Ślad: Góralka (52)
| Występują: | Anita Jancia, Mariusz Jakus, Joanna Koroniewska, Marcel Sabat |
|---|---|
| W skrócie: | Wolak i kochanka Marta zostają zastrzeleni. Detektywi badają broń, której użyto w zabójstwie. Trop prowadzi do Karpacza, z którego pochodzi kobieta. W sprawę zamieszany jest radny tego miasta. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 18 grudnia dziś |
23:50 | Polsat Seriale (z napisami) |
Opis
Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).
W tym odcinku
Wolak i jego pracownica, a zarazem kochanka Marta zostają zastrzeleni. Detektywi badają broń, której użyto w zabójstwie. Trop prowadzi do Karpacza, z którego pochodzi kobieta. Zamieszany w sprawę radny tego miasta, Igor Rudzki, na wieść o znalezieniu pistoletu przyjeżdża do Wrocławia i porywa przyjaciółkę Marty, Alę. Okazuje się, że jest to jego kochanka i matka jego syna. Uciekła do koleżanki po pewnym nieszczęśliwym wypadku. Pokłóciła się z nią jednak. Detektywi próbują rozstrzygnąć, czy winna śmierci Marty jest ona czy też Rudzki.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Anita Jancia
jako Renata Różańska -
Mariusz Jakus
jako nadkomisarz Rafał Walczak -
Joanna Koroniewska
jako Maja Oleander -
Marcel Sabat
jako Jurek Cichocki -
Waldemar Błaszczyk
jako Paweł Herman -
Michał Gadomski
jako Jędrzej Lisowski -
Piotr Witkowski
jako Bartosz Majski -
Cezary Łukaszewicz
jako Artur Kotowicz "KOT" -
Krzysztof Wach
jako Sebastian Wrona -
Agnieszka Kawiorska
jako Małgorzata Mazurek -
Marta Jarczewska
jako Kinga Bielska -
Zuzanna Lit
jako Ilona Andrzejewska -
James Malcolm
jako Jacek Zaręba -
Wojciech Starostecki
jako Piotr Romański -
Ada Fijał
jako Nikola Jastrzebska -
Aleksandra Hamkało
jako Anna Szpunar -
Przemysław Kapsa
Zobacz także
- Ślad: Jeszcze jedna szansa (6) - serial kryminalny - dziś, 18 grudnia 20:00 i 2 późniejsze emisje
- Ślad: Bezmyślna zemsta (66) - serial kryminalny - dziś, 18 grudnia 22:00 i 1 późniejsza emisja
- Ślad: Bogate wesele, biedny pogrzeb (67) - serial kryminalny - dziś, 18 grudnia 23:00 i 2 późniejsze emisje
- Ślad: Rozbudzona nadzieja (93) - serial kryminalny - noc czw./pt., 18 na 19 grudnia 0:00
- Ślad: Automat dla pięknej pani (53) - serial kryminalny - noc czw./pt., 18 na 19 grudnia 0:50
- Ślad: Cyrkowcy (54) - serial kryminalny - noc czw./pt., 18 na 19 grudnia 1:50
- Ślad: Ukąszenie kufii 3 (3) - serial kryminalny - noc czw./pt., 18 na 19 grudnia 2:05
- Ślad: Nauczycielka (34) - serial kryminalny - noc czw./pt., 18 na 19 grudnia 3:05 i 1 późniejsza emisja
- Ślad: Pisarz (35) - serial kryminalny - noc czw./pt., 18 na 19 grudnia 4:00 i 1 późniejsza emisja
- Ślad: Zabójcze cukierki (7) - serial kryminalny - piątek, 19 grudnia 20:00 i 2 późniejsze emisje
