Program TV

WTOREK 3.11
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (849)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Przysięga (290)
16:05telenowela
TVP 2
Va banque (122)
13:00teleturniej
Uzdrowisko: Bohogienia (45)
13:35telenowela dokumentalna
M jak miłość (1537)
14:10serial obyczajowy
Koło fortuny (847)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (47)
od 12:40serial paradokumentalny
Trudne sprawy (878)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (884)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (499)
16:30serial paradokumentalny
TVN
Rozwody (13)
od 12:30serial paradokumentalny
Szpital (981)
13:30serial paradokumentalny
Detektywi: Kim jestem (729)
14:25serial fabularno-dokumentalny
Szpital (982)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieMango
od 12:30telezakupy
Muzyka
14:45program muzyczny
TV 4
Uzurpatorka (24)
od 12:55telenowela
Kobra - oddział specjalny (13)
13:55serial sensacyjny
zdjęcieSTOP Drogówka
14:55magazyn policyjny
Kobra - oddział specjalny (13)
15:55serial sensacyjny
TV 6
Miodowe lata: Wieczór we dwoje (81)
od 12:55serial komediowy
Święty (47)
13:40serial komediowy
Policjantki i Policjanci (601)
14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (157)
15:15serial fabularno-dokumentalny
Septagon (47)
16:15serial kryminalny
TVN 7
Sąd rodzinny (17/52)
od 12:35serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (541)
13:35serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (736)
14:35serial paradokumentalny
Brzydula 2 (21/62)
15:40serial komediowy
Szkoła (843)
16:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Sława i chwała: Warszawa (4/7)
od 12:10serial historyczny
zdjęcieTego się nie wytnie
13:30program kulturalny
Ostatnia lekcja
14:55film dokumentalny
Stepy
16:00dramat obyczajowy
TVP Polonia
O mnie się nie martw 12 (5/13)
od 12:30serial komediowy
Nad Niemnem (357)
13:20magazyn Polaków na Białorusi
Kornel
13:40film dokumentalny
Uzdrowisko: Skrywana namiętność (41)
14:45telenowela dokumentalna
Zrób to ze smakiem
15:15magazyn kulinarny

FILMOWE

ale kino+
Goście, goście 3: Rewolucja
od 11:30komedia fantasy
Kobiety za kamerą (2)
13:30serial dokumentalny
Tata
14:45film krótkometrażowy
Made in Bangladesh
15:15dramat obyczajowy
AXN
Siedem dusz
14:00dramat obyczajowy
MacGyver 3 (2)
16:40serial akcji
CANAL+ Family
Van Gogh. U bram wieczności
od 12:00film biograficzny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Zawodowi pasjonaci: Rękodzieło (2)
14:00serial dokumentalny
Polacy z wyboru 2 (2)
15:00serial dokumentalny
Nieposłuszni
16:00komediodramat
CANAL+ Film
Jutro albo pojutrze
od 12:00film dokumentalny
Zostały tylko wspomnienia
13:30dramat obyczajowy
Na strajk!
15:10film krótkometrażowy
Na zawsze razem
15:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Stażyści (4)
od 12:45serial obyczajowy
Łapu-capu
13:40chochliki telewizyjne
Wszystko, co lśni (3)
13:45serial przygodowy
Wszystko, co lśni (4)
14:40serial przygodowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
15:35serial komediowy
Cela śmierci (1)
15:45serial kryminalny
Strefa mroku (6)
16:35serial grozy
HBO 2
Avenue 5 (2/9)
od 12:35serial komediowy
Shazam!
13:10komedia przygodowa
Księga dżungli
15:20film przygodowy
HBO 3
4 Blocks 2 (1/7)
13:00serial kryminalny
Syrena 3 (2/10)
13:50serial obyczajowy
Syrena 3 (3/10)
14:30serial obyczajowy
Zaczarowana
16:35komedia fantasy
Kino Polska
Wszystkie kobiety Mateusza
13:10komedia obyczajowa
Dzieci i ryby
15:15komedia obyczajowa
Kino TV
Przesyłka specjalna
od 12:35komedia obyczajowa
Twister
16:20film katastroficzny
Polsat Film
Janosik
od 11:00film przygodowy
Rycerz króla Artura
13:45film przygodowy
Pomiędzy nami góry
16:20dramat przygodowy
TNT
Domek na prerii 4 (6)
od 12:23serial obyczajowy
Doktor Quinn 3 (28)
13:23serial obyczajowy
Doktor Quinn 3 (29)
14:18serial obyczajowy
Strażnik Teksasu (17)
15:09serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (18)
16:05serial sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 11:15mecz: Fulham FC - West Bromwich Albion FC
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:30mecz: FC Augsburg - 1. FSV Mainz 05
Sport+
15:40magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 12:3011. etap: Villaviciosa - Alto de La Farrapona
Kolarstwo: Vuelta a Espana
13:1512. etap: La Pola Llaviana - Alto de l'Angliru
Kolarstwo: Vuelta a Espana
14:3513. etap - jazda indywidualna na czas: Muros - Dumbría
Eurosport 2
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
od 12:30mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Alexander Zverev - Dominic Thiem
Igrzyska olimpijskie
15:45magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 12:30mecz: Villarreal CF - Real Valladolid
Sport News+
14:30magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
15:00mecz: Valencia BC - Real Madryt
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
od 12:20mecz: 1/16 finału: Ślęza Wrocław - Górnik Łęczna
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
13:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
15:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
4-4-2
od 12:10magazyn piłkarski
Boks: Walka o pas WBA World w Altonie z 2005 roku
13:10waga półciężka: Dariusz Michalczewski - Fabrice Tiozzo

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!