Program TV

POPULARNE

Polsat
zdjęcieDisco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:10magazyn reporterów
Mango
5:35telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Pikantne historie
od 1:35film erotyczny
Extra Mocne Light
4:00program rozrywkowy
Heheszki na całego
4:30program rozrywkowy
Na osi (224)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 6
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TVN 7
Moc magii
od 2:25interaktywny program rozrywkowy
Prawo Agaty (12/15)
5:00serial obyczajowy
Ukryta prawda (549)
6:00serial paradokumentalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (1964)
3:30serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (431)
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Racja stanu (151)
5:25program publicystyczny
Focus on Poland (85)
5:55program informacyjny
Leśniczówka (25)
6:10telenowela
WP
Funny Money
od 1:55komedia
Więźniowie wojny (9)
3:45serial sensacyjny
Megafabryki 2: Wargaming (14)
5:15serial dokumentalny
WP Raport (59)
6:00program informacyjny
Money. To się liczy (11)
6:20program publicystyczny
Kobiety w czerni (29)
6:55serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Z daleka widok jest piękny
od 2:40dramat obyczajowy
Rollercoaster
4:05film krótkometrażowy
NDR
4:50film krótkometrażowy
Drzewo i ja
5:30film krótkometrażowy
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (9)
od 2:45serial sensacyjny
MacGyver (4)
6:20serial akcji
CANAL+
Wieża. Jasny dzień
od 2:45thriller
Łapu-capu extra
4:35chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Księga wielkich życzeń
6:15dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Katyń. Ostatni świadek
od 1:35film historyczny
Uczciwi ludzie
3:15film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
5:35chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Historie miłosne
od 1:55film obyczajowy
Zawierucha w Hollywood
3:20film dokumentalny
Nie ma zmiłuj
4:15film obyczajowy
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
Buena Vista Social Club: Adios
6:30film dokumentalny
CANAL+ Film
Szamanka
od 1:50thriller erotyczny
60 kilo niczego
3:45film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (4)
5:40film krótkometrażowy
Listy miłosne
6:00dramat psychologiczny
CANAL+ Seriale
Uczciwi ludzie
od 2:50film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny
3:15film krótkometrażowy
Twarz
3:30dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:15magazyn filmowy
Spitsbergen
6:45film krótkometrażowy
CBS Europa
Cena honoru
od 2:00dramat wojenny
Rejs pełen tajemnic
4:30dramat kryminalny
Zdrówko! 2 (16/22)
6:05serial komediowy
Kolor magii (1/2)
6:40komedia fantasy
HBO
W cieniu drzewa
od 1:45komediodramat
Na planie
3:15magazyn filmowy
Dwunasty człowiek
3:45dramat historyczny
Break
6:00komedia
HBO 2
Dyktator
3:05komedia
Fałszywe powody
4:25dramat sensacyjny
Hugo i jego wynalazek
6:00film familijny
HBO 3
Snowfall 2 (9/10)
4:30serial kryminalny
Snowfall 2 (10-ost.)
5:10serial kryminalny
Ralph Demolka
6:00film animowany
Kino Polska
Tacy jak my
od 2:55film dokumentalny
Anna i wampir
3:55film kryminalny
Słońce, siano i truskawki
6:00komedia obyczajowa
Kino TV
Volkodav: Ostatni z rodu
3:00film fantasy
Leonie
6:30dramat biograficzny
Polsat Film
Stołeczna drogówka (53)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (54)
6:30serial dokumentalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
zdjęciePiłka nożna: Liga+ Extra
3:00magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Premier League World
4:30magazyn ligi angielskiej
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
6:00mecz: Wisła Płock - Korona Kielce
Eurosport 1
Watts Top 10
3:30magazyn sportowy
EWC All Access
4:00magazyn sportów motocyklowych
Watts
5:30magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: Getafe CF - Real Madryt CF
Polsat Sport
Boks
od 2:00boks
7. strefa
4:30magazyn siatkarski
Żużel: Turniej o Złoty Kask
6:00zawody finałowe w Pile
Polsat Sport Extra
7. strefa
od 2:00magazyn siatkarski
Sporty walki: Gala FEN 23 w Lubinie
3:30walka: Mateusz Rębecki - Daguir Imawow
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
6:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 2:30mecz: AFC Ajax - SBV Vitesse
Boks
4:30boks
Pro Bull Riding
6:00magazyn sportowy
TVP Sport
Hokej: NHL
od 1:00mecz 2. rundy fazy play-off: Boston Bruins - Columbus Blue Jackets
Boks: Walka o pasy IBF World, WBA World, WBC World i WBO World w Atlantic City
4:00waga średnia: Claressa Shields - Christina Hammer
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Włoch
6:10rewanżowy mecz półfinałowy: Atalanta BC - ACF Fiorentina

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!