0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ DomoCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ KuchniaCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4CANAL+ Sport 5Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme Channel
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TV
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TV
P
Paramount NetworkPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Red Carpet TVRomance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper Polsat
T
Tele 5TLCTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
Warner TVWPWydarzenia 24
Z
Zoom TV

Program TV na dziś

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (532)
20:30telenowela
Szklany dom
21:00film dokumentalny
Polsat
Mecenas Porada (12-ost.)
20:05serial obyczajowy
Nie ma mocnych
21:05komedia
Szkoła uwodzenia 3
23:25komediodramat
TVN
Uwaga!
od 19:55magazyn reporterów
Doradca smaku
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3425)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (467)
20:55teleturniej
zdjęcieSkazana (4)
21:35serial kryminalny
Miasto złodziei
22:45dramat kryminalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Wielka ucieczka (2)
21:00reality show
zdjęcieRebelia
22:05film SF
TV 6
Galileo (369)
20:00program popularnonaukowy
Agenci NCIS: Los Angeles (5)
21:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (6)
22:00serial sensacyjny
TV Puls
zdjęcieIgrzyska śmierci
20:00dramat SF
Fala uderzeniowa
23:00film sensacyjny
TVN 7
Brzydula 2 (287)
20:00serial komediowy
zdjęcieDobre kino: Dunkierka
21:40film wojenny
Szczęki 2
23:50thriller
TVP Polonia
Sport
20:05magazyn sportowy
Pogoda
20:10magazyn informacyjny
Dom nad rozlewiskiem (11/13)
20:20serial obyczajowy
Dom nad rozlewiskiem (12/13)
21:10serial obyczajowy
Polonia 24
22:05magazyn informacyjny
Remiza. Zawsze w akcji! (45)
23:30serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Przed północą
od 18:05melodramat
Premiera: 8 świadków (5)
20:10serial kryminalny
Premiera: 8 świadków (6)
20:45serial kryminalny
zdjęcieAlbańska dziewica
21:25dramat obyczajowy
Ale krótkie: Wizje ojcostwa
23:35blok filmów krótkometrażowych
AXN
Zabić wspomnienia
od 18:20dramat obyczajowy
AXN PlayWatch
21:00magazyn
Premiera: The Good Doctor 5 (8)
21:05serial obyczajowy
DOC: w twoich rękach (14)
22:00serial obyczajowy
Destrukcja
23:25dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Stan oblężenia
od 18:55thriller
Bastion (4)
21:00serial fantasy
Premiera: Rdza (5)
22:00serial kryminalny
Premiera: Rdza (6)
22:50serial kryminalny
Punkt zapalny
23:45thriller
CANAL+ Family
Misja Afganistan (9)
20:00serial wojenny
Misja Afganistan (10)
20:45serial wojenny
Łapu-capu
21:45chochliki telewizyjne
News+
23:00magazyn sportowy
Rekruci: Koniec z cywilem (1/10)
23:40serial dokumentalny
CANAL+ Film
zdjęcieFree Guy
20:00komedia fantasy
Purity Falls
21:55thriller
Krewni
23:25horror
CANAL+ Premium
Bastion (4)
20:00serial fantasy
Premiera: Rdza (5)
21:00serial kryminalny
Premiera: Rdza (6)
21:50serial kryminalny
Punkt zapalny
22:45thriller
CANAL+ Seriale
Farmerzy (7)
20:00serial obyczajowy
Farmerzy (8)
20:40serial obyczajowy
Dziewięć kobietek (2)
21:40serial obyczajowy
Dziewięć kobietek (3)
21:55serial obyczajowy
CBS Europa
Zakochany bez pamięci
od 18:55komediodramat
zdjęcieSekrety miłości
21:00komedia
Dzieci gorszego Boga
23:00dramat obyczajowy
HBO
Plan A
od 18:15dramat wojenny
Odwilż (3)
20:10serial kryminalny
Candyman
21:05horror
Deadpool 2
23:40film SF
HBO 2
Woda dla słoni
od 19:00dramat obyczajowy
Gomorra 5 (1)
21:00serial kryminalny
Gomorra 5 (2)
21:50serial kryminalny
Mother!
22:45horror
Kino Polska
zdjęcieBitwa pod Wiedniem
20:00dramat historyczny
Szwadron
22:20dramat historyczny
Kino TV
Poirot: Zaginiony testament
od 19:55serial kryminalny
Bez litości: Prawo ulicy
21:00serial sensacyjny
Polsat Film
Niewidzialny
od 18:25film sensacyjny
Sekstaśma
23:00komedia
Stopklatka
zdjęcieSzpica
20:00komedia sensacyjna
Wyjazd integracyjny
22:05komedia obyczajowa
Warner TV
Teściowie
od 19:10komedia sensacyjna
zdjęcieTrzy królestwa
21:00dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
20:00mecz fazy play-off: Miami Heat - Boston Celtics
Ekstrapaka: 33. kolejka
22:00magazyn piłkarski
News+
23:30magazyn sportowy
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga grecka
od 18:55mecz: PAOK FC - Panathinaikos AO
LaLiga Highlights Show
21:00magazyn piłkarski
LaLiga World
22:30magazyn piłkarski
News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:30newsy sportowe
Ekstraklasa po godzinach
23:50magazyn piłkarski
Eurosport 1
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:00mecz ćwierćfinałowy: Montpellier HB - Łomża VIVE Kielce
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:25rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Łomża VIVE Kielce - Montpellier HB
The Power of Sport
22:57magazyn sportowy
Wiadomości Eurosportu
23:23magazyn informacyjny
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 19:5911. etap: Santarcangelo di Romagna - Reggio nell'Emilia
Wiadomości Eurosportu
21:01magazyn informacyjny
Formuła E: ePrix Niemiec
21:08podsumowanie
Wiadomości Eurosportu
23:57magazyn informacyjny
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:004. mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Przetrwaj i wygraj (5)
22:30serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga włoska
23:00mecz: AC Milan - Atalanta BC
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Copa Libertadores
20:00mecz: Red Bull Bragantino - Estudiantes de la Plata
Piłka nożna: Copa Libertadores
22:30mecz: Boca Juniors - SC Corinthians Paulista
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
20:00mecz: SBV Vitesse - AFC Ajax
KOTV Classics
22:00magazyn bokserski
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
23:001. mecz finałowy fazy play-off: WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
TVP Sport
Hokej: Mistrzostwa świata - Finlandia 2022
od 19:50mecz: Finlandia - Szwecja
Sportowy wieczór
21:40program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!