Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:10magazyn informacyjny
Alarm!
20:14magazyn interwencyjny
La Bandida (5/62)
20:35serial obyczajowy
Rolnik szuka żony (12)
21:30telenowela dokumentalna
Ocaleni
22:30reality show
TVP 2
Gotowi do gotowania. Start! (46)
od 18:55magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2245)
19:30serial obyczajowy
Siostry (5/12)
22:10serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
zdjęcieMroczna Wieża
20:00film fantasy
Pocałunek śmierci
22:10dramat kryminalny
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (114)
19:25program informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
zdjęcieZawód: Szpieg
21:00dramat sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 6
Miodowe lata: Tajny szyfr (117)
19:05serial komediowy
Galileo (644)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
zdjęcieCzłowiek pies
20:00dramat sensacyjny
Patriota
21:55film sensacyjny
TVN 7
Ukryta prawda (619)
19:00serial paradokumentalny
Kino oldschool: Batman
22:20film przygodowy
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2211)
od 18:50serial obyczajowy
Przystanek Zaolzie
19:20magazyn
Alarm!
19:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:25magazyn informacyjny
Sport
20:29magazyn sportowy
Ojciec Mateusz 18: Randka (230)
20:35serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Dwa dni, jedna noc
od 18:25dramat obyczajowy
Paragraf 187
22:20film kryminalny
AXN
Agenci NCIS 12 (17)
od 18:25serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (18)
19:20serial sensacyjny
MacGyver 2 (9)
20:10serial akcji
Zabójcze umysły 15 (9)
21:05serial kryminalny
Premiera: Absentia 3 (1)
22:00serial kryminalny
The Good Doctor 2 (14)
22:55serial obyczajowy
CANAL+ 1
Indochiny
od 17:30dramat obyczajowy
Łapu-capu
20:05chochliki telewizyjne
Twister
20:10film katastroficzny
Strażniczka
22:00film sensacyjny
CANAL+ Family
Planeta singli 2
od 17:25komedia romantyczna
Powrót Bena
19:30dramat obyczajowy
Szalona odwaga
21:25film wojenny
CANAL+ Film
Co kryje prawda
od 17:50thriller
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Premiera: Nic nie ginie
20:00dramat obyczajowy
zdjęciePająk w sieci
21:10thriller
CANAL+ Premium
Łapu-capu
19:05chochliki telewizyjne
Twister
19:10film katastroficzny
Strażniczka
21:00film sensacyjny
Mustang
22:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Strefa mroku (1)
19:00serial grozy
Strefa mroku (2)
19:45serial grozy
Strefa mroku (3)
20:20serial grozy
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
21:30serial komediowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
21:50serial komediowy
Premiera: Rada ojców (1)
22:00serial fabularny
Premiera: Rada ojców (2)
22:40serial fabularny
CBS Europa
Człowiek roku
od 18:50komediodramat
Stój, bo mamuśka strzela
21:00komedia sensacyjna
O czym marzą faceci
22:45komedia kryminalna
HBO
Czego pragną mężczyźni
od 18:10komedia romantyczna
Premiera: Wielka (6/10)
20:10serial komediowy
Meg
21:40film SF
HBO 2
Harry Potter i Czara Ognia
od 18:25film przygodowy
Tajemnica anioła
21:00thriller
Jett (7/9)
22:40serial kryminalny
HBO 3
Czysta krew (5)
19:05serial obyczajowy
Sukcesja 2 (7/10)
20:00serial obyczajowy
Wielka (6/10)
21:00serial komediowy
Mogę cię zniszczyć (5/12)
22:00serial obyczajowy
Mayans M.C. 2 (4/10)
22:30serial kryminalny
Kino TV
Dobry rok
od 17:35komediodramat
Poirot: Ekspres do Plymouth
19:55serial kryminalny
Twarda sztuka
22:55komediodramat
Stopklatka
Allo, Allo: Wejście Denise (31)
od 18:55serial komediowy
Allo, Allo: Ślubne plany (32)
19:30serial komediowy
zdjęcieGodziny - wyścig z czasem
20:00dramat obyczajowy
Kroll
22:00film sensacyjny
TNT
Ostatni samuraj
od 17:50dramat kostiumowy
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
21:00komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 18:55mecz: Crystal Palace FC - Chelsea FC
Piłka nożna: Liga angielska
21:10mecz: Arsenal FC - Leicester City FC
Eurosport 2
Igrzyska olimpijskie
20:00magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie
21:00magazyn sportowy
Judo
22:00sporty walki
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 16:45mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno
LaLiga Highlights Show
19:25magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 34. kolejka
20:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga+ Extra
21:35magazyn ligi polskiej
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Indian Wells
od 17:30mecz 3. rundy gry pojedynczej: Hubert Hurkacz - Denis Shapovalov 13.03.2019
KOTV Classics
19:30magazyn bokserski
Sporty walki: KSW 41
20:30waga średnia: Borys Mańkowski - Roberto Soldić 23.12.2017
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 18:05podsumowanie meczów ćwierćfinałowych
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!