Program TV

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 17: Zakład (218)
18:35serial kryminalny
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Sport
20:25magazyn sportowy
TVP 2
Dwaj bracia
od 16:15film familijny
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:25magazyn sportowy
Postaw na milion
18:35teleturniej
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
Polsat
Spadkobiercy
od 15:05komediodramat
Chłopaki do wzięcia (145)
17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (146)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (388)
19:30serial komediowy
Noc w muzeum 2
20:10film przygodowy
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Czas na miłość
20:00komediodramat

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Czynnik PSI 2 (21)
17:05serial SF
Rosyjska piękność (3)
18:00serial kostiumowy
Pamiętny kwiecień
19:00dramat wojenny
Nieźle kliknięci
20:45program rozrywkowy
TV 4
Szklane piekło
17:00dramat kryminalny
Galileo (710)
19:00program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (483)
20:00serial obyczajowy
TV 6
Cud w Cokeville
od 15:50dramat obyczajowy
zdjęcieOstatnia zima wojny
17:50dramat wojenny
Galileo (117)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Smokiem i mieczem
od 16:20film przygodowy
Mocne sobotnie kino: Terrorysta
20:00dramat sensacyjny
TVN 7
Czarna kawaleria
od 15:05western
Nie cierpię walentynek
17:10komedia romantyczna
zdjęcieKomediowa sobota: Złote dziecko
19:00komedia przygodowa
TVP Kultura
Skradzione pocałunki
od 15:55komediodramat
Tygodnik kulturalny
17:35magazyn kulturalny
Bloody Daughter
18:30film dokumentalny
TVP Polonia
Słownik polsko@polski
17:00talk-show prof. Jana Miodka
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1411)
17:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
WP
Wariaci za kierownicą 2 (5)
18:00serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (24)
19:00program rozrywkowy
Mam talent Ameryka (13)
19:55program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Trepalium (2)
17:00serial SF
zdjęcieŚwiadek
18:05dramat sensacyjny
AXN
Aniołki Charliego
od 15:30film sensacyjny
Ja, szpieg
17:35komedia sensacyjna
Bad Boys
19:35komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Córunia tatunia
od 16:15komediodramat
Łapu-capu
17:50chochliki telewizyjne
Tarapaty
18:05film przygodowy
Roboty
19:30film animowany
CANAL+ Film
Osobliwość
od 16:20dramat SF
Nie przegap
18:25magazyn informacyjny
Dwie prawdy
18:35dramat obyczajowy
Uciekaj!
20:00horror
CBS Europa
Herkules (2-ost.)
od 15:30film przygodowy
Zbuntowana mama
17:10komedia
HBO
Obłędny rycerz
od 16:20komedia przygodowa
Piotruś Królik
18:35film familijny
HBO 2
Proza życia
17:05komedia
Pokot
18:50dramat kryminalny
HBO 3
Dom wygranych
od 16:25komedia kryminalna
W potrzebie 3 (1)
17:55serial komediowy
Wampiry: Dziedzictwo (6)
18:30serial fantasy
Premiera: Opowiedz mi bajkę (7)
19:15serial sensacyjny
Syrena (1/10)
20:00serial obyczajowy
Syrena (2/10)
20:45serial obyczajowy
Kino Polska
Odwyk
od 16:55film krótkometrażowy
Kemping
17:25film krótkometrażowy
Piąta pora roku
17:55film obyczajowy
80 milionów
20:00komedia sensacyjna
Kino TV
A właśnie, że tak!
18:50komedia romantyczna
Stopklatka TV
Słodka zemsta
od 16:25komedia romantyczna
Poirot: Zerwane zaręczyny
18:00film kryminalny
Taxi 4
20:00komedia sensacyjna
TNT
Ocean's 13
od 15:30komedia sensacyjna
Skazani na Shawshank
18:00dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 15:10mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:40mecz: Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
20:10mecz: Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Eurosport 1
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Cogne
18:45biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Wiadomości Eurosportu
20:00magazyn informacyjny
Sport Talks
20:05magazyn sportowy
Watts
20:15magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 15:10mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
17:30mecz: PGE Vive Kielce - Montpellier HB
Premiera: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:00mecz fazy grupowej: HC Vardar - Telekom Veszprem HC
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom
Boks
20:30boks
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
od 15:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie
19:30mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!