x

Program TV na wtorek 28.05.2024

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz: Dług (3)
od 10:40serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (171)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:25program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
Złoty chłopak (187)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:55teleturniej muzyczny
TVP 2
zdjęcieBarwy szczęścia (3011)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1492)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (350)
13:15telenowela
Va banque (764)
14:05teleturniej
Na sygnale: Żądza pieniądza (581)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Gliniarze: Ostatnie śledztwo (745)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Na ratunek 112: Szkolna przemoc (770)
13:10serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Kaśka i Jacek (1285)
13:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Ukryta prawda (1001)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (973)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (34/56)
14:40serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Duże jest piękne (4)
11:00serial dokumentalny
Telezakupy
11:40magazyn reklamowy
Muzyka
12:10program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Trucker Club (14)
13:05magazyn motoryzacyjny
Droga wolna 3 (23)
13:40magazyn motoryzacyjny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (3)
11:00serial sensacyjny
Więzienie (133)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (134)
12:35serial dokumentalny
Więzienie (135)
13:05serial dokumentalny
Więzienie (136)
13:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (587)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
Zaklinaczka duchów (12)
12:00serial fantasy
Zaklinaczka duchów (13)
13:00serial fantasy
TVN 7
Ukryta prawda (882)
od 10:15serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Pamiętam (662)
11:20serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Taksówkarz (663)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (759)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (183)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (616)
14:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Ogniem i mieczem (4-ost.)
od 10:10serial historyczny
Jasminum
11:15film obyczajowy
Albinosi w Afryce
13:20film dokumentalny
Chińczyk na wynos
14:20komediodramat
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Stacja innowacja (106)
11:10program popularnonaukowy
Barwy szczęścia (2963)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Hala odlotów (10)
14:10talk-show
WP
Wariaci za kierownicą 3 (5)
od 10:35program rozrywkowy
Prosto z grilla (6)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (838)
11:50program informacyjny
Nowe życie starych domów 4 (3)
11:55program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (12)
13:50serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Księga miłości
od 10:10dramat obyczajowy
Warzywa i owoce
12:05etiuda filmowa
Silny niezależny kosmos
14:20film krótkometrażowy
Dopóki mnie pamiętasz
14:45dramat obyczajowy
AXN
S.W.A.T. 6 (5)
od 10:55serial sensacyjny
S.W.A.T. 6 (6)
11:50serial sensacyjny
Rekrut 2 (18)
12:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (4)
13:40serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
14:35serial sensacyjny
CANAL+ 1
Lassie. Nowe przygody
11:30film familijny
Masz ci los!
13:00komedia
Blisko
14:30dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Gambit
od 9:40komedia kryminalna
W kogo ja się wrodziłem?
11:10film obyczajowy
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
13:40magazyn filmowy
Zbuntowana
14:15film SF
CANAL+ Premium
Lassie. Nowe przygody
od 10:30film familijny
Masz ci los!
12:00komedia
Blisko
13:30dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
11:30serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Młody The Rock 3 (7)
13:00serial komediowy
Młody The Rock 3 (8)
13:20serial komediowy
Młody The Rock 3 (9)
13:40serial komediowy
Młody The Rock 3 (10)
14:05serial komediowy
Młody The Rock 3 (11)
14:25serial komediowy
Młody The Rock 3 (12)
14:45serial komediowy
CBS Europa
Dwóch ojców
od 10:15dramat obyczajowy
W chmurach
12:20komediodramat
Szybki jak błyskawica
14:25dramat sensacyjny
HBO
Hotel Sinestra
od 10:05film familijny
zdjęcieHop
11:30film familijny
Wonder Woman
13:05film fantasy
HBO 2
Test
11:45komedia
Magiczne pierniki
13:05film obyczajowy
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
14:30dramat obyczajowy
HBO 3
Osiem gór
od 10:30dramat obyczajowy
Creed: Narodziny legendy
13:00dramat obyczajowy
Kino Polska
Pieczone gołąbki
11:05komedia
Konopielka
13:20komedia obyczajowa
Kino TV
Żar zemsty
11:55thriller
Arktyczna apokalipsa
13:50film katastroficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz fazy play-off
Magazyn skrótów LaLiga EA Sports
13:30magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 34. kolejka
14:30magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Gala PKO BP Ekstraklasy
od 10:15widowisko
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
13:30mecz: Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp.
Eurosport 1
Wyścigi samochodowe
11:00wyścigi samochodowe
The Minute
11:50magazyn sportowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
11:55mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
14:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 10:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport 1
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 9:50mecz: Tajlandia - Dominikana
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
12:20mecz: Brazylia - Japonia
Polsat Sport 2
Boks
11:00boks
Sporty walki: FEN
13:00sporty walki
Polsat Sport 3
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
od 9:10mecz: GKS Katowice - Śląsk Wrocław
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
11:102. mecz finałowy fazy play-off: Rekord Bielsko-Biała - Constract Lubawa
GOL
13:10magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!