Ranczo 3: Odsiecz (34)

Ranczo

sezon 3 odc. 34: Odsiecz

serial obyczajowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Mieszkańcy Wilkowyj chcą zniechęcić proboszcza do opuszczenia wsi. Wkrótce zjawia się nowy ksiądz. Więcławscy dowiadują się, że ojcem nieślubnego dziecka ich córki jest młody Chińczyk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne losy młodej Amerykanki Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), która zamieszkała w podlaskiej wsi Wilkowyje. Zderzenie jej poglądów i przyzwyczajeń z mentalnością jej nowych sąsiadów ma nieoczekiwane, często zabawne skutki. Lucy propaguje wśród mieszkańców Wilkowyj idee typowe dla lokalnych społeczności amerykańskich. Przyjaźni się z malarzem Kusym. W trzeciej serii pojawia się nowy wikary (Bartosz Kasprzykowski) oraz Sylwia Gliwa jako córka Więcławskich.

W tym odcinku

Michałowa, Lucy i pozostali parafianie chcą zniechęcić proboszcza do opuszczenia wsi. Ten jednak nie zamierza rezygnować z podjętej decyzji. Uczy się angielskiego, oczekując przybycia swojego zmiennika. Wkrótce zjawia się nowy wikary, lecz, jak się okazuje, nie w celu zastąpienia proboszcza. Ten w końcu postanawia zostać. Więcławscy dowiadują się, że ojcem nieślubnego dziecka ich córki jest młody Chińczyk. Azjata przyjechał za dziewczyną, którą chce poślubić. Mężczyzna zostaje ukryty, by nie doszło do skandalu. Nocą natykają się na niego kolejno bywalcy ławeczki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)