Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:40magazyn poradnikowy
Elif (628)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Prawko (54)
11:25serial komediowy
Barwy szczęścia (2155)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (606)
12:30teleturniej
Gotowi do gotowania. Start! (30)
13:35magazyn kulinarny
Polsat
Dlaczego ja? (777)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (328)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (824)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2973)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (910)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (718)
11:00serial paradokumentalny
Szkoła (463)
12:00serial paradokumentalny
19+ (408)
13:00serial paradokumentalny
19+ (409)
13:30serial paradokumentalny
Ugotowani (6)
14:00program kulinarno-rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Miłość na zakręcie (13)
11:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (14)
11:30serial obyczajowy
Septagon (19)
12:00serial kryminalny
Septagon (20)
13:00serial kryminalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
Detektywi w akcji (61)
11:00serial fabularno-dokumentalny
Miodowe lata: Partia (70)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: Duży miś (33)
12:55serial komediowy
Bumerang (29)
13:40serial komediowy
TVN 7
Sąd rodzinny (6/52)
od 10:40serial fabularno-dokumentalny
Big Brother 2 (78/80)
11:40reality show
Szpital (390)
13:10serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (316)
14:15serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Na sygnale: Serce na dłoni (238)
13:10serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1469)
13:45serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Sztuka dokumentu
od 9:40blok filmów krótkometrażowych
Maudie
11:15dramat biograficzny
zdjęcieKino Mówi: Bez wyjścia: Klient
13:20dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (4)
od 10:25serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (5)
11:15serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (13)
12:10serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (14)
13:05serial sensacyjny
Siła rażenia
14:10film sensacyjny
CANAL+
Szalona odwaga
od 9:20film wojenny
Whitney
11:30film dokumentalny
Dr Dolittle 2
13:30komedia
Łapu-capu extra
14:55chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Szalona odwaga
od 10:20film wojenny
Whitney
12:30film dokumentalny
Dr Dolittle 2
14:30komedia
CANAL+ Family
Korea Południowa z lotu ptaka (2)
od 10:50film dokumentalny
Arizona Junior
11:45komedia kryminalna
Nowa Tonacja
13:20magazyn muzyczny
Nie przegap
13:50magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Persona non grata
od 10:05dramat obyczajowy
Nie przegap
12:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Mrówka wychodzi za mąż
12:15film krótkometrażowy
Cannes 1968. Przerwany festiwal
12:30film dokumentalny
Zieleńsza nie będzie
13:30komediodramat
CANAL+ Seriale
Bull (16)
11:00serial kryminalny
Przyjaciółki
11:45film krótkometrażowy
The Village (3)
11:55serial obyczajowy
Łapu-capu extra
12:40chochliki telewizyjne
Instynkt 2 (5)
14:05serial kryminalny
Mrówka wychodzi za mąż
14:45film krótkometrażowy
CBS Europa
Na wschód od Edenu (2-ost.)
od 9:25dramat obyczajowy
Kolęda primadonny
11:50film familijny
Gra w serca
13:35film obyczajowy
HBO
Ralph Demolka w internecie
od 9:30film animowany
W cieniu drzewa
11:20komediodramat
Mała miss
12:45komediodramat
Alex i ja
14:25film familijny
HBO 2
zdjęcieKról Lew
11:00film animowany
Wiktoria (2/8)
12:25serial kostiumowy
Znajdź mnie w Paryżu 2 (3)
13:15serial familijny
Fałszywe powody
13:45dramat sensacyjny
HBO 3
Magicy 2 (8)
11:00serial fantasy
Magicy 2 (9)
11:40serial fantasy
Proza życia
12:25komedia
Troja
14:10dramat historyczny
Kino Polska
zdjęcieAwans
13:15komedia obyczajowa
Powrót
14:50film obyczajowy
Kino TV
zdjęcieDelikatność
13:00komedia romantyczna
Polsat Film
Faraon
od 10:00dramat historyczny
Baranek Shaun: Film
13:10film animowany
TNT
Bitwa o Ardeny
od 7:55dramat wojenny
Rajdowcy w akcji
11:15film przygodowy
zdjęcieHercules
13:05film fantasy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Brighton & Hove Albion FC - Wolverhampton Wanderers FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: Real Betis Balompie - Athletic Bilbao
Ekstrapaka: 18. kolejka
13:15magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
14:15magazyn piłkarski
nSport+
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 10:50magazyn ligi polskiej
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
13:00mecz: Fakieł Nowy Urengoj - Berlin Recycling Volleys
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Challenge Cup
od 9:30mecz 1. rundy: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hebar Pazardżik
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
12:00mecz: Exact System Norwid Częstochowa - AZS AGH Kraków
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:00mecz: MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Polsat Sport Extra
Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Nagano
od 10:05sprint drużynowy mężczyzn
7. strefa
12:45magazyn siatkarski
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Hochfilzen
14:20bieg sprinterski mężczyzn
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
12:07mecz: AFC Ajax - Willem II
Sport flesz
13:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
13:07mecz: AFC Ajax - Willem II
Sport flesz
14:00program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
14:07mecz: Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!