Ogólnotematyczne

11:05serial obyczajowy
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:35program informacyjny
13:50mecz grupy C: Dania - Australia
11:05magazyn informacyjny
11:10magazyn poradnikowy
11:25mecz grupy B: Iran - Hiszpania
13:40serial komediowy
14:55teleturniej
od 10:50serial paradokumentalny
11:50serial paradokumentalny
12:45serial paradokumentalny
13:50serial paradokumentalny
14:50serial paradokumentalny
od 10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
od 10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
11:00serial sensacyjny
12:00serial kryminalny
13:00serial fabularny
14:00magazyn policyjny
11:00serial dokumentalny
12:00serial komediowy
13:40program rozrywkowy
14:15serial sensacyjny
11:05magazyn informacyjny
11:10magazyn poradnikowy
11:25magazyn informacyjny
11:45program publicystyczny
12:00magazyn
12:50magazyn informacyjny
13:35cykl felietonów
13:45serial obyczajowy

Filmowe

od 10:00serial kryminalny
11:45blok filmów krótkometrażowych
13:45dramat obyczajowy
11:05serial kryminalny
12:00serial kryminalny
13:00serial kryminalny
od 10:05dramat obyczajowy
11:40film krótkometrażowy
zdjęcie
12:05western
13:45magazyn filmowy
14:15dramat biograficzny
11:05dramat obyczajowy
12:40film krótkometrażowy
zdjęcie
13:05western
14:45magazyn filmowy
od 10:00dramat obyczajowy
11:45komedia
13:10film krótkometrażowy
13:20dramat katastroficzny
od 9:40dramat biograficzny
11:45magazyn informacyjny
11:55chochliki telewizyjne
12:00film krótkometrażowy
12:20film obyczajowy
14:00chochliki telewizyjne
14:30komedia sensacyjna
od 10:30serial kryminalny
11:20serial kryminalny
12:10serial dokumentalny
13:00serial sensacyjny
13:45serial sensacyjny
14:30komedia sensacyjna
od 9:25film obyczajowy
11:10dramat kostiumowy
14:55film SF
od 10:40film SF
14:45dramat obyczajowy
od 10:20komediodramat
12:15magazyn filmowy
13:40serial komediowy
14:10film sensacyjny
od 10:55serial fantasy
11:50serial historyczny
12:50serial historyczny
13:55dramat historyczny
od 10:05dramat sensacyjny
11:50program rozrywkowy
zdjęcie
12:50film obyczajowy
14:35film przygodowy
od 10:40serial obyczajowy
12:50dramat historyczny
od 9:00komedia obyczajowa
11:10komedia
13:10film animowany
od 9:10komedia przygodowa
11:20komedia
14:55thriller

Sportowe

od 9:30mecz fazy grupowej: Liverpool FC - Spartak Moskwa
11:30BMW International Open - 1. runda
13:30mecz fazy grupowej: Real Madryt CF - Borussia Dortmund
11:30magazyn sportowy
13:30magazyn sportów motorowych
14:00mecz finałowy: Mark Williams - John Higgins
od 8:20mecz: forBET Włókniarz Częstochowa - CASH BROKER Stal Gorzów
11:10mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
13:30mecz: Wisła Kraków - Górnik Zabrze
od 10:00mecz: Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
12:00magazyn sportowy
11:30magazyn piłkarski
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
12:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
14:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!