Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
zdjęcie
17:55telenowela
18:30telenowela historyczna
18:55teleturniej
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
od 16:30teleturniej
17:10serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:35magazyn sportowy
18:45magazyn informacyjny
19:35serial obyczajowy
20:05serial obyczajowy
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
20:10dramat wojenny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:40magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:55magazyn reporterów
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
od 16:55serial fantasy
17:55serial kryminalny
19:00serial paradokumentalny
17:00serial obyczajowy
18:00serial sensacyjny
19:00serial obyczajowy
od 16:15serial sensacyjny
17:15serial kryminalny
20:00program popularnonaukowy
17:05serial fabularno-dokumentalny
20:00thriller
17:30magazyn informacyjny
18:25magazyn
18:55serial obyczajowy
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
20:45serial kryminalny
17:05serial sensacyjny
18:05program rozrywkowy
18:45program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00dramat wojenny

Filmowe

od 16:35komedia
zdjęcie
17:55dramat obyczajowy
17:00serial kryminalny
18:00serial sensacyjny
19:00serial sensacyjny
17:20komedia romantyczna
19:00magazyn informacyjny
19:10chochliki telewizyjne
19:15komedia
18:20komedia romantyczna
20:00magazyn informacyjny
20:10chochliki telewizyjne
20:15komedia
od 16:40komedia romantyczna
18:05dramat SF
19:40magazyn informacyjny
19:50chochliki telewizyjne
20:00dramat obyczajowy
od 16:50komedia romantyczna
18:25komediodramat
19:50magazyn informacyjny
20:00dramat SF
od 16:55serial szpiegowski
18:00serial kryminalny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
od 15:25melodramat
17:20komedia romantyczna
19:10film katastroficzny
od 16:30dramat obyczajowy
18:10film sensacyjny
20:10serial historyczny
17:10dramat obyczajowy
19:00komediodramat
od 15:20dramat obyczajowy
17:10dramat obyczajowy
19:05serial komediowy
19:30serial komediowy
20:00serial obyczajowy
od 16:45film obyczajowy
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
20:00dramat obyczajowy
17:00komedia sensacyjna
zdjęcie
19:10komedia

Sportowe

17:30newsy sportowe
17:45magazyn piłki ręcznej
18:15mecz: Spójnia Gdynia - MMTS Kwidzyn
20:30magazyn piłkarski
zdjęcie
od 16:45mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
zdjęcie
18:15mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
zdjęcie
19:15mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
20:25magazyn informacyjny
20:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
17:00mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - CASH BROKER Stal Gorzów
20:00newsy sportowe
20:30mecz: Spójnia Gdynia - MMTS Kwidzyn
od 16:55mecz fazy grupowej: Galatasaray SK Stambuł - Grot Budowlani Łódź
19:30mecz: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
od 16:30mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów
18:40magazyn siatkarski
20:30mecz: FC Utrecht - AZ Alkmaar
17:00program informacyjny
17:07mecz: Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański
18:00program informacyjny
18:07mecz: Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański
19:00program informacyjny
20:00program informacyjny
od 16:05mecz: FC Bayern Monachium - Werder Brema
18:05mecz 2. rundy fazy grupowej: Słowenia - Hiszpania
20:50mecz 1/16 finału: SAS Épinal - Olympique Marsylia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!