×
Świat według Kiepskich: Jedenastka pana Ferdynanda (126)

Świat według Kiepskich

odc. 126: Jedenastka pana Ferdynanda

serial komediowy Polska 2002   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Kiepscy otrzymują olbrzymi rachunek za telefon. Sprawcą okazuje się zabłąkany Ufoludek, który dzwonił od nich do swojej rodziny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

W tym odcinku

Kiepscy dostają bardzo wysoki rachunek za rozmowy telefoniczne. Sprawcą tego kłopotu okazuje się zabłąkany Ufoludek. Skruszony przybysz wyznaje, że chciał skontaktować się ze swoją rodziną. Pomimo tego, gospodarze zaprzyjaźniają się z nieproszonym gościem. Wkrótce okazuje się, że jest on wielkim wielbicielem polskiej piłki nożnej. Ferdynand jest wniebowzięty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)