Program TV

POPULARNE

TVP 1
Żywy Bałtyk: Foki (4)
14:05serial dokumentalny
Jak to działa?: Sen (168)
14:35magazyn popularnonaukowy
Ojciec Mateusz 19: Hipisi (239)
15:10serial kryminalny
TVP 2
Gwiazdy w południe: Start "Feniksa"
od 11:25dramat sensacyjny
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (474)
14:35teleturniej
Kabaretowe lato Dwójki (19)
15:45program rozrywkowy
Polsat
Dziennik cwaniaczka 3
od 10:50komedia
Sekrety rodziny (40)
12:50serial paradokumentalny
Świat według Kiepskich (232)
13:45serial komediowy
Świat według Kiepskich (233)
14:25serial komediowy
Świat według Kiepskich (234)
15:00serial komediowy
Kabaret na żywo (38)
15:50program rozrywkowy
TVN
Na Wspólnej (2911)
od 11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (2912)
12:25serial obyczajowy
MasterChef Junior (8)
12:50program rozrywkowy
Top Model (7)
14:25reality show
Efekt Domina (2)
15:25serial dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (236)
od 11:45magazyn motoryzacyjny
Na osi (237)
12:20magazyn motoryzacyjny
Wielka księżna Zofia (1)
13:00serial historyczny
Wielka księżna Zofia (2)
14:05serial historyczny
Wielka księżna Zofia (3)
15:10serial historyczny
TV 4
Policjantki i Policjanci (525)
od 11:10serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (526)
12:10serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (527)
13:10serial obyczajowy
STOP Drogówka
14:15magazyn policyjny
Ofiary losu
15:25komedia
TV 6
Wyprawa z dziadkiem
od 11:50film obyczajowy
zdjęcieColumbo (2)
13:40serial kryminalny
Małe dzikusy
15:40film przygodowy
TVN 7
Inspektor Gadżet
12:45komedia
Wyjdź za mnie (2-ost.)
14:30film obyczajowy
TVP Kultura
Dokąd, człowieku?
od 11:25film obyczajowy
Jeszcze nie wieczór
12:35komediodramat
Hasior inaczej
14:55reportaż
WP
Mistrz remontu (4)
12:05serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Wspaniały Buck Howard
od 11:15komedia
Siła i honor
12:55dramat obyczajowy
Urodzeni zwycięzcy
15:15dramat obyczajowy
AXN
Kości 11 (1)
12:10serial kryminalny
Kości 11 (2)
13:05serial kryminalny
The Brave (6)
14:00serial kryminalny
The Brave (7)
14:55serial kryminalny
CANAL+
Mąż czy nie mąż?
od 11:35komedia
Klejnot Nilu
13:05film przygodowy
Szanghajska robota
14:50thriller
CANAL+ 1
Klejnot Nilu
14:05film przygodowy
Szanghajska robota
15:50thriller
CANAL+ Family
Potwory to tacy interesujący ludzie
od 11:50film krótkometrażowy
Lincoln
12:15dramat biograficzny
Nie przegap
14:40magazyn informacyjny
Łapu-capu
14:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Twój Simon
od 11:05komediodramat
Nie przegap
12:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:05chochliki telewizyjne
Polegaj na mnie
13:10dramat przygodowy
Łapu-capu extra
15:10chochliki telewizyjne
Nie przegap
15:40magazyn informacyjny
Zaślepieni
15:50komedia kryminalna
CANAL+ Seriale
60 kilo niczego
14:15film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
14:45chochliki telewizyjne
Instynkt (7)
15:15serial kryminalny
Instynkt (8)
15:55serial kryminalny
CBS Europa
Zmowa pierwszych żon
od 10:50komedia
Na wschód od Edenu (1/2)
12:50dramat obyczajowy
Na wschód od Edenu (2-ost.)
15:05dramat obyczajowy
HBO
Percy Jackson: Morze potworów
od 11:15film przygodowy
Coldplay: koncert w Sao Paulo
13:00koncert w Sao Paulo
Iniemamocni 2
15:05film animowany
HBO 2
Kraina lodu
od 10:55film animowany
Bezsenność w Seattle
12:35komedia romantyczna
Gwiazdkowa miłość
14:20komedia romantyczna
Tully
15:45komediodramat
HBO 3
Doom Patrol (1)
od 11:50serial przygodowy
Wyspa
13:45thriller SF
Kino Polska
Człowiek z marmuru
od 8:55dramat obyczajowy
Hrabina Cosel: Władza (2/3)
12:30film historyczny
Obywatel Piszczyk
13:40komediodramat
Kino TV
Wampirzyce
od 10:50horror komediowy
Klątwa Tutenchamona (1/2)
12:50film przygodowy
Przygody Merlina 5 (5)
14:40serial fantasy
Przygody Merlina 5 (6)
15:40serial fantasy
Stopklatka TV
Szpital Good Karma (3)
13:05serial obyczajowy
I tak, i nie
14:00komedia romantyczna
Krytyczne 24 godziny
15:50film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Premier League Asia Trophy
od 11:55mecz o 3. miejsce: Newcastle United FC - West Ham United FC
Mali Mistrzowie
14:00reportaż
Piłka nożna: Premier League Asia Trophy
14:25mecz finałowy: Wolverhampton Wanderers FC - Manchester City FC
Eurosport 1
Tour de France dziś
12:20magazyn kolarski
zdjęcieKolarstwo: Tour de France
13:2014. etap: Tarbes - Tourmalet Bareges
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:00mecz: Villarreal CF - Real Madryt CF
O co biega?
12:55magazyn sportowy
Premiera: Motocross: AMA Motocross
13:30podsumowanie połowy sezonu
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
14:40mecz: Raków Częstochowa - Korona Kielce
Polsat Sport
Piłka nożna plażowa: Turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata
od 11:00mecz fazy grupowej: Polska - Kazachstan
Siatkówka kobiet
12:30mecz towarzyski: Polska - Czechy
Piłka nożna: Superpuchar Polski
13:00mecz: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej WTA w Lozannie
od 11:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
zdjęciePiłka nożna: International Champions Cup
13:30mecz: Manchester United FC - Inter Mediolan
Polsat Sport News
Golf: Turniej The Open
od 11:073. dzień
Tenis: Turniej WTA w Lozannie
13:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Trans World Sport
15:30magazyn sportowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!