Program TV

POPULARNE

TVP 2
Postaw na milion (237)
12:00teleturniej
zdjęcieAnything Goes. Ale jazda! (9)
12:55program rozrywkowy
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (844)
14:35teleturniej
Czerwona królowa (8/12)
15:50serial obyczajowy
Polsat
Bogaty dom - biedny dom (18)
od 11:40reality show
Rolnicy. Podlasie (9)
12:40serial dokumentalny
Budowlańcy (18)
14:45serial dokumentalny
Budowlańcy (19)
15:15serial dokumentalny
Więzienie (52)
15:45serial dokumentalny
TVN
Brzydula 2 (17)
12:00serial komediowy
Na Wspólnej (3112)
12:30serial obyczajowy
Na Wspólnej (3113)
13:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (3114)
13:30serial obyczajowy
Na Wspólnej (3115)
14:00serial obyczajowy
MasterChef (8)
14:20program rozrywkowy
Top Model (9)
15:55reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (303)
12:00magazyn motoryzacyjny
Na osi (304)
12:40magazyn motoryzacyjny
Eksterminatorzy
13:20film SF
TV 4
Mój przyjaciel robot
od 11:00film familijny
STOP Drogówka
13:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (696)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (697)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Hawaje 5-0 (9)
12:00serial kryminalny
Hawaje 5-0 (10)
13:00serial kryminalny
Wzór (33)
14:00serial kryminalny
Wzór (34)
15:00serial kryminalny
TVN 7
Ukryta prawda (688)
od 11:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (689)
12:40serial paradokumentalny
Hotel Paradise 2 (33/48)
13:40reality show
Hotel Paradise 2 (34/48)
14:40reality show
Shrek 2
15:45film animowany

FILMOWE

ale kino+
Flic Story
od 10:45dramat sensacyjny
zdjęcieGang
12:55dramat kryminalny
AXN
Supersamiec
od 10:25komedia
Jack i Jill
12:50komedia
Niesamowity Spider-Man
14:45film przygodowy
CANAL+ 1
Sztuka ścigania się w deszczu
od 10:50komediodramat
Tajna broń
12:35film sensacyjny
Skanalizowani: Serce do walki
14:20magazyn filmowy
Kochanice króla
14:30dramat historyczny
CANAL+ Film
Nie tak miało być
od 10:35dramat obyczajowy
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Moda na "Króla" (1)
12:15cykl felietonów
Moda na "Króla" (2)
12:25cykl felietonów
Moda na "Króla" (3)
12:35cykl felietonów
Moda na "Króla" (4)
12:45cykl felietonów
Mistrzowie muzyki filmowej (5)
12:55serial dokumentalny
Luce
13:45dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
15:35chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Tajna broń
od 11:35film sensacyjny
Skanalizowani: Serce do walki
13:20magazyn filmowy
zdjęcieKochanice króla
13:30dramat historyczny
Piłka nożna: Liga niemiecka
15:25mecz: FC Augsburg - 1. FSV Mainz 05
CANAL+ Seriale
W matni (5)
od 11:55serial kryminalny
Strefa mroku (1)
12:40serial grozy
Strefa mroku (2)
13:25serial grozy
Strefa mroku (3)
14:00serial grozy
Strefa mroku (4)
14:55serial grozy
Jestem tutaj
15:35film krótkometrażowy
CBS Europa
Śmierć na Nilu
od 10:55film kryminalny
Dziewiąte wrota
13:35thriller
HBO
Czarownica 2
od 10:55film fantasy
Kraina cudów
12:55film animowany
Giganci ze stali
14:20film SF
HBO 2
Podwodne życie ze Steve'em Zissou
od 11:25komedia przygodowa
World Trade Center
13:25dramat społeczny
Acasa, mój dom
15:35film dokumentalny
HBO 3
Syrena 3 (3/10)
od 11:45serial obyczajowy
Doom Patrol 2 (4/9)
12:25serial przygodowy
Romeo i Julia: Poza słowami
13:20dramat obyczajowy
Legenda telewizji
14:55komedia
Kino TV
Zemsta futrzaków
12:00komedia
Bibliotekarze 2 (1/10)
14:00serial przygodowy
Bibliotekarze 2 (2)
14:55serial przygodowy
Agent z przypadku
15:50komedia sensacyjna
Polsat Film
Piotruś Pan
od 11:10film familijny
zdjęcieWielka szóstka
13:35film animowany
TNT
Bill
od 11:00komedia
Rajdowcy w akcji
14:55film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Jej Wysokość Premier League
12:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
13:25mecz: Sheffield United FC - Manchester City FC
Piłka nożna: Liga angielska
15:55mecz: Burnley FC - Chelsea FC
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 11:3010. etap: Castro Urdiales - Suances
Kolarstwo: Vuelta a Espana
12:1511. etap: Villaviciosa - Alto de La Farrapona
nSport+
Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa
od 11:55mecz: GI Malepszy Futsal Leszno - Gatta Active Zduńska Wola
O co biega?
14:00magazyn sportowy
Polsat Sport
Boks: Gala w Indio
od 10:00waga średnia: Jaime Munguia - Tureano Johnson
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
12:20mecz 1/16 finału: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Polsat Sport Extra
7. strefa
od 11:00magazyn siatkarski
Trans World Sport
13:00magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
14:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
12:07mecz: Philadelphia Union -Chicago Fire FC
Magazyn alpejski
14:30magazyn sportowy
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
15:20mecz 1/16 finału: Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: Ekstraliga
od 10:55mecz: Medyk Konin - AZS Uniwersytet Jagielloński
Piłka nożna: Liga Mistrzów
13:35mecz: Juventus FC - FC Barcelona
Piłka nożna: Liga Mistrzów
15:40skróty meczów

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!