x

Program TV na wczoraj, sobota 24.02.2024

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:50program publicystyczny
Polsat
Dagmara szuka męża (7)
od 15:45reality show
Więzienie kobiet (32)
16:45serial dokumentalny
Więzienie kobiet (33)
17:15serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (349)
17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (350)
18:15serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Prezydenci i premierzy (336)
19:15program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Chłopiec, pies i klaun
od 15:50film familijny
zdjęcieMistrz gry
17:45film przygodowy
TV 4
Nasz nowy dom (300)
16:00reality show
STOP Drogówka
17:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (973)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (974)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Columbo 9 (1)
od 15:50serial kryminalny
Columbo 9 (2)
17:55serial kryminalny
TVN 7
zdjęcieMała księżniczka
16:05film familijny
zdjęcieBociany
18:15film animowany
TVP Polonia
Kulturalni PL
16:00magazyn
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1769)
17:20serial obyczajowy
Naznaczeni wojną
19:05reportaż
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
19:50program publicystyczny

FILMOWE

ale kino+
Mit
od 14:05film przygodowy
Vera 12 (3)
16:20serial kryminalny
zdjęcieSpencer
18:05dramat obyczajowy
AXN
Potwory kontra obcy
od 15:55film animowany
zdjęcieDaredevil
17:55film sensacyjny
CANAL+ 1
8 wspaniałych: Ons Jabeur (7/8)
16:00serial dokumentalny
Tenis: Turniej WTA w Dubaju
17:00mecz finałowy gry pojedynczej
Gambit
19:35komedia kryminalna
CANAL+ Family
Remont w 48h 2 (16)
od 15:55magazyn poradnikowy
Ugotuj mi, mamo! 3 (9)
16:35magazyn kulinarny
Ugotuj mi, mamo! 3 (10)
17:00magazyn kulinarny
Miasta rytm: Bydgoszcz
17:40serial dokumentalny
Sekrety budowniczych piramid 2 (4)
18:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Tenis: Turniej WTA w Dubaju
16:00mecz finałowy gry pojedynczej
Gambit
18:35komedia kryminalna
CANAL+ Seriale
The Office PL: Chrzest (4)
od 15:55serial komediowy
The Office PL: Klient (6)
16:50serial komediowy
The Office PL: Broda (7)
17:15serial komediowy
The Office PL: Strona www (8)
17:40serial komediowy
The Office PL: Tolerancja (9)
18:10serial komediowy
The Office PL: Stażystka (10)
18:35serial komediowy
The Office PL: Krzyż (11)
19:00serial komediowy
The Office PL: Prezentacja (12)
19:25serial komediowy
CBS Europa
Mężczyzna moich marzeń
od 14:45komedia romantyczna
Agent XXL
19:05komedia
HBO
Stażyści
od 14:55komedia
CJ7
18:40komedia
HBO 2
Zadzwoń do Jane
od 15:15dramat obyczajowy
Nić widmo
17:20dramat obyczajowy
Ucieczka od życia
19:30komediodramat
HBO 3
Domówka
od 15:20komedia
Blue Beetle
17:00film SF
Dzieci zła (2)
19:10serial kryminalny
Kino Polska
Wojciech Cejrowski. Kura
od 15:20program rozrywkowy
Eroica
16:20dramat wojenny
Kino TV
Ugotowany
od 15:15film obyczajowy
Asterix na olimpiadzie
17:40komedia przygodowa
Polsat Film
Słyszeliście o Morganach?
od 14:00komedia romantyczna
Hotel Transylwania 3
16:10film animowany
Stopklatka
Dzień zagłady
od 15:35film katastroficzny
zdjęcieAgent XXL 2
17:55komedia
Warner TV
Magic Mike XXL
od 14:00komedia
Od wesela do wesela
16:15komedia romantyczna
zdjęcieImperium słońca
18:10dramat wojenny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:50mecz: Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:20mecz: Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:50mecz: PGE FKS Stal Mielec - Raków Częstochowa
CANAL+ Sport 5
Żużel: 2. liga
od 13:55mecz: Texom Stal Rzeszów - Unia Tarnów
Sędziowie 2: Szymon Marciniak (1)
16:10serial dokumentalny
Sędziowie 2: Karol i Marek Arys (2)
17:00serial dokumentalny
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: Barkom Każany Lwów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: KGHM Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Koszykówka 3x3: LOTTO 3x3 Liga
od 12:45turniej finałowy
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:20mecz: Motor Lublin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Ad-Dausze
16:00mecz finałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
18:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga holenderska
19:55mecz: PEC Zwolle - PSV Eindhoven
TVP Sport
Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa świata - Dubaj 2024
od 14:55mecz półfinałowy: Iran - Brazylia
Piłka nożna plażowa: Mistrzostwa świata - Dubaj 2024
16:25mecz półfinałowy: Włochy - Białoruś
Piłka nożna: 2. liga
17:55mecz: KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!