Blondynka 7: Nie chodzi o mnie (81)

Blondynka 7: Nie chodzi o mnie (81)

5.0/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Katarzyna Ankudowicz, Izabela Dąbrowska
Reżyseria:Mirosław Gronowski
W skrócie:Kapitan próbuje zbliżyć się do Sylwii. Mężczyźnie sprzyja los. Podczas porannej zaprawy znajduje w trawie rannego bociana. Prosi o pomoc weterynarz. Spotkanie obfituje w opowieści o życiu ptaków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz (Natalia Rybicka), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś. W tym sezonie urocza Blondynka, jak Sylwię nazywają miejscowi, stanie na ślubnym kobiercu ze swym ukochanym Dawidem (Grzegorz Małecki).

W tym odcinku

Kapitan robi wszystko, by zbliżyć się do Sylwii. Mężczyźnie sprzyja los. Podczas porannej zaprawy znajduje w trawie rannego bociana. Prosi o pomoc panią weterynarz. Spotkanie obfituje w opowieści o morzu i życiu ptaków. Gdy dziewczyna zaczyna snuć historię swego dzieciństwa, w Karolu dojrzewa myśl, by wyznać jej prawdę o sobie. Doktor informuje Jasiunię, że przedłuża swój pobyt w Warszawie o kilka dni. Kobieta nie jest zadowolona z decyzji męża, zwłaszcza że od Sylwii dowiaduje się o jego muzycznej pasji. Fus grał niegdyś w zespole Bystra Woda razem ze swoją pierwszą żoną. Po drodze Jan i towarzyszący mu Dawid odwiedzają Borutę, dawnego znajomego doktora z czasów muzykowania. Mężczyzna przepędza ich jednak ze swojej posesji. Wydaje się więc, że próba reaktywowania zespołu może nie dojść do realizacji. Auguścik nie radzi sobie w pracy za biurkiem. By ukoić nerwy, ucieka do ukochanego lasu. Oksana dowiaduje się o politycznych zamiarach Traczyka. W Warszawie Majka spotyka się z Jackiem Kowalem. Niespodziewanie dostaje angaż.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także