Program TV

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Sport
20:25magazyn sportowy
Leśniczówka (78)
20:30telenowela
Teatr Telewizji: Posprzątane
21:00sztuka Sary Ruhl
Sława i chwała: Wojenka (3/7)
22:25serial historyczny
Dotknięcie anioła
23:35film dokumentalny
TVP 2
Barwy szczęścia (1983)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1984)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1413)
20:55serial obyczajowy
Rozbite marzenia. 1918-1939 (3/8)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Godziny grozy (2/8)
23:05serial sensacyjny
Polsat
Ślad (9)
23:25serial kryminalny
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Doradca smaku (13)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2811)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (133)
20:55teleturniej
Życie bez wstydu (7)
21:30reality show
Martyna na krańcu świata (4)
22:31serial dokumentalny
Niezgodna
23:40film SF

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Corleone (9/12)
od 19:30serial sensacyjny
Heheszki na całego (33)
20:35program rozrywkowy
Odnaleziona
21:05thriller
Krwawe anioły
22:50horror
TV 4
Włatcy móch: Hur wójuf (115)
21:00serial animowany
Śmierć na 1000 sposobów (3)
21:30serial dokumentalny
Galileo (702)
22:00program popularnonaukowy
Galileo (703)
23:00program popularnonaukowy
TV 6
Galileo (91)
20:00program popularnonaukowy
CSI: Kryminalne zagadki Miami (1)
22:00serial kryminalny
Bestie z morza
23:00horror
TV Puls
zdjęcieRyzykanci
20:00dramat sensacyjny
zdjęcieUciekinier
21:55film SF
TVN 7
zdjęciePorzucona
20:00thriller
W garniturach (7/12)
22:10serial obyczajowy
TVP Kultura
Słowo na A (3/6)
20:20serial obyczajowy
Powidoki
23:10program publicystyczny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Doręczyciel: Reklama (6/14)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (377)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland
23:10program informacyjny
Dwa światy
23:30film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Bergman - rok z życia (3/4)
od 18:55serial dokumentalny
Premiera: Włoska robota
20:10komedia sensacyjna
Intruz 2 (5)
22:00serial kryminalny
Intruz 2 (6)
23:00serial kryminalny
AXN
Premiera: Bez śladu (5)
20:00serial kryminalny
Premiera: S.W.A.T. (15)
21:00serial sensacyjny
Premiera: Designated Survivor (3)
22:00serial kryminalny
Ludzie honoru
23:00dramat sensacyjny
CANAL+ 1
W imię prawdy
od 19:30dramat kryminalny
Premiera: Obława (2)
22:00film kryminalny
Pojednanie
23:05thriller
CANAL+ Family
Małe zwierzaki i przyjaciele (8)
20:00serial dokumentalny
Wojna płci
20:50film biograficzny
Anielska twarz
22:50dramat obyczajowy
CBS Europa
Miłość jest teraz
od 19:05komedia romantyczna
Legenda pijanego mistrza
22:55komedia karate
HBO
Sully
od 18:30dramat obyczajowy
Detektyw 3 (3)
20:10serial kryminalny
Premiera: Na wylocie 3 (1)
21:10serial komediowy
zdjęcieLiga Sprawiedliwości
22:15film przygodowy
HBO 2
Ray Donovan 6 (9)
20:00serial obyczajowy
Księgowy
21:00thriller
Odpowiednik (1/10)
23:10serial SF
HBO 3
Stacja Berlin 3 (5)
20:00serial szpiegowski
zdjęcieDetektyw 3 (3)
21:00serial kryminalny
Na wylocie 3 (1)
22:00serial komediowy
Czarny poniedziałek (1)
22:30serial komediowy
Equilibrium
23:05film SF
Kino Polska
Haker
20:00komedia sensacyjna
Operacja Samum
21:55dramat sensacyjny
Anna i wampir
23:50film kryminalny
Kino TV
Poirot: Niewiarygodna kradzież
od 19:55serial kryminalny
Brygada
23:10film kryminalny
Stopklatka TV
zdjęcieSiła odwagi
20:00film wojenny
zdjęcieRęka Boga
22:20thriller
TNT
Dennis rozrabiaka
od 19:05komedia
zdjęcieAmerykański ninja 4
21:00film sensacyjny
Egzekutor
23:00film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
20:00mecz: Washington Wizards - Detroit Pistons
Koszykówka mężczyzn: NBA
23:30mecz: Memphis Grizzlies - New Orleans Pelicans
Eurosport 1
zdjęcieTenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 19:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
22:30bieg ze startu wspólnego kobiet
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
23:00bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Wiadomości Eurosportu
23:25magazyn informacyjny
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
23:30mecz 4. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
20:00bieg ze startu wspólnego kobiet
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
20:30bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Wiadomości Eurosportu
20:55magazyn informacyjny
zdjęcieTenis: Turniej Australian Open w Melbourne
21:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
nSport+
La Liga Highlights Show
od 19:55magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: FC Barcelona - CD Leganes
Boks: Walka o pas WBO World w Nowym Jorku
23:00waga średnia: Demetrius Andrade - Artur Akavov
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 17:30mecz: Enea PTPS Piła - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn
Puncher Extra Time
23:00magazyn sportów walki
Polsat Sport News
Boks
20:00boks
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
22:00mecz: Vero Volley Monza - Kioene Padwa
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 18:35podsumowanie meczów 1/8 finału
4-4-2 (1)
20:30magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
21:00magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
21:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!