Program TV

SOBOTA 11.07
3:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
4:35magazyn reporterów
Mango
4:50telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Disco Polo Life
od 2:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:25program muzyczny
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
101 dalmatyńczyków (58)
6:55serial animowany
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Niesamowite!: Prześladowca (13/25)
od 2:55serial dokumentalny
Menu na miarę (10)
4:10program kulinarny
Z archiwum policji (9)
4:35serial dokumentalny
Dyżur 2 (15)
5:00serial dokumentalny
Dyżur 2 (16)
5:35serial dokumentalny
TVN 7
NOC Magii
od 2:50interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (444)
5:10serial paradokumentalny
Mango
6:00telezakupy
TVP Polonia
Będzie dobrze, kochanie (11)
3:05serial komediowy
Będzie dobrze, kochanie (12)
3:20serial komediowy
Muzyka na weekend (2)
3:35magazyn muzyczny
Barwy szczęścia (2210)
5:15serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2211)
5:40serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2212)
6:10serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2213)
6:35serial obyczajowy
WP
Na skróty
od 2:00horror
Modus (7)
4:00serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Wieża. Jasny dzień
od 1:35thriller
Czempion
3:25film krótkometrażowy
Leszy
3:50etiuda filmowa
Odciąć pępowinę
4:15film krótkometrażowy
Misja Afganistan (9)
4:30serial wojenny
Misja Afganistan (10)
5:15serial wojenny
AXN
MacGyver 2 (9)
od 2:50serial akcji
Agenci NCIS 13 (18)
3:45serial kryminalny
Agenci NCIS 12 (23)
4:40serial sensacyjny
Flash 5 (6)
6:25serial akcji
CANAL+ 1
Boże Ciało
od 2:30dramat obyczajowy
Herzog/Gorbaczow
4:20film dokumentalny
Biała sukienka
5:55film obyczajowy
CANAL+ Family
Pan Tadeusz
od 1:40film kostiumowy
Tam i z powrotem
4:15film obyczajowy
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Agent Kot
6:30film animowany
CANAL+ Film
Diablo. Wyścig o wszystko
od 2:10film sensacyjny
Skanalizowani: Mayday
3:50magazyn filmowy
Polana pośród brzeziny
4:00dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
5:30magazyn filmowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:30magazyn filmowy
CANAL+ Premium
Boże Ciało
od 1:30dramat obyczajowy
Herzog/Gorbaczow
3:20film dokumentalny
Biała sukienka
4:55film obyczajowy
Stereotypy: Hiszpanie (6)
6:00serial dokumentalny
Moja córcia
6:40komediodramat
CANAL+ Seriale
Via Carpatia
od 2:20dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
3:35chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (2)
4:05film krótkometrażowy
Chłopaki nie płaczą
4:25komedia kryminalna
Nefta Football Club
6:00film krótkometrażowy
Latawiec
6:20film krótkometrażowy
Trasa zjazdowa
6:35film krótkometrażowy
Bull (1)
6:45serial kryminalny
CBS Europa
Romeo i Julia
od 1:00melodramat
Whitney
3:40dramat biograficzny
Doktor Becker 4 (2/24)
5:30serial komediowy
Aż poleje się krew
5:55dramat obyczajowy
HBO
Coldplay: koncert w Sao Paulo
od 2:00koncert w Sao Paulo
Projekt Koliber
4:05thriller
Zathura. Kosmiczna przygoda
6:00film familijny
HBO 3
Dave (9/10)
3:05serial komediowy
Złap mnie, jeśli potrafisz
3:35komedia kryminalna
Żony ze Stepford
6:00komedia SF
Kino Polska
Ciało
od 1:35komedia
Telewizja
3:25film krótkometrażowy
Polski Gdańsk
3:55film krótkometrażowy
Słodko-gorzki
4:05dramat obyczajowy
Polsat Film
Ślad (68)
od 2:45serial kryminalny
Na krawędzi (1)
3:40serial kryminalny
Na krawędzi (2)
4:35serial kryminalny
Na ratunek 112 (110)
5:30serial paradokumentalny
Selekcja (8)
6:15reality show
Niania w wielkim mieście (4)
6:40serial obyczajowy
Stopklatka
Weekend
od 2:05komedia sensacyjna
zdjęcieOjciec
4:35film obyczajowy
TNT
Ostatni cesarz
od 2:30dramat historyczny
Z góry przepraszam: Gesty (5)
5:10serial komediowy
Życie jest piękne
6:00dramat obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
LaLiga Highlights Show
3:00magazyn piłkarski
Jej Wysokość Premier League
4:00magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
5:00serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
6:15serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:50mecz: Real Madryt CF - CD Alaves
Eurosport 2
zdjęcieTenis
3:00tenis
zdjęcieTenis
4:00tenis
Tenis: Turniej US Open 2019
5:30mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Daniił Miedwiediew - Rafael Nadal
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
6:00mecz: Sandecja Nowy Sącz - PGE FKS Stal Mielec
Polsat Sport Extra
Sporty walki: KSW
od 1:30sporty walki
Piłka nożna: MLS
4:30mecz: Seattle Sounders FC - San Jose Earthquakes
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Retro TVP Sport
5:55magazyn sportowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!