Program TV

WTOREK 22.01
0:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Dotknięcie anioła
od 23:35film dokumentalny
zdjęcieSanatorium miłości (1)
0:45reality show
zdjęcieZatrzymać ślub!
1:45film obyczajowy
Sprawa Kozalczyka
3:20film dokumentalny
TVP 2
Trzeci oficer: Tak zginął (13-ost.)
od 23:55serial sensacyjny
Puccini (2-ost.)
0:55film biograficzny
Polowanie
2:50dramat obyczajowy
Polsat
Ślad (9)
od 23:25serial kryminalny
Aż do śmierci
0:25thriller
Elizjum
2:35dramat SF
TVN
Niezgodna
od 23:40film SF
Co za tydzień
2:25magazyn informacyjny
Uwaga!
3:10magazyn reporterów
Moc magii
3:30interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Krwawe anioły
od 22:50horror
Pierwszy raz
0:50film erotyczny
Nieźle kliknięci
2:50program rozrywkowy
TV 4
zdjęcieOstatni rycerze
0:00film przygodowy
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Cafe Futbol
2:45magazyn piłkarski
TV 6
Bestie z morza
od 23:00horror
Hawaje 5-0 (10)
1:00serial kryminalny
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Top 10 - lista przebojów
3:00program muzyczny
TVN 7
Zbaw mnie ode złego
od 23:15horror
Agentka o stu twarzach 2 (9/22)
1:20serial sensacyjny
Moc magii
2:25interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
Dwa światy
od 23:30film dokumentalny
Korona królów (140)
0:30telenowela historyczna
Nad Niemnem (268)
1:00magazyn Polaków na Białorusi
Supełkowe ABC (140)
1:20program dla dzieci
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
Doręczyciel: Reklama (6/14)
2:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1910)
3:30serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
NDR
0:00film krótkometrażowy
Kroki
0:35film krótkometrażowy
AXN
Ludzie honoru
od 23:00dramat sensacyjny
Patolog (6)
1:50serial obyczajowy
Porwani (6)
2:45serial kryminalny
CANAL+ Family
Anielska twarz
od 22:50dramat obyczajowy
Mrówka wychodzi za mąż
0:45film krótkometrażowy
CBS Europa
Legenda pijanego mistrza
od 22:55komedia karate
List miłosny
0:55komedia obyczajowa
Halt and Catch Fire (1/10)
2:40serial obyczajowy
Halt and Catch Fire (2/10)
3:40serial obyczajowy
HBO
Liga Sprawiedliwości
od 22:15film przygodowy
Na skraju jutra
0:15film SF
zdjęciePrzygoda na Antarktydzie
2:10film przygodowy
HBO 3
Equilibrium
od 23:05film SF
zdjęcieDetektyw 3 (3)
0:55serial kryminalny
Na wylocie 3 (1)
1:55serial komediowy
Czarny poniedziałek (1)
2:25serial komediowy
Twój wybór
2:55komedia romantyczna
Kino Polska
Anna i wampir
od 23:50film kryminalny
Łabędzi śpiew
2:10komedia obyczajowa
Wierne blizny
3:55film obyczajowy
Kino TV
Brygada
od 23:10film kryminalny
zdjęcieKatakumby
1:15horror
Turek
3:00dramat obyczajowy
Polsat Film
Wieczny student 3
od 23:05komedia
Gliniarze (39)
1:15serial paradokumentalny
Gliniarze (40)
2:15serial paradokumentalny
Gliniarze (65)
3:15serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Ręka Boga
od 22:20thriller
Prowokacja
0:35film sensacyjny
Pora mroku
2:10horror
TNT
Egzekutor
od 23:00film sensacyjny
Cobra
3:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 23:30mecz: Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans
Koszykówka mężczyzn: NBA
2:00mecz: Philadelphia 76ers - Houston Rockets
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 23:30mecz 4. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
0:30magazyn tenisowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
1:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
3:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
nSport+
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Ekstrapaka: 11. kolejka
0:10magazyn piłkarski
Polsat Sport
Sporty walki: UFC 185: Pettis vs. dos Anjos
0:00waga słomkowa: Joanna Jędrzejczyk - Carla Esparza
Sporty walki: UFC 193 Rousey vs. Holm
1:30waga słomkowa Joanna Jędrzejczyk - Valerie Letourneau
Boks: POLSAT Boxing Night 7: Nowe rozdanie
2:00waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon Haumono
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 22:00mecz: Vero Volley Monza - Kioene Padwa
7. strefa
1:00magazyn siatkarski
TVP Sport
zdjęcieHokej: NHL
0:00mecz: Vegas Golden Knights - Minnesota Wild

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!