Ogólnotematyczne

od 18:55teleturniej
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
22:10serial dokumentalny
22:35serial kryminalny
od 18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
zdjęcie
20:10dramat wojenny
19:00magazyn informacyjny
19:40magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:55magazyn reporterów
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
21:30film sensacyjny
19:00serial paradokumentalny
22:15film sensacyjny
20:00program popularnonaukowy
22:50film sensacyjny
od 18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial kryminalny
22:05program publicystyczny
22:20magazyn
19:00program rozrywkowy
20:00dramat wojenny
21:45program rozrywkowy
22:25magazyn motoryzacyjny

Filmowe

od 17:55dramat obyczajowy
22:05dramat biograficzny
19:00serial sensacyjny
21:00serial sensacyjny
22:00serial akcji
19:00magazyn informacyjny
19:10chochliki telewizyjne
19:15komedia
21:00komedia
22:30film sensacyjny
od 18:20komedia romantyczna
20:00magazyn informacyjny
20:10chochliki telewizyjne
20:15komedia
22:00komedia
od 18:05dramat SF
19:40magazyn informacyjny
19:50chochliki telewizyjne
20:00dramat obyczajowy
22:05komedia kryminalna
od 18:25komediodramat
19:50magazyn informacyjny
20:00dramat SF
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00serial kryminalny
22:45film krótkometrażowy
22:55serial sensacyjny
od 17:20komedia romantyczna
19:10film katastroficzny
21:00horror SF
22:55thriller
od 18:10film sensacyjny
zdjęcie
20:10serial historyczny
21:25film obyczajowy
22:30film kryminalny
19:00komediodramat
zdjęcie
21:00thriller
19:05serial komediowy
19:30serial komediowy
20:00serial obyczajowy
21:00serial obyczajowy
21:55serial obyczajowy
19:00program rozrywkowy
20:00dramat obyczajowy
21:55dramat psychologiczny
zdjęcie
20:00komedia
22:25dramat obyczajowy
od 17:00komedia sensacyjna
19:10komedia
21:00serial komediowy
21:25serial komediowy
21:50serial komediowy
22:15serial komediowy

Sportowe

od 18:15mecz: Spójnia Gdynia - MMTS Kwidzyn
20:30magazyn piłkarski
21:25rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Sevilla FC - Atletico Madryt
19:40magazyn informacyjny
21:45magazyn żeglarski
22:15mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
od 18:15mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
19:15mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
20:25magazyn informacyjny
20:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
od 17:00mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - CASH BROKER Stal Gorzów
20:00newsy sportowe
20:30mecz: Spójnia Gdynia - MMTS Kwidzyn
od 16:55mecz fazy grupowej: Galatasaray SK Stambuł - Grot Budowlani Łódź
19:30mecz: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
22:00boks
od 18:40magazyn siatkarski
20:30mecz: FC Utrecht - AZ Alkmaar
19:00program informacyjny
20:00program informacyjny
21:20magazyn siatkarski
od 18:05mecz 2. rundy fazy grupowej: Słowenia - Hiszpania
20:50mecz 1/16 finału: SAS Épinal - Olympique Marsylia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!