×

Program TV na dziś

POPULARNE

TVP 1
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Gra na Maksa 3: Zachcianki (5)
14:15serial obyczajowy
Piłka nożna: Euro 2024
14:50mecz grupy B: Chorwacja - Albania
TVP 2
Barwy szczęścia (2967)
od 11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1531)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (365)
13:15telenowela
Rodzinka.pl: Nowe gniazdo (113)
14:05serial komediowy
Na sygnale: Mylne wrażenie (535)
14:35serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1788)
15:05serial obyczajowy
TVN
Ukryta prawda (1016)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (988)
13:40serial paradokumentalny
Szpital (911)
14:40serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 11:40magazyn reklamowy
Muzyka
12:10program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Wesoły ambulans 2 (8)
13:05serial komediowy
Droga wolna 2 (5)
13:40magazyn motoryzacyjny
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
14:00serial popularnonaukowy
Telezakupy
15:00magazyn reklamowy
Muzyka
15:45program muzyczny
TV 6
Więzienie (26)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (27)
12:35serial dokumentalny
Więzienie (28)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (29)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (619)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (620)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
W-11 - Wydział Śledczy: Sara i Angela (693)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (304)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (198)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (483)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (484)
15:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Co mówią lekarze
13:15film krótkometrażowy
Rodzina Durrellów 2 (2/6)
13:55serial biograficzny
Ponette
14:55dramat obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Szereg syczący
12:00film krótkometrażowy
Johnny Depp. Wieczny buntownik
12:40film dokumentalny
Mój kawałek tortu
14:25komediodramat
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (12)
od 11:55serial sensacyjny
Rekrut 3 (14)
12:50serial kryminalny
FBI (15)
13:50serial kryminalny
FBI (16)
14:45serial kryminalny
MacGyver 3 (17)
15:40serial akcji
CANAL+ 1
Abba. Najlepsze covery
13:40film dokumentalny
Łapu-capu extra
14:35chochliki telewizyjne
Masz ci los!
15:05komedia
CANAL+ Film
W kogo ja się wrodziłem?
od 11:10film obyczajowy
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Nadzieja
14:05dramat sensacyjny
Zbuntowana
15:45film SF
CANAL+ Premium
I znów 10 dni z tatą
od 11:05komedia
Abba. Najlepsze covery
12:40film dokumentalny
Łapu-capu extra
13:35chochliki telewizyjne
Masz ci los!
14:05komedia
Dla niej wszystko
15:35dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Dyżur (1)
13:00serial obyczajowy
Dyżur (2)
13:40serial obyczajowy
The Office PL: No to szkło (3)
14:30serial komediowy
The Office PL: Chrzest (4)
14:55serial komediowy
Dyżur (3)
15:30serial obyczajowy
CBS Europa
Gołębiarki (1/2)
od 10:30film kostiumowy
Gołębiarki (2-ost.)
12:20film kostiumowy
HBO
Wielkie nieba!
od 10:50komedia
Osiem gór
12:20dramat obyczajowy
HBO 2
Mój romans z małżeństwem
od 11:55film animowany dla dorosłych
42 sekundy
15:30dramat biograficzny
HBO 3
Space Oddity
od 10:50komedia romantyczna
Wolne
12:25melodramat
Pierwszy reformowany
14:10dramat obyczajowy
Kino Polska
zdjęcieGdzie jest trzeci król
12:00film kryminalny
Co lubią tygrysy
13:55komedia obyczajowa
Och! Kabaret 2 (1)
15:40program rozrywkowy
Kino TV
Żar zemsty
12:05thriller
Potop
14:00film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:15mecz: Atletico Madryt - Getafe CF
Piłka nożna: Liga francuska
13:30mecz: Olympique Marsylia - AS Monaco
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
15:45podsumowanie sezonu 2023/2024
CANAL+ Sport 5
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
od 11:50mecz: Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:30Champion 2023/2024
Koszykówka mężczyzn: NBA
15:30mecz finałowy fazy play-off: Boston Celtics - Dallas Mavericks
Polsat Sport 1
Boks: Polsat Boxing Promotions 10 w Łodzi
od 10:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Ezequiel Maderna 24.09.2022
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
15:00mecz: Polska - Dominikana
Polsat Sport 2
Tenis: Turniej ATP w Halle
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Halle
14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport 3
KOTV Classics
od 11:00magazyn bokserski
Wyścigi konne: Royal Ascot
12:10wyścigi konne
zdjęcieTenis: Turniej ATP w Londynie
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Londynie
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
EURO dzień (6)
12:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Euro 2024
14:50mecz grupy B: Chorwacja - Albania

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!