Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:20magazyn informacyjny
18:25magazyn sportowy
18:40teleturniej
19:30magazyn kulturalny
od 15:50teleturniej
16:50teleturniej
17:50serial dokumentalny
18:20serial dokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
16:00reality show
17:00program rozrywkowy
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
od 14:30komedia przygodowa
zdjęcie
16:35film sensacyjny
od 15:05film familijny
18:00reality show
19:00program popularnonaukowy
od 15:05serial fantasy
16:20film przygodowy
18:00program rozrywkowy
19:00magazyn policyjny
17:10program rozrywkowy
18:05program rozrywkowy
19:05program rozrywkowy
od 15:30komedia obyczajowa
16:55dramat kryminalny
18:45film dokumentalny
od 15:30film sensacyjny
17:10program rozrywkowy
17:50serial kryminalny
18:50program rozrywkowy
19:30program rozrywkowy

Filmowe

od 14:20film dokumentalny
16:20serial obyczajowy
17:20serial obyczajowy
zdjęcie
18:20thriller
od 15:40film sensacyjny
zdjęcie
17:35film SF
19:30thriller SF
od 15:55film dokumentalny
zdjęcie
16:50komediodramat
18:25magazyn informacyjny
18:35thriller
od 15:15komediodramat
16:25magazyn filmowy
16:55film dokumentalny
zdjęcie
17:50komediodramat
19:25magazyn informacyjny
19:35thriller
od 15:45film dokumentalny
16:45komediodramat
od 15:05komedia sensacyjna
zdjęcie
16:50komedia
18:20magazyn informacyjny
18:30dramat kryminalny
od 15:50serial kryminalny
16:40serial kryminalny
17:25serial kryminalny
18:10serial obyczajowy
19:05serial obyczajowy
od 15:25film przygodowy
19:00serial obyczajowy
od 15:15film animowany
16:45film animowany
17:10dramat obyczajowy
19:05film przygodowy
od 14:45dramat biograficzny
16:40serial animowany
17:10serial animowany
17:40serial sensacyjny
18:25serial SF
19:10serial obyczajowy
od 15:20komedia
17:05film animowany
19:00film sensacyjny
od 13:45film przygodowy
16:45film fantasy
18:55film przygodowy

Sportowe

od 15:00OS12: Panzerplatte 2
16:10magazyn sportowy
17:40mecz: Wisła Płock - Arka Gdynia
od 15:30mecz 1. rundy: SV Drochtersen Assel - FC Bayern Monachium
od 15:30mecz: Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
17:40mecz: Wisła Płock - Arka Gdynia
17:30mecz: Chrobry Głogów - Raków Częstochowa
od 15:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
17:30rewanżowy mecz 3. rundy: Lech Poznań - KRC Genk

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!