Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (275)
20:30telenowela
zdjęcieCudowny chłopak
21:00dramat obyczajowy
TVP 2
Uzdrowisko: Rumianek i bratek (44)
19:00telenowela dokumentalna
Barwy szczęścia (2316)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2317)
20:10serial obyczajowy
Postaw na milion (237)
20:45teleturniej
Anything Goes. Ale jazda! (9)
21:40program rozrywkowy
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
zdjęcieNarzeczony na niby
20:05komedia romantyczna
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (213)
19:25program informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
zdjęcieJurassic World
20:05film SF
Kosmiczni kowboje
22:45film SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Policjantki i Policjanci (700)
19:00serial obyczajowy
Gwiazdy Kabaretu (60)
20:00program rozrywkowy
Gwiazdy Kabaretu (5)
21:00program rozrywkowy
TV 6
Galileo (685)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
zdjęcieW potrzasku
20:00thriller
Rocky 4
21:50dramat obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (697)
od 18:55serial paradokumentalny
Brzydula 2 (20/62)
20:00serial komediowy
Seks w wielkim mieście 2
21:30komedia romantyczna
TVP Polonia
Wszystko przed nami (95)
od 18:50serial obyczajowy
Przystanek Ameryka (15)
19:20cykl reportaży
Alarm!
19:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:20magazyn informacyjny
Sport
20:30magazyn sportowy
Uzdrowisko: Wróżka Jaśmina (40)
22:25telenowela dokumentalna

FILMOWE

ale kino+
Przebiegły złodziej
od 18:15komedia
zdjęcieRezydent
20:10thriller
Pogrzebany
21:55thriller
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (23)
od 18:10serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (24)
19:10serial kryminalny
Karate Kid
20:10film przygodowy
CANAL+ 1
Tajna broń
od 18:05film sensacyjny
Łapu-capu
19:50chochliki telewizyjne
Lucy wśród gwiazd
19:55dramat psychologiczny
Premiera: Prywatna wojna
22:00dramat wojenny
CANAL+ Family
Na zawsze razem
od 17:35dramat obyczajowy
Johnny English: Nokaut
19:30komedia sensacyjna
Niedobrani
21:10komedia romantyczna
CANAL+ Film
Gliniarz z Belleville
od 18:05komedia kryminalna
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
zdjęcieZłodziej i oszustka
20:00komedia kryminalna
Pamięć krwi
21:40thriller
CANAL+ Premium
Lucy wśród gwiazd
od 18:55dramat psychologiczny
zdjęciePremiera: Prywatna wojna
21:00dramat wojenny
Przetrwać do świtu
22:50film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Rada ojców (3)
od 18:30serial obyczajowy
Rada ojców (4)
19:15serial obyczajowy
Upadek królestwa 4 (9)
20:00serial historyczny
Upadek królestwa 4 (10)
20:55serial historyczny
CBS Europa
Człowiek roku
od 18:50komediodramat
Pokojówka na Manhattanie
21:00komedia romantyczna
HBO 2
Bajecznie bogaci Azjaci
od 17:15komedia romantyczna
Naprzód
19:15film animowany
Podwodne życie ze Steve'em Zissou
21:00komedia przygodowa
Idealna broń
22:55film dokumentalny
HBO 3
Kraina lodu 2
od 17:25film animowany
Czysta krew 7 (2/10)
19:10serial obyczajowy
Rodzina Soprano 5 (12)
20:05serial sensacyjny
Pokój 104 4 (8)
21:30serial komediowy
Prezydent z kreskówki 3 (8)
22:00serial animowany dla dorosłych
Ramy (8/10)
22:30serial komediowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs (48)
19:00program rozrywkowy
Miś
20:00komedia
Dzień świra
22:20komediodramat
Kino TV
Komisarz Rex 2 (7)
od 18:55serial kryminalny
Poirot: Dwadzieścia cztery kosy
19:55serial kryminalny
zdjęcieMocne piątki: Killerman
21:00dramat kryminalny
Stopklatka
Wojny kontenerowe 2 (6)
19:05serial dokumentalny
Wojny kontenerowe 3 (1)
19:35serial dokumentalny
Kiler-ów 2-óch
20:00komedia
Omen
22:20horror
TNT
Mój własny wróg
od 18:50thriller SF
zdjęcieQuest
21:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 17:55mecz: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Wysoki Pressing
20:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
20:55mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Crystal Palace FC
Eurosport 1
Wiadomości Eurosportu
19:00magazyn informacyjny
Snooker: Turniej European Masters
19:06mecz finałowy: Mark Selby - Martin Gould
Kolarstwo: Vuelta a Espana
20:0010. etap: Castro Urdiales - Suances
Wiadomości Eurosportu
21:45magazyn informacyjny
Snooker: Turniej European Masters
21:59mecz finałowy: Mark Selby - Martin Gould
nSport+
LaLiga Highlights Show
19:00magazyn piłkarski
Premierowa Jazda (3)
20:00magazyn sportowy
LaLiga Show
20:25magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
21:10mecz: Iberostar Tenerife - Herbalife Gran Canaria
Polsat Sport
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
od 17:50mecz 1/16 finału: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
20:30mecz: Grot Budowlani Łódź - Enea PPTS Piła
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
od 18:003. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Sporty walki: Gala Babilon MMA 17
20:00walka: Dawid Żółtaszek - Toni Valtonen
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 17:30mecz: Anwil Włocławek - Zastal Enea BC Zielona Góra
Tenis: Turniej ATP w Wiedniu
20:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga włoska
22:30mecz: Juventus FC - Hellas Werona
TVP Sport
Snooker: Championship League
od 18:30mecz półfinałowy
Snooker: Championship League
19:50mecz półfinałowy
Snooker: Championship League
21:10mecz półfinałowy
Sportowy wieczór
22:30program informacyjny
Snooker: Championship League
22:50mecz finałowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!