Program TV

POPULARNE

TVP 1
Chiński zodiak
od 1:55film karate
zdjęcieBruce Springsteen - sam o sobie
3:45film dokumentalny
Klan (3616)
5:40telenowela
Słownik polsko@polski
6:05talk-show prof. Jana Miodka
wojsko-polskie.pl (89)
6:35cykl reportaży
Polsat
Zatopieni
od 1:00film sensacyjny
Tajemnice losu
3:20program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Elegantka
od 1:55film erotyczny
Heheszki na całego
3:35program rozrywkowy
Na osi (267)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Śpiewające Brzdące
6:00program muzyczny
TV 4
Disco Polo Life
od 2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Przygody Kota w Butach (50)
6:00serial animowany
Przygody Kota w Butach (51)
6:35serial animowany
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TV Puls
Pieskie szczęście
od 1:55film sensacyjny
Zobacz to!: Taki jest świat 5 (8)
3:55program informacyjny
Z archiwum policji (10)
4:50serial dokumentalny
Dyżur 3 (42-ost.)
5:15serial dokumentalny
TVN 7
NOC Magii
od 2:25interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (598)
4:55serial paradokumentalny
Mango
5:55telezakupy
TVP Polonia
Wojenne dziewczyny 3 (36)
od 2:35serial historyczny
Muzyka na weekend (8)
4:25magazyn muzyczny
Którędy po sztukę: Anna Konik
5:15magazyn kulturalny
Kulturalni PL
5:25magazyn
The Extra Mile (36)
6:25program informacyjny
Lajk!
6:50magazyn kulturalny
WP
Zabij mnie, glino
od 2:00dramat sensacyjny
Modus 2 (4)
4:35serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu (15)
5:35program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Jak całkowicie zniknąć
od 2:00dramat obyczajowy
Nie wracaj do mnie w snach
3:40dramat psychologiczny
Rollercoaster
5:10film krótkometrażowy
Figury niemożliwe i inne historie 3
5:45film krótkometrażowy
AXN
Grimm 6 (2)
od 2:50serial fantasy
Conan (15)
3:45serial przygodowy
zdjęcieConan (16)
4:45serial przygodowy
Conan (16)
6:25serial przygodowy
CANAL+
Autsajder
od 2:05dramat polityczny
Mój Nikifor
4:20film biograficzny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
A więc wojna
6:25komedia romantyczna
CANAL+ 1
Autsajder
3:05dramat polityczny
Mój Nikifor
5:20film biograficzny
CANAL+ Family
Pan Tadeusz
3:05film kostiumowy
Aria
5:35film krótkometrażowy
Biały Kieł
6:45film animowany
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
3:20chochliki telewizyjne
Rykoszety
3:50film krótkometrażowy
Wojowniczka
5:20film krótkometrażowy
Przyjaciółki
5:50film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Wszyscy święci
6:40film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Cisza
od 2:40dramat obyczajowy
Królowa chmur
4:10film obyczajowy
Pisarze. Serial na krótko (4)
5:25serial komediowy
Spitsbergen
5:35film krótkometrażowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Ratujmy zakład
6:25film krótkometrażowy
HBO
Jackie Brown
od 1:25film sensacyjny
Milcząca rewolucja
4:00dramat obyczajowy
Córka trenera
6:00dramat obyczajowy
HBO 2
Jeff wraca do domu
4:35komediodramat
Angry Birds (46)
6:00serial animowany
Krótkometrażówki Disneya 3
6:45filmy krótkometrażowe
HBO 3
Castle Rock 2 (10-ost.)
od 2:55serial grozy
Frida
6:00dramat biograficzny
Kino TV
Ulice we krwi
od 1:45film sensacyjny
Cyberszantaż
3:45dramat obyczajowy
Mała syrenka
5:20film dla dzieci
Polsat Film
Ultraviolet (4)
od 2:45serial kryminalny
Ślad (73)
3:45serial kryminalny
Ślad (74)
4:45serial kryminalny
Polska w monitoringu (37)
6:15serial dokumentalny
Przyjaciółki (136)
6:45serial obyczajowy
Stopklatka
Nieulotne
od 2:55film obyczajowy
Nowa Scena Śmiechu (4)
6:00program rozrywkowy
Nowa Scena Śmiechu (5)
6:55program rozrywkowy
TNT
Infiltracja
od 2:50dramat sensacyjny
Objazd 4: The Groom
5:15serial komediowy
Z góry przepraszam: Pilot (1)
5:35serial komediowy
Mad Miss Manton
6:05film kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 2:30mecz: Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers
Sport News+
5:15magazyn sportowy
Sport News+
6:00magazyn sportowy
1 na 1 Extra: Nemanja Nikolić
6:10magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Delray Beach
od 2:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Boks
4:00boks
TVP Sport
Hokej: NHL
od 1:05mecz: Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes
zdjęcieBoks: Walka o pas WBO World w Las Vegas
3:45waga superkogucia: Emanuel Navarrete - Jeo Santisima
zdjęcieBoks: Gala w Las Vegas
4:50waga ciężka: Gerald Washington - Charles Martin
Boks: Walka o pas WBC World w Las Vegas
5:40waga ciężka: Deontay Wilder - Tyson Fury
Tenis: Turniej WTA w Dubaju
6:55mecz finałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!