x

Program TV na jutro, piątek 14.06.2024

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Jurajscy wojownicy: Dinozaur kanibal (1)
6:00serial popularnonaukowy
Trucker Club (16)
7:30magazyn motoryzacyjny
Simba lwi Król (14)
7:55serial animowany
Simba lwi Król (15)
8:25serial animowany
Plastelinkowy angielski (18)
9:00serial animowany
Plastelinkowy angielski (11)
9:10serial animowany
Plastelinkowy angielski (12)
9:25serial animowany
Plastelinkowy angielski (13)
9:40serial animowany
Plastelinkowy angielski (14)
9:50serial animowany
TV 6
Strażnik Teksasu (21)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (22)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1115)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (8)
9:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (722)
od 5:15serial paradokumentalny
Szkoła (478)
6:15serial paradokumentalny
Szpital (300)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1143)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (905)
9:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
6:25magazyn muzyczny
Teledysk
6:45magazyn muzyczny
Siedlisko (5/9)
9:00serial obyczajowy
WP
Mistrzowie Kabaretu 8: Jurki (3)
6:00program rozrywkowy
Premiera: WP News
7:00program informacyjny
Premiera: Tłit (1028)
7:20program publicystyczny
Morderstwa w Midsomer 7 (1)
8:50serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Polska z góry: Suwalszczyzna (10)
6:30serial dokumentalny
Malinka
7:00film krótkometrażowy
Jeszcze na chwilę
7:25film krótkometrażowy
zdjęcieMiłość po sąsiedzku
7:55komediodramat
Nie taki krokodyl straszny
9:50film krótkometrażowy
AXN
Ultraviolet 2 (1)
6:00serial kryminalny
Rekrut 3 (10)
7:00serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (3)
8:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
8:55serial sensacyjny
Rekrut 3 (10)
9:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Ida
7:05dramat obyczajowy
Corgi, psiak królowej
8:35film animowany
CANAL+ Family
Bing (69)
6:00serial animowany
Bing (70)
6:05serial animowany
Siostry 2 (43)
6:25serial animowany
Siostry 2 (44)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (14)
6:55serial animowany
Marta mówi! (40)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:50chochliki telewizyjne
M jak mięso 4: Włochy (7)
9:00serial dokumentalny
M jak mięso 4: USA (8)
9:25serial dokumentalny
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
zdjęcieFuks
6:30komedia sensacyjna
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
8:10magazyn filmowy
Mój sąsiad Adolf
8:40komediodramat
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Ida
6:05dramat obyczajowy
zdjęcieCorgi, psiak królowej
7:35film animowany
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (3)
9:50serial dokumentalny
CBS Europa
Bliżej gwiazd (5/20)
6:00serial dokumentalny
zdjęcieGłębia oceanu
6:30dramat obyczajowy
Legenda Zorro
8:35film przygodowy
HBO 2
Rewolucja na płótnach
6:00film dokumentalny
Ona jest miłością
7:35komedia romantyczna
Wojna o jutro
8:55dramat SF
Kino Polska
Miasta rytm (5)
6:00serial dokumentalny
Miasta rytm (6)
6:55serial dokumentalny
Och! Kabaret (3)
8:00program rozrywkowy
Och! Kabaret (4)
9:00program rozrywkowy
Kino TV
Juliusz Cezar (2-ost.)
6:10film biograficzny
Tygrysy ze stacji Shagou
8:00komedia sensacyjna
Polsat Film
Jedziemy na ryby! (24)
6:00serial dokumentalny
Przyjaciółki (101)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (102)
9:30serial obyczajowy
Stopklatka
Kabaretowe hity (3)
6:00program rozrywkowy
Kabaretowe hity (7)
6:05program rozrywkowy
zdjęcieZłoty interes 2 (8)
6:55program rozrywkowy
Hook
8:55film przygodowy
Warner TV
Alf 3: Opór (14)
7:25serial komediowy
Kochane kłopoty (3)
8:30serial obyczajowy
Kochane kłopoty (4)
9:25serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Liga+ Extra
6:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 14. kolejka
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
9:00rewanżowy półfinałowy mecz barażowy: RCD Espanyol - Real Sporting Gijon
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Strasburgu
6:00mecz finałowy gry pojedynczej: Danielle Collins - Madison Keys
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
9:45magazyn żużlowy
Polsat Sport 1
zdjęcieSiatkówka mężczyzn: Liga Narodów
7:00mecz: Polska - Brazylia
Cafe Euro Cast
9:00magazyn piłkarski
Polsat Sport 2
KOTV Classics
6:00magazyn bokserski
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
7:20mecz: Bułgaria - Brazylia
Polsat Sport 3
zdjęciePiłka nożna
6:00mecz towarzyski: Holandia - Islandia
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
8:20mecz: Kanada - Holandia
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 5:30program informacyjny
Droga do EURO 2024 (9)
8:35magazyn piłkarski
Droga do EURO 2024 (10)
9:05magazyn piłkarski
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
9:40finałowy mecz barażowy: Walia - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!