Program TV

POPULARNE

TVP 1
Korona królów (157)
od 10:55telenowela historyczna
Korona królów (158)
11:25telenowela historyczna
Korona królów (159)
12:00telenowela historyczna
Podmuch energii
12:35cykl reportaży
Jak to działa?: Ciekawe urządzenia (152)
12:50magazyn popularnonaukowy
Spis treści: Stefan Żeromski (45)
13:15rozmowy z Andrzejem Doboszem
TVP 2
Pytanie na śniadanie
11:05magazyn poradnikowy
zdjęcieWspaniała Gilly
12:05komediodramat
Familiada
14:00teleturniej
Polsat
Dobra wróżka 2
od 10:45film familijny
zdjęcieMój przyjaciel Hachiko
12:40film familijny
Pan i władca: Na krańcu świata
14:45dramat przygodowy
TVN
Na Wspólnej (2807)
11:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (2808)
11:25serial obyczajowy
Na Wspólnej (2809)
11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (2810)
12:25serial obyczajowy
Domowe rewolucje (5)
12:50program rozrywkowy
Ameryka Express (9)
13:50reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (210)
od 10:50magazyn motoryzacyjny
Na osi (211)
11:30magazyn motoryzacyjny
Uliczni magicy
12:05program rozrywkowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
12:35program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (460)
od 10:35serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (461)
11:35serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (462)
12:35serial obyczajowy
STOP Drogówka
13:35magazyn policyjny
Mythica: Darkspore
14:45film fantasy
TV 6
Skrzaty
od 9:40film animowany
Mit
11:25film przygodowy
Columbo (3)
13:50serial kryminalny
TVN 7
Brzydula (149)
od 10:50serial komediowy
Zeus i Roksana
11:25film przygodowy
Królestwo małp
13:35film dokumentalny
TVP Kultura
Dokument tygodnia: Dźwiękołamacz
od 10:50film dokumentalny
zdjęcieZnachor
12:30dramat obyczajowy
Dziewczyna i gołębie
14:50film obyczajowy
WP
Kate Middleton
od 10:55film dokumentalny
Camilla
11:50film dokumentalny
WP Raport
12:50program informacyjny
Megafabryki 2: Super chopper (8)
13:05serial dokumentalny
Największe mosty świata (4)
14:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Prawdziwy doktor Frankenstein
od 10:25film dokumentalny
zdjęcie7 dni, nie więcej
11:35komedia
zdjęcieKrólowa Hiszpanii
13:20komediodramat
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Miami 2 (16)
od 10:35serial kryminalny
Grimm 5 (17)
11:30serial fantasy
Grimm 5 (18)
12:25serial fantasy
Premiera: Candice Renoir 5 (2)
13:20serial komediowy
Premiera: Candice Renoir 5 (3)
14:25serial komediowy
CANAL+
Australia
od 8:35melodramat
Los futbolisimos
11:15komedia
Perła Fidżi
13:55komedia romantyczna
CANAL+ 1
Australia
od 9:35melodramat
zdjęcieLos futbolisimos
12:15komedia
Perła Fidżi
14:55komedia romantyczna
CANAL+ Family
Tarapaty
od 10:05film przygodowy
Vitello (1)
11:30serial animowany
Lowriders
11:40dramat obyczajowy
Vitello (5)
13:15serial animowany
Nie przegap
13:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:35chochliki telewizyjne
Skarby Chin - Yunnan (1)
13:50serial dokumentalny
Pearl Jam: Let's Play Two
14:40film dokumentalny
CANAL+ Film
Magiczne buty
od 10:10film familijny
Nie przegap
11:50magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:00chochliki telewizyjne
Nagusy
12:05komedia
Łapu-capu extra
13:45chochliki telewizyjne
CBS Europa
Szogun (6/12)
od 10:55serial przygodowy
zdjęcieDo szpiku kości
11:55thriller
Syn smoka (1/2)
13:50film przygodowy
HBO
Avatar
od 9:40film SF
Geostorm
12:20film SF
Emotki. Film
14:10film animowany
HBO 2
Auta 2
od 10:50film animowany
Sztuka dorastania
12:35dramat obyczajowy
Mistrz
14:00dramat obyczajowy
Kino Polska
Jowita
od 9:55dramat psychologiczny
Kilka opowieści o człowieku
11:55film dokumentalny
Przygody psa Cywila: Pościg (4)
14:50serial przygodowy
Kino TV
zdjęcieSyn smoka (1/2)
od 10:50film przygodowy
Panna Minoes - kocia agentka
12:45film familijny
Przygody Merlina 3 (11)
14:40serial fantasy
TNT
Reggae na lodzie
od 10:35komedia
Uciekająca panna młoda
12:40komedia romantyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Boks: Walka o pas WBO World w Nowym Jorku
11:00waga średnia: Demetrius Andrade - Artur Akavov
Premier League MatchPack
12:00magazyn piłkarski
Premiera: Premier League Preview
12:30magazyn piłkarski
Gorączka piłkarskiej soboty
13:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
13:25mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Leicester City FC
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 10:55mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
13:00mecz fazy grupowej: Trefl Gdańsk - Greenyard Maaseik
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 10:00mecz: Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
12:30mecz: Anwil Włocławek - Arka Gdynia
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!