Ogólnotematyczne

od 11:25film przygodowy
13:35film animowany
12:00magazyn informacyjny
12:35reality show
13:35film animowany
15:40film przygodowy
od 11:50serial kryminalny
12:55film familijny
od 11:55program popularnonaukowy
13:00film sensacyjny
15:25dramat przygodowy
12:00film fantasy
14:00serial obyczajowy
15:00serial obyczajowy
od 11:15komedia obyczajowa
12:45komediodramat
14:35opera
od 11:50program rozrywkowy
12:30film sensacyjny
15:50thriller

Filmowe

od 11:45dramat wojenny
13:40melodramat
od 11:45serial kryminalny
12:45serial kryminalny
13:40serial fabularno-dokumentalny
14:40serial kryminalny
15:40serial sensacyjny
od 11:00film dokumentalny
12:15chochliki telewizyjne
12:45film biograficzny
14:30magazyn filmowy
15:05dramat SF
12:00film dokumentalny
13:15chochliki telewizyjne
13:45film biograficzny
15:30magazyn filmowy
od 11:45film animowany
15:25film krótkometrażowy
15:30film animowany
od 10:30dramat obyczajowy
12:25magazyn informacyjny
12:35chochliki telewizyjne
12:50komedia
14:30thriller
od 11:45serial kryminalny
12:30serial kryminalny
13:15serial kryminalny
14:05serial kryminalny
15:00serial sensacyjny
15:45serial sensacyjny
od 11:35komedia
13:30film przygodowy
15:15film przygodowy
od 10:55komedia
zdjęcie
12:35film biograficzny
14:25film animowany
15:50film SF
zdjęcie
13:55film SF
15:45dramat obyczajowy
12:05serial komediowy
12:30serial komediowy
13:00serial komediowy
13:25serial komediowy
13:55serial komediowy
14:20serial komediowy
14:50serial komediowy
15:15serial komediowy
15:50dramat kryminalny
od 11:15komedia
zdjęcie
13:25komedia obyczajowa
15:15komedia SF
15:55film psychologiczny
od 10:20komedia
12:30komedia
14:25komedia
od 10:45film SF
14:35film przygodowy
15:30dramat historyczny
13:25komedia romantyczna
15:50film przygodowy

Sportowe

od 11:30magazyn piłkarski
12:15magazyn piłkarski
12:45mecz: Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
od 11:00mecz: SAB Volley Legnano - Unet E-Work Busto Arsizio
13:30magazyn piłkarski
14:30magazyn sportowy
15:00mecz fazy grupowej: CSM Bukareszt - Gyori Audi ETO KC
12:00magazyn sportowy
12:30mecz: Rosa Radom - Anwil Włocławek
12:00magazyn sportowy
12:25mecz: FC Utrecht - AFC Ajax
14:25mecz: Feyenoord - ADO Den Haag
12:00program informacyjny
12:07mecz fazy grupowej
13:00program informacyjny
13:07mecz fazy grupowej
14:00program informacyjny
14:07mecz fazy grupowej
15:00program informacyjny
15:07mecz fazy grupowej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!