Program TV

PIĄTEK 22.03
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieNieuchwytni
21:30film sensacyjny
TVP 2
O mnie się nie martw 10 (4/13)
od 20:45serial komediowy
Rodzinka.pl: Baba koszmar (255)
21:45serial komediowy
La La Poland 2 (5)
22:20program rozrywkowy
zdjęcie11 minut
22:50thriller
Polsat
Vabank 2, czyli riposta
22:05komedia sensacyjna
Straż sąsiedzka
0:20komedia SF
TVN
Szybcy i wściekli 5
od 20:00film sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nocny rajd
21:00dramat obyczajowy
Klub morderców
23:10horror
Niegrzeczne pogaduszki
0:50film erotyczny
TV Puls
Kroniki Riddicka
od 20:00film SF
Odwet
22:20film sensacyjny
Bez litości: Prawo ulicy (3)
0:15serial sensacyjny
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Pan Klein
od 20:25dramat obyczajowy
Tygodnik kulturalny
0:10magazyn kulturalny
Teraz animacje!: Brzemię
0:55film animowany
TVP Polonia
Na dobre i na złe: Wybacz mi (733)
od 20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:05magazyn
Królewskie sekrety (3)
22:45cykl reportaży
Spis treści: Ferdynand Goetel (50)
23:00rozmowy z Andrzejem Doboszem
Focus on Poland (63)
23:10program informacyjny
Laskowik & Malicki (4)
23:30program rozrywkowy
Muzeum Polskiej Piosenki
0:15program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Kurier
od 20:10film sensacyjny
Oskarżeni
21:55dramat kryminalny
Służąca
23:55dramat obyczajowy
AXN
Premiera: Gniew tytanów
od 20:15film przygodowy
7 sekund
22:15film sensacyjny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (12)
0:15serial kryminalny
CANAL+
zdjęciePremiera: Chwała bohaterom
21:00dramat biograficzny
Suburbicon
22:45komedia kryminalna
Omen
0:30horror
CANAL+ 1
Sieć podejrzeń
od 19:50thriller
Premiera: Nowa Tonacja
21:30magazyn muzyczny
zdjęciePremiera: Chwała bohaterom
22:00dramat biograficzny
Suburbicon
23:45komedia kryminalna
CANAL+ Family
Strażnicy cnoty
21:05komedia
Kształt wody
22:45film fantasy
Nowa Tonacja
0:45magazyn muzyczny
CANAL+ Film
Babskie wakacje
od 20:00komedia
Obcy: Przymierze
21:30horror SF
Oskarżona
23:30thriller
CANAL+ Seriale
M - miasto szuka mordercy (4)
od 20:45serial kryminalny
Moscow Noir (8)
21:40serial kryminalny
Mr. Mercedes 2 (1)
22:25serial sensacyjny
Mr. Mercedes 2 (2)
23:25serial sensacyjny
Nielegalni (8)
0:20serial sensacyjny
CBS Europa
Czekając na wyrok
22:45dramat obyczajowy
Wielkie otwarcie
0:50dramat obyczajowy
HBO
Premiera: Gwiazda szeryfa 2 (2)
od 20:55serial kryminalny
zdjęcieTrans
21:45thriller
Król Artur: Legenda miecza
23:30film przygodowy
HBO 2
Arthur
21:00komedia
zdjęcieArthur Miller: Pisarz
22:50film dokumentalny
Księgowy
0:30thriller
HBO 3
Premiera: W potrzebie 3 (6)
21:30serial komediowy
Osiem dni (2)
23:00serial katastroficzny
Gwiazda szeryfa 2 (2)
23:45serial kryminalny
Krzyk 3
0:35horror
Kino Polska
Kret
od 20:00dramat obyczajowy
Zgorszenie publiczne
22:25komedia romantyczna
Kino TV
Mocne piątki: Ulice we krwi
21:00film sensacyjny
Co kryje miłość
23:00komedia romantyczna
TNT
Zabójcza broń 3
21:00film sensacyjny
Zabójcza broń 4
23:20film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 20:30mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Boks: Walka o pas WBA World w Veronie
23:30waga półciężka: Dmitry Bivol - Joe Smith Jr.
Koszykówka mężczyzn: NBA
0:30mecz: Toronto Raptors - Oklahoma City Thunder
Eurosport 2
Curling kobiet: Mistrzostwa Świata w Silkeborgu
od 19:00mecz fazy grupowej: Kanada - Dania
Wiadomości Eurosportu
22:00magazyn informacyjny
Watts
0:00magazyn sportowy
Wiadomości Eurosportu
0:25magazyn informacyjny
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Quebecku
0:30biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 19:30rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Zenit Sankt Petersburg - PGE Skra Bełchatów
Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:00mecz: Real Madryt CF - Celta Vigo
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Basket+
0:15newsy sportowe
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
0:30serial dokumentalny
Polsat Sport
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 20:35mecz: Anglia - Czechy
Atleci
22:50magazyn sportowy
Sporty walki: KSW 47: News
0:25program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Miami
0:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 20:35mecz: Portugalia - Ukraina
Tenis: Turniej ATP w Miami
23:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Boks
0:30boks
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 20:45mecz: Anglia - Czechy
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Tenis: Turniej WTA w Miami
23:30mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!