OGÓLNOTEMATYCZNE

od 12:55film dokumentalny
zdjęcie
14:00serial obyczajowy
15:00magazyn informacyjny
15:10magazyn informacyjny
15:15magazyn interwencyjny
15:35telenowela
16:05telenowela
od 12:30teleturniej
13:15serial obyczajowy
zdjęcie
14:10teleturniej
16:00teleturniej
16:35teleturniej
13:00serial paradokumentalny
14:00serial obyczajowy
14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
zdjęcie
13:00serial paradokumentalny
14:00serial paradokumentalny
15:30serial paradokumentalny
16:30serial paradokumentalny
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
14:55serial paradokumentalny
15:55serial przygodowy
13:00serial fabularno-dokumentalny
14:00magazyn policyjny
zdjęcie
15:00serial obyczajowy
13:00serial komediowy
13:45serial obyczajowy
14:15serial sensacyjny
15:15serial kryminalny
16:15serial sensacyjny
od 12:50magazyn
13:10serial obyczajowy
13:45serial obyczajowy
14:40serial obyczajowy
15:30magazyn
15:45magazyn informacyjny
15:55telenowela historyczna
16:25magazyn popularnonaukowy
od 8:15
15:00program rozrywkowy
16:00program rozrywkowy

FILMOWE

od 12:00komedia
13:15dramat obyczajowy
15:20blok filmów krótkometrażowych
16:30dramat obyczajowy
13:00serial kryminalny
14:00serial akcji
15:00serial akcji
16:00serial kryminalny
od 12:35dramat obyczajowy
14:00chochliki telewizyjne
14:30komediodramat
16:25dramat biograficzny
13:35dramat obyczajowy
15:00chochliki telewizyjne
15:30komediodramat
13:05serial dokumentalny
14:00magazyn informacyjny
14:10chochliki telewizyjne
14:20komedia
16:00film animowany
13:05komediodramat
14:55film przygodowy
16:35komedia kryminalna
od 12:20komediodramat
16:10dramat obyczajowy
od 12:20dramat biograficzny
14:10komedia przygodowa
16:20film fantasy
13:05serial obyczajowy
14:00serial komediowy
14:30komedia romantyczna
16:20komedia
od 12:40film sensacyjny
16:40film SF
od 11:45film obyczajowy
13:55komedia sensacyjna
15:55dramat obyczajowy
od 11:10serial kryminalny
13:10komedia romantyczna
15:05komedia romantyczna
13:05serial dokumentalny
14:00serial dokumentalny
15:00serial dokumentalny
16:35serial komediowy
od 11:40film fantasy
14:10dramat wojenny

SPORTOWE

od 11:15mecz: Rayo Vallecano - Athletic Bilbao
13:50magazyn piłkarski
14:55magazyn piłkarski
16:00magazyn sportowy
16:35newsy sportowe
16:50mecz 2. rundy: Linamar Bekescsabai RS - Grot Budowlani Łódź
13:00magazyn sportowy
13:30magazyn sportowy
14:30magazyn piłkarski
od 12:00magazyn piłkarski
13:10magazyn piłkarski
zdjęcie
14:15mecz: Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
16:45mecz: Real Betis Balompie - Real Valladolid
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
od 11:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
13:10mecz: Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
zdjęcie
15:00mecz: Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
od 12:30mecz: Calzedonia Werona - Sir Safety Conad Perugia
15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!