Program TV

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (765)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Wokół mórz: Pola Flegrejskie
15:30serial dokumentalny
Przysięga (208)
15:50telenowela
Audycje komitetów wyborczych
16:40magazyn publicystyczny
Polsat
Wydarzenia
od 12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:30magazyn reporterów
Trudne sprawy (736)
13:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (686)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:25magazyn informacyjny
Interwencja
16:30magazyn reporterów
Gliniarze (147)
16:45serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (837)
od 12:15serial paradokumentalny
Szpital (572)
13:15serial paradokumentalny
Detektywi: Nie wierzę jej (581)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Odlot (582)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Milionerzy (290)
15:25teleturniej
Fakty po południu (79)
16:00program informacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Hardkorowy lombard (149)
13:00serial dokumentalny
Hardkorowy lombard (150)
13:30serial dokumentalny
Pamiętniki z wakacji (58)
14:00serial paradokumentalny
Septagon (73)
15:00serial kryminalny
Słoneczny patrol (21)
16:00serial przygodowy
TV 6
Miodowe lata: Informator (102)
od 12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (5)
13:40serial obyczajowy
Buffy, postrach wampirów (3)
14:15serial przygodowy
Buffy, postrach wampirów (4)
15:15serial przygodowy
Medicopter 117 (59)
16:15serial przygodowy
TVN 7
Sąd rodzinny (146)
od 12:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (456)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (618)
14:50serial paradokumentalny
Szkoła (429)
15:55serial paradokumentalny
19+ (262)
16:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Gwiezdny pył
od 12:25komedia obyczajowa
Rok 2020 (5)
13:30cykl dokumentalny
Holoubek - portret aktora
13:55film dokumentalny
Party przy świecach
15:30komedia obyczajowa
Wino truskawkowe
16:35dramat obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj: Australia (7)
13:00serial dokumentalny
Zamieszkajmy nad wodą (13)
14:05program rozrywkowy
Zamieszkajmy nad wodą (14)
14:35program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Księgarnia z marzeniami
od 12:30dramat obyczajowy
Czy koń wie, że wygrał
14:35film dokumentalny
AXN
zdjęcieAgenci NCIS 12 (15)
14:45serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (16)
15:40serial sensacyjny
Rekrut 2 (13)
16:35serial kryminalny
CANAL+ Family
Zawód: Lekarz
od 12:10dramat obyczajowy
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Miasta rytm: Łódź
14:00serial dokumentalny
Ekstremalny czas wolny (5)
15:00serial dokumentalny
CANAL+ Film
Słodki koniec dnia
od 11:40dramat obyczajowy
Szalona mamuśka
13:15thriller
Popatrz na mnie
16:00komediodramat
CANAL+ Premium
Playmobil: Film
od 12:00film animowany
Yesterday
13:45komedia
Indochiny
16:30dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Bull (21)
14:15serial kryminalny
Bull (22)
15:00serial kryminalny
Terror w podziemiach 2 (3)
15:45serial sensacyjny
Terror w podziemiach 2 (4)
16:30serial sensacyjny
CBS Europa
zdjęcieZatańcz z mordercą
13:05film sensacyjny
zdjęcieSzczęśliwy dzień
14:55film kryminalny
Buntownik XX wieku
16:45dramat biograficzny
HBO
Nocna jazda
od 12:35komedia
Berek
15:50komedia
HBO 3
We're Here (5/6)
13:50serial dokumentalny
zdjęcieGreen Book
14:55dramat obyczajowy
Kino Polska
Projekt dziecko
od 12:05komedia obyczajowa
Wiosna w przyrodzie
13:40film krótkometrażowy
zdjęcieNie ten człowiek
14:00komedia
Chce się żyć
15:55dramat obyczajowy
Kino TV
zdjęcieAtlantic Rim
13:55film katastroficzny
Zabójcza pułapka
15:45thriller
Polsat Film
Hotel Transylwania 2
od 12:50film animowany
zdjęcieMoja kuzynka Rachel
14:35melodramat
Krok do sławy
16:40film muzyczny
TNT
Rocky 5
od 11:35dramat obyczajowy
Rocky Balboa
13:35dramat obyczajowy
Klejnot Nilu
15:40film przygodowy

SPORTOWE

nSport+
Ekstrapaka: 34. kolejka
od 12:30magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
13:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
14:30mecz: Sevilla FC - SD Eibar
Żużel: PGE Ekstraliga
16:45mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno
Polsat Sport
Magazyn Fortuna 1. ligi
13:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
14:30mecz: Miedź Legnica - GKS Tychy
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
16:30mecz: PGE FKS Stal Mielec - Odra Opole
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW 17
od 12:07walka: Mamed Khalidov - Jesse Taylor 26.11.2011
Boks: Gala w Londynie
14:30waga ciężka: Dave Allen - Lucas Browne 20.04.2019
Trans World Sport
16:30magazyn sportowy
TVP Sport
Polacy na Euro: Piłka nożna: Euro 2008
od 11:55mecz grupy B: Niemcy - Polska
World's Strongest Man (1)
14:00magazyn sportowy
World's Strongest Man (2)
14:30magazyn sportowy
4-4-2
15:00magazyn piłkarski
GOL
16:05magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!