Teraz albo nigdy! 3 (10)

Teraz albo nigdy!

sezon 3 odc. 10

serial obyczajowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Katarzyna Maciąg, Mateusz Damięcki, Rafał Królikowski, Bartłomiej Kasprzykowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Firma, która ma produkować kremy Marty, chce rozszerzyć asortyment o inne jej kosmetyki. Basia i Łucja wpadają na pomysł strony internetowej oferującej stroje według pomysłu Anny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Basia (Katarzyna Maciąg) nie jest już nieśmiałą, debiutującą pisarką. Chodzi na bankiety i spotkania z czytelnikami, udziela wywiadów. Pisze kolejną powieść, a pierwsza może stać się przebojem filmowym. Jej partner Andrzej (Mateusz Damięcki) ma kłopoty w pracy. Poznaje dekoratorkę wnętrz Inkę (Katarzyna Dąbrowska), z którą bardzo dobrze się dogaduje. Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) chce wprowadzić poprawki do swojego związku z mężem Robertem (Bartek Kasprzykowski). W jej życiu pojawia się Tomasz Mroziński (Jakub Strzelecki), zafascynowany nią, wysportowany absolwent AWF-u. Marcin (Jan Wieczorkowski) po rozstaniu z Julią (Agata Buzek) nawiązuje nowe znajomości z Kają Stachowiak (Julia Pietrucha) z agencji reklamowej i Franką Drabczyk (Ola Szwed) - nową pracownicą radia, która od lat się w nim kocha i dlatego wróciła z zagranicy. Przypadkowo poznana przez Michała (Rafał Królikowski) Edyta Gebhart (Małgorzata Foremniak) - bogata i pewna siebie wdowa po założycielu banku - wywraca jego świat do góry nogami.

W tym odcinku

Firma, która zdecydowała się produkować kremy Marty, chce rozszerzyć asortyment o jej inne kosmetyki. Basia dostaje od Anny uszytą przez nią sukienkę. Dziewczyna namawia mamę Andrzeja, by zaczęła sprzedawać stworzone przez siebie ubrania. Razem z Łucją wpadają na pomysł strony internetowej oferującej stroje według pomysłu Anny. Całe przedsięwzięcie poprzedzają niewielkim pokazem, który okazuje się sukcesem. Franka wyznaje Marcinowi, że jest w nim zakochana. Ten, bojąc się własnych silnych uczuć do niej, brutalnie ją odpycha. Michał za namową Ewy przeprowadza się do Edyty. Zaskakuje go przepych, w jakim kobieta żyje. Marta i Tomek coraz bardziej się do siebie zbliżają. Basia liczy, że Andrzej w końcu się jej oświadczy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)