Ogólnotematyczne

10:05magazyn przyrodniczy
10:40telenowela
11:05telenowela
11:35cykl reportaży
12:45rozmowy z Andrzejem Doboszem
od 8:00magazyn
11:00magazyn informacyjny
11:50reality show
12:50serial obyczajowy
13:50serial obyczajowy
od 9:55serial obyczajowy
10:55serial obyczajowy
zdjęcie
11:55serial obyczajowy
12:55serial fantasy
13:55serial fantasy
od 9:00film familijny
10:55program popularnonaukowy
zdjęcie
11:55program popularnonaukowy
12:55film przygodowy
od 9:45serial animowany
10:20film familijny
12:20film dla młodzieży
10:10program publicystyczny
11:00dramat historyczny
13:15magazyn o książkach
13:45cykl reportaży
od 9:35serial dokumentalny
10:10program rozrywkowy
11:35program rozrywkowy
11:50program rozrywkowy
12:30komedia romantyczna

Filmowe

od 8:05dramat historyczny
10:15film przygodowy
12:05ceremonia zamknięcia
13:25serial kryminalny
od 9:05dramat historyczny
11:15film przygodowy
13:05ceremonia zamknięcia
10:00komedia
11:25magazyn muzyczny
11:55dramat przygodowy
13:55chochliki telewizyjne
od 9:50komediodramat
11:45magazyn informacyjny
11:55chochliki telewizyjne
12:10thriller
od 9:45serial kryminalny
10:30serial sensacyjny
zdjęcie
11:15serial sensacyjny
12:00serial obyczajowy
12:50serial obyczajowy
13:40film krótkometrażowy
od 9:50dramat historyczny
11:50dramat obyczajowy
13:55film przygodowy
od 9:05film animowany
10:35film animowany
zdjęcie
12:15dramat obyczajowy
10:00dramat biograficzny
zdjęcie
12:15dramat historyczny
13:55dramat historyczny
od 9:05film przygodowy
11:15serial komediowy
11:40serial komediowy
12:10serial komediowy
12:55serial komediowy
13:20serial komediowy
13:50serial komediowy
od 9:25program rozrywkowy
10:20serial komediowy
10:55serial komediowy
13:50film przygodowy
od 8:35komedia fantasy
10:30film przygodowy
12:05komedia
od 9:45film animowany
13:50czarna komedia
od 8:45film sensacyjny
10:30film przygodowy
12:50film fantasy

Sportowe

od 9:00mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
13:00magazyn kolarski
13:1515. etap: Tolmezzo - Sappada
10:15magazyn sportowy
10:3014. etap: San Vito al Tagliamento - Monte Zoncolan
od 8:15rewanżowy mecz półfinałowy: Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole
10:30mecz: Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12:45rewanżowy mecz półfinałowy: PGE Vive Kielce - KS Azoty-Puławy
od 8:00waga półśrednia: Demian Maia - Kamaru Usman
zdjęcie
11:00magazyn piłkarski
od 9:355. mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
10:40magazyn sportowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!