Ogólnotematyczne

od 11:25mecz grupy B: Iran - Hiszpania
13:40serial komediowy
14:55teleturniej
16:00teleturniej
od 12:45serial paradokumentalny
13:50serial paradokumentalny
14:50serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:40serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
16:00serial paradokumentalny
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial fantasy
16:55serial obyczajowy
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
15:00serial fabularny
16:00serial obyczajowy
13:40program rozrywkowy
zdjęcie
14:15serial sensacyjny
15:15serial fantasy
16:15serial przygodowy
od 12:25dramat psychologiczny
14:10dramat obyczajowy
15:10film krótkometrażowy
16:45dramat wojenny
od 7:30
16:00serial przygodowy

Filmowe

od 11:45blok filmów krótkometrażowych
13:45dramat obyczajowy
15:55dramat społeczny
13:00serial kryminalny
15:00serial kryminalny
16:00serial kryminalny
od 12:05western
13:45magazyn filmowy
zdjęcie
14:15dramat biograficzny
16:05magazyn muzyczny
16:35dramat wojenny
zdjęcie
13:05western
14:45magazyn filmowy
zdjęcie
15:15dramat biograficzny
od 11:45komedia
13:10film krótkometrażowy
13:20dramat katastroficzny
15:20magazyn informacyjny
15:30chochliki telewizyjne
16:25magazyn muzyczny
16:55film obyczajowy
od 12:20film obyczajowy
14:00chochliki telewizyjne
14:30komedia sensacyjna
13:00serial sensacyjny
13:45serial sensacyjny
14:30komedia sensacyjna
16:25serial kryminalny
od 11:10dramat kostiumowy
14:55film SF
od 12:45film SF
14:45dramat obyczajowy
16:45dramat obyczajowy
od 12:45serial obyczajowy
13:40serial komediowy
14:10film sensacyjny
16:00dramat biograficzny
od 12:50serial historyczny
13:55dramat historyczny
15:45serial obyczajowy
16:50film przygodowy
od 12:50film obyczajowy
14:35film przygodowy
16:25film obyczajowy
od 12:50dramat historyczny
15:00dramat biograficzny
od 11:10komedia
13:10film animowany
15:00melodramat
16:50film sensacyjny
od 11:20komedia
14:55thriller

Sportowe

od 11:30BMW International Open - 1. runda
13:30mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - Borussia Dortmund
15:30BMW International Open - 1. runda
13:30magazyn sportów motorowych
14:00mecz finałowy: Mark Williams - John Higgins
16:00magazyn piłkarski
16:30magazyn piłkarski
16:45magazyn piłkarski
od 11:10mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
13:30mecz: Wisła Kraków - Górnik Zabrze
16:00magazyn piłkarski
16:55skrót meczu: Falubaz Zielona Góra - BETARD Sparta Wrocław
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
od 12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
16:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!