Program TV na niedzielę 09.10.2022

POPULARNE

TVP 1
Vabank
15:00komedia sensacyjna
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Wojenne dziewczyny 5 (56)
18:30serial historyczny
TVP 2
Tak to leciało! (6)
16:15teleturniej muzyczny
Lajk!
17:05magazyn kulturalny
Zacznij od zdrowia (13)
17:30magazyn medyczny
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Na sygnale: Miłość niejedno ma imię (387)
18:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Ninja Warrior Polska (41)
od 13:40reality show
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (171)
15:40program rozrywkowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Harry Potter i Zakon Feniksa
od 14:20film przygodowy
zdjęcieLego Masters 3 (2)
17:25program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Królik bez uszu 2
od 13:40komedia obyczajowa
zdjęcieUroczystość
16:15komedia romantyczna
Niewolnica Victoria (10)
18:00serial obyczajowy
Wesoły ambulans (14)
18:55serial komediowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (412)
15:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (413)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (414)
17:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (415)
18:00serial obyczajowy
TV Puls
Power Rangers
od 13:20film przygodowy
zdjęcieIgrając z ogniem
15:45komedia
Narzeczony mimo woli
17:50komedia romantyczna
TVN 7
Perfect Picture (1/8)
od 14:45program rozrywkowy
Evan Wszechmogący
15:50komedia
Shrek 2
17:55film animowany
WP
Mam talent Ameryka 17 (1)
od 14:05program rozrywkowy
Policjanci z sąsiedztwa 2 (3)
17:00serial dokumentalny
II wojna światowa z kosmosu
18:00film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Powidoki
od 14:20dramat obyczajowy
Włoskie wakacje
16:10komedia
Nadzieja
17:55melodramat
AXN
Angry Birds 2: Film
od 13:45film animowany
Oficer Blart w Las Vegas
15:45komedia sensacyjna
Baby Driver
17:40film sensacyjny
CANAL+ 1
Hiszpański romans
od 14:00komedia romantyczna
Tenis: Turniej WTA w Ostrawie
15:30mecz finałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:25mecz: Lech Poznań - Radomiak Radom
CANAL+ Film
Droga zwycięzcy
od 14:15dramat obyczajowy
Minamata
16:10dramat obyczajowy
Siostry
18:05dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Tenis: Turniej WTA w Ostrawie
od 14:30mecz finałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Lech Poznań - Radomiak Radom
CANAL+ Seriale
W 80 dni dookoła świata (7)
od 14:45serial przygodowy
W 80 dni dookoła świata (8)
15:35serial przygodowy
Pan Burmistrz 2 (7)
16:20serial komediowy
Pan Burmistrz 2 (8)
16:40serial komediowy
Pan Burmistrz 2 (9)
17:05serial komediowy
Pan Burmistrz 2 (10)
17:35serial komediowy
Pan Burmistrz 2 (11)
17:55serial komediowy
Obława 2 (3)
18:25serial kryminalny
CBS Europa
Wymarzeni
od 13:30komedia romantyczna
Ostrza chwały
17:05komedia
Sydney i siedmiu nieudaczników
18:55komedia romantyczna
Epic Drama
Grantchester (2)
15:35serial kryminalny
Wizyta inspektora
16:35film kryminalny
HBO
Batman
od 14:35film sensacyjny
Dom Gucci
17:30film kryminalny
HBO 2
Marmaduke - pies na fali
od 14:20film familijny
zdjęciePasażerowie
15:50dramat SF
Venom 2: Carnage
17:45film przygodowy
HBO 3
Mroczne materie: Betrayal (8)
od 14:45serial fantasy
Rodzice 3: No Can Do (5)
15:45serial komediowy
Próba generalna: Scion (2)
17:00serial dokumentalny
Sherlock: A Study in Pink (1)
17:30serial kryminalny
Kino Polska
Hazardziści
od 14:00film kryminalny
Potop Redivivus
16:20film historyczny
Kino TV
Czterej pancerni i pies (4)
od 14:25serial wojenny
Różowa Pantera
15:40komedia sensacyjna
Walkiria
17:35dramat wojenny
Polsat Film
Obłędny rycerz
od 13:45komedia przygodowa
Poszukiwacze zaginionej Arki
16:30film przygodowy
Faceci w czerni
18:55komedia SF
Stopklatka
Gigli
od 14:05komedia romantyczna
Bitwa pod Wiedniem
16:30dramat historyczny
Poirot: Samotny dom (1)
18:50serial kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:55mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
CANAL+ Sport 5
Wysoki Pressing
od 14:30magazyn sportowy
O co biega?
15:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
16:10mecz: Cadiz CF - RCD Espanyol
Koszykówka mężczyzn: Liga hiszpańska
18:25mecz: Cazoo Baskonia - Lenovo Tenerife
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: Aluron CMC Warta Zwiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:20mecz: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 14:25mecz: Feyenoord - FC Twente
Piłka nożna: Liga holenderska
16:40mecz: sc Heerenveen - PSV Eindhoven
Piłka nożna: Liga czeska
18:55mecz: SK Sigma Ołomuniec - SK Slavia Praga
TVP Sport
Piłka nożna: eWinner 2. liga
17:10mecz: GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!