Program TV

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
zdjęcieOjciec Mateusz 23: Królik (291)
20:35serial kryminalny
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
TVP 2
Barwy szczęścia (2203)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2204)
20:10serial obyczajowy
Skarbiec
22:30dramat kryminalny
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (3029)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (233)
20:55teleturniej
Kuchenne rewolucje (10)
21:30program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nowy Kabaretowy Szał
20:00program rozrywkowy
Nowy Kabaretowy Szał
21:00program rozrywkowy
Wschód czarnego księżyca
22:00film sensacyjny
Cukiereczki
23:45film erotyczny
TV 6
Galileo (576)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
zdjęcieLast Vegas
20:00komedia obyczajowa
Agenci bardzo specjalni
22:05komedia kryminalna
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Bezmiar sprawiedliwości (2/4)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (291)
23:10program informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Witamy w Mooseport
od 18:10komedia
Mary Shelley
20:10dramat biograficzny
Kochanka z Manili
22:20film krótkometrażowy
Premiera: Królowa XXX
23:00film biograficzny
AXN
Jumanji
od 17:55film przygodowy
Zabójcze umysły 14 (2)
20:10serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS 13 (24)
21:00serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (23)
22:55serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (24)
23:55serial sensacyjny
CANAL+
Mr. Robot 4 (9/13)
20:00serial kryminalny
Polityka
21:55film obyczajowy
CANAL+ 1
41 dni nadziei
od 19:25dramat przygodowy
Mr. Robot 4 (9/13)
21:00serial kryminalny
Polityka
22:55film obyczajowy
CANAL+ Family
Przerwa w programie
od 19:30thriller
Maria, królowa Szkotów
21:00dramat biograficzny
Dowłatow
23:00dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Moscow Noir (4)
20:00serial kryminalny
Wyznanie (3)
20:45serial kryminalny
Prawie rodzina (3)
21:35serial obyczajowy
Imię róży (3)
23:00serial kryminalny
Imię róży (4)
23:50serial kryminalny
CBS Europa
Miłość i taniec
od 19:10film muzyczny
zdjęcieGniewna ławniczka
21:00dramat obyczajowy
HBO
Premiera: McMiliony (4/6)
21:35serial dokumentalny
American Hustle
22:40dramat kryminalny
HBO 2
Avenue 5 (6/9)
od 19:45serial komediowy
Pohamuj entuzjazm 10 (6/10)
20:15serial komediowy
Aquaman
21:35film SF
HBO 3
Gra o tron 8 (5/6)
od 19:40serial fantasy
Outsider (8/10)
21:00serial kryminalny
Słowo na L: Generacja Q
22:00serial obyczajowy
Babylon Berlin 2 (9/12)
23:00serial kryminalny
Babylon Berlin 2 (10/12)
23:45serial kryminalny
Kino Polska
Obywatel
20:00komediodramat
Wesele
22:05komediodramat
Polsat Film
Mój chłopak się żeni
od 18:45komedia romantyczna
Lot
23:00dramat obyczajowy
Stopklatka
zdjęcieŚwięci z Bostonu
20:00dramat sensacyjny
Narcos 3: Bez wyjścia (7)
22:10serial sensacyjny
Narcos 3: Żyć razem (8)
23:10serial sensacyjny
TNT
Equilibrium
od 18:50film SF
zdjęcieZ piekła rodem
21:00thriller
Wygrać ze śmiercią
23:25film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Liga gra
20:00zapowiedź 24. kolejki
Premiera: Kącik klubowy (23)
20:30magazyn piłkarski
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
20:45mecz: Anglia - Irlandia
Basket+
22:45newsy sportowe
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:15mecz: Real Sociedad - Valencia CF
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 19:00mecz: Real Sociedad - Valencia CF
Koszykówka mężczyzn: NBA
21:00mecz: Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans
Liga gra
23:00zapowiedź 24. kolejki
Kroniki La Liga: El Clásico
23:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - BKS Visla Bydgoszcz
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
20:30mecz: Lechia Tomaszów Mazowiecki - SPS Chrobry Głogów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
22:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
od 18:004. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:15mecz: Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Piłka nożna: Liga włoska
23:00mecz: SPAL 2013 - Juventus FC
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
22:30mecz: Lechia Tomaszów Mazowiecki - SPS Chrobry Głogów
TVP Sport
Ring TVP Sport
21:35magazyn bokserski
Sportowy wieczór
22:30program informacyjny
Piłka parzy (14)
23:05magazyn piłkarski
Tenis: Turniej WTA w Ad-Dausze
23:25podsumowanie meczów ćwierćfinałowych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!