Program TV

PIĄTEK 22.02
12:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
zdjęcieElif (431)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Gliniarze (125)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (791)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2828)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (717)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (506)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (407)
13:00serial paradokumentalny
19+ (342)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (408)
15:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 8:00
Wytańczyć marzenia (1)
15:00serial obyczajowy
TV 4
Buffy, postrach wampirów (22)
12:00serial przygodowy
zdjęcieGalileo (710)
13:00program popularnonaukowy
Galileo (711)
14:00program popularnonaukowy
Gliniarz i prokurator (9)
15:00serial kryminalny
TV 6
Niesamowite rekordy (3)
13:35program rozrywkowy
MacGyver (15)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (34)
15:15serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw (21)
13:00serial obyczajowy
Zaklinaczka duchów (9)
14:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (10)
15:00serial fantasy
TVN 7
19+ (25/38)
od 11:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda: Skarb (280)
12:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Miłość nie wybiera (19/52)
13:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (55)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (217)
15:20serial paradokumentalny
TVP Polonia
Wiadomości
12:35magazyn informacyjny
Wschód
12:50magazyn
Na sygnale: Złota karetka (198)
13:10serial fabularno-dokumentalny
zdjęcieM jak miłość (1412)
13:45serial obyczajowy
Bezmiar sprawiedliwości (4-ost.)
14:40serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Włoska robota
12:00komedia sensacyjna
Ale krótkie po polsku: Nie ma jak w domu
13:50blok filmów krótkometrażowych
Kino Mówi: Bez wyjścia: Klient
15:30dramat obyczajowy
AXN
Detektyw Monk 2 (15)
12:00serial kryminalny
Detektyw Monk 2 (16-ost.)
13:00serial kryminalny
Grimm 2 (13)
14:00serial fantasy
Grimm 2 (14)
15:00serial fantasy
CANAL+
Synalek
od 11:10komedia
Hollywood Buzz
12:45magazyn filmowy
Bez śladu
13:15thriller
Łapu-capu extra
14:45chochliki telewizyjne
Anielska twarz
15:15dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Andy - okrutne i nieznane (1)
od 11:15serial dokumentalny
Synalek
12:10komedia
Hollywood Buzz
13:45magazyn filmowy
Bez śladu
14:15thriller
Łapu-capu extra
15:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Łapu-capu extra
od 11:45chochliki telewizyjne
Siostry przyrodnie
12:15komedia
Szklany zamek
14:05dramat biograficzny
CANAL+ Film
Nie przegap
12:15magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:25chochliki telewizyjne
Zawierucha w Hollywood
14:15film dokumentalny
Nocna wyspa
15:05film krótkometrażowy
Cyrus
15:15komediodramat
CANAL+ Seriale
Więzi
12:05film krótkometrażowy
Volta
13:00komedia
Larp
14:50etiuda filmowa
Obława (3)
15:20film kryminalny
CBS Europa
Prezent na święta
12:50film familijny
Ostatni budowniczy Ameryki
14:35dramat obyczajowy
HBO
Vincent i koniec świata
od 10:45komediodramat
zdjęcieDiabeł ubiera się u Prady
12:45komediodramat
Nasz kochany Damilola
14:30dramat obyczajowy
HBO 2
Famous in Love 2 (9)
od 11:55serial obyczajowy
Kłamstwa na sprzedaż (8/12)
12:40serial komediowy
Za niebieskimi drzwiami
13:10film familijny
Marzyciel
14:30dramat biograficzny
HBO 3
Gra o tron (7/10)
od 11:45serial fantasy
zdjęcieGra o tron (8/10)
12:40serial fantasy
Luther 5 (1)
13:40serial kryminalny
Szkoła zabójców (1)
14:35serial kryminalny
All American (9)
15:30serial obyczajowy
Kino Polska
Milczenie jest złotem
od 10:50komedia romantyczna
Prawo i pięść
14:10film sensacyjny
Kino TV
Poirot: Pięć małych świnek (1)
od 11:30serial kryminalny
Mój słodki skarb
15:15komedia romantyczna
Polsat Film
Jak to się robi
od 10:50komedia
zdjęcieHerkules
12:35film animowany
Krokodyl Dundee
14:35komedia przygodowa
TNT
Skazani na Shawshank
od 11:45dramat sensacyjny
Wzgórze nadziei
14:45melodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Bundesliga Highlights Show
od 11:30magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 22. kolejka
12:30magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
13:30magazyn piłkarski
Kroniki La Liga
14:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
15:00mecz: FC Barcelona - Real Valladolid
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 10:00mecz fazy grupowej: Minchanka Mińsk - RC Cannes
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
12:30magazyn siatkarski
Witaj w klubie: Korona Kielce
13:50serial dokumentalny
Witaj w klubie: Miedź Legnica
14:25serial dokumentalny
Siatkówka kobiet: Liga włoska
15:00mecz: Igor Gorgonzola Novara - Il Bisonte Firenze
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 11:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: 1. liga
13:30mecz: KS Gwardia Wrocław - Stal Nysa
Polsat Sport Extra
Magazyn freestyle
od 11:50magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga włoska
12:30mecz: Juventus FC - Frosinone Calcio
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Dubaju
14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!