Program TV

CZWARTEK 5.11
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (851)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (292)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Polsat
Trudne sprawy (880)
od 13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (886)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (501)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (511)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Szpital (983)
od 13:30serial paradokumentalny
Detektywi: Ring (731)
14:25serial fabularno-dokumentalny
Szpital (984)
16:00serial paradokumentalny
Rozwody (16)
17:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
od 12:30telezakupy
Muzyka
14:45program muzyczny
Coś śmiesznego: Łowcy.B (4)
16:00program rozrywkowy
TV 4
Kobra - oddział specjalny (15)
od 13:55serial sensacyjny
STOP Drogówka
14:55magazyn policyjny
Kobra - oddział specjalny (16)
15:55serial sensacyjny
Nowe sekrety sąsiadów (26)
17:30serial paradokumentalny
TV 6
Święty (49)
od 13:40serial komediowy
Policjantki i Policjanci (603)
14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (159)
15:15serial fabularno-dokumentalny
Septagon (49)
16:15serial kryminalny
Hawaje 5-0 (2)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (543)
od 13:35serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (738)
14:35serial paradokumentalny
Brzydula 2 (23/62)
15:40serial komediowy
Szkoła (845)
16:10serial paradokumentalny
19+ (551)
17:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Trzeci punkt widzenia
od 13:55program publicystyczny
Jej powrót
14:30film obyczajowy
300 mil do nieba
15:50dramat obyczajowy
Księga przestrzeni: Na sportowo
17:45magazyn kulturalny
TVP Polonia
Uzdrowisko: Casting (43)
14:45telenowela dokumentalna
Rączka gotuje: Industriada
15:15magazyn kulinarny
Mówimy po polsku (10)
15:45kurs języka polskiego dla dorosłych
Studio Lwów
15:55program informacyjny
Dziennik regionów
17:30program informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Kobiety za kamerą (4)
od 13:30serial dokumentalny
Wolne pokoje
14:45film krótkometrażowy
zdjęcieSwingujące wakacje
15:25komediodramat
Symfonia fabryki Ursus
17:15film dokumentalny
AXN
Policja zastępcza
od 12:25komedia sensacyjna
I kto to mówi!
14:40komedia
MacGyver 3 (4)
16:30serial akcji
MacGyver 3 (5)
17:25serial akcji
CANAL+ Family
Zawodowi pasjonaci: Kryminalni (4)
14:00serial dokumentalny
Polacy z wyboru 2 (4)
15:00serial dokumentalny
Serce nie sługa
16:00komedia romantyczna
Arizona Junior
17:45komedia kryminalna
CANAL+ Film
Złodziejka książek
od 12:45dramat wojenny
Nic nie ginie
14:55dramat obyczajowy
zdjęcieLucy wśród gwiazd
16:05dramat psychologiczny
CANAL+ Seriale
Król: Prolog
14:00reportaż
Na strajk!
14:40film krótkometrażowy
Pisarze. Serial na krótko (3)
15:05serial komediowy
Aktualności filmowe+
15:10magazyn filmowy
Cela śmierci (3)
15:45serial kryminalny
Łapu-capu
16:35chochliki telewizyjne
Dzikusy (3)
16:40serial sensacyjny
Dzikusy (4)
17:35serial sensacyjny
CBS Europa
Świat bez końca (2/8)
od 13:50serial historyczny
Świat bez końca (3/8)
14:45serial historyczny
Świat bez końca (4/8)
15:45serial historyczny
Przypadkowa przyjaźń
16:45dramat obyczajowy
HBO
Pollywood
od 13:15film dokumentalny
Muppety
14:45komedia muzyczna
Jumanji: Następny poziom
16:30film przygodowy
HBO 2
Super 8
od 12:50thriller SF
zdjęcieNaprzód
14:40film animowany
zdjęcieJak stracić chłopaka w 10 dni
16:25komedia romantyczna
HBO 3
Syn Rambow
od 13:15film familijny
Królowe zbrodni
14:50film kryminalny
Tacy właśnie jesteśmy (8-ost.)
16:30serial obyczajowy
Pokój 104 4 (8)
17:35serial komediowy
Kino TV
I tak, i nie
od 13:10komedia romantyczna
Klątwa Tutenchamona (1/2)
17:05film przygodowy
Polsat Film
Kingsajz
od 11:45komedia
Drużyna A
16:35komedia sensacyjna
TNT
Doktor Quinn 4 (3)
od 13:45serial obyczajowy
Doktor Quinn 4 (4)
14:39serial obyczajowy
Strażnik Teksasu (21)
15:36serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (22)
16:23serial sensacyjny
Sok z żuka
17:13horror komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
LaLiga World
14:05magazyn piłkarski
O co biega?
14:40magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
15:50mecz: Tottenham Hotspur FC - Brighton & Hove Albion FC
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 13:1514. etap: Lugo - Ourense
Kolarstwo: Vuelta a Espana
14:4015. etap: Mos - Puebla de Sanabria
Wiadomości Eurosportu
17:30magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:35mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek - Sofia Kenin
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 12:30mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek - Sofia Kenin
Snooker: Turniej European Masters
16:00mecz finałowy: Mark Selby - Martin Gould
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 12:30mecz: Villarreal CF - Real Valladolid
Sport News+
14:30magazyn sportowy
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
od 12:30mecz: 1/16 finału: Arka Gdynia - Korona Kielce
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
17:30mecz: Grot Budowlani Łódź - E.LECLERC MOYA Radomka Radom
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
od 13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
15:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
17:00mecz 3. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!