Program TV

NIEDZIELA 24.02
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (429)
14:35teleturniej
TVN
Co za tydzień
11:00magazyn informacyjny
Ciężarówką przez Wietnam (4)
11:45serial dokumentalny
zdjęcieKochany urwis
12:50komedia
Johnny English: Reaktywacja
14:30komedia przygodowa

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zagadkowa wyspa
od 9:30program interaktywny
Zimowa jazda na maksa (6)
11:30program rozrywkowy
Uliczni magicy (12)
12:10program rozrywkowy
Nieźle kliknięci
12:45program rozrywkowy
Miesiąc miodowy z mamusią
13:00komedia romantyczna
TV 4
Galileo (711)
od 10:40program popularnonaukowy
Galileo (712)
11:40program popularnonaukowy
Napad
12:50komedia kryminalna
Stara miłość nie rdzewieje
14:45komedia romantyczna
TV 6
Detektywi w akcji (34)
11:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (35)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (36)
13:00serial fabularno-dokumentalny
Policjantki i Policjanci (233)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
W królestwie smoków
od 10:50film przygodowy
Beethoven
13:15komedia
TVN 7
Brzydula (203)
od 10:35serial komediowy
Miś Yogi
13:35film familijny
TVP Kultura
Ocaleni przez Chopina
od 10:10film dokumentalny
Trzeci punkt widzenia
11:10program publicystyczny
Ostry film zaangażowany
11:40film animowany
Żeniac
11:50komedia obyczajowa
Zakochany Molier
13:15film biograficzny
WP
Królowie kiczu 2 (3)
11:00reality show
Klika Pudelka (35)
12:00magazyn
zdjęcieMam talent Ameryka (16)
12:30program rozrywkowy
Księżna Diana i paparazzi
13:30film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Z pamiętnika Marilyn Monroe
od 10:25film dokumentalny
Pionek
12:15dramat biograficzny
Cena odwagi
14:15dramat biograficzny
AXN
10,000 BC
od 9:55film przygodowy
Faceci w czerni 3
12:00komedia SF
Iluzja (7)
14:00serial kryminalny
CANAL+
zdjęcieWyspa psów
11:05film animowany
Tylko dla odważnych
12:50dramat biograficzny
CANAL+ 1
Cudowny chłopak
od 10:15dramat obyczajowy
zdjęcieWyspa psów
12:05film animowany
Tylko dla odważnych
13:50dramat biograficzny
CANAL+ Family
Król pawianów (2)
od 10:50film dokumentalny
Łapu-capu
11:35chochliki telewizyjne
My Little Pony. Film
11:40film animowany
Volta
13:15komedia
CANAL+ Film
zdjęcieQui pro quo
11:00komedia obyczajowa
Nie przegap
12:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:35chochliki telewizyjne
Lowriders
12:50dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
14:25chochliki telewizyjne
Młodzież bez Boga
14:55dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Motylek (3)
od 10:35dramat obyczajowy
Gwiazdy wesela (3)
13:15serial komediowy
Gwiazdy wesela (4)
14:00serial komediowy
Zaczęło się w środę (1)
14:55serial sensacyjny
CBS Europa
Klątwa Tutenchamona (2-ost.)
od 10:30film przygodowy
Słodkie zmartwienia
12:05komedia romantyczna
Tajemnicza wyspa (1/2)
14:00film przygodowy
HBO
Szefowie wrogowie 2
od 9:35komedia
SMS do ciebie
11:25komedia romantyczna
Zoolander
13:15komedia
Proza życia
14:45komedia
HBO 2
Avengers: Wojna bez granic
od 9:20film przygodowy
Fałszywe powody
11:50dramat sensacyjny
Speed Racer
13:25film przygodowy
HBO 3
Szkoła zabójców (1)
od 10:50serial kryminalny
Wampiry: Dziedzictwo (7)
11:45serial fantasy
Pępek świata 9 (20)
13:15serial komediowy
Moje wakacje z Rudym
13:45film familijny
Kino Polska
Kop głębiej
od 10:25komediodramat
Ki
12:35dramat obyczajowy
Panny z Wilka
14:35dramat obyczajowy
Kino TV
Głębia oceanu
od 10:25dramat obyczajowy
Ostatni legion
12:40dramat historyczny
Przygody Merlina 3 (8)
14:45serial fantasy
Polsat Film
Ramona i Beezus
od 9:00film familijny
Krokodyl Dundee 2
11:15komedia przygodowa
Eskadra "Czerwone ogony"
13:40film wojenny
TNT
Tora! Tora! Tora!
od 8:50dramat wojenny
Wybuch
11:40film katastroficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka z góry
11:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:55mecz: CD Leganes - Valencia CF
Piłka nożna: Liga+
14:00magazyn ligi polskiej
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 9:15mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
11:20mecz fazy play-off: ORLEN Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg
Koszykówka mężczyzn: NBA
13:55mecz: Golden State Warriors - Houston Rockets
Polsat Sport
zdjęcieCafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:30mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Polsat Sport Extra
Biatlon: Mistrzostwa Europy w Mińsku
od 10:50bieg na dochodzenie kobiet
Piłka nożna: Liga holenderska
12:10mecz: ADO Den Haag - AFC Ajax
Piłka nożna: Liga holenderska
14:30mecz: PSV Eindhoven - Feyenoord
TVP Sport
Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata w Seefeld
od 9:25konkurs na skoczni dużej
Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata w Seefeld
11:25sprint drużynowy stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!