Program TV na dziś

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Wspaniałe stulecie (83)
14:00serial kostiumowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
TVP 2
Złotopolscy: Podchody (73)
od 11:50telenowela
Koło fortuny (1062)
12:30teleturniej
Zranione ptaki (102)
13:15serial obyczajowy
Va banque (187)
14:05teleturniej
Na sygnale: Martwi nie pomożemy (235)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Gliniarze: Poszukiwany (297)
od 11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Za dawne winy (950)
13:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Ukryta prawda (1107)
od 11:50serial paradokumentalny
Tajemnice miłości (51)
12:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1276)
14:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1069)
15:05serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niewolnica Victoria (3)
12:00serial obyczajowy
Droga wolna 2 (13)
13:00magazyn motoryzacyjny
Świat zwariował 2 (1)
14:00program rozrywkowy
Kraina dinozaurów (4)
14:30serial animowany
Klub Winx: Zdrada (9)
15:00serial animowany
Klub Winx: Egzamin Blum (10)
15:30serial animowany
TV 4
Sędzia Judy (72)
od 11:55reality show
Sędzia Judy (73)
12:25reality show
Sędzia Judy (74)
12:55reality show
Sędzia Judy (75)
13:25reality show
STOP Drogówka
13:55magazyn policyjny
STOP Drogówka
14:55magazyn policyjny
TV 6
Policjantki i Policjanci (373)
14:00serial obyczajowy
Święty (129)
15:00serial komediowy
Święty (130)
15:30serial komediowy
TVN 7
Szpital (890)
od 11:55serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (11/60)
12:55serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska 6 (14/30)
13:55serial fabularno-dokumentalny
Zagadki losu (5/35)
14:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1052)
15:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Chłopi: Gospodynie (8/13)
12:05serial obyczajowy
Wędrujące książki: Indie (5)
13:30serial dokumentalny
Nadzieja
14:10dramat sensacyjny
TVP Polonia
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Camino Polonia
14:00film dokumentalny
WP
Wyremontuj i pokochaj 2 (2)
12:00program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj 7 (2)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj 6 (8)
13:50serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Wulkan
od 10:30film katastroficzny
Jaszczurka
12:20film krótkometrażowy
Ewolucja Jackiego Chana
12:45film dokumentalny
To, co zostaje
13:55film krótkometrażowy
Alef
14:35film dokumentalny
AXN
Rekrut 3 (14)
12:05serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (9)
13:00serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (10)
14:00serial kryminalny
Patolog 3 (8)
14:55serial obyczajowy
CANAL+ 1
On i ona
15:20komediodramat
CANAL+ Family
Naturalnie Polska 2 (7)
12:10serial dokumentalny
Naturalnie Polska 2 (8)
12:35serial dokumentalny
Naturalnie Polska 2 (9)
13:05serial dokumentalny
Naturalnie Polska 2 (10)
13:30serial dokumentalny
Jakubiak w sezonie 2 (3)
14:35magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Łapu-capu
12:35chochliki telewizyjne
All My Life
12:40dramat obyczajowy
Nasi ulubieńcy
14:10komediodramat
Najdłuższa podróż
15:40dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Hollywood Buzz
12:25magazyn filmowy
Republika Sary (13)
12:55serial obyczajowy
Obława 2 (3)
15:05serial kryminalny
CBS Europa
Gra o miłość
od 10:55film obyczajowy
Coś dla każdego
13:00komedia kryminalna
Pieśń skowronka
15:10film obyczajowy
HBO
Wszyscy za jednego
od 11:40dramat przygodowy
Lego Batman: Film
13:20film animowany
Ludzki głos
15:05film krótkometrażowy
Cry Macho
15:40dramat obyczajowy
HBO 3
Nick i Norah
14:20komediodramat
Rozmowy z przyjaciółmi (3)
15:50serial obyczajowy
Kino Polska
13 posterunek 2 (31)
12:50serial komediowy
Tarapaty
13:35film przygodowy
Cudowne lato
15:30czarna komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:00mecz: FC Barcelona - Rayo Vallecano
Piłka nożna: Liga francuska
13:15mecz: AC Ajaccio - RC Lens
Liga+ Extra
15:15magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
zdjęcieŻużel: eWinner 1. liga żużlowa
12:35rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Devils Landshut
News+
15:00magazyn sportowy
Damy i Asy
15:35magazyn tenisowy
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 11:00mecz: GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz
Siatkówka mężczyzn
13:00mecz towarzyski: Polska - Ukraina
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
15:00mecz: Stal Rzeszów - ŁKS Łódź
Polsat Sport Extra
Boks: Gala w Stężycy
13:00waga ciężka: Kacper Meyna - Mateusz Cielepała 30.05.2021
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 11:00mecz: AFC Ajax - FC Groningen
Piłka nożna: Liga czeska
13:00mecz: AC Sparta Praga - SK Sigma Ołomuniec
Boks: Gala Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
15:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!