Program TV

POPULARNE

Polsat
zdjęcieCzarna Pantera
14:50film sensacyjny
TVN
To magia!
od 11:45film animowany
zdjęcieLego Ninjago: Film
13:50film animowany
Avengers
16:00film SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Czerwony Orzeł
od 11:00film przygodowy
zdjęcieEksterminatorzy
13:35film SF
TV 4
Gwiazdy Kabaretu (22)
od 12:20program rozrywkowy
Gwiazdy Kabaretu (23)
13:20program rozrywkowy
Załoga
14:30film sensacyjny
TV 6
Detektyw Monk (1)
13:00serial kryminalny
Detektyw Monk (2)
14:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (420)
15:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (421)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Brzydula (145/180)
od 12:50serial komediowy
Wszystko stracone
13:25dramat przygodowy
Śnieżne psy
15:40komedia

FILMOWE

ale kino+
Szalone serce
od 12:40dramat obyczajowy
zdjęcieMój najgorszy koszmar
14:40komedia romantyczna
Spacer w chmurach
16:30melodramat
AXN
Hotel Transylvania 2
od 12:20film animowany
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (16)
14:10serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (17)
15:00serial sensacyjny
Grimm 6 (1)
16:00serial fantasy
CANAL+
zdjęcieWilcze echa
od 12:55thriller
Nie przegap
14:45magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga angielska
14:55mecz: Manchester United FC - Watford FC
CANAL+ 1
Całe szczęście
od 12:05komedia romantyczna
zdjęcieWilcze echa
13:55thriller
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga angielska
15:55mecz: Manchester United FC - Watford FC
CANAL+ Family
Uprowadzona księżniczka
od 11:45film animowany
Łapu-capu extra
13:15chochliki telewizyjne
Titan: Nowa Ziemia
13:45film animowany
Na cenzurowanym
15:20film krótkometrażowy
Kuba Guzik
15:50film przygodowy
CANAL+ Film
Huragan
14:20film sensacyjny
Nie przegap
16:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
16:10chochliki telewizyjne
Winni
16:40dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Obserwowani (7)
13:05serial kryminalny
Obserwowani (8)
13:50serial kryminalny
Hashtag Olympics (5)
14:35magazyn sportowy
Hashtag Olympics (6)
14:50magazyn sportowy
Hashtag Olympics (7)
15:05magazyn sportowy
Hashtag Olympics (8)
15:20magazyn sportowy
CBS Europa
Szukając rodziny
13:00dramat obyczajowy
Poznaj rodziców Mikołaja
14:50komedia obyczajowa
Posłaniec
16:35dramat obyczajowy
HBO
Księga dżungli
13:05film przygodowy
Toy Story 3
14:50film animowany
Searching
16:30thriller
HBO 2
Jak pies z kotem
13:00komediodramat
Julie i Julia
16:55film biograficzny
HBO 3
451° Fahrenheita
od 12:35dramat SF
Ona
14:15melodramat
Słowo na L: Generacja Q (7/8)
16:20serial obyczajowy
Kino TV
Księżniczka Marsa
od 11:50thriller SF
Matylda
13:50komedia
Stopklatka
zdjęcieBłękitna laguna
13:45film obyczajowy
Dzika lokatorka
15:55komedia romantyczna
TNT
Kuloodporny
od 11:50film sensacyjny
Rocky 5
13:55dramat obyczajowy
Zero bezwzględne
16:05film katastroficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 12:10mecz: Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
14:40mecz: Wisła Kraków - Korona Kielce
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 11:15mecz: ORLEN Wisła Płock - Bidasoa Irun
Kącik klubowy (22)
13:45magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:55mecz: CD Alaves - Athletic Bilbao
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
16:55mecz: Telekom Veszprem HC - Montpellier HB
Polsat Sport
7. strefa
13:00magazyn siatkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Polsat Sport Extra
Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020
14:50bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Atleci
16:10magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga czeska
16:55mecz: SK Sigma Ołomuniec - AC Sparta Praga
TVP Sport
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
od 12:40mecz: Metraco Zagłębie Lubin - Młyny Stoisław Koszalin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!