Atak paniki

Atak paniki

5.9/10
KOMEDIA Polska 2017   dla dorosłych
Występują:Artur Żmijewski, Dorota Segda, Nicolas Bro, Magdalena Popławska
Reżyseria:Paweł Maślona
W skrócie:Dwoje turystów, autorka kryminałów, panna młoda - wszyscy borykają się z problemami, które zatruwają im życie.
Siedem nowel, ściśle ze sobą powiązanych postaciami bohaterów, do tego brawurowo zgranych przez zespół gwiazd, obrazujących zachowania Polaków, w sytuacjach ekstremalnych, jakkolwiek codziennych.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kilka powiązanych ze sobą historii, których osią jest tytułowy atak paniki - krótkie załamanie wobec codzienności lub życiowych problemów. Witek (Daniel Guzdek), radiowiec, pod wpływem kryzysu egzystencjalnego posuwa się do ostateczności. Elżbieta (Dorota Segda) i Andrzej (Artur Żmijewski) doświadczają życiowej podróży w towarzystwie... trupa. Kamila (Aleksandra Pisula) jest gwiazdą filmów pornograficznych, która obawia się, że podczas wizyty wścibskich koleżanek wyjdzie na jaw jej wstydliwy sekret. Brat dziewczyny, Miłosz (Bartłomiej Kotschedoff), jest uzależniony od gier komputerowych i choć ma ambicję, by zbawiać świat, na co dzień pracuje jako kelner w restauracji, w której pewnego dnia odbywa się wesele kolejnej bohaterki - ciężarnej Wiktorii (Julia Wyszyńska) - tuż po tym, jak poczytna autorka powieści kryminalnych Monika (Magdalena Popławska) spotka się ze swoim eksmężem i obecnym narzeczonym Wiktorii, Dawidem (Grzegorz Damięcki). Reżyser Paweł Maślona zdobył nominację do Złotych Lwów. Nagrodę przyznano Magdalenie Popławskiej za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)