Program TV na dziś

POPULARNE

TVP 1
Piłka nożna: Mistrzostwa świata - Katar 2022
od 19:50mecz grupy C: Argentyna - Meksyk
Gra na Maksa 2: Jubiler (6)
22:30serial obyczajowy
Wiadomości wieczorne
22:35magazyn informacyjny
Hit na sobotę: Casino Royale
22:50film sensacyjny
Polsat
Smerfy 2
20:00film familijny
zdjęcieNiezniszczalny
22:15thriller

OGÓLNOTEMATYCZNE

FILMOWE

ale kino+
Mój rok z Salingerem
od 18:15dramat obyczajowy
Włoskie wakacje
20:10komedia
zdjęciePiekło
21:55thriller
Zatrute pióro
23:40dramat kostiumowy
AXN
Obłędny rycerz
20:00komedia przygodowa
Premiera: Po prostu walcz 3
22:50dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Ziemia niczyja
od 18:35dramat przygodowy
zdjęciePremiera: To musi być miłość
22:00komedia romantyczna
Święta z przyjaciółmi
23:35komediodramat
CANAL+ Family
Między oczy
20:00komediodramat
Kaznodzieja z karabinem
21:55dramat biograficzny
CANAL+ Film
Palm Springs
20:00komedia
Wszystko o seksie
23:25komediodramat
CANAL+ Seriale
Republika Sary (7)
od 19:15serial obyczajowy
Będzie bolało (4)
21:00serial obyczajowy
Będzie bolało (5)
21:45serial obyczajowy
Będzie bolało (6)
22:30serial obyczajowy
Będzie bolało (7)
23:10serial obyczajowy
CBS Europa
Sprawa Kramerów
od 19:00dramat obyczajowy
Filadelfia
21:00dramat obyczajowy
Żony ze Stepford
23:20komedia SF
Epic Drama
Panna Marple: Noc w bibliotece
od 19:25film kryminalny
Sisi (2)
21:30serial kostiumowy
HBO
Piotruś Królik 2: Na gigancie
od 18:35film przygodowy
Premiera: Miss Potter
20:10dramat biograficzny
Czarna owca
21:45komediodramat
Jackass Forever
23:35film dokumentalny
HBO 2
Tenet
od 18:30thriller SF
Kino Polska
Sztos
20:00film sensacyjny
Kiler
21:50komedia sensacyjna
Kapitan
23:55dramat historyczny
Kino TV
Różowa Pantera 2
20:00komedia sensacyjna
Sztos 2
21:55komedia sensacyjna
Warner TV
Córka prezydenta
od 18:50komedia romantyczna
Doom
21:00horror SF
Człowiek demolka
22:55film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
1 na 1 Extra: Kamil Kosowski
20:00magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
20:40mecz: Gran Canaria - BAXI Manresa
Koszykówka mężczyzn: NBA
23:00mecz: Toronto Raptors - Dallas Mavericks
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
od 17:55mecz: Gran Canaria - BAXI Manresa
Żużel: PGE Ekstraliga
20:15mecz: Motor Lublin - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:50mecz: Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: LUK Lublin - Barkom Każany Lwów
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Whistler
23:30przejazd czwórek mężczyzn
Polsat Sport News
Boks: Gala w Londynie
20:00waga superśrednia: Zach Parker - John Ryder
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa świata - Katar 2022
od 19:50mecz grupy C: Argentyna - Meksyk
Mundialowy wieczór
23:00program sportowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!