Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
zdjęcie
17:55telenowela
18:30telenowela historyczna
18:55teleturniej
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
20:25sztuka Gabrieli Zapolskiej
od 16:30teleturniej
17:10serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:45magazyn informacyjny
19:35serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
20:50serial obyczajowy
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:05thriller
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:40magazyn informacyjny
19:55magazyn reporterów
20:55teleturniej
od 16:55serial fantasy
17:55serial kryminalny
19:00serial paradokumentalny
20:00dramat obyczajowy
17:00serial obyczajowy
18:00serial sensacyjny
19:00serial obyczajowy
od 16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
18:15serial komediowy
20:00program popularnonaukowy
17:05serial fabularno-dokumentalny
20:00komedia sensacyjna
od 16:55program dla dzieci
17:30magazyn informacyjny
19:25magazyn Polaków na Białorusi
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:40magazyn informacyjny
20:45serial komediowy
17:05serial kostiumowy
18:05program rozrywkowy
18:25magazyn motoryzacyjny
19:00program rozrywkowy
20:00dramat obyczajowy

Filmowe

od 15:15komediodramat
17:15blok filmów krótkometrażowych
18:15dramat obyczajowy
20:10thriller
17:05serial kryminalny
18:05serial sensacyjny
19:05serial sensacyjny
od 16:05dramat biograficzny
19:15magazyn informacyjny
19:25chochliki telewizyjne
19:30komedia
17:05dramat biograficzny
20:15magazyn informacyjny
20:25chochliki telewizyjne
20:30komedia
od 16:20serial dokumentalny
17:15komedia
18:55film krótkometrażowy
19:30film krótkometrażowy
19:45magazyn informacyjny
19:55chochliki telewizyjne
20:00film dokumentalny
20:55dramat biograficzny
od 15:40film SF
18:00dramat biograficzny
19:50magazyn informacyjny
od 16:30serial obyczajowy
17:15serial obyczajowy
18:00film krótkometrażowy
18:15film obyczajowy
19:00serial sensacyjny
19:45serial sensacyjny
20:30serial kryminalny
od 16:50film obyczajowy
18:45komedia
17:20magazyn filmowy
20:10serial obyczajowy
od 16:05dramat kostiumowy
18:15serial historyczny
19:00film SF
od 16:45komediodramat
18:15dramat obyczajowy
20:00film obyczajowy
od 15:40film obyczajowy
18:05program rozrywkowy
19:05program rozrywkowy
20:00dramat biograficzny
od 16:30film SF
zdjęcie
18:45thriller
18:00serial fabularno-dokumentalny
19:00serial kryminalny
20:00dramat kryminalny
od 16:05komedia romantyczna
18:30dramat sensacyjny

Sportowe

od 15:45Abu Dhabi HSBC Golf Championship - finał
17:45newsy sportowe
18:55waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Lamont Peterson
20:25magazyn piłki ręcznej
20:55mecz: Swansea City AFC - Liverpool FC
od 15:30mecz: Energa MKS Kalisz - MKS Zagłębie Lubin
17:45mecz: myCicero Volley Pesaro - Pomi Casalmaggiore
20:15newsy sportowe
20:30magazyn sportów motorowych
od 16:30magazyn
18:00mecz: Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie
20:30magazyn siatkarski
od 16:30mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Noliko Maaseik
18:40magazyn sportowy
20:00magazyn piłkarski
20:30mecz: AFC Ajax - Feyenoord
17:00program informacyjny
17:07bieg ze startu wspólnego kobiet
18:00program informacyjny
18:07bieg ze startu wspólnego kobiet
19:00program informacyjny
20:00program informacyjny
17:00magazyn piłkarski
17:30magazyn piłkarski
18:05mecz 2. rundy fazy grupowej: Serbia - Francja
20:20mecz 2. rundy fazy grupowej: Szwecja - Białoruś

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!