
17:15dramat obyczajowy
18:55serial dokumentalny
zdjęcie
od 14:15komediodramat
16:20thriller
17:45magazyn informacyjny
17:55chochliki telewizyjne
18:00dramat biograficzny
od 14:45magazyn filmowy
15:15komediodramat
17:20thriller
18:45magazyn informacyjny
18:55chochliki telewizyjne
od 13:55komediodramat
15:30dramat obyczajowy
17:15film dokumentalny
18:10magazyn muzyczny
15:00film obyczajowy
17:30film krótkometrażowy
17:45serial kryminalny
18:30serial kryminalny
od 14:15film fantasy
18:35serial komediowy
od 14:00komedia romantyczna
15:45serial komediowy
16:15serial komediowy
16:50film przygodowy
15:00film kryminalny
16:00film kryminalny
17:05dramat obyczajowy
15:00film przygodowy
18:00program rozrywkowy
od 13:35serial kryminalny
15:20film przygodowy
18:00komediodramat
od 14:10melodramat
16:00film sensacyjny
18:45komedia romantyczna

Sportowe

15:05mecz: Tottenham Hotspur FC - Liverpool FC
18:00magazyn piłkarski
od 14:30kolarstwo
16:30magazyn sportowy
od 14:00mecz: Sevilla FC - Getafe CF
16:05mecz: MKS Zagłębie Lubin - PGE Vive Kielce
18:10magazyn żużlowy
16:00mecz finałowy fazy play-off: ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin
18:00mecz: GKS Katowice - Odra Opole
15:00magazyn sportowy
15:30mecz: AFC Ajax - FC Groningen
od 14:00magazyn piłkarski
16:00program informacyjny
16:07magazyn sportów walki
od 14:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!