0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ DomoCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ KuchniaCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TV
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV

Program TV

WTOREK 21.09
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęciePrzysięga (482)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:15teleturniej muzyczny
Klan (3846)
17:55telenowela
Remiza. Zawsze w akcji! (12)
18:20serial obyczajowy
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (1079)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
zdjęciePromyk nadziei (113)
17:15serial obyczajowy
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Va banque (278)
18:20teleturniej
Kozacka miłość (186/270)
18:45serial kostiumowy
Barwy szczęścia (2474)
19:35serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112: Tata bez wyobraźni (590)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (599)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3265)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
TVN
Tajemnice miłości (15)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1296)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wojna z mafią 3 (14)
od 15:55serial kryminalny
Kabaretowe archiwum (2)
17:00program rozrywkowy
Uśmiechnij się (9)
17:50program rozrywkowy
Uśmiechnij się (10)
17:55program rozrywkowy
Zjednoczeni z wodą
19:00film dokumentalny
Surfing dla środowiska (3)
19:40serial dokumentalny
TV 4
Hardkorowy lombard (1)
od 15:55serial dokumentalny
Hardkorowy lombard (2)
16:25serial dokumentalny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (801)
17:00serial obyczajowy
Kochane pieniądze (54)
18:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (802)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Septagon (15)
16:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (11)
17:00serial kryminalny
Miodowe lata: Partia (70)
18:05serial komediowy
TVN 7
Wesołowska i mediatorzy (12/30)
16:00serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (973)
16:35serial paradokumentalny
Brzydula 2 (166)
17:35serial komediowy
Idealna niania 2 (8/11)
18:15reality show
19+ (638)
19:00serial paradokumentalny
Papiery na szczęście (10/62)
19:30serial obyczajowy
TVP Kultura
Tristana
od 14:40dramat obyczajowy
Jańcio Wodnik
16:30dramat obyczajowy
Emma (1)
18:55serial kostiumowy
TVP Polonia
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2417)
18:20serial obyczajowy
Nad Niemnem (403)
18:50magazyn Polaków na Białorusi
Studio Lwów
19:10program informacyjny
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Piąte: Nie odchodź!
od 15:30dramat obyczajowy
Na plaży Chesil
18:10melodramat
AXN
Karate kid 2
od 14:00film przygodowy
Brzydka prawda
16:25komedia romantyczna
MacGyver 5 (14)
18:25serial sensacyjny
MacGyver 5 (15)
19:20serial sensacyjny
CANAL+ 1
Siła marzeń
16:05dramat obyczajowy
Łapu-capu
18:30chochliki telewizyjne
Skłodowska
18:35dramat biograficzny
CANAL+ Family
David w Europie 4 (4)
od 15:35magazyn poradnikowy
Rośliny Karoliny (9)
16:15magazyn poradnikowy
Rośliny Karoliny (10)
16:40magazyn poradnikowy
Pogotowie remontowe Wieśka 2 (9)
17:05magazyn poradnikowy
Pogotowie remontowe Wieśka 2 (10)
17:25magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Aktualności filmowe+
od 15:45magazyn filmowy
Niewinne kłamstewka 2
16:15komediodramat
Królowe życia
18:25komedia
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Siła marzeń
od 15:05dramat obyczajowy
Łapu-capu
17:30chochliki telewizyjne
Skłodowska
17:35dramat biograficzny
I znowu wesele
19:25komedia
CANAL+ Seriale
Truciciele z Salisbury (3)
od 15:50serial sensacyjny
Truciciele z Salisbury (4)
16:40serial sensacyjny
Anioły w akcji (23)
17:35serial familijny
Pan burmistrz (9)
19:00serial komediowy
Anioły w akcji (21)
19:30serial familijny
CBS Europa
Zabawna buzia
od 14:35komedia muzyczna
Randka w ciemno
16:35komedia romantyczna
Siedem lat w Tybecie
18:25dramat biograficzny
HBO 2
Przyjaciele 10 (8/18)
18:10serial komediowy
Przyjaciele 10 (9/18)
18:30serial komediowy
Ocean's 13
19:00komedia sensacyjna
HBO 3
Mroczny rycerz
od 15:15film sensacyjny
Mokra robota
17:45komedia kryminalna
Billions 3 (5/12)
19:15serial obyczajowy
Kino Polska
Wiosna, panie sierżancie
od 14:55komedia obyczajowa
Nowy kabaretowy rejs 3 (7)
17:05program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 3 (8)
18:05program rozrywkowy
U Pana Boga w ogródku (5)
19:05serial komediowy
Kino TV
Herkules (2-ost.)
od 15:50film przygodowy
Pająki śmierci
17:45thriller SF
Poirot: Sen
19:55serial kryminalny
Stopklatka
Dzień Apokalipsy
od 15:10film SF
Diabli nadali (19)
16:50serial komediowy
Diabli nadali (20)
17:20serial komediowy
TNT
Domek na prerii 3: Myśliwi (10)
16:05serial obyczajowy
Córka prezydenta
18:40komedia romantyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Premier League Review
16:00magazyn piłkarski
Premiera: LaLiga Highlights Show
17:00magazyn piłkarski
Jej Wysokość Premier League
18:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
19:20mecz: Tottenham Hotspur FC - Chelsea FC
Eurosport 1
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Flandria 2021
od 14:50jazda indywidualna na czas juniorów
Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa świata - Flandria 2021
17:10jazda indywidualna na czas juniorek
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Flandria 2021
18:00jazda indywidualna na czas juniorów
Wiadomości Eurosportu
18:55magazyn informacyjny
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
17:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Stefanos Tsitsipas
nSport+
Cały ten Futboll. Lukas Podolski
19:00film dokumentalny
Żużel: PGE Ekstraliga
19:30mecz finałowy: Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
od 15:30mecz półfinałowy: Polska - Słowenia
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
17:20mecz 1. rundy: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy 2021
19:50mecz o 3. miejsce: Polska - Serbia
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga szkocka
16:00mecz: Livingston FC - Celtic FC
Piłka nożna: Liga holenderska
18:40mecz: Fortuna Sittard - AFC Ajax
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW 50: De Fries vs. Henrique
od 14:30walka: Philip De Fries - Luis Henrique 14.09.2019
zdjęciePiłka nożna: MLS
18:00mecz: Philadelphia Union - Orlando City SC
TVP Sport
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Flandria 2021
od 14:55jazda indywidualna na czas juniorów
Piłka nożna: Liga Mistrzów
19:55mecz: Inter Mediolan - Real Madryt CF

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!