Program TV

POPULARNE

Polsat
Jack Ryan: Teoria chaosu
od 0:50film sensacyjny
Tajemnice losu
3:05program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
TVN
Co za tydzień
od 0:50magazyn informacyjny
Uwaga!
2:20magazyn reporterów
Moc magii
2:40interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wieczór kawalerski
od 23:40film erotyczny
Intrygujące wyznania
1:30film erotyczny
Auto Fun
3:05magazyn motoryzacyjny
TV 4
STOP Drogówka
1:00magazyn policyjny
Interwencja
2:05magazyn reporterów
zdjęcieCafe Futbol
2:30magazyn piłkarski
Atleci
4:05magazyn sportowy
Trans World Sport
4:40magazyn sportowy
TV 6
Champion
od 23:55dramat sensacyjny
Benny Hill (36)
1:50program rozrywkowy
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
TVP Polonia
Nad Niemnem (284)
1:00magazyn Polaków na Białorusi
Supełkowe ABC (136)
1:20program dla dzieci
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 9 (9/13)
2:35serial komediowy
Barwy szczęścia (1976)
3:30serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (443)
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
WP
List
od 0:00film dokumentalny
Kabaret na żądanie (1)
1:50program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (30)
2:40program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (11)
3:30program rozrywkowy
Most nad Sundem (8)
3:50serial kryminalny
Mój koszmarny tatuaż (8)
4:50serial dokumentalny

FILMOWE

AXN
Final Destination 3
od 0:45horror
Absentia 2 (6)
2:25serial kryminalny
Designated Survivor (19)
3:10serial kryminalny
CBS Europa
Halt and Catch Fire 2 (1/10)
2:10serial obyczajowy
Halt and Catch Fire 2 (2/10)
3:05serial obyczajowy
Harfa traw
4:00komediodramat
HBO
Wada ukryta
od 0:20film kryminalny
Paterno
4:15dramat obyczajowy
HBO 2
Dzika droga
od 23:55dramat biograficzny
Coldplay
1:50koncert w Sao Paulo
Superfly
4:00film sensacyjny
HBO 3
Gra o tron 8 (6-ost.)
1:25serial fantasy
Barry 2 (8)
2:50serial komediowy
Podróż powrotna
3:25dramat wojenny
Kino Polska
Wyspa skazańców
od 0:00dramat psychologiczny
zdjęcieMocna kawa nie jest wcale taka zła
2:45film krótkometrażowy
Ajlawju
3:50komedia
Kino TV
Cała prawda o mężczyznach
od 23:40komediodramat
Turek
1:40dramat obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze (103)
1:00serial paradokumentalny
Gliniarze (104)
2:00serial paradokumentalny
Gliniarze (102)
3:00serial paradokumentalny
Gliniarze (103)
4:00serial paradokumentalny
Stopklatka TV
Ambassada
od 0:00komedia
MiłośćKropka.pl: Podróżnik (5)
3:10serial paradokumentalny
Plebania (207)
4:15serial obyczajowy
TNT
Węże w samolocie
od 0:55thriller
Trainspotting
2:45komediodramat
Mad Miss Manton
4:15film kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 0:30mecz finałowy Konferencji Wschodniej Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Koszykówka mężczyzn: NBA
3:00mecz finałowy Konferencji Zachodniej: Portland Trail Blazer - Golden State Warriors
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
2:009. etap: Riccione - San Marino - jazda indywidualna na czas
Kolarstwo: Giro d'Italia
4:009. etap: Riccione - San Marino - jazda indywidualna na czas
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 48
od 23:00walka: Roman Szymański - Salahdine Parnasse
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
3:30mecz: Raków Częstochowa - Wigry Suwałki
Polsat Sport Extra
Boks: Gala w Legionowie
1:00waga półciężka: Michał Cieślak - Youri Kalenga
Polsat Sport News
Cafe Futbol
od 0:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: MLS
1:30mecz: FC Dallas - Los Angeles FC
Sporty walki: Gala Babilon MMA 6
3:30walka: Paweł Pawlak - Daniel Skibiński
TVP Sport
Hokej: Mistrzostwa Świata w Słowacji
od 0:10mecz fazy grupowej: Kanada - Dania
Hokej: NHL
2:10mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Carolina Hurricanes - Boston Bruins
Hokej: Mistrzostwa Świata w Słowacji
3:40mecz fazy grupowej: Szwajcaria - Rosja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!